Maracujapulp, merk Dawtona, netto gewicht 860 gram

€ 11,32

€ 9,77-13%

€ 10,28 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,53
-5%
€ 2,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeien in siroop, 320 gram. Merk: Rolnik
Aardbeien in siroop, 320 gram. Merk: Rolnik
€ 10,67/1kg
€ 5,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeien-frambozenjam in gel, 380 gram, merk Prospona
Aardbeien-frambozenjam in gel, 380 gram, merk Prospona
€ 19,61/1kg
€ 7,84
-4%
€ 7,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kruisbessenjam van Fanex, 1 kg
Kruisbessenjam van Fanex, 1 kg
€ 12,67/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,67
-4%
€ 13,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pasta van aardnoten, merk Primavika, 350 gram, zonder zout en suiker
Pasta van aardnoten, merk Primavika, 350 gram, zonder zout en suiker
€ 19,83/1kg
€ 7,30
-4%
€ 6,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MK Mangopuree, 425 gram
MK Mangopuree, 425 gram
€ 6,12/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Huisgemaakte pruimengelei, 330g, merk Urbanek
Huisgemaakte pruimengelei, 330g, merk Urbanek
€ 6,31/1kg
€ 3,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Plakken van pruimengelei, merk Nałęczowskie, 290 gram
Plakken van pruimengelei, merk Nałęczowskie, 290 gram
€ 5,66/1kg
€ 3,34
-5%
€ 3,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Evrafish Hering in tomatensaus, 170 gram
Evrafish Hering in tomatensaus, 170 gram
€ 12,53/1kg
€ 2,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
€ 11,16/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kersenjam, merk St. Dalfour, 284 gram
Kersenjam, merk St. Dalfour, 284 gram
€ 20,18/1kg
€ 5,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kersenjam, 280 gram
Kersenjam, 280 gram
€ 4,70/1kg
€ 2,27
-4%
€ 2,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
DŻEM TRUSKAWKOWY BIO 340 g - BIONOVA
Biologisch aardbeienjam, 340 gram - BIONOVA
€ 14,56/1kg
€ 4,95
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Łowicz Aardbeienjam met verminderd suikergehalte, 210 gram
Łowicz Aardbeienjam met verminderd suikergehalte, 210 gram
€ 20,71/1kg
€ 4,58
-5%
€ 4,35
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeienjam, 280 gram
Aardbeienjam, 280 gram
€ 4,59/1kg
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Appelsienjam, 340 gram
Appelsienjam, 340 gram
€ 14,97/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,09
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
€ 63,44/1kg
€ 15,86
Verkoper: AllYouNeed

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bestel vandaag nog en voeg een exotische smaak toe aan uw gerechten! Wacht niet, koop nu en geniet van de tropische aroma's van maracuja!

Ingrediënten
Maracuja (passievrucht), 75%, suiker
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
950 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Maracujapulp, 860g, merk Orient Taste
Fabrikant
Dawtona
EAN
5902166727041

Ingrediënten
Maracuja (passievrucht), 75%, suiker
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
950 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
Maracujapulp, 860g, merk Orient Taste
Fabrikant
Dawtona
EAN
5902166727041
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van St. Dalfour, framboos en granaatappel
St. Dalfour, framboos en granaatappel
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Bestseller
Productafbeelding van Zure kersenjam, extra kwaliteit, 230 g – 100% fruit, zonder toegevoegde suiker
Zure kersenjam, extra kwaliteit, 230 g – 100% fruit, zonder toegevoegde suiker
€ 17,41/1l
€ 5,92
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van darbo 70101740: Jam in miniglasjes, assortimentsverpakking van 60 stuks.
darbo 70101740: Jam in miniglasjes, assortimentsverpakking van 60 stuks.
€ 39,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 67,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
€ 94,95/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Alba Grup - Rozenjam, 230 gram, afkomstig uit Bulgarije
Alba Grup - Rozenjam, 230 gram, afkomstig uit Bulgarije
€ 15,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Dalfour Vruchtenjam Mango & Passievrucht, 284 g
Dalfour Vruchtenjam Mango & Passievrucht, 284 g
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schoko-Creme CHOCOLAT met pure chocolade van Grashoff, 250g
Schoko-Creme CHOCOLAT met pure chocolade van Grashoff, 250g
€ 95,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,97
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van ALLNUTRITION FRULOVE Vruchtenjam met kersensmaak, 1000g. Fruit, kersen
ALLNUTRITION FRULOVE Vruchtenjam met kersensmaak, 1000g. Fruit, kersen
€ 28,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,38
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Luxardo Marasche-kersen, natuurlijke smaak / Amarena-kersen, 360 gram.
Luxardo Marasche-kersen, natuurlijke smaak / Amarena-kersen, 360 gram.
€ 69,86/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,15
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Chivers Engelse sinaasappelmarmelade, 340g
Chivers Engelse sinaasappelmarmelade, 340g
€ 21,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ingerkonfituur.
Ingerkonfituur.
€ 29,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Schwartau, jam met aardbeien en vanille, 270g
Schwartau, jam met aardbeien en vanille, 270g
€ 97,44/1kg
€ 26,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van St. Dalfour Vruchtenjam, Franse druiven, broodbeleg, 284g
St. Dalfour Vruchtenjam, Franse druiven, broodbeleg, 284g
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
€ 79,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,83
Verkoper: AllYouNeed
Zwiebelkonfitüre
Mousse van rode ui uit Tropea. Delizie Vaticane di Tropea – Fijne uienconfituur - Rode uienjam uit Tropea - Italiaans product
€ 31,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Gina ingewermarmelade, 400 gram
Gina ingewermarmelade, 400 gram
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cartwright & Butler Lemon Curd 275g
Cartwright & Butler Lemon Curd 275g
€ 51,53/1kg
€ 14,17
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Bonne Maman Traditionele aardbeienjam, smeerbaar, 370g
Bonne Maman Traditionele aardbeienjam, smeerbaar, 370g
€ 30,16/1kg
€ 11,16
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mousse met aardbeien- en appelaroma, speciaal voor kinderen, 200g
Mousse met aardbeien- en appelaroma, speciaal voor kinderen, 200g
€ 6,41/1kg
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zoete chili jam, 230 gram
Zoete chili jam, 230 gram
€ 23,48/1l
€ 5,40
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Vijgenjam, extra met amandelen, 350 g (120 g fruit per 100 g jam)
Vijgenjam, extra met amandelen, 350 g (120 g fruit per 100 g jam)
€ 25,43/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van St. Dalfour confituur, zwarte kersen, 284 g
St. Dalfour confituur, zwarte kersen, 284 g
€ 13,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Feinschmecker-editie x St. Dalfour confituur, bosbessen.
Feinschmecker-editie x St. Dalfour confituur, bosbessen.
€ 13,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 4,61
-15%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Darbo Roosjam met Abrikozen, extra fruitvulling, 450g
Darbo Roosjam met Abrikozen, extra fruitvulling, 450g
€ 62,62/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,18
Verkoper: AllYouNeed

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.