Gewicht:

940 g

Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 1 kg, 1000 gram, voor het vullen, geschikt voor knutselwerk

€ 5,21

€ 5,54 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Bij bestelling binnen
7h 21m 07s
Onze bestedeals
Overige ijzerwaren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 10 kg (10000 gram), geschikt om te vullen, voor knutselprojecten
Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 10 kg (10000 gram), geschikt om te vullen, voor knutselprojecten
€ 3,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Zinken plafondschroeven, 2,5 x 30 mm - 5,0 kg - 900 stuks
Zinken plafondschroeven, 2,5 x 30 mm - 5,0 kg - 900 stuks
€ 4,64/1kg
€ 23,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Standaard spijkers 1.0 x 13 mm - 5.0 kg - 900 13 5
Standaard spijkers 1.0 x 13 mm - 5.0 kg - 900 13 5
€ 14,88/1kg
€ 74,40
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 5 kg wasmiddelgranulaat, geschikt voor wielreinigingsmachines
5 kg wasmiddelgranulaat, geschikt voor wielreinigingsmachines
€ 4,58/1kg
€ 21,54
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Ribimex PRP19/080, 200 gram, 130 mm, 30 mm, 180 mm
Ribimex PRP19/080, 200 gram, 130 mm, 30 mm, 180 mm
€ 209,80/1kg
€ 41,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Wolfpack 4020055, 25 gram, 30 mm, 20 mm, 20 mm
Wolfpack 4020055, 25 gram, 30 mm, 20 mm, 20 mm
€ 309,60/1kg
€ 22,47
-65%
€ 7,74
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ENOLIEVITO 'ZYMOFERM CEREVISIAE', 75 gram
ENOLIEVITO 'ZYMOFERM CEREVISIAE', 75 gram
€ 5,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Zwarte papieren spijkers, 3,0 x 40 mm, verpakking van 5 kg - 5 kg - 902 40
Zwarte papieren spijkers, 3,0 x 40 mm, verpakking van 5 kg - 5 kg - 902 40
€ 20,95
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 5000 spijkers voor luchtdraadspijkermachine, 10 mm
5000 spijkers voor luchtdraadspijkermachine, 10 mm
€ 31,99/1kg
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Wolfpack 4120020, 140 mm, 140 mm, 40 mm, 84 gram
Wolfpack 4120020, 140 mm, 140 mm, 40 mm, 84 gram
€ 173,21/1kg
€ 25,30
-42%
€ 14,55
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wolfpack 1020148, 60 mm, 170 mm, 10 mm, 50 gram
Wolfpack 1020148, 60 mm, 170 mm, 10 mm, 50 gram
€ 145,60/1kg
€ 14,56
-50%
€ 7,28
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Wolfpack 02510075, 100 mm, 310 mm, 50 mm, 1,04 kg
Wolfpack 02510075, 100 mm, 310 mm, 50 mm, 1,04 kg
€ 27,20/1kg
€ 28,29
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van CONSERVATORE ENOLOGISCH, 100 gram
CONSERVATORE ENOLOGISCH, 100 gram
€ 304,39
Gratis bezorging
Verkoper: FERRAMENTADATEO
Productafbeelding van Maurer 6261001, 50 mm, 110 mm, 40 mm, 110 gram, 220 cm³
Maurer 6261001, 50 mm, 110 mm, 40 mm, 110 gram, 220 cm³
€ 84,27/1kg
€ 22,47
-58%
€ 9,27
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ZIMMERMANNSNAGEL 1,6 x 30 MM - 5 KG - 901 30
ZIMMERMANNSNAGEL 1,6 x 30 MM - 5 KG - 901 30
€ 43,99
-8%
€ 40,23
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van RINGVORMIGE NAGEL 2,5 x 25 MM - 5 KG - 903 25 STUKS/25 VERPAKKINGEN
RINGVORMIGE NAGEL 2,5 x 25 MM - 5 KG - 903 25 STUKS/25 VERPAKKINGEN
€ 11,69/1kg
€ 58,46
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Assortiment drukkveren, 246 stuks.
Assortiment drukkveren, 246 stuks.
€ 39,67
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van STANDARD NAGEL 6,0 x 175 MM - 5 KG - 900 175 5
STANDARD NAGEL 6,0 x 175 MM - 5 KG - 900 175 5
€ 5,56/1kg
€ 33,99
-18%
€ 27,80
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van MATTONELLA GHIACCIO MINI, 2x200 gram - 8,5 x 5,5 x 14,5 cm
MATTONELLA GHIACCIO MINI, 2x200 gram - 8,5 x 5,5 x 14,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,00
Verkoper: vdstore
Productafbeelding van Kutlu 10479950
Kutlu 10479950
€ 76,00/1kg
€ 3,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De geurloze en wasbare korrels onderscheiden zich door hun ronde, gladde en compacte structuur, die niet alleen het gebruiksgemak verhoogt, maar ook het gebruik vereenvoudigt.

Veelzijdig inzetbaar: Het materiaal is geschikt als vulling voor gewichtsdekens en therapeutische dekens. Door het gewicht en de vulling oefent de deken een gelijkmatige druk uit op het lichaam wanneer men erop ligt, wat een aangenaam gevoel moet geven. Het is ook geschikt voor het vullen van kussens of andere textielproducten die gereinigd moeten worden. Dankzij het gladde oppervlak van de korrels kan een eenvoudige en grondige reiniging worden uitgevoerd.

Door hun kleine en ronde vorm zijn de kunststofkorrels ook geschikt voor handwerk en knutselwerk. De kleine, ronde deeltjes bieden flexibiliteit en vormbaarheid, wat vooral voordelig is bij brei- en textielwerk.

De kunststofkorrels vormen dus een duurzaam, stabiel en veelzijdig alternatief voor andere vulmaterialen. Van vulling voor gewatteerde kussens tot vulling voor gehaakte figuren

Gewicht
940 g
Aantal stuks
1
EAN
4051435145268
MPN (Manufacturer Part Number)
10512800
Fabrikant
Kutlu

Gewicht
940 g
Aantal stuks
1
EAN
4051435145268
MPN (Manufacturer Part Number)
10512800
Fabrikant
Kutlu
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 5 kg, 5000 gram, voor het vullen, geschikt voor knutselwerk
Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 5 kg, 5000 gram, voor het vullen, geschikt voor knutselwerk
€ 4,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 10 kg (10000 gram), geschikt om te vullen, voor knutselprojecten
Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 10 kg (10000 gram), geschikt om te vullen, voor knutselprojecten
€ 3,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Korrelig kunststofgranulaat, 2 kg, 2000 gram, geschikt voor het vullen
Korrelig kunststofgranulaat, 2 kg, 2000 gram, geschikt voor het vullen
€ 5,23/1kg
€ 9,83
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 5 kg, 5000 gram, voor het vullen, geschikt voor knutselwerk
Kunststofkorrels, vulmateriaal, plastic korrels, 5 kg, 5000 gram, voor het vullen, geschikt voor knutselwerk
€ 4,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van 2 stuks kniebrace, sport, knieband, knieondersteuning, kniebescherming, fitness, knieschede, grijs, maat L
2 stuks kniebrace, sport, knieband, knieondersteuning, kniebescherming, fitness, knieschede, grijs, maat L
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 119
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
ZMH LED plafondlamp, warm wit, 25,5 cm, 17W. Moderne zwarte, geometrische lamp voor slaapkamer, woonkamer, hal, entree, keuken
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 46,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is D.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van MONZANA® Trampoline, diameter 183 cm, Süd GS-gecertificeerd. Complete set inclusief veiligheidsnet, ladder, randbescherming en accessoires. Kinderenstrampoline, tuinstrampoline
MONZANA® Trampoline, diameter 183 cm, Süd GS-gecertificeerd. Complete set inclusief veiligheidsnet, ladder, randbescherming en accessoires. Kinderenstrampoline, tuinstrampoline
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 131,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van APPLE - iPad A16 (2025) - 11 - Wi-Fi - 128GB - Blue
APPLE - iPad A16 (2025) - 11 - Wi-Fi - 128GB - Blue
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 503,93
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van COSTWAY Kunstplant, klimop, tuinafscheiding, 180x90 cm, plantenwand, haag met eucalyptusbladeren, omheining voor tuinheggen, wilgentenen, paars
COSTWAY Kunstplant, klimop, tuinafscheiding, 180x90 cm, plantenwand, haag met eucalyptusbladeren, omheining voor tuinheggen, wilgentenen, paars
€ 16,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van SPORTNOW Haltersgewichten set, 2 stuks, korte halters, 2x3 kg, dumbbell set voor krachttraining
SPORTNOW Haltersgewichten set, 2 stuks, korte halters, 2x3 kg, dumbbell set voor krachttraining
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 34,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
FunLife F1 Loopband, inklapbaar – 3-in-1 loopband voor onder het bureau met handgreep, 1–8 km/u, compact en stil, geschikt voor thuis, kantoor en thuiswerk
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 581
€ 129,99
Verkoper: FunLife
Productafbeelding van GRE Gemakkelijk toegankelijke polyethyleenladder EPE30
GRE Gemakkelijk toegankelijke polyethyleenladder EPE30
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 474,80
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van COSTWAY 210 cm kunstkerstboom met 950 takken, PVC-naalden en metalen voet, kerstboom, ideaal voor thuis, kantoren en winkels, wit
COSTWAY 210 cm kunstkerstboom met 950 takken, PVC-naalden en metalen voet, kerstboom, ideaal voor thuis, kantoren en winkels, wit
€ 10,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
Nido Instantvollemelkpoeder, 400g
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Merax slaapkamerbed 140x200 cm met lattenbodem, inklapbaar wandbed, geschikt als jeugdbed, bedombouw, tweepersoonsbed, houten bed voor slaapkamers en vakantiewoningen, wit
Merax slaapkamerbed 140x200 cm met lattenbodem, inklapbaar wandbed, geschikt als jeugdbed, bedombouw, tweepersoonsbed, houten bed voor slaapkamers en vakantiewoningen, wit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 518,99
-€ 69,00
€ 449,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van 3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 287
€ 29,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Zonnestoel met parasol, inklapbaar, bruin, 187 x 58 x 27 cm
Zonnestoel met parasol, inklapbaar, bruin, 187 x 58 x 27 cm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van HOROW 60x45 cm granieten spoelbak, keukenspoelbak, inbouwspoelbak, 1 bak, inclusief sifon, zwarte spoelbak met kraangat, sifon, afvoer- en overloopset
HOROW 60x45 cm granieten spoelbak, keukenspoelbak, inbouwspoelbak, 1 bak, inclusief sifon, zwarte spoelbak met kraangat, sifon, afvoer- en overloopset
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 145,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: HOROWbathseller
Productafbeelding van Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
Arebos autostoeltje, 9-36 kg, rood, 5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 264
€ 69,89
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
COSTWAY kunstkerstboom, 225 cm, met sneeuw, inclusief 1010 PVC-takken, 450 warmwitte LED-lampjes en een metalen voet. Kerstboom, wit
€ 11,93/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 208
€ 129,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
Originele Samsung snellader + USB-C oplaadkabel EP-TA200. Snelle oplader, datakabel, netadapter, laadadapter voor Galaxy S9, S10, S20 / S20 Plus
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 870
€ 99,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Gordijnen, 2 stuks, kleurverloop grijs, afmetingen breedte x hoogte 225x140 cm, met lussen. Model: "Modena"
Gordijnen, 2 stuks, kleurverloop grijs, afmetingen breedte x hoogte 225x140 cm, met lussen. Model: "Modena"
€ 104,31/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
-11%
€ 40,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kledingkast 'Nesbyen' met kledingroede, wit
Kledingkast 'Nesbyen' met kledingroede, wit
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (RIJSTNOEDELS) DIRECT KLAAR (3 mm) 400 g - FARMER
€ 5,52/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 2,33
-5%
€ 2,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Flieks etagebed 90x200 met valbeveiliging, kinderbed in huisvorm met lattenbodem, hoogslaper met ladder, houten eenpersoonsbed in roze
Flieks etagebed 90x200 met valbeveiliging, kinderbed in huisvorm met lattenbodem, hoogslaper met ladder, houten eenpersoonsbed in roze
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 342,12
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
Cosaria Vela, Wit, 4 politie/politie, MDF, MDF, Roestvrij staal, 600 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 88,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van KIDUKU Wintervoetenzak voor kinderwagen buggy - Babyvoetenzak wasbaar | Voetenzak babyschaal met ritssluiting & tas, beige, 50x95x30 cm (Paquete de 1)
KIDUKU Wintervoetenzak voor kinderwagen buggy - Babyvoetenzak wasbaar | Voetenzak babyschaal met ritssluiting & tas, beige, 50x95x30 cm (Paquete de 1)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Bestway - Opblaasbaar zwembad Deluxe 305 x 183 x 56 cm
Bestway - Opblaasbaar zwembad Deluxe 305 x 183 x 56 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 83,77
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van INTEX Opblaasbare slaapbank, uitschuifbaar, met slaapfunctie, Queen-size
INTEX Opblaasbare slaapbank, uitschuifbaar, met slaapfunctie, Queen-size
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 65,82
-4%
€ 62,96
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 20 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Zonder titel
Gewicht 0,94 kg
Beoordeeld op 1 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 0,94 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van SPAX® 5000009030009 SPAX® Terrassenschrauben-Sortiment GREEN BOX Terrasse 5x60 mm 5000009030009 5 mm x 60 mm, 868 St.
SPAX® 5000009030009 SPAX® Terrassenschrauben-Sortiment GREEN BOX Terrasse 5x60 mm 5000009030009 5 mm x 60 mm, 868 St.
€ 302,12
-€ 127,17
€ 174,95
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 28,87/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag dubbelzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal (90 graden, 1000x1200 mm)
KOTARBAU® Buitendeurbeslag dubbelzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal (90 graden, 1000x1200 mm)
€ 141,89
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 53,79/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag: Enkelzijdige voordeurklink van roestvrij staal met Turboschroef. INOX, 90 graden, 1200x1600 mm
KOTARBAU® Buitendeurbeslag: Enkelzijdige voordeurklink van roestvrij staal met Turboschroef. INOX, 90 graden, 1200x1600 mm
€ 120,19
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 48,76/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 1000 x 1200 mm
KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 1000 x 1200 mm
€ 109,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 58,87/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 600 x 800 mm
KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 600 x 800 mm
€ 92,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 62,10/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 90 graden 600 x 800 mm
KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 90 graden 600 x 800 mm
€ 92,09
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 68,88/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 450 x 650 mm
KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 450 x 650 mm
€ 86,99
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 66,76/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 300 x 500 mm
KOTARBAU® Buitendeurbeslag eenzijdige huisdeurgreep van roestvrij staal INOX 45 graden 300 x 500 mm
€ 83,59
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 74,57/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Gaatjesband Bevestigingsband met Geperforeerde Gaten 60 x 2 mm L: 10 m Gegalvaniseerde Stalen Band Verzinkte Bevestigingsband
KOTARBAU® Gaatjesband Bevestigingsband met Geperforeerde Gaten 60 x 2 mm L: 10 m Gegalvaniseerde Stalen Band Verzinkte Bevestigingsband
€ 69,19
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 7,74/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® set van 25 balkschoenen 60 x 100 mm, houtverbinders van verzinkt staal, balkschoenen, balkverbinders, zwaar last, balkverbinders, houtbalkverbinders, houtbalkverbinders
KOTARBAU® set van 25 balkschoenen 60 x 100 mm, houtverbinders van verzinkt staal, balkschoenen, balkverbinders, zwaar last, balkverbinders, houtbalkverbinders, houtbalkverbinders
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 68,18
Verkoper: KOTARBAU
€ 9,09/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU 2 stuks huisdeurbeslag stanggreep gebogen 300 mm stootgreep van roestvrij staal deurbeslag huisdeurgrepen
KOTARBAU 2 stuks huisdeurbeslag stanggreep gebogen 300 mm stootgreep van roestvrij staal deurbeslag huisdeurgrepen
€ 67,79
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 103,02/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 25 balkschoenen, 50 x 105 mm, houten verbinders van verzinkt staal, balkverbinders, voor zware belasting
KOTARBAU® Set van 25 balkschoenen, 50 x 105 mm, houten verbinders van verzinkt staal, balkverbinders, voor zware belasting
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,18
Verkoper: KOTARBAU
€ 8,96/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® set van 25 balkenschoenen 45 x 108 mm, houtverbinders van verzinkt staal, balkenschoenen, balkenverbinders, zwaar lastverbinders, houtbalkverbinders, houtbalkverbinders
KOTARBAU® set van 25 balkenschoenen 45 x 108 mm, houtverbinders van verzinkt staal, balkenschoenen, balkenverbinders, zwaar lastverbinders, houtbalkverbinders, houtbalkverbinders
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,18
Verkoper: KOTARBAU
€ 8,82/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® set van 25 balkschoenen 40 x 110 mm, houtverbinders van verzinkt staal, balkschoenen, balkverbinders, zwaar vermogen, balkverbinders, houtbalkverbinders, houtbalken
KOTARBAU® set van 25 balkschoenen 40 x 110 mm, houtverbinders van verzinkt staal, balkschoenen, balkverbinders, zwaar vermogen, balkverbinders, houtbalkverbinders, houtbalken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,89
Verkoper: KOTARBAU
€ 7,99/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® set van 25 balkschoenen 25 x 117 mm houtverbinders van verzinkt staal balkschoenen balkenverbinders zwaar vermogen balkverbinders houtbalkverbinders houtbalken
KOTARBAU® set van 25 balkschoenen 25 x 117 mm houtverbinders van verzinkt staal balkschoenen balkenverbinders zwaar vermogen balkverbinders houtbalkverbinders houtbalken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 58,29
Verkoper: KOTARBAU
€ 7,77/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® set van 25 balkenschoenen 38 x 110 mm houtverbinders van verzinkt staal balkenschoenen balkenverbinders zwaar vermogen balken verbinder houtbalkverbinder houtbalken
KOTARBAU® set van 25 balkenschoenen 38 x 110 mm houtverbinders van verzinkt staal balkenschoenen balkenverbinders zwaar vermogen balken verbinder houtbalkverbinder houtbalken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,29
Verkoper: KOTARBAU
€ 7,91/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Garageslot met deurslot 200 mm voor garagedeur of als extra slot, zilver
KOTARBAU® Garageslot met deurslot 200 mm voor garagedeur of als extra slot, zilver
€ 53,39
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 44,49/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU Gatplaten, 100 x 76 mm, verzinkt zilver, platte connector, houten connector voor binnen - buiten, geperforeerde plaat, stalen connector, platte ijzeren plaat (25)
KOTARBAU Gatplaten, 100 x 76 mm, verzinkt zilver, platte connector, houten connector voor binnen - buiten, geperforeerde plaat, stalen connector, platte ijzeren plaat (25)
€ 37,49
Gratis bezorging
Verkoper: KOTARBAU
€ 331,77/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® set van 10 balkschoenen 45 x 108 mm houtverbinders van verzinkt staal balkschoenen balkverbinders zwaar vermogen balkverbinders houtbalkverbinders houtbalken
KOTARBAU® set van 10 balkschoenen 45 x 108 mm houtverbinders van verzinkt staal balkschoenen balkverbinders zwaar vermogen balkverbinders houtbalkverbinders houtbalken
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,18
Verkoper: KOTARBAU
€ 12,06/1kg
Productafbeelding van KOTARBAU® Set van 10 balkschoenen, 50 x 105 mm, houten verbinders van verzinkt staal, balkverbinders, zware belasting
KOTARBAU® Set van 10 balkschoenen, 50 x 105 mm, houten verbinders van verzinkt staal, balkverbinders, zware belasting
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,79
Verkoper: KOTARBAU
€ 10,26/1kg