Kleur:

Bruin

Conferentietafel van rotan, bijzettafel met lades en vouwdeuren van massief hout, massief houten poten, afmetingen: 110 D x 55 B x 38,5 H (cm), wit

€ 119,99

Plus € 19,00 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Salontafels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Merax salontafel, in hoogte verstelbaar, met uitschuifbaar plateau, opbergruimte, modern design met gebogen houten zijpanelen, woonkamer meubel, walnoot
Merax salontafel, in hoogte verstelbaar, met uitschuifbaar plateau, opbergruimte, modern design met gebogen houten zijpanelen, woonkamer meubel, walnoot
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,99
-€ 11,00
€ 168,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax salontafel bruin "Muses" met riet, bijzettafel met lade, landelijke stijl
Merax salontafel bruin "Muses" met riet, bijzettafel met lade, landelijke stijl
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 162,99
-€ 11,00
€ 151,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax salontafel met hoogglansafwerking en 4 lades, modern, vierkant design met opbergruimte, voor in de woonkamer, afmetingen 78x78x36 cm, wit-zwart
Merax salontafel met hoogglansafwerking en 4 lades, modern, vierkant design met opbergruimte, voor in de woonkamer, afmetingen 78x78x36 cm, wit-zwart
€ 170,99
-€ 35,00
€ 135,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax bijzettafel Wolke, Scandinavisch design, salontafel voor de woonkamer, elegante, gebogen tafelblad, 100x(40-50)x40.5 cm, wit
Merax bijzettafel Wolke, Scandinavisch design, salontafel voor de woonkamer, elegante, gebogen tafelblad, 100x(40-50)x40.5 cm, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 157,99
-€ 20,00
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van MODFU Salontafel, rieten koffietafel, met lades van riet en schuifdeuren met houten latten, massief houten poten. Afmetingen: 110 L x 55 B x 38,5 H (cm). Kleur: bruin
MODFU Salontafel, rieten koffietafel, met lades van riet en schuifdeuren met houten latten, massief houten poten. Afmetingen: 110 L x 55 B x 38,5 H (cm). Kleur: bruin
€ 119,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Salontafel 'Nordkapp' met 2 deuren, afmetingen 120 x 55 x 40 cm, materiaal: hout en bamboe
Salontafel 'Nordkapp' met 2 deuren, afmetingen 120 x 55 x 40 cm, materiaal: hout en bamboe
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Skye Decor, model Eylül - Kleur: Crème, salontafels, kleur: crème, afmetingen: 105 x 34,6 x 60 cm
Skye Decor, model Eylül - Kleur: Crème, salontafels, kleur: crème, afmetingen: 105 x 34,6 x 60 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 169,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Skye Decor, Podium - Walnoot, salontafel, notenhout, 90 x 30 x 60 cm
Skye Decor, Podium - Walnoot, salontafel, notenhout, 90 x 30 x 60 cm
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van VASAGLE Ronde salontafel met ijzeren frame, diameter 88 x 47 cm
VASAGLE Ronde salontafel met ijzeren frame, diameter 88 x 47 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 202,14
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Skye Decor, Sable - Walnoot, salontafel, notenhout, 119 x 40 x 60 cm
Skye Decor, Sable - Walnoot, salontafel, notenhout, 119 x 40 x 60 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 86,40
-12%
€ 75,40
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Merax ovale salontafel met rollende schuifdeuren, bijzettafel met opbergruimte, salontafel met houtlook, stabiel en minimalistisch design, gemaakt van MDF, afgewerkt in walnoot
Merax ovale salontafel met rollende schuifdeuren, bijzettafel met opbergruimte, salontafel met houtlook, stabiel en minimalistisch design, gemaakt van MDF, afgewerkt in walnoot
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 136,99
-€ 11,00
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax: Uittrekbare salontafel met verborgen opbergruimte, bijzettafel met 5 opbergvlakken, verstelbare salontafel met MDF-blad en houten poten, walnootkleur
Merax: Uittrekbare salontafel met verborgen opbergruimte, bijzettafel met 5 opbergvlakken, verstelbare salontafel met MDF-blad en houten poten, walnootkleur
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 138,99
-€ 18,00
€ 120,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Sweiko salontafel, rieten koffietafel, met lades van riet en schuifdeuren met houten latten
Sweiko salontafel, rieten koffietafel, met lades van riet en schuifdeuren met houten latten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 128,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van VASAGLE salontafel, woonkamertafel, met X-vormig onderstel, in walnootbruin en zwart
VASAGLE salontafel, woonkamertafel, met X-vormig onderstel, in walnootbruin en zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Salontafel AURORA KASZMIR met opbergruimte, voorzien van rechte, verchroomde poten
Salontafel AURORA KASZMIR met opbergruimte, voorzien van rechte, verchroomde poten
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Salontafel Vicco Milan Sonoma 92.2 x 65 cm, Model 28911
Salontafel Vicco Milan Sonoma 92.2 x 65 cm, Model 28911
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 105,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van okwish Conferenziertafel, bijzettafel, rotanlook, met schuifdeuren en opbergruimte, salontafel, poten van massief hout, bruin
okwish Conferenziertafel, bijzettafel, rotanlook, met schuifdeuren en opbergruimte, salontafel, poten van massief hout, bruin
€ 99,99
Verkoper: OKWISH
Productafbeelding van 100 x 50 x 36 cm, Salontafel voor de woonkamer, koffietafel met twee lades, salontafel met schuifdeur, bijzettafel, salontafel met 4 poten
100 x 50 x 36 cm, Salontafel voor de woonkamer, koffietafel met twee lades, salontafel met schuifdeur, bijzettafel, salontafel met 4 poten
€ 171,33
Gratis bezorging
Verkoper: NovaVision
Productafbeelding van MODFU rotan conferentietafel, nachtkastje, poten van massief hout, bank met schuifdeuren en open opbergruimte, bruin
MODFU rotan conferentietafel, nachtkastje, poten van massief hout, bank met schuifdeuren en open opbergruimte, bruin
€ 99,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van MODFU Ronde salontafel, bijzettafel voor de woonkamer met 2 lades en schuifdeuren, met vier massief houten poten, 100x50x36 cm, naturel hout
MODFU Ronde salontafel, bijzettafel voor de woonkamer met 2 lades en schuifdeuren, met vier massief houten poten, 100x50x36 cm, naturel hout
€ 95,99
Verkoper: MODFU

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

【Rieten salontafel】 Onze prachtige en elegante rieten salontafel, met accenten van massief hout op de deuren, voegt een tijdloze elegantie toe aan uw woonkamer. Dit mooie meubel is met liefde voor detail ontworpen en brengt een warme en natuurlijke sfeer in uw huis.

【Moderne stijl】 Onze salontafel heeft een afmeting van 110 x 55 x 38,5 cm en een ruim tafelblad, ideaal voor gezellige bijeenkomsten of ontspannende avonden. De combinatie van een subtiele notenkleur en een rieten oppervlak geeft uw ruimte een harmonieuze uitstraling, die gemakkelijk in verschillende meubelstijlen past.

【Praktische opbergruimte】 Het bijzondere aan deze tafel zijn de handgemaakte deuren van massief hout, die zachtjes openen en een ruime opbergruimte onthullen. De rieten details op de lades geven de tafel een rustieke uitstraling en brengen de schoonheid van de natuur in uw huis.

【Hoogwaardig materiaal】 Een elegante, natuurlijke salontafel met poten van massief hout voor stabiliteit en duurzaamheid. De natuurlijke textuur van de kastdeuren brengt een vleugje natuur in uw woonkamer en creëert een ontspannen sfeer.

【Eenvoudige installatie】 In de verpakking zitten duidelijke installatie-instructies, zodat u de tafel gemakkelijk kunt monteren volgens deze instructies. Mocht u problemen ondervinden, neem dan contact op met onze klantenservice.

Afmetingen & details

Totale afmetingen: 110 D x 55 B x 38,5 V (cm)

Gedetailleerde afmetingen: Zie afbeelding

Afmetingen verpakking: 124 x 64 x 13,5 (cm)

Netto gewicht: 22 kg

Gewicht verpakking: 25,5 kg

Materiaal: Massief hout + Spaanplaat

Kleur: Bruin

Benodigde gereedschappen: Alle gereedschappen zijn inbegrepen

Aantal verpakkingen: 1

Draagvermogen product: 50 kg

Opmerkingen:

※ Vanwege handmatige meting kan er een afwijking van 2-3 cm zijn.

※ Vanwege de verlichting kunnen er kleurverschillen zijn tussen de productfoto en het daadwerkelijke product. Raadpleeg het daadwerkelijk ontvangen product.

※ Als u tijdens de installatie vragen heeft, neem dan zo snel mogelijk contact met ons op.

Hoogte
38.5 cm
Breedte
110 cm
Diepte
55 cm
Lengte
110 cm
Gewicht
22 kg
Kleur
Bruin
Materiaal
Hout
Houtsoort / decor
Spaanplaat
Massief hout
Fabrikant
OKWISH
Vorm
Ovaal
EAN
6911261629777

Hoogte
38.5 cm
Breedte
110 cm
Diepte
55 cm
Lengte
110 cm
Gewicht
22 kg
Kleur
Bruin
Materiaal
Hout
Houtsoort / decor
Spaanplaat
Massief hout
Fabrikant
OKWISH
Vorm
Ovaal
EAN
6911261629777
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Merax TV-kast met 2 lades en 2 schuifdeuren met rieten inzet, laagmeubel met rieten details, breedte 170 cm, walnoot
Merax TV-kast met 2 lades en 2 schuifdeuren met rieten inzet, laagmeubel met rieten details, breedte 170 cm, walnoot
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 236,99
-€ 23,00
€ 213,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van MODFU Salontafel, rieten koffietafel, met lades van riet en schuifdeuren met houten latten, massief houten poten. Afmetingen: 110 L x 55 B x 38,5 H (cm). Kleur: bruin
MODFU Salontafel, rieten koffietafel, met lades van riet en schuifdeuren met houten latten, massief houten poten. Afmetingen: 110 L x 55 B x 38,5 H (cm). Kleur: bruin
€ 119,99
Verkoper: MODFU
Productafbeelding van Merax salontafel bruin "Muses" met riet, bijzettafel met lade, landelijke stijl
Merax salontafel bruin "Muses" met riet, bijzettafel met lade, landelijke stijl
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 162,99
-€ 11,00
€ 151,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Salontafel 'Nordkapp' met 2 deuren, afmetingen 120 x 55 x 40 cm, materiaal: hout en bamboe
Salontafel 'Nordkapp' met 2 deuren, afmetingen 120 x 55 x 40 cm, materiaal: hout en bamboe
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Skye Decor, Sable - Walnoot, salontafel, notenhout, 119 x 40 x 60 cm
Skye Decor, Sable - Walnoot, salontafel, notenhout, 119 x 40 x 60 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 86,40
-12%
€ 75,40
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Bestseller
Productafbeelding van Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 373
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met 4 lades, tweepersoonsbed/jeugdbed met lattenbodem, houten bed met opbergruimte, klassiek bed, schapenvacht, wit
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met 4 lades, tweepersoonsbed/jeugdbed met lattenbodem, houten bed met opbergruimte, klassiek bed, schapenvacht, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 338,93
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Germania schoenenkast "GW-ADANA" in wit met glanzende deuren, 134 x 120 x 36 cm (breedte x hoogte x diepte), artikelnummer 3523-84
Germania schoenenkast "GW-ADANA" in wit met glanzende deuren, 134 x 120 x 36 cm (breedte x hoogte x diepte), artikelnummer 3523-84
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 690,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TV-kast COLGANTE KASHMIR, 200 cm
TV-kast COLGANTE KASHMIR, 200 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 209,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Maison Asrar, Vanilla Voyage, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
Maison Asrar, Vanilla Voyage, Eau de Parfum, uniseks, 100 ml
€ 350,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 92
€ 35,09
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1957
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van Conferentietafel van rotan, bijzettafel met lades en vouwdeuren van massief hout, massief houten poten, afmetingen: 110 D x 55 B x 38,5 H (cm), wit
Conferentietafel van rotan, bijzettafel met lades en vouwdeuren van massief hout, massief houten poten, afmetingen: 110 D x 55 B x 38,5 H (cm), wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,99
-€ 14,00
€ 95,99
Verkoper: OKWISH
Productafbeelding van Skye Decor, model Eylül - Kleur: Crème, salontafels, kleur: crème, afmetingen: 105 x 34,6 x 60 cm
Skye Decor, model Eylül - Kleur: Crème, salontafels, kleur: crème, afmetingen: 105 x 34,6 x 60 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 169,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Skye Decor, Podium - Walnoot, salontafel, notenhout, 90 x 30 x 60 cm
Skye Decor, Podium - Walnoot, salontafel, notenhout, 90 x 30 x 60 cm
3,2Gemiddelde beoordeling: 3,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 199,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van VASAGLE Ronde salontafel met ijzeren frame, diameter 88 x 47 cm
VASAGLE Ronde salontafel met ijzeren frame, diameter 88 x 47 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 202,14
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Skye Decor, Sable - Travertin, salontafel, travertin, 119 x 40 x 60 cm
Skye Decor, Sable - Travertin, salontafel, travertin, 119 x 40 x 60 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 74,48
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling
Productafbeelding van Merax salontafel wit "Muses" met riet, bijzettafel met lade, landelijke stijl
Merax salontafel wit "Muses" met riet, bijzettafel met lade, landelijke stijl
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 156,99
-€ 32,00
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax bijzettafel Wolke, Scandinavisch design, salontafel voor de woonkamer, elegante, gebogen tafelblad, 100x(40-50)x40.5 cm, wit
Merax bijzettafel Wolke, Scandinavisch design, salontafel voor de woonkamer, elegante, gebogen tafelblad, 100x(40-50)x40.5 cm, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 157,99
-€ 20,00
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax set van 2 salontafels met marmerlook en metalen frame, bijzettafels, koffietafels, 65x45cm + 45x39.5cm, zwart/wit
Merax set van 2 salontafels met marmerlook en metalen frame, bijzettafels, koffietafels, 65x45cm + 45x39.5cm, zwart/wit
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 109,99
-€ 3,00
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van VASAGLE salontafel, woonkamertafel, met X-vormig onderstel, in walnootbruin en zwart
VASAGLE salontafel, woonkamertafel, met X-vormig onderstel, in walnootbruin en zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Couchtisch Akazie mit Baumkante und silbernem Metallgestell in Gesamtansicht von vorne.
Salontafel ASURA, 115 x 25 x 58 cm, massief acaciahout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 272,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Merax TV-kast met 2 lades en 2 schuifdeuren met rieten inzet, dressoir met rieten details, breedte 170 cm, wit
Merax TV-kast met 2 lades en 2 schuifdeuren met rieten inzet, dressoir met rieten details, breedte 170 cm, wit
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 225,99
-€ 21,00
€ 204,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Salontafel Vicco Guillermo Wit 91 x 52.6 cm, Model 28277
Salontafel Vicco Guillermo Wit 91 x 52.6 cm, Model 28277
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Merax: Uittrekbare salontafel met verborgen opbergruimte, bijzettafel met 5 opbergvlakken, verstelbare salontafel met MDF-blad en houten poten, walnootkleur
Merax: Uittrekbare salontafel met verborgen opbergruimte, bijzettafel met 5 opbergvlakken, verstelbare salontafel met MDF-blad en houten poten, walnootkleur
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 138,99
-€ 18,00
€ 120,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Flieks dressoir met 3 lades en 2 deuren, met verstelbare planken. Rieten woonkamerkast, massief hout, 150*40*90 cm
Flieks dressoir met 3 lades en 2 deuren, met verstelbare planken. Rieten woonkamerkast, massief hout, 150*40*90 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 220,17
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Merax salontafel met 2 lades en opbergruimte, bijzettafel met hoogglanzende afwerking en LED-verlichting, inclusief app-bediening, salontafel voor de woonkamer, afmetingen 95x42,5x50 cm, wit
Merax salontafel met 2 lades en opbergruimte, bijzettafel met hoogglanzende afwerking en LED-verlichting, inclusief app-bediening, salontafel voor de woonkamer, afmetingen 95x42,5x50 cm, wit
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 149,99
-€ 9,00
€ 140,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax salontafel met verborgen lades, bijzettafel met geometrisch design, tafel met opbergruimte en voetstuk, salontafel in hout en zwart
Merax salontafel met verborgen lades, bijzettafel met geometrisch design, tafel met opbergruimte en voetstuk, salontafel in hout en zwart
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 203,99
-€ 24,00
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax ovale salontafel met rollende schuifdeuren, bijzettafel met opbergruimte, salontafel met houtlook, stabiel en minimalistisch design, gemaakt van MDF, afgewerkt in walnoot
Merax ovale salontafel met rollende schuifdeuren, bijzettafel met opbergruimte, salontafel met houtlook, stabiel en minimalistisch design, gemaakt van MDF, afgewerkt in walnoot
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 136,99
-€ 11,00
€ 125,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Skye Decor, model Eylül - Eikenhout, salontafel, eikenhout, 105 x 34,6 x 60 cm
Skye Decor, model Eylül - Eikenhout, salontafel, eikenhout, 105 x 34,6 x 60 cm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 134,14
Gratis bezorging
Verkoper: Sterling

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 4 juli 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Prijs/prestatie ok
Kleur WitBreedte 1,1 m
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Merax salontafel met LED-verlichting en lades, salontafel met app-bediening, bijzettafel met uitschuifbaar tafelblad, woonkamertafel 100x50x44cm, zwart
Merax salontafel met LED-verlichting en lades, salontafel met app-bediening, bijzettafel met uitschuifbaar tafelblad, woonkamertafel 100x50x44cm, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 216,99
-€ 64,00
€ 152,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Tribesigns Vierkante salontafel met 2 niveaus, lage salontafel in boerderijstijl van 101 cm met houten plank, geschikt voor een moderne woonkamer, zwart en grijs
Tribesigns Vierkante salontafel met 2 niveaus, lage salontafel in boerderijstijl van 101 cm met houten plank, geschikt voor een moderne woonkamer, zwart en grijs
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van 80 cm breed, rund lederen salontafel met opbergruimte, sculpturaal gebogen onderstel, 2 opbergvlakken, salontafel met afgeronde randen
80 cm breed, rund lederen salontafel met opbergruimte, sculpturaal gebogen onderstel, 2 opbergvlakken, salontafel met afgeronde randen
€ 139,99
-€ 6,00
€ 133,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Runder salontafel, 100 cm, industriële salontafel van hout met twee niveaus, inclusief opbergruimte en metalen frame, rustieke bruin-zwarte kleur
Tribesigns Runder salontafel, 100 cm, industriële salontafel van hout met twee niveaus, inclusief opbergruimte en metalen frame, rustieke bruin-zwarte kleur
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, 2-laags ronde salontafel met opbergplanken, moderne houten accenttafel, bijzettafel voor de bank
Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, 2-laags ronde salontafel met opbergplanken, moderne houten accenttafel, bijzettafel voor de bank
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 119,99
-€ 10,00
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, met twee niveaus en opbergplanken, moderne houten accenttafel, bruin
Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, met twee niveaus en opbergplanken, moderne houten accenttafel, bruin
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 109,99
-€ 4,00
€ 105,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns ronde salontafel, salontafel met twee niveaus en opbergruimte, bijzettafel van hout voor de woonkamer, dikke tafelblad en frame, zwart
Tribesigns ronde salontafel, salontafel met twee niveaus en opbergruimte, bijzettafel van hout voor de woonkamer, dikke tafelblad en frame, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, 2-laags ronde salontafel met opbergruimte, 80 cm. Moderne houten accenttafel, bijzettafel voor de woonkamer
Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, 2-laags ronde salontafel met opbergruimte, 80 cm. Moderne houten accenttafel, bijzettafel voor de woonkamer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns salontafel van massief hout, 2-laags salontafel met opbergruimte, moderne accenttafel van hout, dikke tafelblad en frame, rustieke eikenhout
Tribesigns salontafel van massief hout, 2-laags salontafel met opbergruimte, moderne accenttafel van hout, dikke tafelblad en frame, rustieke eikenhout
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns salontafel, houten, modern, industriële stijl, met gebogen kruisvoeten, dik tafelblad met houtnerf, rustieke bruine kleur
Tribesigns salontafel, houten, modern, industriële stijl, met gebogen kruisvoeten, dik tafelblad met houtnerf, rustieke bruine kleur
€ 139,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Runder salontafel, 2-laags ronde salontafel met opbergruimte, 80 cm moderne accenttafel van hout, dik tafelblad en basis, rustieke bruine kleur
Tribesigns Runder salontafel, 2-laags ronde salontafel met opbergruimte, 80 cm moderne accenttafel van hout, dik tafelblad en basis, rustieke bruine kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 125,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Vierkante salontafel, houten salontafel voor de woonkamer, 80 cm, moderne bijzettafel, cocktailtafel, accenttafel, bruin en zwart
Tribesigns Vierkante salontafel, houten salontafel voor de woonkamer, 80 cm, moderne bijzettafel, cocktailtafel, accenttafel, bruin en zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns salontafel, moderne accenttafel van 100 cm breed, met een tafelblad in de vorm van een bloem, gemaakt van hout en een metalen frame, ideaal voor de woonkamer
Tribesigns salontafel, moderne accenttafel van 100 cm breed, met een tafelblad in de vorm van een bloem, gemaakt van hout en een metalen frame, ideaal voor de woonkamer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns Ronde salontafel met opbergruimte, 80 cm, kleine ronde bijzettafel voor de woonkamer, rustieke bruine kleur
Tribesigns Ronde salontafel met opbergruimte, 80 cm, kleine ronde bijzettafel voor de woonkamer, rustieke bruine kleur
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns salontafel, houten, 120 cm, rustieke rechthoekige theetafel met metalen framepoten, geschikt voor woonkamer en huis, eenvoudige montage, bruin en zwart
Tribesigns salontafel, houten, 120 cm, rustieke rechthoekige theetafel met metalen framepoten, geschikt voor woonkamer en huis, eenvoudige montage, bruin en zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Tribesigns salontafel, 80 cm, landelijke stijl met metalen voet, moderne salontafel met houten accent, geschikt voor de woonkamer, als bijzettafel of voor een thuiswerkplek
Tribesigns salontafel, 80 cm, landelijke stijl met metalen voet, moderne salontafel met houten accent, geschikt voor de woonkamer, als bijzettafel of voor een thuiswerkplek
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Merax, verstelbare salontafel 4-in-1, salontafel met uitschuifbaar tafelblad, woonkamertafel met lade en 4 krukjes, wit + natuurhout
Merax, verstelbare salontafel 4-in-1, salontafel met uitschuifbaar tafelblad, woonkamertafel met lade en 4 krukjes, wit + natuurhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 260,99
-€ 19,00
€ 241,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Merax salontafel, in hoogte verstelbaar, 4-in-1, ombouwbaar met krukjes en lade, salontafel met opbergruimte, woonkamertafel met wielen, wit
Merax salontafel, in hoogte verstelbaar, 4-in-1, ombouwbaar met krukjes en lade, salontafel met opbergruimte, woonkamertafel met wielen, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 243,99
-€ 19,00
€ 224,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, met twee niveaus en opbergplanken, diameter 80 cm, moderne houten accenttafel voor de woonkamer
Tribesigns Ronde salontafel, industriële stijl, met twee niveaus en opbergplanken, diameter 80 cm, moderne houten accenttafel voor de woonkamer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van Merax uitschuifbare salontafel met klapfunctie en 4 lades, woonkamertafel met hydraulische functie, bijzettafel met wielen, walnoot
Merax uitschuifbare salontafel met klapfunctie en 4 lades, woonkamertafel met hydraulische functie, bijzettafel met wielen, walnoot
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 232,99
-€ 22,00
€ 210,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX