Kleur:

Zwart

LACOSTE schoudertas schoudertas LCST Flat Crossover Bag Noir zwart

€ 105,29

€ 95,00€-10,29

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Schoudertassen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Lacoste: Tassen, textiel
Lacoste: Tassen, textiel
€ 218,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LACOSTE Leer schoudertas Chantaco Flat Crossover Bag Black zwart
LACOSTE Leer schoudertas Chantaco Flat Crossover Bag Black zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 265,94
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Crossover Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Crossover Bag Noir zwart
€ 110,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE Leer schoudertas schoudertas Crossover Bag Noir zwart
LACOSTE Leer schoudertas schoudertas Crossover Bag Noir zwart
€ 200,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Flap Crossover Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Flap Crossover Bag Noir zwart
€ 130,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE Leer schoudertas Flap Crossover Bag Noir zwart
LACOSTE Leer schoudertas Flap Crossover Bag Noir zwart
€ 210,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Messenger Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Messenger Bag Noir zwart
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Langon Messenger Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Langon Messenger Bag Noir zwart
€ 150,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE Leer schoudertas Chantaco Reporter Bag Noir zwart
LACOSTE Leer schoudertas Chantaco Reporter Bag Noir zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 155,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Men's Classic Reporter Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Men's Classic Reporter Bag Noir zwart
€ 117,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Messenger Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Messenger Bag Noir zwart
€ 140,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas schoudertas Moon Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas schoudertas Moon Bag Noir zwart
€ 130,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Men's Classic Messenger Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Men's Classic Messenger Bag Noir zwart
€ 120,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE Schoudertas Flap Crossover Bag Noir zwart
LACOSTE Schoudertas Flap Crossover Bag Noir zwart
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE Leer laptoptas met laptopvak Messenger Bag Noir zwart
LACOSTE Leer laptoptas met laptopvak Messenger Bag Noir zwart
€ 140,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Langon Reporter Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Langon Reporter Bag Noir zwart
€ 145,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE Leer schoudertas Messenger Bag Noir zwart
LACOSTE Leer schoudertas Messenger Bag Noir zwart
€ 170,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE Schoudertas Flap Crossover Bag Noir zwart
LACOSTE Schoudertas Flap Crossover Bag Noir zwart
€ 135,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

LACOSTE schoudertas in een geweldige look


Gegevens schoudertas:

  • Afmetingen: breedte ca. 16 cm, hoogte ca. 21 cm, diepte ca. 3 cm
  • Gewicht: ca. 250 g
  • Kleur: Noir (zwart)
  • 1 schouderriem traploos verstelbaar: ca. 78 cm - 146 cm
  • Materiaal: buitenkant 100% polyvinylchloride, binnenkant 100% polyamide
  • Leveringsomvang: LACOSTE schoudertas met etiket

Faciliteiten schoudertas:

  • schoudertas wordt afgesloten met rits
  • In het hoofdvak 1 lade en 1 ritsvak
  • Aan de voorzijde 1 ritsvak
  • Op de achterkant 1 lade
  • Bezit ruim hoofdcompartiment
  • Het logo van LACOSTE is duidelijk zichtbaar

LACOSTE LCST Flat Crossover Bag S - De trendy schoudertas

Met de LACOSTE tas geniet u van een onvergelijkbaar gevoel en lichtheid, want met de verstelbare schouderriem kunt u de lengte individueel aan u aanpassen. De LACOSTE LCST Flat Crossover Bag schoudertas S maakt uw dagelijks leven een stuk gemakkelijker. Berg al je kleine spullen op in het hoofdvak en geniet van het unieke draagcomfort.



Schoudertas Lacoste NH3307LVP00 voor Uni. Lacoste NH3307LVP00 in kleur Black.

21 x 16 x 3
Kleur
Zwart
Doelgroepen
Heren
Afmetingen
16cm x 21cm x 3cm
Materiaal
Synthetisch
Materiaalsamenstelling
100% polyvinylchloride
Patroon
Effen kleuren
Gewicht
0.25 kg
Volume
1 l
Model
Lcst
Fabrikant
EAN
3617071515837
MPN (Manufacturer Part Number)
NH3307LV P00

Kleur
Zwart
Doelgroepen
Heren
Afmetingen
16cm x 21cm x 3cm
Materiaal
Synthetisch
Materiaalsamenstelling
100% polyvinylchloride
Patroon
Effen kleuren
Gewicht
0.25 kg
Volume
1 l
Model
Lcst
Fabrikant
EAN
3617071515837
MPN (Manufacturer Part Number)
NH3307LV P00
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas schoudertas LCST Flat Crossover Bag Eclipse donkerblauw
LACOSTE schoudertas schoudertas LCST Flat Crossover Bag Eclipse donkerblauw
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 108,00
-€ 2,71
€ 105,29
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Neocroc Vertical Camera Bag Tape Noir zwart
LACOSTE schoudertas Neocroc Vertical Camera Bag Tape Noir zwart
€ 105,52
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas schoudertas LCST Flat Crossover Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas schoudertas LCST Flat Crossover Bag Noir zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 100,48
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van EASTPAK schoudertas The One Black zwart
EASTPAK schoudertas The One Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 33,00
-9%
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Lacoste: Tassen, textiel
Lacoste: Tassen, textiel
€ 218,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Men's Classic Vertical Camera Bag Noir zwart
LACOSTE schoudertas Men's Classic Vertical Camera Bag Noir zwart
€ 105,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas Men's Classic Vertical Camera Bag Marine 166 donkerblauw
LACOSTE schoudertas Men's Classic Vertical Camera Bag Marine 166 donkerblauw
€ 105,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van Guess schoudertas Torino Medium, kleur: donkerzwart
Guess schoudertas Torino Medium, kleur: donkerzwart
€ 90,83
-9%
€ 82,65
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LACOSTE Leer schoudertas schoudertas Chantaco Reporter Bag Noir zwart
LACOSTE Leer schoudertas schoudertas Chantaco Reporter Bag Noir zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 125,00
Gratis bezorging
Verkoper: LuckyBag
Productafbeelding van Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 418,95
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van LACOSTE schoudertas The Blend vertical Camera Bag Monogram Noir Gris zwart
LACOSTE schoudertas The Blend vertical Camera Bag Monogram Noir Gris zwart
€ 195,80
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Schoudertas Nike DB0456-010 voor Uni
Schoudertas Nike DB0456-010 voor Uni
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 263,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 936
€ 26,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 641,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2034
€ 64,15
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Bestseller
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 999,50/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 492
€ 99,95
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Google Pixel Fold, 19,3 cm (7,6 inch), 2208 x 1840 pixels, 12 GB, 512 GB, 48 MP, zwart
Google Pixel Fold, 19,3 cm (7,6 inch), 2208 x 1840 pixels, 12 GB, 512 GB, 48 MP, zwart
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 2.490,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Hugo Boss Hugo Eau de Toilette, 125 ml, sprayflacon
Hugo Boss Hugo Eau de Toilette, 125 ml, sprayflacon
€ 396,56/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 49,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa | Bade'e Al Oud |  100 ml
Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2412
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Schoudertas Lacoste A8992 voor Uni
Schoudertas Lacoste A8992 voor Uni
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: -ZAGUANSHOP-
Productafbeelding van Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
Zimilo Bladloze Ventilator, Tafelventilator, USB, oplaadbaar, 4000mAh batterij, stil, 5 standen, sterke wind, oscillerend, geschikt voor slaapkamer, kantoor, studentenkamer, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van JBL Tuner 2, Draagbaar, Analoog en digitaal, DAB, 87,5 - 108 MHz, 174.928 - 239.200 MHz, 5 W
JBL Tuner 2, Draagbaar, Analoog en digitaal, DAB, 87,5 - 108 MHz, 174.928 - 239.200 MHz, 5 W
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 239,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Outsunny Buitenkleed, waterdicht, geschikt voor balkon, terras, grijs
Outsunny Buitenkleed, waterdicht, geschikt voor balkon, terras, grijs
€ 14,95/1m²
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Laura Biagiotti Roma Uomo Eau de Toilette, 125 ml
Laura Biagiotti Roma Uomo Eau de Toilette, 125 ml
€ 297,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 37,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
PARKSIDE Accuboormachine/Accuschroefmachine, boormachine »PABS 20-Li G8«
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: Preptique
Productafbeelding van Sada kussens voor pallets, 120x80 cm, zwart - Waterdicht kussen voor zitting en rugleuning op europallets - Buitenkussen, UV-bestendig,  gecertificeerd
Sada kussens voor pallets, 120x80 cm, zwart - Waterdicht kussen voor zitting en rugleuning op europallets - Buitenkussen, UV-bestendig, gecertificeerd
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Amzteam-pro
Productafbeelding van VALLSERO Trolliebagage set (M, L, XL) + schooltas, set cosmetica tasjes, harde koffer, rollende koffer met trolley, handbagage, zwart
VALLSERO Trolliebagage set (M, L, XL) + schooltas, set cosmetica tasjes, harde koffer, rollende koffer met trolley, handbagage, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 120,98
-€ 10,99
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: mindsupply
Productafbeelding van Wassorteerder, Sorteer uw vieze was op Temperatuur:  30°, 60°, 90° |  Was basket  |  Grote Wassorteer wasmand met 3 Vakken | Sorteer Wasmand | Totale
Wassorteerder, Sorteer uw vieze was op Temperatuur: 30°, 60°, 90° | Was basket | Grote Wassorteer wasmand met 3 Vakken | Sorteer Wasmand | Totale
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 45,27
-47%
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: Decopatent
Productafbeelding van Waterdichte, verduisterende gordijnen, ondoorzichtig, geschikt voor buiten, met lussen, voor terras, balkon, tuin, erf, 132x213 cm, beige
Waterdichte, verduisterende gordijnen, ondoorzichtig, geschikt voor buiten, met lussen, voor terras, balkon, tuin, erf, 132x213 cm, beige
€ 12,58/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 26,79
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 18 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Zwart
Beoordeeld op 5 februari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Kleur Zwart
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van CarryQuest® - Reistas - 50 liter - Kunstleer - Schouderbanden - Roze
CarryQuest® - Reistas - 50 liter - Kunstleer - Schouderbanden - Roze
€ 98,00
Gratis bezorging
Verkoper: CarryQuest
Productafbeelding van ROCKBROS Fietsstuurtas: Multifunctionele voorzak voor vouwfietsen en Brompton, met schouderband en handvat. Militaire groene kleur
ROCKBROS Fietsstuurtas: Multifunctionele voorzak voor vouwfietsen en Brompton, met schouderband en handvat. Militaire groene kleur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,98
-€ 21,37
€ 77,61
Verkoper: RockBros_Europe
Productafbeelding van Waterdichte schoudertas voor de DJI Spark | Superieure bescherming, hoogwaardige materialen, comfortabel transport | Zwart, kunststof
Waterdichte schoudertas voor de DJI Spark | Superieure bescherming, hoogwaardige materialen, comfortabel transport | Zwart, kunststof
€ 15,99
5% Voucher
Verkoper: YUNIQUEGREENCLEANPOWER
Productafbeelding van INF Schoudertas voor mobiel zwart
INF Schoudertas voor mobiel zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,69
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Schoudertas voor mobiel Purper
INF Schoudertas voor mobiel Purper
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,69
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van COSTWAY 2-in-1 handbagagetrolley en kledingtas, 50 liter waterdichte reistas met schoenencompartiment en verstelbare schouderband, kledingtas in donkergrijs
COSTWAY 2-in-1 handbagagetrolley en kledingtas, 50 liter waterdichte reistas met schoenencompartiment en verstelbare schouderband, kledingtas in donkergrijs
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Antidiefstal schoudertas, borsttas, crossbodytas, sling bag, zwart, lichtgewicht, waterafstotend
Antidiefstal schoudertas, borsttas, crossbodytas, sling bag, zwart, lichtgewicht, waterafstotend
€ 70,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Damen rugzak 3-in-1, kan ook als schoudertas of crossbodytas gedragen worden, waterdicht, diefstalwerend, paars, 31x13x24 cm
Damen rugzak 3-in-1, kan ook als schoudertas of crossbodytas gedragen worden, waterdicht, diefstalwerend, paars, 31x13x24 cm
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Weekendtas voor dames, geschikt als ziekenhuistas, met toilettas, schoenvak en natte vak, in lichtpaars, maat M
Weekendtas voor dames, geschikt als ziekenhuistas, met toilettas, schoenvak en natte vak, in lichtpaars, maat M
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Damen Shopper, grote tote bag, canvas, zwart, 31x15x32 cm
Damen Shopper, grote tote bag, canvas, zwart, 31x15x32 cm
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van MUIIKOLA Dames kleine crossbody tas van Polyurethanleer met verstelbare schouderband, in de kleur beige-bruin
MUIIKOLA Dames kleine crossbody tas van Polyurethanleer met verstelbare schouderband, in de kleur beige-bruin
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dameshandtas met RFID-bescherming, geschikt voor telefoons, met schouderband, grijs
Dameshandtas met RFID-bescherming, geschikt voor telefoons, met schouderband, grijs
€ 78,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Rugzak voor dagelijks gebruik met laptopvak en diefstalbeveiliging, waterdicht, geschikt voor laptops tot 15,6 inch, zwart
Rugzak voor dagelijks gebruik met laptopvak en diefstalbeveiliging, waterdicht, geschikt voor laptops tot 15,6 inch, zwart
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Schoudertas, nylon, dames, meerdere vakken, waterdicht, legergroen
Schoudertas, nylon, dames, meerdere vakken, waterdicht, legergroen
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kleine crossbody tas voor dames, gemaakt van kunstleer, geschikt voor telefoon, schouder-portemonnee, bruin, 10,9 x 6,3 x 18 cm
Kleine crossbody tas voor dames, gemaakt van kunstleer, geschikt voor telefoon, schouder-portemonnee, bruin, 10,9 x 6,3 x 18 cm
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dameshandtas van Polyurethanleer, blauw, met meerdere vakken, verstelbare bandjes, 25x23 cm
Dameshandtas van Polyurethanleer, blauw, met meerdere vakken, verstelbare bandjes, 25x23 cm
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Damen rugzak, waterdicht, diefstalwerend, lichtgewicht, PU, convertible (kan ook als schoudertas gedragen worden), blauw
Damen rugzak, waterdicht, diefstalwerend, lichtgewicht, PU, convertible (kan ook als schoudertas gedragen worden), blauw
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dames kleine schoudertas, zwart, gemaakt van Polyurethanleer, met rits
Dames kleine schoudertas, zwart, gemaakt van Polyurethanleer, met rits
€ 135,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Telefoonsleeve met band voor
Telefoonsleeve met band voor
€ 47,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Dameshandtas van Polyurethanleer, roze, 22x6,5x17 cm, met brede schouderband
Dameshandtas van Polyurethanleer, roze, 22x6,5x17 cm, met brede schouderband
€ 66,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion