Beaphar Care+ Senior voeding voor konijnen, 1,5 kg

€ 25,77

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 14 – ma 19 oktober
Wees er snel bij!
Overige producten voor kleine huisdieren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Beaphar Care+ Badzand, 1,3 kg
Beaphar Care+ Badzand, 1,3 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BEAPHAR XtraVital Voer voor konijnen, met luzerne, 1 kg
BEAPHAR XtraVital Voer voor konijnen, met luzerne, 1 kg
€ 42,54/1kg
€ 42,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Comfy voeding voor cavia's en konijnen, korrels, 500g
Comfy voeding voor cavia's en konijnen, korrels, 500g
€ 5,53/1kg
€ 3,24
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Karma, voeding voor konijnen, Vitapol Karmeo Premium, volwaardige voeding, 1 kg
Karma, voeding voor konijnen, Vitapol Karmeo Premium, volwaardige voeding, 1 kg
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pochoutka Avicentra knaagdermix met rozemarijn, 250 gram
Pochoutka Avicentra knaagdermix met rozemarijn, 250 gram
€ 7,70/1kg
€ 1,54
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ALEGIA Exclusief voer voor cavia's - 700g
ALEGIA Exclusief voer voor cavia's - 700g
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van XMILE DEPOT - Hondenvoer voor katten, 20 gram
XMILE DEPOT - Hondenvoer voor katten, 20 gram
€ 41,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Alavis 5 voor honden en katten, 90 tabletten, MINI-verpakking
Alavis 5 voor honden en katten, 90 tabletten, MINI-verpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MALTA, HONDEN, KATEN, 100 gram
MALTA, HONDEN, KATEN, 100 gram
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Merkloze beukensnippers
Merkloze beukensnippers
€ 32,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van ZOLUX Hoektoilet voor knaagdieren
ZOLUX Hoektoilet voor knaagdieren
€ 25,04
-4%
€ 23,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van RodiCare acute, 15 ml
RodiCare acute, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Písek Natuurzand voor chinchilla's, 1 kg
Písek Natuurzand voor chinchilla's, 1 kg
€ 3,30
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Pawise Heuspender
Pawise Heuspender
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Karma, voeding voor cavia's, Kawii, volwaardig, Vitapol Premium, 400g
Karma, voeding voor cavia's, Kawii, volwaardig, Vitapol Premium, 400g
€ 21,99
-4%
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Avicentra maïsvezelbedekking, 10 liter, grof
Avicentra maïsvezelbedekking, 10 liter, grof
€ 2,23/1l
€ 6,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Trixie ontwormingsmiddel voor katten
Trixie ontwormingsmiddel voor katten
€ 138,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Pawise Nager: Speel- en kauwplezier
Pawise Nager: Speel- en kauwplezier
€ 13,14
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Asan Pet Pure, 42 liter
Asan Pet Pure, 42 liter
€ 56,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Volwaardig voeder voor konijnen vanaf 6 jaar oud
  • Complete voeding in één brok
  • Speciaal voor oudere konijnen (6 jaar en ouder)
  • Met groene thee-extract
  • Hoog vezelgehalte (22%)
  • Zonder toegevoegde suikers
  • Inhoud: 1,5 kg

Volwaardig voeder voor konijnen vanaf 6 jaar oud

Beaphar Care+ Konijn Senior is een uiterst smakelijke en uitgebalanceerde super premium voeding, ontwikkeld in samenwerking met dierenartsen en voedingsdeskundigen.
Beaphar CARE+® Konijn Senior is geëxtrudeerd, waardoor elke brok dezelfde samenstelling heeft (alles-in-één). Dit voorkomt selectief eten en zorgt ervoor dat alle essentiële voedingsstoffen worden opgenomen, wat bijdraagt aan een goede gezondheid. De harde brokken bevorderen de natuurlijke slijtage van de tanden (Dental Function), terwijl de thermische behandeling de verteerbaarheid van de eiwitten verbetert.
Een verminderd calciumgehalte en een uitgebalanceerde verhouding van omega-6 en omega-3 vetzuren dragen bij aan een optimale voeding. Care+ bevat vitamine C, vitamine E, groene thee-extract en ginseng, die als antioxidanten de natuurlijke afweer van het konijn ondersteunen. Care+ heeft een laag eiwitgehalte en geen toegevoegde suikers, om mogelijke gezondheidsproblemen, zoals overgewicht, bij oudere en minder actieve konijnen te voorkomen.
Samenstelling
Lupineschillen, luzerne, tarwebloem, tarwe, tarwestarch, johannesbroodpitmeel, sojaschroot, wortelen (gedroogd), sojaolie, lijnzaadolie, gist, natriumchloride, calciumcarbonaat, magnesiumoxide, Yucca Schidigera (0,1%), mannan-oligosachariden (0,1%), ginsengpoeder (0,05%), gedroogde algen Spirulina (0,005%), fructo-oligosachariden (0,005%).

Analytische bestanddelen
Ruwe eiwitten 13%, ruwe vezels 22%, ruwe oliën en vetten 2,5%, ruwe as 4,6%, Ca 0,56%, Na 0,21%, P 0,32%, Mg 0,24%, K 0,8%.

Additieven per kg
Vit. A 14.100 IE, Vit. D3 1.400 IE, Vit. E 100 IE, Vit. C 260 mg, Vit. K 0,96 mg, Vit. B1 29 mg, Vit. B2 40 mg, Vit. B6 35 mg, Vit. B12 120 μg, Niacin 200 mg, Pantotheenzuur 76 mg, Biotine 990 μg, Foliumzuur 5,3 mg, Choline 1.400 mg, DL-Methionine 500 mg, Jodium (E2) 0,76 mg, Koper (E4) 5 mg, Mangaan (E5) 12,5 mg, Zink (E6) 25,1 mg, Selenium (E8) 0,03 mg. Antioxidanten/Kleurstoffen.
Voedingsadvies
Uw konijn zal Beaphar CARE+® direct graag accepteren. Houd het eetgedrag van uw konijn echter in de gaten tijdens de overgang naar dit voer, en meng CARE+® in het begin eventueel met het gebruikelijke voer. De gemiddelde dagelijkse hoeveelheid voer is afhankelijk van de grootte en het gewicht van het konijn. Deze hoeveelheid moet bij voorkeur verdeeld worden over twee maaltijden. Zorg ervoor dat er dagelijks schoon, vers drinkwater beschikbaar is, en dat er altijd voldoende hooi aanwezig is. Bewaar het product op een koele, droge plaats.
Gewicht van het konijn en de dagelijkse hoeveelheid voer per dier:
  • 1 - 2 kg: 20 - 40 gram
  • 2 - 3 kg: 40 - 60 gram
  • 3 - 5 kg: 60 - 100 gram
  • 5 - 8 kg: 100 - 160 gram
  • 8 - 10 kg: 160 - 200 gram
Deze hoeveelheden zijn richtlijnen en kunnen variëren afhankelijk van het gewicht, de conditie en de activiteit van het konijn.


Warentuin Group
Breedte
100 cm
Gewicht
1500 g
Inhoud
2500 ml
Oppervlakte
30 m²
Aantal treden
6
Aantal stuks
4
EAN
8711231184545
MPN (Manufacturer Part Number)
18454
Fabrikant

Breedte
100 cm
Gewicht
1500 g
Inhoud
2500 ml
Oppervlakte
30 m²
Aantal treden
6
Aantal stuks
4
EAN
8711231184545
MPN (Manufacturer Part Number)
18454
Fabrikant
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van KOTARBAU Mollenval voor levende dieren met detector, mollenval van pvc, set van 6 stuks, 25 cm
KOTARBAU Mollenval voor levende dieren met detector, mollenval van pvc, set van 6 stuks, 25 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 24,47
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
Welkomstdeals
Productafbeelding van PawHut schildpadhuis van hout, schildpadren met twee hoofdverblijven, grijs
PawHut schildpadhuis van hout, schildpadren met twee hoofdverblijven, grijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 122,90
-€ 6,91
€ 115,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Set van 2 ultrasone zonnedrivende apparaten ter bescherming van vogels, met bewegingssensor, voor gebruik in de tuin
Set van 2 ultrasone zonnedrivende apparaten ter bescherming van vogels, met bewegingssensor, voor gebruik in de tuin
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 19,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Nagerstreu JRS Chipsi Super, 24 kg
Nagerstreu JRS Chipsi Super, 24 kg
€ 1,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,90
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Purlov 15743 Kunststof omheining voor dieren 90 x 90 x 60 cm zwart
Purlov 15743 Kunststof omheining voor dieren 90 x 90 x 60 cm zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 39,61
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Dierenchip-lezer, USB, 1,44 inch TFT LCD-scherm, 134,2 kHz, 125 kHz, EMID FDX B, scanner voor dierenchips, geschikt voor varkens, honden en katten
Dierenchip-lezer, USB, 1,44 inch TFT LCD-scherm, 134,2 kHz, 125 kHz, EMID FDX B, scanner voor dierenchips, geschikt voor varkens, honden en katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Kattenkooi, grote kattenren van 4 verdiepingen met hangmat, 3 ladders, 4 deuren en dakraam
Kattenkooi, grote kattenren van 4 verdiepingen met hangmat, 3 ladders, 4 deuren en dakraam
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van RodiCare acute, 15 ml
RodiCare acute, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van INTER-ZOO Bob + Wood beige - Kooi voor een hamster
INTER-ZOO Bob + Wood beige - Kooi voor een hamster
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,69
Verkoper: GaladorEU
Productafbeelding van Huisdierenren "Mörbylånga", 90 x 70 x 60 cm, blauw/beige
Huisdierenren "Mörbylånga", 90 x 70 x 60 cm, blauw/beige
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van com-four® 20x muizenval van hout – val voor het bestrijden van ongedierte
com-four® 20x muizenval van hout – val voor het bestrijden van ongedierte
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,43
-62%
€ 17,99
Verkoper: com-four
Productafbeelding van TRIXIE 62463, 1400 mm, 700 mm
TRIXIE 62463, 1400 mm, 700 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
Persmateriaal Chipsi-Citrus 60 liter
€ 5,85/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,73
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Transparante vogelhuisjes, vensterbakken, glas, zuignappen
Transparante vogelhuisjes, vensterbakken, glas, zuignappen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Verkoper: BesteAngebote
Productafbeelding van GARDIGO 62364INT GARDIGO Mardergürtel Tierabwehrmittel 2 St.
GARDIGO 62364INT GARDIGO Mardergürtel Tierabwehrmittel 2 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Verpakt hooi voor knaagdieren met kruiden, 15 liter
Verpakt hooi voor knaagdieren met kruiden, 15 liter
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Avicentra maïsvezel bodembedekking, fijne variant, 20 liter
Avicentra maïsvezel bodembedekking, fijne variant, 20 liter
€ 0,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,48
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van 100
100
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,28
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
Bunny Bedding Linum 35 liter, geschikt voor knaagdieren
€ 1,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
Bunny Nature, absorberend nestmateriaal voor konijnen, 20 liter
€ 1,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,54
-24%
€ 25,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Cat's Best Petsdream Knaagdierbed 10 liter. Één maat
Cat's Best Petsdream Knaagdierbed 10 liter. Één maat
€ 11,65
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Welkomstdeals
Productafbeelding van PawHut, afrastering voor puppy's, omheining voor honden met deur, inklapbaar, flexibel, bestaande uit 8 panelen
PawHut, afrastering voor puppy's, omheining voor honden met deur, inklapbaar, flexibel, bestaande uit 8 panelen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 139,90
-€ 7,91
€ 131,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Muizenval, levend. Afmetingen: 29 x 12 x 12,5 cm. Levende muizenval, groot, van hout en draad. Dierenval, kooival
Muizenval, levend. Afmetingen: 29 x 12 x 12,5 cm. Levende muizenval, groot, van hout en draad. Dierenval, kooival
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 10,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van KOTARBAU® Mollenval met indicator Diervriendelijke levende val voor woelmuizen 20 cm
KOTARBAU® Mollenval met indicator Diervriendelijke levende val voor woelmuizen 20 cm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 4,54
Verkoper: KOTARBAU
Productafbeelding van 4 stuks ultrasone zonne-energie dierenbeschermingsapparaat met bewegingssensor voor de tuin
4 stuks ultrasone zonne-energie dierenbeschermingsapparaat met bewegingssensor voor de tuin
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 39,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van TRIXIE 40396, Kattenbak, Open kattenbak, Kunststof, 280 mm, 360 mm, 90 mm
TRIXIE 40396, Kattenbak, Open kattenbak, Kunststof, 280 mm, 360 mm, 90 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 18,50
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 6 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 2,5 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
Buitenkippenhok, kippenhok met dak, pluimveestalling, stalen frame, kippenhok met beschutting, tralies en mestbak, ren voor kippen
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 109,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 31 x 25 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, roze/zwart
Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 31 x 25 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, roze/zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 31 x 25 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, blauw/zwart
Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 31 x 25 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, blauw/zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 31 x 25 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, groen/zwart
Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 31 x 25 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, groen/zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 30 x 30 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, blauw/zwart
Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 30 x 30 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, blauw/zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Transporttas voor kleine huisdieren, van stof, 30 x 30 cm (h x b), transporttas voor konijnen, cavia's, hamsters, zwart
Relaxdays Transporttas voor kleine huisdieren, van stof, 30 x 30 cm (h x b), transporttas voor konijnen, cavia's, hamsters, zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Transporttas voor kleine huisdieren, van stof, 31 x 25 cm (hoogte x breedte), transporttas voor konijnen, cavia's, hamsters, zwart
Relaxdays Transporttas voor kleine huisdieren, van stof, 31 x 25 cm (hoogte x breedte), transporttas voor konijnen, cavia's, hamsters, zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 30 x 30 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, groen/zwart
Relaxdays draagtas voor kleine huisdieren, van stof, 30 x 30 cm (hoogte x breedte), geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, groen/zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays Transporttas voor kleine dieren, van stof, 30 x 30 cm, geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, roze/zwart
Relaxdays Transporttas voor kleine dieren, van stof, 30 x 30 cm, geschikt voor konijnen, cavia's, hamsters, roze/zwart
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Relaxdays 10043351, 1 stuk
Relaxdays 10043351, 1 stuk
€ 29,95
-53%
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
Trimmtabel 875x472x1533mm. Schertafel, roestvrij staal, hondentrimtabel, 99,8 kg draagvermogen. Frisetabel voor honden, inklapbaar, dierverzorgingstabel. Bovenblad 807,7x459,7mm. Ideaal voor wassen, trimmen, drogen en borstelen
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
Niteangel Hamstersand, geschikt voor hamstertoilettjes, baden voor hamsters, renmuizen, muizen, hermelinnen en dwerghamsters
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
Natuurlijk kauwspeelgoed voor kleine huisdieren, set van 4: maïskolven, zeewier, waterriet, rotan
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
Vogel speelgoed: touwschommel met ring en kauwspeeltje voor parkieten en kleine vogels
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
Hamsterbedding kokos, zacht voor kleine dieren, geurabsorberend en weinig stof
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 309,97/1kg
Productafbeelding van Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
Houtvezelbedekking in pellets, mosgroen, voor hamsters, muizen en degus
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 63,67/1kg
Productafbeelding van Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
Dierimplantaat-chip, een compactere en lichtere microchip voor huisdieren, identificatie-microchip voor honden, katten, paarden, konijnen, varkens, runderen en schapen
€ 19,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
Schildpadharnache, veiligheidscontrole, zacht Polyurethanleer, verstelbare leiband voor hagedissen, geschikt voor het trainen van een rustige gang
€ 21,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
Zwart kunstleer voor huisdieren, reptielen, hagedissen, geckos, verstelbaar draagriem voor buiten, trekkoord
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
Productafbeelding van Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
Hamsterwc, 14,5 x 11,5 cm, acryl, blauw, met uitneembaar badje, blauw
€ 23,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza