Melvit speltmeel voor zelfgemaakt brood, 1 kg

€ 2,99

€ 2.990,00 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Meelsoorten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Melvit Volkorenmeel voor het bakken van zelfgemaakte broden, 1 kg
Melvit Volkorenmeel voor het bakken van zelfgemaakte broden, 1 kg
€ 1,74/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit volkoren roggemeel voor het bakken van zelfgemaakt brood, 1 kg
Melvit volkoren roggemeel voor het bakken van zelfgemaakt brood, 1 kg
€ 20.900,00/1kg
€ 20,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Volkoren tarwemeel voor het bakken van zelfgemaakte broden, 1 kg
Melvit Volkoren tarwemeel voor het bakken van zelfgemaakte broden, 1 kg
€ 1,64/1kg
€ 1,72
-4%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Havermout, 1 kg
Melvit Havermout, 1 kg
€ 3,13/1kg
€ 3,82
-18%
€ 3,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit Rijstmeel, 1 kg
Melvit Rijstmeel, 1 kg
€ 4,10/1kg
€ 4,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr® 6765176004 Knorr® MAIZENA® Speisestärke, 2,5 kg
Knorr® 6765176004 Knorr® MAIZENA® Speisestärke, 2,5 kg
€ 9,81/1kg
€ 19,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
€ 1,15/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van [ 1 kg ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels
[ 1 kg ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels
€ 11,53/1kg
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lubella Bloemkruimeling, type 500, 1 kg
Lubella Bloemkruimeling, type 500, 1 kg
€ 18.440,00/1kg
€ 18,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Arrowroot - Glutenvrije wortelzetmeel, biologisch, 800 g - Voor de horeca (TERRASANA)
Arrowroot - Glutenvrije wortelzetmeel, biologisch, 800 g - Voor de horeca (TERRASANA)
€ 17,77/1kg
€ 14,58
-2%
€ 14,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lubella, luchtige cakebloem, type 450, 1 kg
Lubella, luchtige cakebloem, type 450, 1 kg
€ 1,51/1kg
1,7Gemiddelde beoordeling: 1,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,59
-5%
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van TARWEBLOEM DALACHOWSKA T-480, 5 kg
TARWEBLOEM DALACHOWSKA T-480, 5 kg
€ 1,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,22
Verkoper: Katomix
MĄKA MIGDAŁOWA 250 g - NATURAVENA
AMANDELMEEL 250 g - NATURAVENA
€ 27,84/1kg
€ 7,33
-5%
€ 6,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tarwemeel voor taarten, type 450, 5 kg - Tota
Tarwemeel voor taarten, type 450, 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Basia tarwemeel, type 500, 1 kg
Basia tarwemeel, type 500, 1 kg
€ 0,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,73
-5%
€ 1,64
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Farina Saccorosso pizzameel 5 kg - Caputo
Farina Saccorosso pizzameel 5 kg - Caputo
€ 2,74/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 14,67
-4%
€ 13,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Havermout, 500 gram
Havermout, 500 gram
€ 22,31/1kg
€ 19,99
-41%
€ 11,60
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Glutenvrij brood bakken met meel van Schar
Glutenvrij brood bakken met meel van Schar
€ 4,80/1kg
€ 22,47
-78%
€ 4,80
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Melvit Dinkelmeel voor zelfgemaakt brood, 1 kgMelvit Dinkelmeel voor zelfgemaakt brood, 1 kg

Melvit Dinkelmeel voor het bereiden van zelfgemaakt brood. De verpakking bevat 1 kg dinkelmeel en is geschikt voor het bakken van brood thuis.

Met dit dinkelmeel kunt u uw eigen brood bereiden volgens uw persoonlijke recept. Dit product is bedoeld voor iedereen die zelfgemaakt brood wil bakken.

Productkenmerken:

  • Producttype: Dinkelmeel
  • Gebruik: Voor het bakken van zelfgemaakt brood
  • Netto gewicht: 1 kg
  • Merk: Melvit
Dinkelmeel, dinkelmeel 1 kg, Melvit dinkelmeel, dinkelmeel voor brood, dinkelmeel voor zelfgemaakt brood, meel voor zelfgemaakt brood, broodmeel
  • Energie: 1380 kJ/ 326 kcal
  • Vet: 2.00000
  • Verzadigde vetzuren: 0.20000
  • Koolhydraten: 59.00000
  • Suikers: 5.00000
  • Eiwitten: 14.00000
  • Vezels: 6.00000
  • Zout: 0.02000
2.61MELVIT
Ingrediënten
Dinkelmeel
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
MELVIT
Verkoopbenaming
Melvit speltmeel voor zelfgemaakt brood, 1 kg
Fabrikant
MELVIT
EAN
5906827014693

Ingrediënten
Dinkelmeel
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
1 g
Levensmiddelenbedrijven
MELVIT
Verkoopbenaming
Melvit speltmeel voor zelfgemaakt brood, 1 kg
Fabrikant
MELVIT
EAN
5906827014693
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
Caputo Pizzeria, blauwe pizzameel, 1 kg
€ 12,88/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 12,88
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
Tota Tarwebloem Tipo 00 voor Pizza, 1 kg – Italiaanse pizzabloem voor een knapperig en luchtig pizzadeeg
€ 1,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Biologisch gerstemouwemel, licht, 1 kg
Biologisch gerstemouwemel, licht, 1 kg
€ 26,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Simba Toys 4006592021238, Geschikt voor jongens/meisjes, vanaf 1 jaar
Simba Toys 4006592021238, Geschikt voor jongens/meisjes, vanaf 1 jaar
€ 33,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,33
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg -  PLANET
Volkoren roggemeel, type 2000, biologisch, 1 kg - PLANET
€ 2,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,17
-5%
€ 2,06
Verkoper: Katomix
KUZU SZARE (SKROBIA Z KORZENIA) BEZGLUTENOWA BIO 125 g - TERRASANA
KUZU GREY (wortelstok) biologisch, 125 g - TERRASANA
€ 58,32/1kg
€ 8,27
-11%
€ 7,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Farina 00 meel van zachte tarwe voor pizza en focaccia, 1 kg – Italiaans pizzameel van il Molino Chiavazza
Farina 00 meel van zachte tarwe voor pizza en focaccia, 1 kg – Italiaans pizzameel van il Molino Chiavazza
€ 1,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,91
-5%
€ 1,81
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van [ 1 kg ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels
[ 1 kg ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels
€ 11,53/1kg
€ 11,53
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Wind Mill, Tapiocameel, 400g
Wind Mill, Tapiocameel, 400g
€ 42,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van BindeFix Warmgerechten - Johannesbroodpitmeel, 50g
BindeFix Warmgerechten - Johannesbroodpitmeel, 50g
€ 110.200,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,65
-2%
€ 5,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ajinomoto Mononatriumglutamaat (MSG), Bot Ngot, 1 kg
Ajinomoto Mononatriumglutamaat (MSG), Bot Ngot, 1 kg
€ 16,72/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,72
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
BASIA Tortowa, extra tarwemeel, type 405, 10 zakken van 1 kg
€ 0,16/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 1,67
-4%
€ 1,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Amandelmeel, merk "Pięć Przemian", 500 gram
Amandelmeel, merk "Pięć Przemian", 500 gram
€ 16,48/1kg
€ 8,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van LOBO Panko broodkruimels, Japans recept (1 kg) | Tempura | Broodkruimels
LOBO Panko broodkruimels, Japans recept (1 kg) | Tempura | Broodkruimels
€ 30,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
Caputo Cuoco Pizzameel 1 kg – Italiaanse Tipo 00 Pizzabloem voor Napolitaanse Pizza, 13% Eiwit, Geschikt voor Lange Rijstijd
€ 15,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 16,26
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
Caputo Nuvola Pizzameel Type 0 1 kg – Italiaans Tarwemeel voor Luchtige Pizza en Napolitaans Pizzadeeg
€ 9,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 10,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
Caputo Fioreglut glutenvrij pizzameel 1 kg – glutenvrije bloem voor pizza, brood en gebak уларниң
€ 21,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 22,87
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Farina Saccorosso pizzameel 5 kg - Caputo
Farina Saccorosso pizzameel 5 kg - Caputo
€ 2,74/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 14,67
-4%
€ 13,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
Caputo Manitoba ORO Pizzameel 1 kg – Italiaans Tipo 00 Meel voor Pizza, Extra Sterk, 14,5% Eiwit, W 370/390
€ 2,75/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 9,78
-70%
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 2000, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,19
-5%
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
Tota Volkoren Tarwemeel 1 kg – Volkorenmeel voor Brood, Broodjes, Gebak en Zelfgemaakte Pasta
€ 1,15/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ta! Volkoren roggemeel, type 720, 1 kg
Ta! Volkoren roggemeel, type 720, 1 kg
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Roggemeel type 720 5 kg - Tota
Roggemeel type 720 5 kg - Tota
€ 1,06/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,00
-51%
€ 5,32
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
Tota Tarwemeel Type 750 voor Brood 1 kg – Broodmeel voor Brood, Broodjes, Taarten en Gebak
€ 1,17/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
Universele tarwebloem type 650 Tota – bakmeel voor brood, taart, gebak en pasta – 1 kg
€ 1,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
Tarwebloem, type 500, Tota, 1 kg – geschikt voor brood, gebak, taarten, pannenkoeken en andere bakrecepten
€ 1,09/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 1,15
-5%
€ 1,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
Tota Volkoren Roggemeel 1 kg – Volkoren Roggebloem voor Brood, Gebak en Gezond Bakken
€ 1,13/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Licht speltmeel 1 kg – Tota | Natuurlijk meel voor brood, taart, gebak en pannenkoeken
Licht speltmeel 1 kg – Tota | Natuurlijk meel voor brood, taart, gebak en pannenkoeken
€ 3,39/1kg
€ 3,72
-5%
€ 3,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van [ 200g ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels / Broodkorst
[ 200g ] SAMLIP Paneermeel / Panko / Broodkruimels / Broodkorst
€ 24,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.