La Fattoria di Parma - Parmaham DOP, 24 maanden gerijpt - Halve stuk - 2,9/3,4 kg

€ 149,00

€ 43,82 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Worst & veel meer
Vergelijkbare producten
Nduja
Kalabrese Nduja Delizie Vaticane di Tropea - Nduja di Spilinga - pittige smeerworst - Italiaans product - Nduja crespone
€ 22,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 8,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gerookte varkens- en pluimveevleesworst, 220g, merk Tarczyński
Gerookte varkens- en pluimveevleesworst, 220g, merk Tarczyński
€ 22,65/1kg
€ 5,48
-4%
€ 5,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
€ 54,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,83
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Salumificio Rossi - Felino worst (IGP) - Ganz - 0,75/0,95 kg
Salumificio Rossi - Felino worst (IGP) - Ganz - 0,75/0,95 kg
€ 52,53/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
€ 46,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,22
-€ 15,02
€ 150,20
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Gerookte worst met jeneverbes, 180 gram
Gerookte worst met jeneverbes, 180 gram
€ 25,16/1kg
€ 4,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van RadatzKaasknockworstPittige Knockworst voor de barbecue, 330g
RadatzKaasknockworstPittige Knockworst voor de barbecue, 330g
€ 66,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,92
-4%
€ 22,00
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Parowki Berlinki Classic, 250g | Berlinki Wienerworstjes Classic, 250g
Parowki Berlinki Classic, 250g | Berlinki Wienerworstjes Classic, 250g
€ 40,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,00
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Berlinki Morliny met kaas, 250 gram
Berlinki Morliny met kaas, 250 gram
€ 40,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,00
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,48
-4%
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Roll XXL - Kartonnen verpakking - 24 x 70 gram
BiFi Roll XXL - Kartonnen verpakking - 24 x 70 gram
€ 33,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Salumificio Rossi - Parmaham DOP, 24 maanden gerijpt - met bot - 9,5/10,5 kg
Salumificio Rossi - Parmaham DOP, 24 maanden gerijpt - met bot - 9,5/10,5 kg
€ 28,48/1kg
€ 299,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
würzige Wurst
Pittige worst "Delizie Vaticane" uit Tropea - een pittige salami uit Italië
€ 30,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,00
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Smalec, uitstekende kwaliteit, 180 gram. Product van een boer
Smalec, uitstekende kwaliteit, 180 gram. Product van een boer
€ 10,80/1kg
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BiFi Original Salamibroodjes, 16 stuks à 55g. De smaak van BiFi salami in combinatie met een hartig zuurdesembrood. NU NIEUW!
BiFi Original Salamibroodjes, 16 stuks à 55g. De smaak van BiFi salami in combinatie met een hartig zuurdesembrood. NU NIEUW!
€ 47,70/1kg
€ 41,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Salumificio Rossi - Coppa di Parma IGP - Ganze stuk - 1,4/2,2 kg
Salumificio Rossi - Coppa di Parma IGP - Ganze stuk - 1,4/2,2 kg
€ 36,32/1kg
€ 79,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus
Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus
€ 23,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,48
-4%
€ 2,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Werz - "Burners" worst, een pittige rundvleesworst, verpakt in een doos van 6 stuks, elk 1,2 kg
Werz - "Burners" worst, een pittige rundvleesworst, verpakt in een doos van 6 stuks, elk 1,2 kg
€ 19,43/1kg
€ 139,92
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een ham met een onmiskenbare smaak, zoet en zacht, afkomstig van varkens die met passie in Italië worden gefokt.

Met de hand ontbeend en in helften vacuümverpakt.

Kwaliteit, in combinatie met traditie en innovatie, is het streven van Fattoria di Parma: een kwaliteit die aandacht besteedt aan details en is gericht op ondernemingsbeslissingen die steeds ambitieuzere doelen nastreven.

Een productieproces dat de ritmes van de natuur volgt, waarin de door generaties doorgegeven ervaring en de geduld van de vakmensen essentieel zijn om de beste resultaten te bereiken.

Ingrediënten
Varkensvlees, zout
Gewicht
3400 g
Levensmiddelenbedrijven
La Fattoria di Parma - Strada del Priorato, 96, 43012 Sanguinaro - Parma
Verkoopbenaming
Parma-ham, beschermde oorsprongsbenaming (DOP)
Fabrikant
La Fattoria di Parma
EAN
8033254290714

Ingrediënten
Varkensvlees, zout
Gewicht
3400 g
Levensmiddelenbedrijven
La Fattoria di Parma - Strada del Priorato, 96, 43012 Sanguinaro - Parma
Verkoopbenaming
Parma-ham, beschermde oorsprongsbenaming (DOP)
Fabrikant
La Fattoria di Parma
EAN
8033254290714
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
€ 57,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 299,94
Gratis bezorging
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
€ 54,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,83
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
BiFi Original Roll, 24 stuks van 45g, salami in een deegjasje, worstsnacks
€ 48,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,48
-4%
€ 52,30
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
€ 46,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,22
-€ 15,02
€ 150,20
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
€ 2,75/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
Brettelspek, buikspek, ongeveer 1 kg. - Slagerij Hell
€ 29,65/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 32,61
-9%
€ 29,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bomann allesnijder met een diameter van 190 mm en een roestvrijstalen mes | Elektrische broodsnijmachine met traploos instelbare snijdiktes (0–15 mm) | MA 451 CB
Bomann allesnijder met een diameter van 190 mm en een roestvrijstalen mes | Elektrische broodsnijmachine met traploos instelbare snijdiktes (0–15 mm) | MA 451 CB
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 326
€ 90,84
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van tesa Kartonnen verpakkingstape 4713, 50 mm x 50 m
tesa Kartonnen verpakkingstape 4713, 50 mm x 50 m
€ 0,05/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 2,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
Ferrero Nutella, hazelnoot-notencreme, romige consistentie, voorraadpot, 1000g
€ 14,54/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,54
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Gerookte varkens- en pluimveevleesworst, 220g, merk Tarczyński
Gerookte varkens- en pluimveevleesworst, 220g, merk Tarczyński
€ 22,65/1kg
€ 5,48
-4%
€ 5,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bahlsen Mini-Stollen met marzipan, gemaakt van fijne, hoogwaardige marzipan. Verpakking van 200 gram
Bahlsen Mini-Stollen met marzipan, gemaakt van fijne, hoogwaardige marzipan. Verpakking van 200 gram
€ 53,65/1kg
€ 10,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ham, spek, in plakken, ongeveer 500 gram - Slagerij Hell
Ham, spek, in plakken, ongeveer 500 gram - Slagerij Hell
€ 31,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,38
-9%
€ 15,80
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
Jacobs Gemalen Koffie Krönung, 100 gram
€ 189,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van 2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
2x Samsung Galaxy USB Type C oplaadkabel, datakabel, snellader voor S9, S10, A50, wit
€ 16,03/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 646
€ 19,24
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Salami Nobile Gentile, ongeveer 450 gram - Casa Modena
Salami Nobile Gentile, ongeveer 450 gram - Casa Modena
€ 50,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,08
-9%
€ 22,80
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
€ 49,12/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus, luxe gehakt vlees, 300 gram
Krakus, luxe gehakt vlees, 300 gram
€ 10,77/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Barilla Girandole, 500 gram
Barilla Girandole, 500 gram
€ 7,92/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Buymax Renforce beddengoed, 135x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 2-delig met rits. Kussensloop: 80x80 cm
Buymax Renforce beddengoed, 135x200 cm, gemaakt van 100% katoen, 2-delig met rits. Kussensloop: 80x80 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 29,90
Verkoper: Buymax

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.