SHEBA Natvoer voor katten, schalenporties, gevogelte/kip/kipfilet - 32 porties van 85 gram

€ 31,29

€ 11,50 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 9,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 31,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 31.240,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 31,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
Sheba zakje, 40 stuks x 85g - Delicatessen in gelée - Variatie met gevogelte
€ 11,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 41,90
-7%
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 7,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
€ 9,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,71
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Sheba®  Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
Sheba® Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Kaninchen 22x 85,0 g
€ 16,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
SHEBA Delicacy, gevogelaroma in gelée - natvoer voor katten - 80 porties van 85 gram
€ 7,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 49,20
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
Sheba® 2782938007 Sheba® Katzen-Nassfutter Classics in Pastete Geflügel Cocktail 22x 85,0 g
€ 14,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
-6%
€ 31,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba Classics volwaardig kattenvoer, gevogeltecocktail, 85g
Sheba Classics volwaardig kattenvoer, gevogeltecocktail, 85g
€ 22,89/1kg
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Whiskas 3065890155053, Volwassen kat, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 85 gram
Whiskas 3065890155053, Volwassen kat, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 85 gram
€ 7,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 26,97
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
Heerlijke reepjes farm sel mp 85g Felix
€ 9,98/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 24,96
Verkoper: Warentuin
Productafbeelding van PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
PURINA Felix Fantastische Mix in gelée - natvoer voor katten - 44 porties van 85 gram
€ 5,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 42,94
-51%
€ 20,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SHEBA Schaal Pastetaal: Witvis / Kabeljauw / Zalm / Tonijn - natvoer voor katten - 32 stuks van 85 gram
SHEBA Schaal Pastetaal: Witvis / Kabeljauw / Zalm / Tonijn - natvoer voor katten - 32 stuks van 85 gram
€ 12,85/1kg
€ 35,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dehner Premium Kattenvoer Sensitive, voordelige verpakking, natvoer, geschikt voor katten met een gevoelige maag, elk 4 porties kip/rundvlees/kip, 12 porties van 100 gram (1,2 kg)
Dehner Premium Kattenvoer Sensitive, voordelige verpakking, natvoer, geschikt voor katten met een gevoelige maag, elk 4 porties kip/rundvlees/kip, 12 porties van 100 gram (1,2 kg)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,29
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sheba® 2787447001 Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Geflügelhäppchen 22x 85,0 g
Sheba® 2787447001 Sheba® Katzen-Nassfutter Selection in Sauce mit Geflügelhäppchen 22x 85,0 g
€ 14,32/1kg
€ 28,90
-7%
€ 26,78
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Karma voor kat Sheba, paté met zalm, 85 gram
Karma voor kat Sheba, paté met zalm, 85 gram
€ 23,44/1kg
€ 2,11
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Sheba
SHEBA Adult Kattenvoer natvoer, 32 bakjes van 85g, Kipvariatie in saus
Verzending vanuit Duitsland · Persoonlijk contact bij vragen
Wij zijn een Duitse Kaufland-verkoper en staan voor onze service met onze naam.
Productvoordelen
Weerstand is zinloos: Hoogwaardig, luxueus natvoer voor katten met zachte stukjes kip in een onweerstaanbare saus / in een handig bakje.
Katten volwaardig voer natvoer: Volwaardig voer voor volwassen katten.
SHEBA voer maakt elke dag speciaal – onweerstaanbaar natvoer voor katten, waar elke kat meer van wil.
Volwaardig natvoer voor katten: verpakt in zakjes van 85 gram.
Inhoud: 32 x 85g SHEBA Selection in saus, grootverpakking / Kipvariatie / Voeding voor huiskatten / Geschikt voor kittens vanaf 12 maanden tot volwassen katten.
Productafbeeldingen
← Meer afbeeldingen om door te bladeren →
Specificaties
MerkSheba
FabrikantMars GmbH
Modelnummer437618
Artikelnummer437618
EAN/GTIN3065890152632
KleurBruin
Gewicht verpakking3.19 kilogram
Aantal2720 gram
Gevaarlijke stoffenniet van toepassing
Onze diensten voor u
Snelle verzending
Verwerking binnen 1 werkdag · Verzending met DHL pakket
↩️
14 dagen retourrecht
Retourneren is · Retourkosten worden door de verkoper vergoed
Originele producten
100% nieuw & origineel verpakt · Verzending vanuit Duitsland
Alle merknamen en handelsmerken zijn eigendom van de respectieve rechthebbenden.
Gewicht
2720 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Natvoer
Aantal stuks
1
EAN
3065890152632
Fabrikant
Sheba
Registratienummer
NA

Gewicht
2720 g
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Natvoer
Aantal stuks
1
EAN
3065890152632
Fabrikant
Sheba
Registratienummer
NA
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 31.240,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 31,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 9,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 31,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SHEBA Kitten Selectie van smaken in saus - Natvoer voor kittens - 40x85 gram
SHEBA Kitten Selectie van smaken in saus - Natvoer voor kittens - 40x85 gram
€ 11,41/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Afdekplaat voor gordijnrail, 2 stuks - Wit, geschikt voor rails met 2 rails
Afdekplaat voor gordijnrail, 2 stuks - Wit, geschikt voor rails met 2 rails
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 1,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
Leonardo kattenvoer 756315, voor volwassen katten, met kip, 85 gram, zonder soja, zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 42,30/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 57,53
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY Kraboom Klein, 50 cm hoog, kattenboom met zachte pluche zitgedeelte, sisal krabpaal en bal. Houten kattenkrabpaal, kattenmeubel, klimboom, activiteitencentrum, speelboom (grijs)
COSTWAY Kraboom Klein, 50 cm hoog, kattenboom met zachte pluche zitgedeelte, sisal krabpaal en bal. Houten kattenkrabpaal, kattenmeubel, klimboom, activiteitencentrum, speelboom (grijs)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Relaxdays 10043365, 1 stuk
Relaxdays 10043365, 1 stuk
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Draagbare, 360 graden flexibel draaibare nekventilator met 5000mAh batterij, witte schouderventilator - NECKCOLIO
Draagbare, 360 graden flexibel draaibare nekventilator met 5000mAh batterij, witte schouderventilator - NECKCOLIO
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 14,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 47,90
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
Fortuna Lai garderobekast, draagbaar regalsysteem, 8-delige plastic kast met 1 kledingstang, witte slaapkamerkast, 136 x 69 x 50 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 107,80
Gratis bezorging
Verkoper: Remzetta
Productafbeelding van SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
SHEBA Nature's Collection Mix - Natvoer voor katten - 40 porties van 85 gram
€ 9,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,71
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
SENSEO Pads Classic Senseopads, 240 stuks, dranken, koffiepads, grootverpakking XXL
€ 42,57/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 305
€ 73,83
-3%
€ 70,88
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Dreamies Mixbox, 12 stuks van 60 gram
Dreamies Mixbox, 12 stuks van 60 gram
€ 35,68/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 25,69
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 993,78/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 166
€ 89,44
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van CIARRA Inbouw Afzuigkap 60 cm, Recirculatie Afzuigkap, Inbouw Afzuigkap, 220 m³/h VM6903DB
CIARRA Inbouw Afzuigkap 60 cm, Recirculatie Afzuigkap, Inbouw Afzuigkap, 220 m³/h VM6903DB
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 99,99
10% Voucher
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A+.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: CIARRA
Productafbeelding van CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar, AI-gegenereerde afbeelding
CASARIA Bierbankset, 170 cm, voor 8 personen, 3-delig, inklapbaar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 113,95
-€ 8,00
€ 105,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Pantserglas voor Samsung Galaxy A56 5G, beschermfolie. 2x beschermglas voor de camera, 2x pantserfolie
Pantserglas voor Samsung Galaxy A56 5G, beschermfolie. 2x beschermglas voor de camera, 2x pantserfolie
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 9,99
Verkoper: CoolGadget
Productafbeelding van FORSMANO GPS-drone, bestuurbare drone, met 180° EIS-hoofdkamera, 5G-afstandsbediening, ingebouwd 4,5" scherm, 25 minuten vliegtijd, 1300mAh batterij, zwart
FORSMANO GPS-drone, bestuurbare drone, met 180° EIS-hoofdkamera, 5G-afstandsbediening, ingebouwd 4,5" scherm, 25 minuten vliegtijd, 1300mAh batterij, zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van 8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
8-in-1 verzorgingsset voor huisdieren met stofzuiger en nagelknipper – trimmers voor honden- en kattenhaar, borstel om verharing te verwijderen en een stille stofzuiger
€ 28,00/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 75,00
-6%
€ 70,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 7 beoordelingen
Beoordeeld op 16 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super voordeelpakket
Beoordeeld op 16 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Kattenvoer
Beoordeeld op 8 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 13 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 29 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 17 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 4 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg