Kleur:

Roze

Dior Rouge - Limited Edition, Roze, Enchanted Pink, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Fles

€ 43,09

€ 1.133,95 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Lippenstiften & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dior Rouge Satin, Roze, New World, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
Dior Rouge Satin, Roze, New World, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
€ 1.938,00/1l
€ 58,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Rouge Velvet, Roze, Icone, 1 kleur, Kleur, Voor dames, Fles
Dior Rouge Velvet, Roze, Icone, 1 kleur, Kleur, Voor dames, Fles
€ 1.768,00/1l
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Cd Lip Addict Glow Oil - Nieuw26
Cd Lip Addict Glow Oil - Nieuw26
€ 8.083,33/1l
€ 48,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow 004
Dior Addict Lip Glow 004
€ 14.681,25/1kg
€ 46,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
€ 25.222,86/1kg
€ 88,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Maybelline Color Sensational Made For All, Roze, Pink For Me, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Satin
Maybelline Color Sensational Made For All, Roze, Pink For Me, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Satin
€ 1.149,00/1kg
€ 11,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van PUPA Milano Vamp!, Rose, Rosewood, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Fles
PUPA Milano Vamp!, Rose, Rosewood, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Fles
€ 5.171,43/1kg
€ 24,80
-27%
€ 18,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge, Roze, Osee, 1 kleur, Kleur, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
Dior Rouge, Roze, Osee, 1 kleur, Kleur, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
€ 64.990,00/1l
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Maybelline Color Sensational, Violet, Mystic Mauve, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voor vrouwen, Crème
Maybelline Color Sensational, Violet, Mystic Mauve, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voor vrouwen, Crème
€ 770,00/1kg
€ 13,90
-44%
€ 7,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maybelline Superstay Vinyl Ink, Fuchsia, Capricious, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Glans
Maybelline Superstay Vinyl Ink, Fuchsia, Capricious, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Glans
€ 3.623,81/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van L'Oréal Paris Color Riche Shine, Roze, Only in Paris, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voor vrouwen, Glanz
L'Oréal Paris Color Riche Shine, Roze, Only in Paris, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voor vrouwen, Glanz
€ 1.702,86/1l
€ 11,92
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Clinique Pop Longwear Lipstick, Roze, Blushing Pop, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Mat
Clinique Pop Longwear Lipstick, Roze, Blushing Pop, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Mat
€ 7.892,31/1kg
€ 30,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Interdit Satin Lipstick (Lippenstift), 2,7 g. Kleur: 117 Nude Purple
Interdit Satin Lipstick (Lippenstift), 2,7 g. Kleur: 117 Nude Purple
€ 18.562,96/1kg
€ 50,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Clarins Joli Rouge, tint, roze bessenkleur, 1 kleur, geeft kleur, hydraterend, verzachtend, voor vrouwen, fles
Clarins Joli Rouge, tint, roze bessenkleur, 1 kleur, geeft kleur, hydraterend, verzachtend, voor vrouwen, fles
€ 9.211,43/1kg
€ 32,24
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Rimmel Lasting Finish, Roze, Pink Frosting, 1 kleur, Egaliserend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
Rimmel Lasting Finish, Roze, Pink Frosting, 1 kleur, Egaliserend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin
€ 939,44/1kg
€ 16,91
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rimmel Lasting Finish Lippenstift, Roze, Pink Blush, 1 kleur, Egaliserend, Unisex, Tube
Rimmel Lasting Finish Lippenstift, Roze, Pink Blush, 1 kleur, Egaliserend, Unisex, Tube
€ 2.135,00/1kg
€ 8,54
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Rouge Velvet lippenstift, The Lipstick voor vrouwen, 2,4 g - Kleur: 33 Rose Water - BOURJOIS Paris
Rouge Velvet lippenstift, The Lipstick voor vrouwen, 2,4 g - Kleur: 33 Rose Water - BOURJOIS Paris
€ 8.587,50/1kg
€ 20,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Pop Longwear Lipstick, Rood, Poppy Pop, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Satin
Clinique Pop Longwear Lipstick, Rood, Poppy Pop, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Satin
€ 7.061,54/1kg
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Maybelline Color Sensational Made For All, Roze, 01 Fuchsia For Me, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Satin
Maybelline Color Sensational Made For All, Roze, 01 Fuchsia For Me, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Satin
€ 68,11/1l
€ 22,68
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose Dior, 1 kleur, Hydraterend, Voor vrouwen, Geeft glans
Dior Addict, Rose, Rose Dior, 1 kleur, Hydraterend, Voor vrouwen, Geeft glans
€ 1.925,60/1l
€ 56,94
Verkoper: Scentist

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Christian Dior, Dior Rouge, satijnachtige finish, crème lipstick, 471, Enchanted Pink, 3,5 g
Kleur
Roze
Gewicht
0.038 kg
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3348901642224
MPN (Manufacturer Part Number)
031300471

Kleur
Roze
Gewicht
0.038 kg
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
3348901642224
MPN (Manufacturer Part Number)
031300471
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Christian Dior, Couture Colour, satijnachtige finish, crème lipstick, nummer 339, geur, navulbaar, 3,5 ml
Christian Dior, Couture Colour, satijnachtige finish, crème lipstick, nummer 339, geur, navulbaar, 3,5 ml
€ 13.068,57/1l
€ 45,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
€ 1.060,80/1kg
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
Christian Dior set: Couture Colour, Velvet, crème-kleurige lippenstift, 720, Icone, navulbaar, 3,5 ml + Couture Colour, lippenbalsem, 000, Diornatural, navulverpakking, 3,5 g + Textiele make-up tas, blauw
€ 25.222,86/1kg
€ 88,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
€ 1.633,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 81,67
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dior Addict, Roze, Blooming Pink, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Roze, Blooming Pink, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 412,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 41,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Rouge - Limited Edition, Roze, Midnight Rose, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Fles
Dior Rouge - Limited Edition, Roze, Midnight Rose, 1 kleur, Kleur, Vrouwen, Fles
€ 79,90/1kg
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Damesparfum The Only One van Dolce & Gabbana, eau de parfum (100 ml)
Damesparfum The Only One van Dolce & Gabbana, eau de parfum (100 ml)
€ 1.290,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 129,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van Dolce&Gabbana Q, voor dames, 100 ml, eau de parfum, kersen (fruit), amberboom, amber
Dolce&Gabbana Q, voor dames, 100 ml, eau de parfum, kersen (fruit), amberboom, amber
€ 562,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 56,27
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dior Rouge, Rood, Velvet Finish, 1 kleur, Kleur, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Crème
Dior Rouge, Rood, Velvet Finish, 1 kleur, Kleur, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Crème
€ 40.990,00/1l
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
YSL Black Opium Eau de Parfum Spray
€ 1.377,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 214
€ 68,85
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Versace Crystal Noir parfum, sprayflacon, 90 ml
Versace Crystal Noir parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 926,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 83,37
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mon Paris Eau de Parfum, 90 ml, damesparfum
Yves Saint Laurent Mon Paris Eau de Parfum, 90 ml, damesparfum
€ 1.051,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 190
€ 94,59
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Diormania, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rose, Diormania, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
€ 15.300,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 602,30/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 492
€ 73,80
-18%
€ 60,23
Gratis bezorging
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Dior Rouge, Nude, Sensueel, 1 kleur, Kleur, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Mat
Dior Rouge, Nude, Sensueel, 1 kleur, Kleur, Voedend, Verzachtend, Voor vrouwen, Mat
€ 91,48/1kg
€ 45,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Creed Carmina Eau de Parfum Spray
Creed Carmina Eau de Parfum Spray
€ 3.032,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 227,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dior J'adore, voor dames, 150 ml, navulbare flacon, Ylang-ylang, Damastroos, Jasmijn
Dior J'adore, voor dames, 150 ml, navulbare flacon, Ylang-ylang, Damastroos, Jasmijn
€ 1.481,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 222,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Burberry Goddess, voor dames, 100 ml, navulflacon, spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 stuk
Burberry Goddess, voor dames, 100 ml, navulflacon, spray, Alcohol Denat., Parfum/Fragrance, Propylene Glycol, Aqua/Water/Eau, Ethylhexyl Salicylate, Benzyl..., 1 stuk
€ 959,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 95,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 2.592,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 1167
€ 129,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
Paco Rabanne Vrouwenparfumset, 19 ml
€ 3.293,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 971
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Christian Dior Forever Cushion, Transparant, Losse fixeerpoeder, 2N, Neutraal, 14 g
Christian Dior Forever Cushion, Transparant, Losse fixeerpoeder, 2N, Neutraal, 14 g
€ 3.185,71/1kg
€ 44,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 1.307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 130,78
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Parfums de Marly Delina Exclusif Parfum, 75 ml
Parfums de Marly Delina Exclusif Parfum, 75 ml
€ 3.687,87/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 276,59
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
€ 54,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 904,50/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,80/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
€ 50,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.669,67/1l
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.152,63/1kg
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
€ 45,99
-9%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 14,94/1l
Productafbeelding van Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.981,25/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
€ 49,00
-4%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.135,48/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,04
-9%
€ 47,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.985,00/1l
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
€ 63,31
-29%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.025,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Le Phyto Rouge, Roze, Rose Portofino, 1 kleur, Kleurversterkend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
Sisley Le Phyto Rouge, Roze, Rose Portofino, 1 kleur, Kleurversterkend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.500,00/1kg
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Kiss Rouge, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor dames, Mat
Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Kiss Rouge, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor dames, Mat
€ 45,99
-16%
€ 38,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 13,77/1l
Productafbeelding van Sisley Le Phyto Rouge, Rose, Rose Shanghai, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Verzachtend,..., Voor vrouwen, Satinachtig
Sisley Le Phyto Rouge, Rose, Rose Shanghai, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Verzachtend,..., Voor vrouwen, Satinachtig
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,90
-2%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.960,00/1l
Productafbeelding van Sisley Le Phyto Rouge, Beige, Beige Bali, 1 kleur, Kleur, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
Sisley Le Phyto Rouge, Beige, Beige Bali, 1 kleur, Kleur, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,00
-19%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.220,00/1l