Schoenmaat:

38,5
  • 36,5
    Beschikbare opties weergeven
  • 37,5
  • 38
  • 38,5
  • 47

Kleur:

Wit

Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100

€ 175,00

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Sneakers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 113,99
-€ 18,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DM0211001
Nike Schoenen Air Force 1 07, DM0211001
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 185,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100
Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100
€ 172,00
-€ 65,30
€ 106,70
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211002
Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211002
€ 204,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 HV6418100
Schoenen Nike Air Force 1 '07 HV6418100
€ 166,00
-€ 5,00
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 FQ8825100
Schoenen Nike Air Force 1 '07 FQ8825100
€ 129,27
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CT2302100
Nike Schoenen Air Force 1 07, CT2302100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 129,00
-€ 14,05
€ 114,95
Gratis bezorging
Verkoper: RVCompany
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 DM2385100
Schoenen Nike Air Force 1 '07 DM2385100
€ 114,32
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 FZ6768100
Schoenen Nike Air Force 1 FZ6768100
€ 152,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959103
Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959103
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 172,00
-€ 42,06
€ 129,94
Gratis bezorging
Verkoper: Sportbrands_
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force HF9109001
Schoenen Nike Air Force HF9109001
€ 159,99
-€ 46,99
€ 113,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DA8478101
Nike Schoenen Air Force 1 07, DA8478101
€ 181,00
-€ 11,01
€ 169,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 07 IQ0293030
Schoenen Nike Air Force 1 07 IQ0293030
€ 153,55
-€ 35,55
€ 118,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 FD9867100
Schoenen Nike Air Force 1 FD9867100
€ 124,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 Fj2986100
Schoenen Nike Air Force 1 Fj2986100
€ 162,39
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CT2302100
Nike Schoenen Air Force 1 07, CT2302100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 128,31
-€ 13,32
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 FZ6768100
Schoenen Nike Air Force 1 FZ6768100
€ 158,00
-€ 47,00
€ 111,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 FZ6768100
Schoenen Nike Air Force 1 FZ6768100
€ 128,35
-€ 17,35
€ 111,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 07 IQ0293030
Schoenen Nike Air Force 1 07 IQ0293030
€ 153,55
-€ 35,55
€ 118,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959103
Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959103
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 176,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

[product-content]

Bewaar je stijlvolle uitstraling met de Nike Air Force 1 '07, de basketbalschoen die een nieuwe twist geeft aan je favoriete elementen: stevig gestikte details, strakke afwerkingen en precies de juiste hoeveelheid glans, zodat jij kunt stralen.



Veroudering is niet te stoppen, maar de Air Force 1 "Fresh" komt aardig in de buurt van dat doel. Nike Air demping, speciaal ontworpen voor basketbal, biedt lichtgewicht comfort de hele dag door. Het zachte, makkelijk schoon te maken bovenwerk van leer en synthetisch materiaal is duurzaam en zorgt voor de klassieke look waar u van houdt. De lage, gevoerde kraag biedt comfort en een geweldige look. De rubberen buitenzool met klassiek draaipunt en sterpatroon bij de neus zorgt voor een traditionele look en biedt extra grip en duurzaamheid. Een reliëflogo en een extra set veters zorgen voor een frisse look.
Schoenmaat
38,5
Schoenmaat UK
5
Schoenmaat US
6
Kleur
Wit
Gewicht
0.75 kg
Model
Nike Air Force 1 '07 Fresh
Fabrikant
EAN
0195869002019
195869002019
MPN (Manufacturer Part Number)
DM0211100

Schoenmaat
38,5
Schoenmaat UK
5
Schoenmaat US
6
Kleur
Wit
Gewicht
0.75 kg
Model
Nike Air Force 1 '07 Fresh
Fabrikant
EAN
0195869002019
195869002019
MPN (Manufacturer Part Number)
DM0211100
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 114,99
-€ 19,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100
Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 175,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DM0211001
Nike Schoenen Air Force 1 07, DM0211001
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 113,99
-€ 18,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DM0211001
Nike Schoenen Air Force 1 07, DM0211001
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 187,00
-€ 50,00
€ 137,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 114,99
-€ 19,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DM0211001
Nike Schoenen Air Force 1 07, DM0211001
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 185,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100
Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100
€ 172,00
-€ 65,30
€ 106,70
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 120,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 115,00
-€ 20,00
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211002
Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211002
€ 204,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100
Schoenen Nike Air Force 1 '07 Fresh DM0211100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 175,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288001
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288001
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 125,34
Gratis bezorging
Verkoper: AreaSport
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 120,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Nike Air Force 1 07 schoenen, modelnummer DM0211001
Nike Air Force 1 07 schoenen, modelnummer DM0211001
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 272,74
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 113,95
Gratis bezorging
Verkoper: Eltrade
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 119,99
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 156,25
Gratis bezorging
Verkoper: Eltrade
Productafbeelding van Nike Air Force 1 '07, maat 38,5
Nike Air Force 1 '07, maat 38,5
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 160,70
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 119,89
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Nike Air Force 1 '07 Fresh Wit - Sneaker - DM0211-100AR5339-002, Nike Air Force, Nike Air Force 1 Low, Nike Air Force dames, Nike Air Force 07, Nike Air Force Low, Nike Force, Nike Air Force wit, Nike Air Force One
Nike Air Force 1 '07 Fresh Wit - Sneaker - DM0211-100AR5339-002, Nike Air Force, Nike Air Force 1 Low, Nike Air Force dames, Nike Air Force 07, Nike Air Force Low, Nike Force, Nike Air Force wit, Nike Air Force One
€ 120,20
-€ 13,50
€ 106,70
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Force 1 '07 HV6418100
Schoenen Nike Air Force 1 '07 HV6418100
€ 166,00
-€ 5,00
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 LE, DH2920111
Nike Schoenen Air Force 1 LE, DH2920111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 100,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
Dior Sauvage Elixir Parfum, 60 ml, voor heren
€ 1.338,50/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 586
€ 80,31
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 248,57/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 114,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 8 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Schoenmaat 46Kleur Wit
Beoordeeld op 8 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Schoenmaat 44Kleur Wit
Beoordeeld op 28 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Schoenmaat 44,5Kleur Wit
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van UGG Tasman Baxter Slipper, kleur: kastanjebruin, maat: EU 41
UGG Tasman Baxter Slipper, kleur: kastanjebruin, maat: EU 41
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Tasman leren heren slippers, zwart, maat 40 EU
UGG Tasman leren heren slippers, zwart, maat 40 EU
€ 125,62
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Ugg Lo Lowmel Jasmine - Dames sneakers - 1168890-JSM
Ugg Lo Lowmel Jasmine - Dames sneakers - 1168890-JSM
€ 167,45
-€ 36,51
€ 130,94
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Lo Lowmel 1168890JSM
Schoenen UGG Lo Lowmel 1168890JSM
€ 167,45
-€ 36,51
€ 130,94
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Schoenen Uno 2 Floating, 155521WHT
Skechers Schoenen Uno 2 Floating, 155521WHT
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 87,01
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers sneaker, textiel
Skechers sneaker, textiel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 93,00
-€ 8,05
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers sneaker, gemaakt van imitatieleer
Skechers sneaker, gemaakt van imitatieleer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 83,20
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Ravaged Love 177918WMLT
Schoenen Skechers Uno Ravaged Love 177918WMLT
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 80,10
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro  Sneakers Laag - zwart - Maat 36
Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro Sneakers Laag - zwart - Maat 36
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 79,92
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers 3.0 Brilliant Path Damenschuhe Sneaker Low Sneaker Blau Freizeit
Skechers 3.0 Brilliant Path Damenschuhe Sneaker Low Sneaker Blau Freizeit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 72,82
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 119,99
-€ 23,99
€ 96,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 96,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 96,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
€ 141,41
-€ 50,60
€ 90,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
€ 90,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers 129611WSL
Schoenen Skechers 129611WSL
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 107,96
-€ 20,96
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Slip-Ins: Glide-Step Altus  Sneakers Laag - roze - Maat 37
Skechers Slip-Ins: Glide-Step Altus Sneakers Laag - roze - Maat 37
€ 153,00
-€ 65,77
€ 87,23
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Glide Step 150510DKTP
Schoenen Skechers Glide Step 150510DKTP
€ 187,00
-€ 99,77
€ 87,23
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers 205623WTN
Schoenen Skechers 205623WTN
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 93,17
-23%
€ 71,07
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands