Kleur:

Rood
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven
  • Beschikbare opties weergeven

Lengte:

0.058 m
  • 0.05 m
    Beschikbare opties weergeven
  • 0.058 m
  • 0.37 m
    Beschikbare opties weergeven

Breedte:

0.038 m
  • 0.038 m
  • 0.04 m
    Beschikbare opties weergeven
  • 0.28 m
    Beschikbare opties weergeven

Puma Handdoek TEAM, kleine badhanddoek, 50x100 cm, kleur: rood

€ 32,99

€ 29,59-10%

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Handdoeken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Frotte handdoek - 30x50 cm - Rood
Frotte handdoek - 30x50 cm - Rood
€ 22,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Handdoek, oranje, 50x100 cm
Handdoek, oranje, 50x100 cm
€ 18,52
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Handdoek Nike N1002438010XXA
Handdoek Nike N1002438010XXA
€ 68,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Wilson handdoeken WRZ540000
Wilson handdoeken WRZ540000
€ 53,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Möve Superwuschel handdoek, 50x100 cm, kleur: sneeuwwit
Möve Superwuschel handdoek, 50x100 cm, kleur: sneeuwwit
€ 38,63
-22%
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Wilson handdoeken WRZ540100
Wilson handdoeken WRZ540100
€ 58,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Handdoek
Handdoek
€ 18,99
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van 50x100 cm - Groen
50x100 cm - Groen
€ 25,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van adidas Handdoeken KE7413, donkerblauw
adidas Handdoeken KE7413, donkerblauw
€ 36,60
-24%
€ 27,50
Verkoper: IdoBuy
Productafbeelding van Handdoek Profod, 400 g/m², 50x100 cm, wit
Handdoek Profod, 400 g/m², 50x100 cm, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,21
-3%
€ 10,77
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van handdoeken Nike Fundamental N1012438101
handdoeken Nike Fundamental N1012438101
€ 65,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van L-Merch - Gastendoek, effen kleur LT981 (50 cm x 30 cm) (Rood)
L-Merch - Gastendoek, effen kleur LT981 (50 cm x 30 cm) (Rood)
€ 9,67
Verkoper: Pertemba
Productafbeelding van Erima Handdoek Zwart
Erima Handdoek Zwart
€ 43,99
-4%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Handdoek, paars, 70 x 140 cm
Handdoek, paars, 70 x 140 cm
€ 15,47
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van L-Merch - Handdoek LT984 (100 cm x 50 cm) (Rood)
L-Merch - Handdoek LT984 (100 cm x 50 cm) (Rood)
€ 15,09
Verkoper: Pertemba
Productafbeelding van Handdoek, marineblauw, 50x100 cm
Handdoek, marineblauw, 50x100 cm
€ 18,52
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Handdoek 50 x 100 cm – kleine handdoek – badhanddoek – katoenen handdoek – absorberend
Handdoek 50 x 100 cm – kleine handdoek – badhanddoek – katoenen handdoek – absorberend
€ 9,76
Gratis bezorging
Verkoper: HaColo
Productafbeelding van Handdoek, lichtblauw, 50x100 cm
Handdoek, lichtblauw, 50x100 cm
€ 12,28
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Bobtuo Handdoek, wit, 50x85 cm
Bobtuo Handdoek, wit, 50x85 cm
€ 79,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van JOOP! Handdoek 1693 Select, kleur: rood, maat: 50x100 cm
JOOP! Handdoek 1693 Select, kleur: rood, maat: 50x100 cm
€ 20,23
Verkoper: Arthome

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Puma TEAM Handdoek Kleine handdoek Badhanddoek

Zachte en duurzame handdoek voor teamsport en individuele sportactiviteiten.

50x100 rood

Materiaal: 100% katoen

Kleur: For All Time Red - Puma White


Door de snelste producten te creëren voor de snelste atleten ter wereld, bevordert PUMA al sinds het begin sport en cultuur. Al meer dan 70 jaar putten we kracht en geloofwaardigheid uit onze sportieve erfenis. In 1919 namen de broers Rudolf en Adolf Dassler de eerste stap in een lange geschiedenis, gekenmerkt door prestaties en snelheid: in hun geboortestad Herzogenaurach in Duitsland richtten ze de Gebrüder Dassler Schuhfabrik op. Vijf jaar later, in 1924, verhuisden ze naar hun eerste fabriek. Toen hadden ze nog geen idee dat ze daarmee de basis legden voor de wereldhoofdstad van sportschoenen. In het begin waren er in Herzogenaurach nog veel andere, kleinere schoenfabrieken. De meeste van hen overleefden de jaren 1950 en 60 echter niet. Voor de Dasslers zou het anders gaan. Ze vierden al snel hun eerste successen. Bij de Olympische Zomerspelen in Amsterdam in 1928 droeg het merendeel van de Duitse atleten Dassler-schoenen. Kort daarna volgden andere onderscheidingen: zeven gouden en vijf bronzen medailles voor de atleten van wereldklasse in Dassler-schoenen. Ook de eerste records werden behaald: twee wereldrecords en vijf Olympische records. Zo boekten de Dasslers een nationaal en internationaal succes. 28 jaar na de oprichting van de Gebrüder Dassler Schuhfabrik gingen de broers in ruzie uit elkaar. Rudolf Dassler verhuisde naar een ander gebouw van het familiebedrijf, liet samen met zijn 14 medewerkers het magazijn ombouwen tot een fabriek en richtte een eigen bedrijf op: de "Sportschuhfabrik Rudolf Dassler (RUDA)" werd in januari 1948 als bedrijf geregistreerd en begon enkele maanden later, op 1 juni 1948, met de activiteiten. Het duurde nog vier maanden voordat het merk PUMA werd geboren: op 1 oktober 1948 werd "PUMA" geregistreerd bij het Duitse merken- en patentbureau. In december 1948 kondigde Rudolf Dassler uiteindelijk in een brief aan partners en klanten zijn beslissing aan om het bedrijf "PUMA Schuhfabrik Rudolf Dassler" te noemen. Het werd op 14 januari 1949 in het Duitse handelsregister ingeschreven. In 1958 werd een ander bedrijfslogo gepatenteerd: de Formstrip, oorspronkelijk bedoeld om de voet in de schoen te stabiliseren, was voortaan een PUMA-merkkenmerk en was op bijna alle schoenen van het merk te zien. Met de opkomst van de massamedia kon er geen beter moment zijn geweest om dit te introduceren: dankzij televisie en printmedia kon de PUMA Formstrip over de hele wereld gezien worden. De PUMA Speedcat stond voor onze langdurige relatie met de autosport. Het ontwerp werd in 1998 gecreëerd als een vlamvertragende versie voor Formule 1-coureurs. Dankzij zijn innovatieve, elegante en subtiele uitstraling, benadrukt door het kenmerkende, geborduurde kattenlogo, werd de Speedcat in korte tijd een klassiek modeaccessoire. Al die tijd zijn we een van de toonaangevende leveranciers van racewear en merchandise in de Formule 1 en hebben we contracten met de beste teams: Scuderia Ferrari (2004), Mercedes-AMG F1 (2012) en Red Bull Racing (2015). FOREVER FASTER PUMA lanceerde zijn merkcampagne FOREVER FASTER met als doel het snelste sportmerk ter wereld te worden. FOREVER FASTER erkent individualiteit en staat open voor de uitdaging om conventies te doorbreken en risico's te nemen door moed, zelfvertrouwen, vastberadenheid en plezier.

Breedte
0.038 m
Lengte
0.058 m
Gewicht
0.775 kg
Kleur
Rood
Materiaalsamenstelling
100% katoen
Type stof
Katoen
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4067978373754
MPN (Manufacturer Part Number)
54553-02

Breedte
0.038 m
Lengte
0.058 m
Gewicht
0.775 kg
Kleur
Rood
Materiaalsamenstelling
100% katoen
Type stof
Katoen
Fabrikant
Aantal stuks
1
EAN
4067978373754
MPN (Manufacturer Part Number)
54553-02
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van handdoeken Puma Team Big Cat 05455201
handdoeken Puma Team Big Cat 05455201
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Originals
Productafbeelding van handdoeken Puma Team 05455301
handdoeken Puma Team 05455301
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,00
-48%
€ 23,65
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van handdoeken Puma 05455202
handdoeken Puma 05455202
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,99
-17%
€ 34,59
Gratis bezorging
Verkoper: kustom-kult_de
Productafbeelding van Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 120
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard
Productafbeelding van Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 355,41
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Tas Adidas IU1289 voor Unisex
Tas Adidas IU1289 voor Unisex
€ 49,34
-39%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: SportStraub_de
Productafbeelding van Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
Tian Hu Shan groene thee, Matcha, 80 gram
€ 62,13/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 5,23
-4%
€ 4,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sony PlayStation 5 Pro, 2TB
Sony PlayStation 5 Pro, 2TB
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 1.505,79
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 56,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,49
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van INF Keramisch keukenmes - Roze, 15 cm M
INF Keramisch keukenmes - Roze, 15 cm M
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 10,39
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Tas Adidas IU1290 voor Unisex
Tas Adidas IU1290 voor Unisex
€ 36,00
-8%
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Staub 40511-475-0, 2,4 liter, Zwart, Rood, Gietijzer, Blauw, Gietijzer, Keramisch, Gas, Halogeen, Inductie
Staub 40511-475-0, 2,4 liter, Zwart, Rood, Gietijzer, Blauw, Gietijzer, Keramisch, Gas, Halogeen, Inductie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 281,76
-€ 65,86
€ 215,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krüger Family Latte Macchiato | Verpakking van 500 gram
Krüger Family Latte Macchiato | Verpakking van 500 gram
€ 22,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 11,06
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Biertulpen van 250 ml, gemaakt van helder glas - set van 6 - Bierglazen van 0,25 liter, vaatwasmachinebestendig - Pilsglazen, bierkelken, bierkannen, drinkglazen voor pilsener en witbier
Biertulpen van 250 ml, gemaakt van helder glas - set van 6 - Bierglazen van 0,25 liter, vaatwasmachinebestendig - Pilsglazen, bierkelken, bierkannen, drinkglazen voor pilsener en witbier
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 18,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
Stalen kookpan-set - 12-delig - Panelen en pannen met glazen deksels
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 54,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van merci® 179026 merci® lovelies Creamy Pralinen 185 g
merci® 179026 merci® lovelies Creamy Pralinen 185 g
€ 32,54/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 6,02
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
Mövenpick Caffè Crema | hele bonen | 1000g
€ 38,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 38,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
Gorenje R619EES5 koelkast, vrijstaand model, 398 liter, deur kan van links naar rechts worden geopend, energie-efficiëntieklasse: E, metallic grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 133
€ 822,69
-€ 169,50
€ 653,19
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Apple iPhone 13Pro 128GB Graphit
Apple iPhone 13Pro 128GB Graphit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 340
Gereviseerd
€ 385,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Hiland 26-inch elektrische mountainbike, 250W, 36V 7.8Ah accu, elektrische fiets voor mannen en vrouwen, met lamp, bagagedrager en verende voorvork, wit
Hiland 26-inch elektrische mountainbike, 250W, 36V 7.8Ah accu, elektrische fiets voor mannen en vrouwen, met lamp, bagagedrager en verende voorvork, wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 749,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Scheppach Benzine Inverter-stroomgenerator SG3500i | 3500W | Stopcontacten: 2 x 230 V / 2 x USB Type A / 1 x 12 V DC | Geluidsniveau: 66 dB | Noodstroomgenerator
Scheppach Benzine Inverter-stroomgenerator SG3500i | 3500W | Stopcontacten: 2 x 230 V / 2 x USB Type A / 1 x 12 V DC | Geluidsniveau: 66 dB | Noodstroomgenerator
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 710,76
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wilmax hittebestendig glazen beker met handvat, 550 ml, transparant
Wilmax hittebestendig glazen beker met handvat, 550 ml, transparant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,80
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Russell Hobbs Brontë - Zwarte broodrooster - 26760-56
Russell Hobbs Brontë - Zwarte broodrooster - 26760-56
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,34
-21%
€ 62,34
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pompoen cocotte, gietijzer, kaneel (P687129)
Pompoen cocotte, gietijzer, kaneel (P687129)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 279,67
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Serviesset – 12 personen – 60-delig – Keramiek met marmerlook – Ontbijt- en bijgerechtborden
Serviesset – 12 personen – 60-delig – Keramiek met marmerlook – Ontbijt- en bijgerechtborden
€ 209,99
Gratis bezorging
Verkoper: BoltEdge

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 23 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Kleur ZwartLengte 0,37 mBreedte 0,28 m
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Handdoekenset, 8-delig, gemaakt van 100% katoen, bestaande uit 2 badhanddoeken, 2 handdoeken en 4 washandjes. Zacht, absorberend en duurzaam, geschikt voor badkamer, spa en dagelijks gebruik thuis
Handdoekenset, 8-delig, gemaakt van 100% katoen, bestaande uit 2 badhanddoeken, 2 handdoeken en 4 washandjes. Zacht, absorberend en duurzaam, geschikt voor badkamer, spa en dagelijks gebruik thuis
€ 54,30
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (bruin)
Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam, gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (bruin)
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (roze)
Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam, gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (roze)
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (wit)
Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam, gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (wit)
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (groen)
Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam, gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (groen)
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (lichtgrijs)
Cloud Pillow set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m2, zacht, absorberend, duurzaam, gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (lichtgrijs)
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow, set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m², zacht, absorberend, duurzaam,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (beige)
Cloud Pillow, set van 2 badhanddoeken, 100x150 cm, 100% katoen, 500 g/m², zacht, absorberend, duurzaam, gecertificeerd, ideaal voor badkamer en wellness (beige)
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen,  gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x36 cm) (lichtgrijs)
Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen, gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x36 cm) (lichtgrijs)
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen,  gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x34 cm) (grijs)
Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen, gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x34 cm) (grijs)
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen,  gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x35 cm) (marineblauw)
Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen, gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x35 cm) (marineblauw)
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen,  gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x33 cm) (zwart)
Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen, gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x33 cm) (zwart)
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen,  gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x32 cm) (wit)
Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen, gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x32 cm) (wit)
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen,  gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x31 cm) (geel)
Cloud Pillow Handdoeken Set, 8-delig – 100% katoen, gecertificeerd, 460 g/m², bestaande uit: 2 badhanddoeken (68x135 cm), 2 handdoeken (40x70 cm), 4 washandjes (30x31 cm) (geel)
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (groen)
Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend, gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (groen)
€ 27,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (lichtgrijs)
Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend, gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (lichtgrijs)
€ 27,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (roze)
Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend, gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (roze)
€ 27,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (bruin)
Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend, gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (bruin)
€ 27,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (wit)
Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend, gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (wit)
€ 27,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (beige)
Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend, gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (beige)
€ 27,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend,  gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (donkergrijs)
Cloud Pillow handdoeken set van 4 stuks, 50x100 cm, 100% katoen, 500 g/m² badstof, zacht, absorberend, gecertificeerd, ideaal voor badkamer, gasten en spa (donkergrijs)
€ 27,49
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro