Kleur:

Crème

Lengte:

280 cm
  • 90 cm
  • 120 cm
  • 170 cm
  • 200 cm
  • 235 cm
  • 240 cm
    Beschikbare opties weergeven
  • 280 cm

Breedte:

200 cm
  • 57 cm
  • 80 cm
  • 120 cm
  • 140 cm
  • 160 cm
  • 200 cm

Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème met kleuraccenten - 200x280 cm

€ 145,44

€ 25,97 / 1m²

plus verzendkosten vanaf € 14,90

Naar huis en naar afhaalstations

do 22 – vr 23 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Laagpolige tapijten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hanse Home kortpolig vloerkleed Orient, model Maderno, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème met kleuraccenten - 200x280 cm
Hanse Home kortpolig vloerkleed Orient, model Maderno, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème met kleuraccenten - 200x280 cm
€ 25,97/1m²
€ 145,44
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home vloerkleed met kort pool, model Orient, kleur crème met kleuraccenten, onderhoudsvriendelijk en duurzaam - 160x235 cm
Hanse Home vloerkleed met kort pool, model Orient, kleur crème met kleuraccenten, onderhoudsvriendelijk en duurzaam - 160x235 cm
€ 26,34/1m²
€ 99,03
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home kortpolig vloerkleed "Orient" model Reni, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, mintgroen/crème - 80x240 cm
Hanse Home kortpolig vloerkleed "Orient" model Reni, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, mintgroen/crème - 80x240 cm
€ 50,51
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Strozzi, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, blauw met kleuraccenten - 200x280 cm
Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Strozzi, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, blauw met kleuraccenten - 200x280 cm
€ 25,97/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 145,44
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home kortpolig vloerkleed "Orient" model Parun Täbriz, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème kleur - 80x250 cm
Hanse Home kortpolig vloerkleed "Orient" model Parun Täbriz, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème kleur - 80x250 cm
€ 30,57/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 61,14
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home kortpolig vloerkleed "Orient" model Mochi, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, rood, multicolor - 160x235 cm
Hanse Home kortpolig vloerkleed "Orient" model Mochi, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, rood, multicolor - 160x235 cm
€ 26,34/1m²
€ 99,03
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home vloerkleed met kort pool, model Orient, Strozzi, gemakkelijk te onderhouden, robuust, blauw met kleuraccenten - 120x170 cm
Hanse Home vloerkleed met kort pool, model Orient, Strozzi, gemakkelijk te onderhouden, robuust, blauw met kleuraccenten - 120x170 cm
€ 26,83/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,73
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Skazar Isfahan, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, rood - Ø160 cm
Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Skazar Isfahan, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, rood - Ø160 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 92,78
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home Orient tapijt, model Täbris, klassiek design, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème kleur - 160x230 cm
Hanse Home Orient tapijt, model Täbris, klassiek design, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème kleur - 160x230 cm
€ 36,68/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 134,98
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home vloerkleed Wolly, wollook, gemakkelijk te onderhouden, robuust, crème - Ø133 cm
Hanse Home vloerkleed Wolly, wollook, gemakkelijk te onderhouden, robuust, crème - Ø133 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 109,59
Verkoper: Mujkoberec

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Hanse Home tapijten uit de collectie "Luxor" brengen gezelligheid en harmonie in elke gewenste ruimte – of het nu gaat om de woonkamer, slaapkamer, eetkamer, hal, kantoor of entree – dankzij hun moderne, oosterse design. Het tapijt is niet opvallend, maar blijft altijd een bijzondere blikvanger die nooit saai wordt. ONDERHOUD: Dankzij de hoogwaardige afwerking en de zorgvuldig geselecteerde materialen, 100% polypropyleen, is dit tapijt bijzonder duurzaam, robuust en gemakkelijk te onderhouden. Het onderhoud van het tapijt is eenvoudig; we raden aan om het regelmatig te stofzuigen en/of te reinigen met tapijtreiniger. Geschikt voor alle binnenruimtes met vloerverwarming. ROBOTSTOFZUIGER: De hoogte van het tapijt, ongeveer 0,80 cm, vormt geen probleem voor uw robotstofzuiger. Beschikbaar in verschillende kleuren en maten.
Hoogte
8 mm
Breedte
200 cm
Diepte
280 cm
Lengte
280 cm
Gewicht
10.9 kg
Kleur
Crème
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% polypropyleen (algemeen)
Wasbaar
Nee
Model
Luxor
Oppervlakte
5.6 m²
Fabrikant
Hanse Home Collection GmbH
Vorm
Rechthoekig
Gramgewicht (gewicht per m²)
1550 g/m²
Verpakkingsinhoud
Tapijt
Geschikt voor vloerverwarming
Ja
Geschikt voor robotstofzuigers
Ja
EAN
4262377775134
MPN (Manufacturer Part Number)
105635-200x280

Hoogte
8 mm
Breedte
200 cm
Diepte
280 cm
Lengte
280 cm
Gewicht
10.9 kg
Kleur
Crème
Materiaal
Kunststof
Materiaalsamenstelling
100% polypropyleen (algemeen)
Wasbaar
Nee
Model
Luxor
Oppervlakte
5.6 m²
Fabrikant
Hanse Home Collection GmbH
Vorm
Rechthoekig
Gramgewicht (gewicht per m²)
1550 g/m²
Verpakkingsinhoud
Tapijt
Geschikt voor vloerverwarming
Ja
Geschikt voor robotstofzuigers
Ja
EAN
4262377775134
MPN (Manufacturer Part Number)
105635-200x280
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, blauw met kleuraccenten - 200x280 cm
Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, blauw met kleuraccenten - 200x280 cm
€ 25,97/1m²
€ 145,44
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crèmekleurig met kleuraccenten - 140x200 cm
Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crèmekleurig met kleuraccenten - 140x200 cm
€ 26,33/1m²
€ 73,71
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home Orient tapijt, model Täbris, klassiek design, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème kleur - 160x230 cm
Hanse Home Orient tapijt, model Täbris, klassiek design, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème kleur - 160x230 cm
€ 36,68/1m²
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 134,98
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, rood, meerkleurig - 200x280 cm
Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, rood, meerkleurig - 200x280 cm
€ 25,97/1m²
€ 145,44
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
Beautissu 2-delige set thermovoorhangen, antraciet, model Amelie TK, 140x245 cm
€ 13,06/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 33,99
-5%
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Lattafa Qimmah, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met noten van amandel, koffie, cacao, sandelhout en vanille
Lattafa Qimmah, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, vloeibare parfum, met noten van amandel, koffie, cacao, sandelhout en vanille
€ 190,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van benuta Wasbaar vintage tapijt George Beige 80x150 cm Woonkamer tapijt Slaapkamer zacht oosters Rechthoekig
benuta Wasbaar vintage tapijt George Beige 80x150 cm Woonkamer tapijt Slaapkamer zacht oosters Rechthoekig
€ 22,90
Verkoper: benuta
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Tefal Easy Fry & Grill EY5018 Single 4.2 L Stand-alone 1550 W Hot air fryer Black
Tefal Easy Fry & Grill EY5018 Single 4.2 L Stand-alone 1550 W Hot air fryer Black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
€ 34,99/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Gorenje BIGSPACE, Velká, Elektrische oven, 77 liter, 3500 W, 77 liter, 2300 W
Gorenje BIGSPACE, Velká, Elektrische oven, 77 liter, 3500 W, 77 liter, 2300 W
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 426,36
De energieklasse van dit product is A.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Wandmeubel COLETTE II
Wandmeubel COLETTE II
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 459,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Skye Decor, Sable - Travertin, salontafel, travertin, 119 x 40 x 60 cm
Skye Decor, Sable - Travertin, salontafel, travertin, 119 x 40 x 60 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 74,48
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Plafondventilator 80W, stille plafondlamp met ventilator, dimbaar, met verlichting en afstandsbediening. Lamp en ventilator kunnen afzonderlijk worden ingeschakeld
Plafondventilator 80W, stille plafondlamp met ventilator, dimbaar, met verlichting en afstandsbediening. Lamp en ventilator kunnen afzonderlijk worden ingeschakeld
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 281
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van NINJA AF500EUWH Foodi FlexDrawer, 10,4 liter, wit
NINJA AF500EUWH Foodi FlexDrawer, 10,4 liter, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 210,57
Gratis bezorging
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, blauw met kleuraccenten - 160x235 cm
Hanse Home Kurzflor vloerkleed Orient, model Caracci, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, blauw met kleuraccenten - 160x235 cm
€ 26,34/1m²
€ 99,03
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hanse Home kortpolig vloerkleed Orient, model Parun Täbriz, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème kleur - 80x150 cm
Hanse Home kortpolig vloerkleed Orient, model Parun Täbriz, gemakkelijk te onderhouden, duurzaam, crème kleur - 80x150 cm
€ 31,61/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,93
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 160,00
-€ 93,48
€ 66,52
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van Woonwand Vicco Berno Beige Set van 4, Model 36329
Woonwand Vicco Berno Beige Set van 4, Model 36329
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 187,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Ninja Detect Power 3-in-1 Blender TB401EU - 1200W - 20 Modes - 2L Bowl - 680ml Cup - Black
Ninja Detect Power 3-in-1 Blender TB401EU - 1200W - 20 Modes - 2L Bowl - 680ml Cup - Black
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van Hanse Home kortpolig vloerkleed, design Orient, kleur zand, onderhoudsvriendelijk, robuust, crème bruin - 200x280 cm
Hanse Home kortpolig vloerkleed, design Orient, kleur zand, onderhoudsvriendelijk, robuust, crème bruin - 200x280 cm
€ 19,96/1m²
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 111,77
Verkoper: Mujkoberec
Productafbeelding van Minio, wandmeubel "VEVE 2", hangend en/of staand, 4-delig met LED-verlichting, kleur: Wotan eik
Minio, wandmeubel "VEVE 2", hangend en/of staand, 4-delig met LED-verlichting, kleur: Wotan eik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 472,00
€5 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Minio
Productafbeelding van Steba 183300 Steba CM 3 Cake-Maker
Steba 183300 Steba CM 3 Cake-Maker
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 73,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MODFU conferenziertafel voor de woonkamer, glanzende bijzettafel voor woonkamer of slaapkamer, rechthoekige salontafel met glas
MODFU conferenziertafel voor de woonkamer, glanzende bijzettafel voor woonkamer of slaapkamer, rechthoekige salontafel met glas
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 129,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 612,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 516
€ 61,26
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 236,12
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Tapijt voor de woonkamer, korte pool, oosters design, vintage mandala-patroon, bruin/beige, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor de woonkamer, korte pool, oosters design, vintage mandala-patroon, bruin/beige, afmetingen 80x150 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, geometrisch patroon, retro, modern, 3D
€ 26,72/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 443
€ 154,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, rood, afmetingen 140x200 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, rood, afmetingen 140x200 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, oranje, afmetingen 300x400 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, oranje, afmetingen 300x400 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, groen petrol, afmetingen 300x400 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, groen petrol, afmetingen 300x400 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
€ 12,08/1m²
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zilver, afmetingen 300x400 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zilver, afmetingen 300x400 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, grijs, afmetingen 300x400 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, grijs, afmetingen 300x400 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch design vloerkleed met korte pool, 200x300 cm, antislip, groot vloerkleed voor de woonkamer, wasbaar,  gecertificeerd, geschikt voor woonkamer, slaapkamer en hal, beige kleur
Tribesigns Geometrisch design vloerkleed met korte pool, 200x300 cm, antislip, groot vloerkleed voor de woonkamer, wasbaar, gecertificeerd, geschikt voor woonkamer, slaapkamer en hal, beige kleur
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 200x300 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, grijs
Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 200x300 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, grijs
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch design vloerkleed met kortvacht, 200x300 cm, antislip onderkant, groot vloerkleed voor de woonkamer, wasbaar tot 30°C,  gecertificeerd, grijs
Tribesigns Geometrisch design vloerkleed met kortvacht, 200x300 cm, antislip onderkant, groot vloerkleed voor de woonkamer, wasbaar tot 30°C, gecertificeerd, grijs
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 200x300 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, beige
Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 200x300 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, beige
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht groen, afmetingen 240x340 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht groen, afmetingen 240x340 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zwart, afmetingen 240x340 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zwart, afmetingen 240x340 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tribesigns vloerkleed voor kinderkamer, meisjes, speelkleden met korte pool, modern golfpatroon, wasbaar en antislip,  gecertificeerd, 160x230 cm, roze
Tribesigns vloerkleed voor kinderkamer, meisjes, speelkleden met korte pool, modern golfpatroon, wasbaar en antislip, gecertificeerd, 160x230 cm, roze
€ 69,00
-14%
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
€ 16,03/1m²
Productafbeelding van Tribesigns vloerkleed voor de woonkamer, 160x230 cm, modern golfpatroon, korte pool, wasbaar en antislip, gemakkelijk te onderhouden, geschikt voor slaapkamer, gecertificeerd met , grijs
Tribesigns vloerkleed voor de woonkamer, 160x230 cm, modern golfpatroon, korte pool, wasbaar en antislip, gemakkelijk te onderhouden, geschikt voor slaapkamer, gecertificeerd met , grijs
€ 69,00
-14%
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zilver, afmetingen 240x340 cm
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht, zilver, afmetingen 240x340 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 160x230 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, beige
Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 160x230 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, beige
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 160x230 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, grijs
Tribesigns Geometrisch vloerkleed, 160x230 cm, modern minimalistisch vloerkleed met korte pool, machinewasbaar, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, grijs
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
Wasbaar vloerkleed voor de woonkamer, korte pool, effen kleur, moderne stijl, zacht
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket