Gewicht:

2.5 kg

VirtuFit gewichtsschijf voor gewichtheffen, gietijzer, 2,5 kg, 50 mm

€ 13,11

€ 12,19-7%

€ 4,88 / 1kg

plus € 12,99 verzendkosten

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Halterschijven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
€ 3,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
€ 1,99/1kg
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 4,78/1kg
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van VirtuFit rubberen gewichtsschijf voor halter, 50 mm, 10 kg
VirtuFit rubberen gewichtsschijf voor halter, 50 mm, 10 kg
€ 6,04/1kg
€ 64,94
-7%
€ 60,39
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VirtuFit rubberen gewichtsschijf, 1,25 kg - 30 mm
VirtuFit rubberen gewichtsschijf, 1,25 kg - 30 mm
€ 8,42/1kg
€ 10,53
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VirtuFit rubberen gewichtsschijf, 5 kg, 30 mm
VirtuFit rubberen gewichtsschijf, 5 kg, 30 mm
€ 7,65/1kg
€ 38,23
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VirtuFit Stootplateau, olympische halterplaat, rubber, 50 mm, 20 kg
VirtuFit Stootplateau, olympische halterplaat, rubber, 50 mm, 20 kg
€ 5,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 110,25
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tornello gewichtsschijf, 20 kg
Tornello gewichtsschijf, 20 kg
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: Findicare
Productafbeelding van Gietijzeren schijf (gewicht) voor halters, 1 kg - 25 mm - 25
Gietijzeren schijf (gewicht) voor halters, 1 kg - 25 mm - 25
€ 4,00/1kg
€ 4,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VirtuFit Olympische rubberen gewichtsschijf, 15 kg, 3-grip, 50 mm
VirtuFit Olympische rubberen gewichtsschijf, 15 kg, 3-grip, 50 mm
€ 5,87/1kg
€ 94,72
-€ 6,63
€ 88,09
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Sedco gewichtsschijf, 1,25 kg - 29 mm
Sedco gewichtsschijf, 1,25 kg - 29 mm
€ 3,50/1kg
€ 4,37
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van VirtuFit Olympische gewichtsschijf, 2 kg, met 50 mm gat
VirtuFit Olympische gewichtsschijf, 2 kg, met 50 mm gat
€ 16,35/1kg
€ 32,69
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Litina, 2,5 kg - 30 mm
Litina, 2,5 kg - 30 mm
€ 3,52/1kg
€ 8,80
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Litina, 0,5 kg - 25 mm
Litina, 0,5 kg - 25 mm
€ 3,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,50
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Litina, 0,75 kg - 25 mm
Litina, 0,75 kg - 25 mm
€ 3,05/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,29
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van litina 10 kg - 30 mm
litina 10 kg - 30 mm
€ 3,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,29
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van litina 20 kg - 25 mm
litina 20 kg - 25 mm
€ 3,93/1kg
€ 59,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van litina 15 kg - 25 mm
litina 15 kg - 25 mm
€ 2,95/1kg
€ 44,20
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van litina, 1 kg - 25 mm
litina, 1 kg - 25 mm
€ 3,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,20
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Litina, 1,25 kg - 30 mm
Litina, 1,25 kg - 30 mm
€ 3,12/1kg
€ 3,90
Verkoper: KUBISPORT

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De VirtuFit gewichtsschijf voor gewichtheffen, gemaakt van gietijzer en met een 50 mm opening, is geschikt voor diverse kracht- en conditietrainingen en kan, afhankelijk van uw trainingsvoorkeur, met of zonder halterstang worden gebruikt.

  • 3-greeps ontwerp voor comfortabel gebruik.
  • Gestandaardiseerde opening: 50 mm.
  • Geschikt voor diverse oefeningen om spierkracht en uithoudingsvermogen te verbeteren.
  • Robuust gietijzer, ook geschikt voor oefeningen direct op de vloer.
  • Duurzaam materiaal voor langdurig gebruik
Kleur
Zwart
Fabrikant
VirtuFit
Gewicht
2.5 kg
EAN
8720828508503
MPN (Manufacturer Part Number)
VF02065-2.5

Kleur
Zwart
Fabrikant
VirtuFit
Gewicht
2.5 kg
EAN
8720828508503
MPN (Manufacturer Part Number)
VF02065-2.5
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
Gewichten voor gietijzeren schuifpoorten, 2 x 5 kg, MASTER
€ 3,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,94
-5%
€ 31,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Reserve schijf, speciaal gietijzer, 25 kg - diameter gat 50 mm
Reserve schijf, speciaal gietijzer, 25 kg - diameter gat 50 mm
€ 2,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,30
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Gewichtsschijf voor krachttraining en fitness, type: plat, 2 stuks van 0,25 kg, model TSN25, merk HMS
Gewichtsschijf voor krachttraining en fitness, type: plat, 2 stuks van 0,25 kg, model TSN25, merk HMS
€ 32,02/1kg
€ 27,34
-41%
€ 16,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
€ 1,99/1kg
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van THUNDER Olympische schijf 20 kg. Rubberen gewichtsschijf van gietijzer met een roestvrijstalen ring voor een olympische stang
THUNDER Olympische schijf 20 kg. Rubberen gewichtsschijf van gietijzer met een roestvrijstalen ring voor een olympische stang
€ 3,45/1kg
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: sellBEST
Productafbeelding van THUNDER Olympische schijf 25 kg. Rubberen gewichtsschijf van gietijzer met een roestvrijstalen ring voor een olympische stang
THUNDER Olympische schijf 25 kg. Rubberen gewichtsschijf van gietijzer met een roestvrijstalen ring voor een olympische stang
€ 3,00/1kg
€ 75,00
Gratis bezorging
Verkoper: sellBEST
Productafbeelding van Zwart gietijzer, gewicht 2 kg, januari, maat fi26.5
Zwart gietijzer, gewicht 2 kg, januari, maat fi26.5
€ 2,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,11
-5%
€ 5,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rebel Active, 20 kg bitumenplaat, met een gatdiameter van 31 mm
Rebel Active, 20 kg bitumenplaat, met een gatdiameter van 31 mm
€ 2,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,13
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Vervangingsrubberen schijf met handgrepen, 20 kg - diameter 50 mm
Vervangingsrubberen schijf met handgrepen, 20 kg - diameter 50 mm
€ 2,37/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 47,40
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Vervangingsrubberen schijf met handgrepen, 25 kg - diameter 50 mm
Vervangingsrubberen schijf met handgrepen, 25 kg - diameter 50 mm
€ 2,40/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 59,90
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Vervangingsrubberen schijf met handgrepen, 5 kg - diameter 50 mm
Vervangingsrubberen schijf met handgrepen, 5 kg - diameter 50 mm
€ 2,54/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,70
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Vervangingsrubberen schijf met handgrepen, 10 kg - diameter 50 mm
Vervangingsrubberen schijf met handgrepen, 10 kg - diameter 50 mm
€ 2,53/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,30
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van litina, 1 kg - 30 mm
litina, 1 kg - 30 mm
€ 3,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,20
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Vervangingsrubberen schijf met grip, 2,5 kg - diameter 50 mm
Vervangingsrubberen schijf met grip, 2,5 kg - diameter 50 mm
€ 2,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,40
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 1 kg - 25 mm
Chroom, 1 kg - 25 mm
€ 3,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,60
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 1,5 kg - 25 mm
Chroom, 1,5 kg - 25 mm
€ 3,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,50
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 2,5 kg - 25 mm
Chroom, 2,5 kg - 25 mm
€ 4,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,10
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van litina, 0,75 kg - 30 mm
litina, 0,75 kg - 30 mm
€ 3,05/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,29
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Litina, 1,25 kg - 30 mm
Litina, 1,25 kg - 30 mm
€ 3,12/1kg
€ 3,90
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Litina, 0,5 kg - 25 mm
Litina, 0,5 kg - 25 mm
€ 3,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,50
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 5 kg - 25 mm
Chroom, 5 kg - 25 mm
€ 3,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,30
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Litina, 0,75 kg - 25 mm
Litina, 0,75 kg - 25 mm
€ 3,05/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,29
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 1,5 kg - 30 mm
Chroom, 1,5 kg - 30 mm
€ 4,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,40
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 0,5 kg - 30 mm
Chroom, 0,5 kg - 30 mm
€ 3,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,90
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 2,5 kg - 30 mm
Chroom, 2,5 kg - 30 mm
€ 12,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Chroom, 0,5 kg - 25 mm
Chroom, 0,5 kg - 25 mm
€ 3,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,90
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 1 kg - 30 mm
Chroom, 1 kg - 30 mm
€ 3,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,60
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Chroom, 1,25 kg - 25 mm
Chroom, 1,25 kg - 25 mm
€ 3,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,70
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van litina, 1 kg - 25 mm
litina, 1 kg - 25 mm
€ 3,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 3,20
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Litina, 2,5 kg - 30 mm
Litina, 2,5 kg - 30 mm
€ 3,52/1kg
€ 8,80
Verkoper: KUBISPORT

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 4 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 20 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
Halterschijf | 1 x 20 kg | Kunststof | Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,75/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 15 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 15 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,66/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 3,98/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 7,16/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
Halterschijf | 1 x 10 kg | Kunststof | Zwart | 31 MM
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 1,99/1kg
Productafbeelding van Gewichtsschijven set van 4, 2x 2,5 kg / 2x 5 kg, stang van 2,5 cm, diameter 25/30 mm (zwart)
Gewichtsschijven set van 4, 2x 2,5 kg / 2x 5 kg, stang van 2,5 cm, diameter 25/30 mm (zwart)
€ 52,48
-5%
€ 49,54
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 1,25 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 10,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 8,76/1kg
Productafbeelding van Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
Halterschijf | 1 x 2,5 kg | Kunststof | Zwart | 29 MM
€ 11,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
€ 4,78/1kg