Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus

€ 2,48

€ 2,36-4%

€ 23,60 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Worst & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Fattoria di Parma - Parmaham DOP, 24 maanden gerijpt - Halve stuk - 2,9/3,4 kg
La Fattoria di Parma - Parmaham DOP, 24 maanden gerijpt - Halve stuk - 2,9/3,4 kg
€ 43,82/1kg
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Berlinki Morliny met kaas, 250 gram
Berlinki Morliny met kaas, 250 gram
€ 40,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,00
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
Hongaarse salami, ongeveer 3,2 kg - Maletti 1867
€ 46,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,22
-€ 15,02
€ 150,20
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Parowki Berlinki Classic, 250g | Berlinki Wienerworstjes Classic, 250g
Parowki Berlinki Classic, 250g | Berlinki Wienerworstjes Classic, 250g
€ 40,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,00
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van BiFi Roll XXL - Kartonnen verpakking - 24 x 70 gram
BiFi Roll XXL - Kartonnen verpakking - 24 x 70 gram
€ 33,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,10
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Bifi Carazza Pizza Snack, gevuld met pizzasaus, op basis van tarwebakkerijproducten, 40g
Bifi Carazza Pizza Snack, gevuld met pizzasaus, op basis van tarwebakkerijproducten, 40g
€ 38,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,52
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
€ 34,52/1kg
€ 8,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
€ 54,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,83
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Kabanosy, een worst van gevogelte en varkensvlees, knapperig, 150 gram
Kabanosy, een worst van gevogelte en varkensvlees, knapperig, 150 gram
€ 33,93/1kg
€ 5,36
-5%
€ 5,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Varkensvleesworst, knapperig, 150 gram
Varkensvleesworst, knapperig, 150 gram
€ 33,07/1kg
€ 5,22
-4%
€ 4,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gerookte varkens- en pluimveevleesworst, 220g, merk Tarczyński
Gerookte varkens- en pluimveevleesworst, 220g, merk Tarczyński
€ 22,65/1kg
€ 5,48
-4%
€ 5,21
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Varkensvleesworst, 400 g, merk JBB
Varkensvleesworst, 400 g, merk JBB
€ 8,70/1kg
€ 3,48
Verkoper: Katomix
Bestseller
Productafbeelding van Drosed gevogeltepaté, 50 gram
Drosed gevogeltepaté, 50 gram
€ 9,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,59
-5%
€ 0,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gryzzale worst van varkensvlees met kalfsvlees, 90 gram, merk Tarczyński
Gryzzale worst van varkensvlees met kalfsvlees, 90 gram, merk Tarczyński
€ 33,10/1kg
€ 3,48
-4%
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanos worstjes met spek, 90 gram
Kabanos worstjes met spek, 90 gram
€ 29,70/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gekruid gehakt kippenvlees, merk Evra, 110 gram
Gekruid gehakt kippenvlees, merk Evra, 110 gram
€ 9,54/1kg
€ 1,30
-4%
€ 1,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Parmaham DOP, 70 gram, merk Galbani
Parmaham DOP, 70 gram, merk Galbani
€ 82,25/1kg
€ 9,87
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel nu en geniet van een unieke smaak! Kru Kru kabanossi zijn de perfecte snack voor elke gelegenheid.

Ingrediënten
Varkensvlees (100g product verkregen uit 165g varkensvlees), aardappelzetmeel, zout, suiker, plantaardig eiwit hydrolysaat (van koolzaad en maïs), glucose, kruiden, aroma's, antioxidant: natriumascorbaat; vezels (waaronder glutenvrije tarwe), varkenscollageen, plantaardige extracten, conserveermiddel: natriumnitriet; omhulsel (geleermiddel: natriumalginaat; aroma, stabilisator: calciumchloride). Kan sporen bevatten van granen die gluten bevatten (tarwe, gerst), melk inclusief lactose, soja, selderij en mosterd.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus
Fabrikant
Kru Kru
EAN
5901784161473

Ingrediënten
Varkensvlees (100g product verkregen uit 165g varkensvlees), aardappelzetmeel, zout, suiker, plantaardig eiwit hydrolysaat (van koolzaad en maïs), glucose, kruiden, aroma's, antioxidant: natriumascorbaat; vezels (waaronder glutenvrije tarwe), varkenscollageen, plantaardige extracten, conserveermiddel: natriumnitriet; omhulsel (geleermiddel: natriumalginaat; aroma, stabilisator: calciumchloride). Kan sporen bevatten van granen die gluten bevatten (tarwe, gerst), melk inclusief lactose, soja, selderij en mosterd.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Varkensvleesworstjes, Kabanosy, 95 gram, merk Krakus
Fabrikant
Kru Kru
EAN
5901784161473
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
Berlinki met kipfilet van Morliny, 250 gram
€ 34,52/1kg
€ 8,63
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 17,57/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
-17%
€ 3,69
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
Royal Tiger Jasmijnrijst, langkorrelig, 5 kg
€ 2,46/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 12,94
-5%
€ 12,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g koffiebonen
€ 18,22/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 25,46
-64%
€ 9,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nongshim Chapagetti Ramen noedels, 20 porties van 140g
Nongshim Chapagetti Ramen noedels, 20 porties van 140g
€ 7,64/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 21,40
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Bestseller
Productafbeelding van Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
Ferrero Hanuta, 2 wafels per verpakking, in een grote verpakking (18 x 44 gram wafels)
€ 17,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 13,73
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van 20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
€ 57,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 299,94
Gratis bezorging
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
Almusso toiletpapier, grote verpakking met 40 rollen
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 230
€ 14,49
-10%
€ 12,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive met kaas, merk Tarczyński, 105 gram
Kabanosy Exclusive met kaas, merk Tarczyński, 105 gram
€ 27,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Dreame  L10 Prime
Dreame L10 Prime
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 520,61
Verkoper: Shopmobile
Productafbeelding van Snickers Hi Protein Poeder - 875g
Snickers Hi Protein Poeder - 875g
€ 42,49/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Klassieke Kabanosy worst met ham, 180 gram, merk Krakus
Klassieke Kabanosy worst met ham, 180 gram, merk Krakus
€ 32,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 6,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Nongshim Shin Kimchi Ramen, pittige noedels, 120g
Nongshim Shin Kimchi Ramen, pittige noedels, 120g
€ 19,73/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,12
-5%
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van La Fattoria di Parma - Parmaham DOP, 24 maanden gerijpt - Halve stuk - 2,9/3,4 kg
La Fattoria di Parma - Parmaham DOP, 24 maanden gerijpt - Halve stuk - 2,9/3,4 kg
€ 43,82/1kg
€ 149,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Ham, spek, licht gerookt, hele plak, ongeveer 4,5 kg.
Ham, spek, licht gerookt, hele plak, ongeveer 4,5 kg.
€ 24,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 119,29
-€ 10,84
€ 108,45
Gratis bezorging
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Barilla Mini-Penne Rigate, 500 gram
Barilla Mini-Penne Rigate, 500 gram
€ 7,92/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
Planten van Frank | Groene spiraalvormige haag | Euonymus japonicus 'Green Spire' | Haagplanten | Tuinplanten
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Viva-Lavandula
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hondenbed KINGDOG, 115x95 cm, gepersonaliseerd, waterdicht, groen
Hondenbed KINGDOG, 115x95 cm, gepersonaliseerd, waterdicht, groen
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 199
€ 44,90
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.