Gewicht:

10000 g
  • 1000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 5000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 10000 g

Aantal stuks:

10
  • 1
    Beschikbare opties weergeven
  • 5
    Beschikbare opties weergeven
  • 10

10 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met eend

€ 126,99

€ 12,70 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Hondensnacks & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® konijnenoren
1 kg Lyra Pet® konijnenoren
€ 27,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenhalzen
10 kg Lyra Pet® eendenhalzen
€ 14,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 221,99
-€ 81,00
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Rundermagen, klein
5 kg Lyra Pet® Rundermagen, klein
€ 8,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® Eendenvleesblokjes met Vis
1 kg Lyra Pet® Eendenvleesblokjes met Vis
€ 26,99/1kg
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® rundvleesstroken
1 kg Lyra Pet® rundvleesstroken
€ 26,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® lamsjerky
5 kg Lyra Pet® lamsjerky
€ 13,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® runderhuidsecties van 1 - 7 cm
1 kg Lyra Pet® runderhuidsecties van 1 - 7 cm
€ 21,99/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® eendenborst
1 kg Lyra Pet® eendenborst
€ 26,99/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® lamslongen
5 kg Lyra Pet® lamslongen
€ 12,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® runderlong
10 kg Lyra Pet® runderlong
€ 8,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Kippenchips
10 kg Lyra Pet® Kippenchips
€ 12,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 122,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Lamsreepjes
5 kg Lyra Pet® Lamsreepjes
€ 14,40/1kg
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
10 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
€ 11,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 111,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Lamsvleesblokjes
10 kg Lyra Pet® Lamsvleesblokjes
€ 13,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Kippenvleesblokjes met Vis
5 kg Lyra Pet® Kippenvleesblokjes met Vis
€ 14,00/1kg
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® runderhoofdhuidstukken van 4 - 8 cm
1 kg Lyra Pet® runderhoofdhuidstukken van 4 - 8 cm
€ 21,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg (25 x 200 g) Lyra Pet® gevriesdroogde eendenborst
5 kg (25 x 200 g) Lyra Pet® gevriesdroogde eendenborst
€ 25,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® Kipfiletblokjes
1 kg Lyra Pet® Kipfiletblokjes
€ 26,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Konijnenoren gevuld met eend

Gedroogde konijnenoren gevuld met eend bieden een eersteklas kauwervaring voor honden van alle leeftijden. Konijnenoren zijn uitstekend geschikt voor honden met een gevoelige maag en allergieën. Zelfs honden die aanleg hebben voor overgewicht kunnen van de oren genieten als traktatie, omdat ze bijzonder vetarm zijn.

Dankzij het hoge eiwitgehalte krijgen honden ook waardevolle voedingsstoffen binnen die ze nodig hebben voor veel processen in hun lichaam. Naast dat ze voedzaam en licht verteerbaar zijn, is deze snack uitstekend voor het reinigen en trainen van de tanden van uw hond. Kenmerken: - Vetarm - Gemakkelijk verteerbaar - Eiwitrijk - Geschikt voor honden met allergieën - Bevat waardevolle voedingsstoffen n: Bewaar op een koele, droge plaats en vermijd direct zonlicht! Belangrijk: Zorg er altijd voor dat uw huisdier voldoende vers drinkwater heeft. Productafbeeldingen dienen uitsluitend ter illustratie. Wij gebruiken alleen natuurlijke producten. Vorm, kleur en grootte kunnen daarom variëren.

Gewicht
10000 g
Verkoopbenaming
Hondenvoer
Samenstelling diervoeder
61% eendenvlees, 22% konijnenoren, 4% sojameel, 3% pindameel, 4% glyceride, 3% sucrose, 2% zetmeel
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Hunde
Toevoegingsmiddelen
1% smaakstoffen
Aantal stuks
10
EAN
4060629149852
MPN (Manufacturer Part Number)
49623-003
Fabrikant
Registratienummer
49623-003

Gewicht
10000 g
Verkoopbenaming
Hondenvoer
Samenstelling diervoeder
61% eendenvlees, 22% konijnenoren, 4% sojameel, 3% pindameel, 4% glyceride, 3% sucrose, 2% zetmeel
Type diervoeder
Aanvullende voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Hunde
Toevoegingsmiddelen
1% smaakstoffen
Aantal stuks
10
EAN
4060629149852
MPN (Manufacturer Part Number)
49623-003
Fabrikant
Registratienummer
49623-003
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met kip
1 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met kip
€ 26,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 13,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met eend
5 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met eend
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met kip
5 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met kip
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
10 kg Lyra Pet® konijnenoren met bont
€ 12,20/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 121,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met eend
1 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met eend
€ 26,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® gedroogd rundvlees
5 kg Lyra Pet® gedroogd rundvlees
€ 9,80/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
5 kg Lyra Pet® zachte kippenborst
€ 14,40/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren
5 kg Lyra Pet® konijnenoren
€ 14,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 72,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® kauwrollen met kipfilet, ca. 30-34 cm
5 kg Lyra Pet® kauwrollen met kipfilet, ca. 30-34 cm
€ 17,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
Petstyle Living Kauwstok met kip en rundvlees - Honden snack - 100 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 71,29
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Hondenkoekjes - Mersjo zachte kippenvlokken, een voedingssupplement, een traktatie, natuurlijke zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
Hondenkoekjes - Mersjo zachte kippenvlokken, een voedingssupplement, een traktatie, natuurlijke zachte snacks, ideaal voor kleine en grote dieren, 500g
€ 98,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met eend in een container van 30 liter
5 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met eend in een container van 30 liter
€ 15,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
10 kg Lyra Pet® eendenborststukken
€ 12,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Strex Hondentondeuse / Dieren Tondeuse Extra Stil - Draadloos - 5 Standen - Hondentrimmer Voor Alle Vachten - Ook Voor Katten
Strex Hondentondeuse / Dieren Tondeuse Extra Stil - Draadloos - 5 Standen - Hondentrimmer Voor Alle Vachten - Ook Voor Katten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: SBD-Trading-BV
Productafbeelding van 100 stuks Lyra Pet® runderoren, ca. 2 kg in een vat van 30 liter
100 stuks Lyra Pet® runderoren, ca. 2 kg in een vat van 30 liter
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® kauwsticks met kipfilet
10 kg Lyra Pet® kauwsticks met kipfilet
€ 16,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren met vacht in een bak van 30 liter
5 kg Lyra Pet® konijnenoren met vacht in een bak van 30 liter
€ 14,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
5 kg Lyra Pet® runderlong in een ton van 30 liter
€ 10,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® kauwrollen met eendenborst, naturel
10 kg Lyra Pet® kauwrollen met eendenborst, naturel
€ 14,60/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 145,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® gedroogde rundvleessticks
10 kg Lyra Pet® gedroogde rundvleessticks
€ 13,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® kauwrollen met kipfilet, ca. 30-34 cm, in een verpakking van 30 liter.
5 kg Lyra Pet® kauwrollen met kipfilet, ca. 30-34 cm, in een verpakking van 30 liter.
€ 18,40/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
10 kg Lyra Pet® konijnenpootjes met vacht
€ 11,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 111,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met kip in een bak van 30 liter
5 kg Lyra Pet® konijnenoren gevuld met kip in een bak van 30 liter
€ 15,80/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® konijnenoren
10 kg Lyra Pet® konijnenoren
€ 13,70/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 136,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® Calcium Bones met kipfiletreepjes in een emmer van 30 liter
5 kg Lyra Pet® Calcium Bones met kipfiletreepjes in een emmer van 30 liter
€ 14,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® runderlong
5 kg Lyra Pet® runderlong
€ 9,20/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 102
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 1 kg Lyra Pet® konijnenoren met vacht
1 kg Lyra Pet® konijnenoren met vacht
€ 26,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® kauwsticks met kipfilet in een bak van 30 liter
5 kg Lyra Pet® kauwsticks met kipfilet in een bak van 30 liter
€ 18,80/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 100 Lyra Pet® runderoren, ca. 3 kg per stuk, in een verpakking van 30 liter.
100 Lyra Pet® runderoren, ca. 3 kg per stuk, in een verpakking van 30 liter.
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 28 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Top
Gewicht 1 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 29 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed en goedkoop
Gewicht 1 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 6 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 5 kgAantal stuks 5
Beoordeeld op 25 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 28 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 6 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kgAantal stuks 1
Beoordeeld op 3 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kgAantal stuks 1
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 2000g. Trainingssnacks voor honden
€ 12,49
Verkoper: Animille_com
€ 6,25/1kg
Productafbeelding van Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
Animille konijnenoren met vacht, 500g gedroogde kauwsnacks voor honden, monoproteïne
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,99
Verkoper: Animille_com
€ 19,98/1kg
Productafbeelding van Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
Animille Vanille-hondenkookjes, mini botjes, 1000g. Trainingssnacks voor honden
€ 6,99
Verkoper: Animille_com
€ 6,99/1kg