Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram

€ 1,57

€ 1,49-5%

€ 9,93 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram
Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram
€ 5,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,53
-5%
€ 2,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
€ 11,16/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Evrafish Hering in tomatensaus, 170 gram
Evrafish Hering in tomatensaus, 170 gram
€ 12,53/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeienjam Lubella, 280 gram
Aardbeienjam Lubella, 280 gram
€ 4,54/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,20
-5%
€ 2,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Owolovo Morelowo Mus: Appel-abrikozenjam, 200 gram
Owolovo Morelowo Mus: Appel-abrikozenjam, 200 gram
€ 7,15/1kg
€ 1,51
-5%
€ 1,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Aardbeienjam met verminderd suikergehalte, 210 gram
Łowicz Aardbeienjam met verminderd suikergehalte, 210 gram
€ 20,71/1kg
€ 4,58
-5%
€ 4,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kersenjam, 280 gram
Kersenjam, 280 gram
€ 4,70/1kg
€ 2,27
-4%
€ 2,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeienjam, 280 gram
Aardbeienjam, 280 gram
€ 4,59/1kg
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
€ 63,44/1kg
€ 15,86
Verkoper: AllYouNeed
DŻEM TRUSKAWKOWY BIO 340 g - BIONOVA
Biologisch aardbeienjam, 340 gram - BIONOVA
€ 14,56/1kg
€ 4,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ankor Conserven, varkensschouder in blik, 800 gram
Ankor Conserven, varkensschouder in blik, 800 gram
€ 7,10/1kg
€ 5,68
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 4Slim 100% abrikozenjam (280 g)
4Slim 100% abrikozenjam (280 g)
€ 86,43/1kg
€ 24,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Aprikose 225g
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Łowicz Vruchtenproduct kersen, 6 x 25 g

Een heerlijke kersenervaring – Łowicz Vruchtenproduct, waar je direct van gaat houden

Proef hoe de kersen, vol zon en zomerse warmte, op je tong smelten. Dit bijzondere vruchtenproduct van Łowicz is een perfecte harmonie van smaak en natuurlijke ingrediënten. Elke lepel is als een vers geplukte vrucht rechtstreeks van de boom – zoet, sappig en vol energie. Ideaal als snelle dessert, als toevoeging aan gebak, of als dagelijkse snack. Nu kun je de smaak van de zomer meenemen, waar je ook bent. Gun jezelf dit moment van genot, dat je energie geeft en je zintuigen prikkelt bij elke hap.

Kersenplezier – Łowicz Vruchtenproduct, de perfecte manier om te ontspannen

Een heerlijke smaak in een klein pakje – dat is Łowicz Vruchtenproduct kersen. De perfecte balans tussen zoet en een lichtzure nasmaak zorgt ervoor dat elk gebruik van dit product een genot is. Of je het nu toevoegt aan yoghurt, havermout, of gewoon met een lepel rechtstreeks uit het potje eet – de kersensmaak van Łowicz brengt je altijd in een staat van heerlijke ontspanning. Ontspan met de natuur en gun jezelf dit heerlijke, vitamine-rijke moment.

Kersen vol smaak – Łowicz Fruitproduct, voor wie van de smaak van de natuur houdt

Wilt u het hele jaar door van de volle smaak van kersen genieten? Łowicz Fruitproduct is de ideale oplossing voor mensen die op zoek zijn naar natuurlijke smaken in een moderne vorm. Zonder onnodige toevoegingen, zonder compromissen op het gebied van kwaliteit – alleen heerlijk kersenplezier in elke lepel. Dankzij zijn veelzijdigheid kunt u er op elk moment van de dag van genieten – ideaal voor desserts, drankjes of als een самостоятельный snack. De smaak van de natuur binnen handbereik.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Kersen-yoghurt smoothie met Łowicz Fruitproduct

Ingrediënten: 1 eetlepel Łowicz kersenfruitproduct, 200 ml natuurlijke yoghurt, 1 banaan, 1 theelepel honing, ijs

Bereidingswijze: Doe de natuurlijke yoghurt, banaan, 1 eetlepel Łowicz kersenfruitproduct en honing in een blender. Mix alle ingrediënten tot een gladde massa. Als u wilt dat de smoothie verfrissender is, voeg dan een paar ijsblokjes toe. Meng alles tot de gewenste consistentie en schenk in een glas. Een heerlijke, gezonde kersen-smoothie, perfect voor elk moment van de dag!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Natuurlijke kersensmaak – perfect in balans, vol frisheid.
  • Zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen – alleen natuurlijke ingrediënten.
  • Handig verpakking – 6 porties van 25 g, ideaal voor dagelijks gebruik.
  • Veelzijdig gebruik – uitstekend voor desserts, drankjes en als snack.
  • Hoge productkwaliteit – Łowicz is een merk waarop u kunt vertrouwen.
De set bevat:
  • 1x Łowicz Fruitproduct kers 6 x 25 g

Łowicz is een merk dat al jaren traditie combineert met moderniteit, en producten van de hoogste kwaliteit biedt. Met passie creëren we producten die worden gewaardeerd door fijnproevers die op zoek zijn naar natuurlijke, gezonde producten. Vertrouw op Łowicz – de natuur die smaakt.

Veelgestelde vragen
    • Is het fruitproduct van Łowicz geschikt voor kinderen?

Ja, het fruitproduct van Łowicz met kersensmaak is een ideale keuze voor kinderen. Het is natuurlijk, zonder kunstmatige toevoegingen en zit vol vitamines die de gezondheid van de jongsten ondersteunen.

    • Kan ik dit product gebruiken als toevoeging bij gebak?

Natuurlijk! Het kers-fruitproduct van Łowicz is perfect als toevoeging bij taarten, koekjes of muffins. Het geeft gebak een unieke smaak en een natuurlijke kersaroma.

    • Is het fruitproduct van Łowicz veganistisch?

Ja, het kers-fruitproduct van Łowicz is 100% veganistisch, omdat het uitsluitend bestaat uit natuurlijke plantaardige ingrediënten.

    • Hoe lang kan ik een geopend fruitproduct n?

Nadat het fruitproduct van Łowicz is geopend, moet het in de koelkast worden bewaard en binnen enkele dagen worden geconsumeerd om de versheid en de volle smaak te behouden.

kersen (40%); suiker; water; geleermiddel - pectine; verdikkingsmiddel - guargom; zuurteregelaar - citroenzuur; conserveermiddel - kaliumsorbaat; aroma

Ingrediënten
Kersen (40%), suiker, water, geleringsmiddel - pectine, verdikkingsmiddel - guargom, zuurteregelaar - citroenzuur, conserveermiddel - kaliumsorbaat, aroma
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Łowicz Vruchtenpasta om mee te smeren, kersensmaak, 6 x 25 gram
Fabrikant
Łowicz
EAN
5900397744806

Ingrediënten
Kersen (40%), suiker, water, geleringsmiddel - pectine, verdikkingsmiddel - guargom, zuurteregelaar - citroenzuur, conserveermiddel - kaliumsorbaat, aroma
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
150 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Łowicz Vruchtenpasta om mee te smeren, kersensmaak, 6 x 25 gram
Fabrikant
Łowicz
EAN
5900397744806
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, Pruim, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct, Pruim, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram
Product met aardbeienaroma, Łowicz, aardbei, 6 x 25 gram
€ 5,96/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
Łowicz Fruitproduct, perzikken, 6 stuks à 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
Ferrero Nutella, portieverpakking, 15 gram, 120 stuks
€ 27,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 49,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bonne Maman abrikozenjam, gemaakt van vers fruit, 370g
Bonne Maman abrikozenjam, gemaakt van vers fruit, 370g
€ 53,59/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,83
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
Gorenje GV520E10 vaatwasser, volledig integreerbaar, 45 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 498,04
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: _Haushaltsparadies_
Productafbeelding van EDIBAZZAR | Ruime, elegante dameshandtas
EDIBAZZAR | Ruime, elegante dameshandtas
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,77
Gratis bezorging
Verkoper: EDIBAZZAR
Productafbeelding van Gorenje - GI520E15X - Inbouw vaatwasser - 45 cm - AquaStop - Zilver
Gorenje - GI520E15X - Inbouw vaatwasser - 45 cm - AquaStop - Zilver
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 461,82
-€ 102,78
€ 359,04
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Etrona
Productafbeelding van Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
Mesko Home MS 8053 wasmachine, bovenlader, 3 kg, blauw/wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 82,38
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van LeoVince 14081: compleet uitlaatsysteem in zwart voor de HONDA PCX 125
LeoVince 14081: compleet uitlaatsysteem in zwart voor de HONDA PCX 125
€ 450,00
Gratis bezorging
Verkoper: BRIXIAMOTO
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Samsung SM-A165F/DSB
Samsung SM-A165F/DSB
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 182,85
Gratis bezorging
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
Einhell elektrische grastrimmer GC-ET 4530 set
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 215
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.