animonda Vom Feinsten Adult kattenvoer, mousse-variëteiten, 12 x 85 g, natvoer zonder granen

€ 23,90

€ 21,72-9%

€ 1,77 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 10 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van animonda vom Feinsten natvoer voor katten, 8 portiezakjes, glutenvrij, mix van verschillende smaken
animonda vom Feinsten natvoer voor katten, 8 portiezakjes, glutenvrij, mix van verschillende smaken
€ 2,44/1kg
€ 21,90
-9%
€ 19,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ANIMONDA Vom Feinsten Kitten: Verfijnd kattenvoer in saus - natvoer voor katten - 24 x 85g
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten: Verfijnd kattenvoer in saus - natvoer voor katten - 24 x 85g
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,72
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ANIMONDA Vom Feinsten Mousse Kip en konijn - natvoer voor katten - 85g
ANIMONDA Vom Feinsten Mousse Kip en konijn - natvoer voor katten - 85g
€ 39,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ANIMONDA Vom Feinsten Mousse Rundvlees en eend - natvoer voor katten - 85g
ANIMONDA Vom Feinsten Mousse Rundvlees en eend - natvoer voor katten - 85g
€ 457,89/1kg
€ 41,21
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Purina Friskies met rundvlees, 85g natvoer voor katten, in saus
Purina Friskies met rundvlees, 85g natvoer voor katten, in saus
€ 9,44/1kg
€ 0,89
-4%
€ 0,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van animonda vom Feinsten kattenvoer, natvoer met rundvlees en aardappelen (32 x 100g), zonder granen
animonda vom Feinsten kattenvoer, natvoer met rundvlees en aardappelen (32 x 100g), zonder granen
€ 51,90
-7%
€ 48,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SCHESIR Kipfilet in gelatine – Natvoer voor kittens – 85 g
SCHESIR Kipfilet in gelatine – Natvoer voor kittens – 85 g
€ 463,40/1kg
€ 46,34
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ANIMONDA Vom Feinsten Adult Kiplever - natvoer voor katten - 100g
ANIMONDA Vom Feinsten Adult Kiplever - natvoer voor katten - 100g
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Poesie Mousse kip 85 gram Vitakraft
Poesie Mousse kip 85 gram Vitakraft
€ 176,50/1kg
€ 17,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Landbouwbedrijf Monoproteïne Kipfilet - Natvoer voor katten - 24 x 85g
Landbouwbedrijf Monoproteïne Kipfilet - Natvoer voor katten - 24 x 85g
€ 538,78/1kg
€ 48,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Applaws Kattenvoer, 24 x 70g, met zalm in gelatine
Applaws Kattenvoer, 24 x 70g, met zalm in gelatine
€ 1,27/1kg
€ 2,13
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van animonda Vom Feinsten Adult, kattenvoer voor volwassen katten, natvoer
animonda Vom Feinsten Adult, kattenvoer voor volwassen katten, natvoer
€ 19,27/1kg
€ 31,90
-7%
€ 29,48
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van APPLAWS Kipselectie in bouillon - natvoer voor katten - 12 x 70g
APPLAWS Kipselectie in bouillon - natvoer voor katten - 12 x 70g
€ 18,27/1kg
€ 15,35
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van DISUGUAL - 85 g - Mini Me natvoer voor gesteriliseerde katten - Rundvlees
DISUGUAL - 85 g - Mini Me natvoer voor gesteriliseerde katten - Rundvlees
€ 25,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van APPLAWS Kipfilet met kippenlever in gelatine - natvoer voor katten - 70g
APPLAWS Kipfilet met kippenlever in gelatine - natvoer voor katten - 70g
€ 15,18/1kg
€ 21,55
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van APPLAWS Kattenvoer, kip en eendenborst, terrine, 10 x 60 gram
APPLAWS Kattenvoer, kip en eendenborst, terrine, 10 x 60 gram
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van KATTOVIT Feline Diet Urinary, kalvergehakt - natvoer voor katten - 85g
KATTOVIT Feline Diet Urinary, kalvergehakt - natvoer voor katten - 85g
€ 1,57/1kg
€ 1,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van DOLINA NOTECI RAFI kattenvoer met kalkoen, 400g
DOLINA NOTECI RAFI kattenvoer met kalkoen, 400g
€ 5,32/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,24
-4%
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g
APPLAWS Tonijnfilet in bouillon - natvoer voor katten - 156g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 128,02
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Volwaardig voer voor volwassen katten


Vom Feinsten Adult staat voor een uitgebalanceerd, lekker en gezond dieet van het hoogste niveau voor volwassen katten van 1 tot 6 jaar. De delicate mousse-textuur garandeert een unieke smaakervaring. Deze gourmetproducten voorzien volwassen katten van alle essentiële voedingsstoffen.


Gewicht
12240 g
Inhoud
12.24 l
Type diervoeder
Natvoer
Geschikte diersoorten
Katten
Toevoegingsmiddelen
geen
Aantal stuks
1
EAN
4017721836234
MPN (Manufacturer Part Number)
160924
Fabrikant
Animonda Vom Feinsten
Registratienummer
--

Gewicht
12240 g
Inhoud
12.24 l
Type diervoeder
Natvoer
Geschikte diersoorten
Katten
Toevoegingsmiddelen
geen
Aantal stuks
1
EAN
4017721836234
MPN (Manufacturer Part Number)
160924
Fabrikant
Animonda Vom Feinsten
Registratienummer
--
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
€ 6,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van animonda vom Feinsten natvoer voor katten, 8 portiezakjes, glutenvrij, mix van verschillende smaken
animonda vom Feinsten natvoer voor katten, 8 portiezakjes, glutenvrij, mix van verschillende smaken
€ 2,44/1kg
€ 21,90
-9%
€ 19,87
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Relaxdays Accubezem zonder zak, draadloos, met driehoofd, roterende borstels, elektrische bezem, 115x34x34 cm, rood/zwart
Relaxdays Accubezem zonder zak, draadloos, met driehoofd, roterende borstels, elektrische bezem, 115x34x34 cm, rood/zwart
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 47,28
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,32/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ANIMONDA Vom Feinsten Mousse Kip en konijn - natvoer voor katten - 85g
ANIMONDA Vom Feinsten Mousse Kip en konijn - natvoer voor katten - 85g
€ 39,23
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,69/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 67,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ANIMONDA Vom Feinsten Kitten: Verfijnd kattenvoer in saus - natvoer voor katten - 24 x 85g
ANIMONDA Vom Feinsten Kitten: Verfijnd kattenvoer in saus - natvoer voor katten - 24 x 85g
€ 1,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,72
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 6,62/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
€ 9,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van Felix Fantastic Konijnenvoer, lammetjes smaak - natvoer voor katten, 340 g (4x 85 g)
Felix Fantastic Konijnenvoer, lammetjes smaak - natvoer voor katten, 340 g (4x 85 g)
€ 50,34/1kg
€ 65,13
-72%
€ 17,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Animonda Vom Feinsten Adult, zalm en garnalen, 100g (verpakking: 32 stuks per bestelling)
Animonda Vom Feinsten Adult, zalm en garnalen, 100g (verpakking: 32 stuks per bestelling)
€ 20,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,41
-4%
€ 2,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 5,22/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,75
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
Josera JosiCat Sterilised Classic, 10 kg
€ 5,05/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 50,53
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
Whiskas Adult Kattenvoer, natvoer, 12 blikjes van 400g, compleet voer voor volwassen katten met kip in gelatine
€ 6,83/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Whiskas 5900951017506 - Kattenvoer in blik, 400 gram
Whiskas 5900951017506 - Kattenvoer in blik, 400 gram
€ 7,36/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
Clatronic knetmachine inclusief vleesmolen | Glazen mengbeker | Pastafunctie | Digitaal LCD-display | 6,2 liter roestvrijstalen mengkom | 1200W | KM 3674 Titan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 216,57
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Rund, kalkoen en konijn - natvoer voor katten - 200g
ANIMONDA Carny Adult Rund, kalkoen en konijn - natvoer voor katten - 200g
€ 149,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,98
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Kip, kalkoen, eend – hartjes – natvoer voor katten – 400g
ANIMONDA Carny Adult Kip, kalkoen, eend – hartjes – natvoer voor katten – 400g
€ 95,02/1kg
€ 43,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
Whiskas Droogvoer 7 kg - Volwassen katten (1 jaar en ouder) met kip
€ 3,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,18
-6%
€ 25,34
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina CAT CHOW STERILISED, droogvoer voor katten, 1,5 kg, voor volwassen katten, met kip
Purina CAT CHOW STERILISED, droogvoer voor katten, 1,5 kg, voor volwassen katten, met kip
€ 14,77/1kg
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Hoppa! | Grote krabboom | 3 kattenholletjes - Grijs
Hoppa! | Grote krabboom | 3 kattenholletjes - Grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,45
-16%
€ 60,40
Verkoper: WOHI
Productafbeelding van Gorenje F492PW vriezer, 86 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
Gorenje F492PW vriezer, 86 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 242,49
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Animonda Vom Feinsten Senior met rundvlees, 100g (Aantal per bestelling: 32 stuks)
Animonda Vom Feinsten Senior met rundvlees, 100g (Aantal per bestelling: 32 stuks)
€ 1,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 112,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Set van 4 platte, blauwe koelelementen. Geschikt voor koelboxen, koeltassen en als koelpads
Set van 4 platte, blauwe koelelementen. Geschikt voor koelboxen, koeltassen en als koelpads
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 9,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram
€ 12,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 33,54
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 9 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een echte aanrader!
Gewicht 12,24 kgInhoud 12,24 lAantal stuks 1
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg