Soudal vloeibare membraan Soudatight, LQ, 600 ml, wit, artikelnummer 146281

€ 189,51

€ 315,85 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 2 – ma 5 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Stucmiddel & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SOUDAL SOUDATIGHT LQ, witte, vloeibare binnenmembraan, 4,5 kg + GRATIS borstel
SOUDAL SOUDATIGHT LQ, witte, vloeibare binnenmembraan, 4,5 kg + GRATIS borstel
€ 23,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 104,32
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Vloeibare folie SOUDATIGHT HYBRID, grijs, 600 ml
Vloeibare folie SOUDATIGHT HYBRID, grijs, 600 ml
€ 489,73/1l
€ 293,84
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Gipsar Witte vulmiddel, 20 kg
Gipsar Witte vulmiddel, 20 kg
€ 1,90/1l
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Knauf Diepgrond, 15 liter
Knauf Diepgrond, 15 liter
€ 3,75/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,99
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Knauf Diepgrond, 5 liter
Knauf Diepgrond, 5 liter
€ 9,98/1l
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Baumit multiContact MC 55, 25 kg
Baumit multiContact MC 55, 25 kg
€ 1,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit gladde pleister, 1 mm, wit, 25 kg
Baumit gladde pleister, 1 mm, wit, 25 kg
€ 0,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Baumit Fascina SEP, 25 kg
Baumit Fascina SEP, 25 kg
€ 0,92/1kg
€ 22,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Reparatiespackel M-3 Fix, 375 gram
Reparatiespackel M-3 Fix, 375 gram
€ 38,16/1l
€ 14,31
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van NOW Ontkalker/Betonverwijderaar
NOW Ontkalker/Betonverwijderaar
€ 14,11/1l
€ 70,55
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van Gipspleistermortel GoldBand, 5 kg
Gipspleistermortel GoldBand, 5 kg
€ 3,50/1l
€ 17,50
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Atlas pleistermortel, 25 kg
Atlas pleistermortel, 25 kg
€ 1,16/1kg
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Baumit EdelFilzputz EFP 01, 25 kg
Baumit EdelFilzputz EFP 01, 25 kg
€ 0,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Gipspleister ST10, startverpakking 2,5 kg
Gipspleister ST10, startverpakking 2,5 kg
€ 4,50/1kg
€ 18,00
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Gipsplaatplakmiddel, 5 kg, wit - SIL Gipsplaatlijm GK5.0
Gipsplaatplakmiddel, 5 kg, wit - SIL Gipsplaatlijm GK5.0
€ 2,77/1kg
€ 15,44
-10%
€ 13,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gipspleister ST10, startverpakking 5 kg
Gipspleister ST10, startverpakking 5 kg
€ 2,67/1kg
€ 16,02
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Grondverf voor mozaïekpleister M43, zwart, 3 kg
Grondverf voor mozaïekpleister M43, zwart, 3 kg
€ 10,75/1kg
€ 42,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van KNAUF PERLFIX pleister, 30 kg
KNAUF PERLFIX pleister, 30 kg
€ 0,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van GoldBand Gipspleister, 20 kg
GoldBand Gipspleister, 20 kg
€ 1,70/1l
€ 25,50
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productdetails:

  • Inhoud: 600 ml
  • Kleur: wit
  • Lucht- en stofdicht
  • Vezelversterkt en daardoor geschikt voor het overbruggen van scheuren tot 2 mm
  • Blijft na uitharding elastisch en is zeer duurzaam
  • Vormt een naadloos membraan
  • Zeer goede hechting op veel poreuze materialen
  • Goede hechting op licht vochtige ondergronden
  • Goede hechting op licht stoffige ondergronden
  • Kan na het drogen worden overschilderd, bepleisterd of verlijmd
  • Zeer lage emissie, EC1+, voor een gezond woonklimaat
  • Geschikt voor het luchtdicht en dampdicht afwerken van doorvoeringen, raam aansluitingen, vloer-wand aansluitingen, wand-plafond aansluitingen en dak aansluitingen

Soudatight LQ is een hoogwaardige, watergedragen, vezelversterkte polymeerpasta die na het drogen een naadloos, luchtdicht en dampdicht elastisch membraan vormt. Werkt op bijna alle minerale oppervlakken. Vult en overbrugt scheuren. Na het drogen kan, indien nodig, een tweede laag (of meer) worden aangebracht. Kan na het drogen worden overschilderd of bepleisterd.

Leveringsomvang:

  • Soudal vloeimembraan Soudatight LQ 600ml wit 146281
Gewicht
0.6 kg
Korrelgrootte
2 mm
Inhoud
0.6 l
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
Soudal vloeibare membraan Soudatight, LQ, 600 ml, wit, artikelnummer 146281
EAN
5411183162617
MPN (Manufacturer Part Number)
146281
Fabrikant

Gewicht
0.6 kg
Korrelgrootte
2 mm
Inhoud
0.6 l
Aantal stuks
1
Verpakkingsinhoud
Soudal vloeibare membraan Soudatight, LQ, 600 ml, wit, artikelnummer 146281
EAN
5411183162617
MPN (Manufacturer Part Number)
146281
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Knauf Diepgrond, 15 liter
Knauf Diepgrond, 15 liter
€ 3,75/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 59,99
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Baumit multiContact MC 55, 25 kg
Baumit multiContact MC 55, 25 kg
€ 1,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 26,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
Remmers Sanierputz SP, zuurwitte reinigingspasta, 20 kg
€ 2,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 40,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Atlas GTA Verdunningsmiddel voor polymeren, 18 kg, superwit
Atlas GTA Verdunningsmiddel voor polymeren, 18 kg, superwit
€ 1,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,80
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van SOUDAL SOUDATIGHT LQ, witte, vloeibare binnenmembraan, 4,5 kg + GRATIS borstel
SOUDAL SOUDATIGHT LQ, witte, vloeibare binnenmembraan, 4,5 kg + GRATIS borstel
€ 23,18/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 104,32
Gratis bezorging
Verkoper: GYZS
Productafbeelding van ARDEX P4 Ready, multifunctionele voorstrijklaag voor binnen- en buitengebruik, 2 kg emmer
ARDEX P4 Ready, multifunctionele voorstrijklaag voor binnen- en buitengebruik, 2 kg emmer
€ 4,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Direct na het repareren van muren: vulmiddel voor gaten en scheuren, reparatieset voor gipsplaten, muurvuller met spaan, 100 gram - MagicFix
Direct na het repareren van muren: vulmiddel voor gaten en scheuren, reparatieset voor gipsplaten, muurvuller met spaan, 100 gram - MagicFix
€ 114,90/1kg
€ 11,49
Gratis bezorging
Verkoper: Netscroll
Productafbeelding van TITAN Acrylaatverf - Afwerking, 5 kg - SIL GL, 5 kg
TITAN Acrylaatverf - Afwerking, 5 kg - SIL GL, 5 kg
€ 3,00/1kg
€ 19,00
-5%
€ 18,00
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Gipsar Witte vulmiddel, 20 kg
Gipsar Witte vulmiddel, 20 kg
€ 1,90/1l
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Baumit gladde pleister, 1 mm, wit, 25 kg
Baumit gladde pleister, 1 mm, wit, 25 kg
€ 0,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Knauf Rotband, zelfnivellerende pleistergips, 10 kg
Knauf Rotband, zelfnivellerende pleistergips, 10 kg
€ 0,90/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,00
Verkoper: MasterBau
Productafbeelding van Polymeerpleister GTA superwit, 25 kg
Polymeerpleister GTA superwit, 25 kg
€ 3,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Atlas egalisatiemortel 25 kg, type ZW330, snelbindende egalisatiemortel
Atlas egalisatiemortel 25 kg, type ZW330, snelbindende egalisatiemortel
€ 1,30/1l
€ 32,57
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Atlas zelfegaliserende egalisatiemortel, 5 - 30 mm, 25 kg
Atlas zelfegaliserende egalisatiemortel, 5 - 30 mm, 25 kg
€ 1,27/1kg
€ 33,06
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.