Open Food, 5900102027446, 37 gram, bevat E322, 2325 kJ, 559 kcal, 35 gram, 38 gram

€ 1,27

€ 34,32 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Open Food, 5901588018423, 20 gram, 100 gram, D, e476, 530 kcal, 47 gram
Open Food, 5901588018423, 20 gram, 100 gram, D, e476, 530 kcal, 47 gram
€ 28,90/1kg
€ 2,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Open Food 5901806000216, 100 g, 100 g, Bevat vitamine C, E120, E160c, E330, E476, Aardbei, Palmolie, Kan sporen van glutenbevattende granen bevatten, Melk, Palmolie en vetten..., 2295 kJ
Open Food 5901806000216, 100 g, 100 g, Bevat vitamine C, E120, E160c, E330, E476, Aardbei, Palmolie, Kan sporen van glutenbevattende granen bevatten, Melk, Palmolie en vetten..., 2295 kJ
€ 25,50/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Open Food 7622201791933, 560 kcal, 52 gram, 35 gram, 17 gram, 6,4 gram, 0,32 gram
Open Food 7622201791933, 560 kcal, 52 gram, 35 gram, 17 gram, 6,4 gram, 0,32 gram
€ 110,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka Milkinis, melkchocolade, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
Milka Milkinis, melkchocolade, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
€ 195,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,57
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Holland Foodz Kaneelhompen - 1 kilo (2 x 500 gram)
Holland Foodz Kaneelhompen - 1 kilo (2 x 500 gram)
€ 15,00/1kg
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: MV-Retail-NL
Productafbeelding van Mentos 2h citroen en citroenmelisse, suikervrije kauwgom, 21 gram
Mentos 2h citroen en citroenmelisse, suikervrije kauwgom, 21 gram
€ 7,56/1kg
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Lindor Chocolade, Zoute Karamel, 100 gram
Lindt Lindor Chocolade, Zoute Karamel, 100 gram
€ 78,30/1kg
€ 7,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vivani 285908, Pure chocolade, 100 g, 2564 kJ, 621 kcal, 20,4 g, 8,2 g
Vivani 285908, Pure chocolade, 100 g, 2564 kJ, 621 kcal, 20,4 g, 8,2 g
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Gedroogde dadel Kresto, 300 gram
Gedroogde dadel Kresto, 300 gram
€ 12,37/1kg
€ 3,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
€ 81,60/1kg
€ 8,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rapunzel 1430205, Melkchocolade, 100 g, 2437 kJ, 585 kcal, 40,4 g, 45,2 g
Rapunzel 1430205, Melkchocolade, 100 g, 2437 kJ, 585 kcal, 40,4 g, 45,2 g
€ 31,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,10
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Grześki met hazelnoot, bedekt met melkchocolade, 36 gram
Grześki met hazelnoot, bedekt met melkchocolade, 36 gram
€ 17,50/1kg
€ 0,74
-5%
€ 0,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bananen, erwten, banaanchips, 500 gram
Bananen, erwten, banaanchips, 500 gram
€ 3.720,00/1kg
€ 3,92
-5%
€ 3,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tony's Chocolonely, melkchocolade, 180 gram, 2308 kJ, 552 kcal, 36 gram, 21,8 gram
Tony's Chocolonely, melkchocolade, 180 gram, 2308 kJ, 552 kcal, 36 gram, 21,8 gram
€ 66,67/1kg
€ 12,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Milka 7622210604187, melkchocolade, 276 g, 2276 kJ, 544 kcal, 33 g, 16 g
Milka 7622210604187, melkchocolade, 276 g, 2276 kJ, 544 kcal, 33 g, 16 g
€ 64,02/1kg
€ 24,99
-29%
€ 17,67
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Rapunzel 1430035, Pure chocolade, 80 g, 2629 kJ, 636 kcal, 55,83 g, 18,8 g
Rapunzel 1430035, Pure chocolade, 80 g, 2629 kJ, 636 kcal, 55,83 g, 18,8 g
€ 43,13/1kg
€ 3,45
Verkoper: BioCare
Productafbeelding van Vobro Delissimo chocoladerepen met amandelen, 153 gram
Vobro Delissimo chocoladerepen met amandelen, 153 gram
€ 52,00/1kg
€ 7,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Alpinella kokos chocolade, 90 gram
Alpinella kokos chocolade, 90 gram
€ 28,33/1kg
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nussbeisser Melkchocolade met hele amandelen, 100 gram
Nussbeisser Melkchocolade met hele amandelen, 100 gram
€ 36,10/1kg
€ 3,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nimm2 Happies, zure fruitige jelly snoepjes, 130 gram
Nimm2 Happies, zure fruitige jelly snoepjes, 130 gram
€ 12,62/1kg
€ 1,64
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, bestel vandaag nog en geniet van de smaak! Koop nu en ervaar een explosie van nootachtige smaken!

Ingrediënten
Chocolade 51% (suiker, cacaomassa, cacaoboter, plantaardig vet (shea), emulgator: lecithine), gezouten ARACHIDEN 21,8% (arachiden 98%, plantaardig vet (palm), zout, zonnebloemolie), plantaardig vet (palmolie, kokosolie), maltodextrine, ARACHIDEN 3,9%, glucose, suiker, zout, emulgator: lecithine. In de fabriek worden ook NOOTEN, SESAMZADEN, MELK, EIEN, SOJA en GLUTENBEHOUDEN GRAAN verwerkt.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
37 g
Levensmiddelenbedrijven
Vertrieb: DOVGAN GmbH, Zinkhüttenweg 6, 22113 Hamburg, www.dovgan.de
Verkoopbenaming
Selgros115
Fabrikant
Open Food
Aantal stuks
1
EAN
5900102027446

Ingrediënten
Chocolade 51% (suiker, cacaomassa, cacaoboter, plantaardig vet (shea), emulgator: lecithine), gezouten ARACHIDEN 21,8% (arachiden 98%, plantaardig vet (palm), zout, zonnebloemolie), plantaardig vet (palmolie, kokosolie), maltodextrine, ARACHIDEN 3,9%, glucose, suiker, zout, emulgator: lecithine. In de fabriek worden ook NOOTEN, SESAMZADEN, MELK, EIEN, SOJA en GLUTENBEHOUDEN GRAAN verwerkt.
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
37 g
Levensmiddelenbedrijven
Vertrieb: DOVGAN GmbH, Zinkhüttenweg 6, 22113 Hamburg, www.dovgan.de
Verkoopbenaming
Selgros115
Fabrikant
Open Food
Aantal stuks
1
EAN
5900102027446
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück
€ 44,51/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,32
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Kinder chocolade, repen, 10 repen
Ferrero Kinder chocolade, repen, 10 repen
€ 33,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 39,90
-15%
€ 33,90
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Lindt - LINDOR - Witte chocoladebolletjes, 1 kg zak
Lindt - LINDOR - Witte chocoladebolletjes, 1 kg zak
€ 64,45/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 64,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
Storck 3847775007 Merci Petit Chocolade Assortiment, ongeveer 167 stuks
€ 40,76/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van nutella 4175 Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
nutella 4175 Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
€ 17,86/1kg
€ 17,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 16 stuks Mars - Celebrations mini - 186 gram
16 stuks Mars - Celebrations mini - 186 gram
€ 28,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 83,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
€ 22,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,93
-2%
€ 31,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KitKat Adventskalender
KitKat Adventskalender
€ 96,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 20,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs  (80 gr)
Vivani Chocolade Puur Superieur 100% + Cacao Nibs (80 gr)
€ 49,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 5 x Toffifee - doos met 15 stuks, 125g
5 x Toffifee - doos met 15 stuks, 125g
€ 31,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,75
Verkoper: AllYouNeed
Bestseller
Productafbeelding van 1x Feastables MrBeast Chocolade – Amandel/ Pindeboter/ Melkchocolade / Knapperig – 1x 60g: Pindensmaak: Pinda + Verpakking voor verzending
1x Feastables MrBeast Chocolade – Amandel/ Pindeboter/ Melkchocolade / Knapperig – 1x 60g: Pindensmaak: Pinda + Verpakking voor verzending
€ 45,17/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,71
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Tony Chocolonely Chocolade Mix - 1 x 900 gram
Tony Chocolonely Chocolade Mix - 1 x 900 gram
€ 38,83/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 85,24/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre 400g
€ 39,40/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 19,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
Hellma 70000174: Espressobonen, gebraden en gecoat met chocolade
€ 73,06/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 30,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Melkchocolade Ülker | Met pistache-kadayıf vulling | Knapperige vulling met een subtiele noot van noten | 93 g
Melkchocolade Ülker | Met pistache-kadayıf vulling | Knapperige vulling met een subtiele noot van noten | 93 g
€ 50,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,95
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Becky's Chocolade Sigaren, 3 stuks van 25 gram
Becky's Chocolade Sigaren, 3 stuks van 25 gram
€ 103,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lorenz Nic Nac's – 24 x 35 gram – Knapperige pinda snacks + Heartforcards® verzendbescherming
Lorenz Nic Nac's – 24 x 35 gram – Knapperige pinda snacks + Heartforcards® verzendbescherming
€ 23,36/1kg
€ 19,62
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Baby Ruth chocoladereep (59,9g) – Pinda, karamel en fudge
Baby Ruth chocoladereep (59,9g) – Pinda, karamel en fudge
€ 48,67/1kg
€ 2,92
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Belgische chocolade, 500 g. Couverture-chocolade, geschikt voor glazuur en desserts. Merk: GiDeli
Belgische chocolade, 500 g. Couverture-chocolade, geschikt voor glazuur en desserts. Merk: GiDeli
€ 43,16/1kg
€ 21,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Gouden munten
Gouden munten
€ 22,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van De Ruijter chocoladeschilfers, melkchocolade, 390g: verpakking met 1 stuk
De Ruijter chocoladeschilfers, melkchocolade, 390g: verpakking met 1 stuk
€ 26,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Goldkenn Jack Daniel's Tennessee Fire, chocolade met kaneel en specerijen, 100g
Goldkenn Jack Daniel's Tennessee Fire, chocolade met kaneel en specerijen, 100g
€ 190,80/1kg
€ 19,08
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van kinder 5733 Joy 3 St.
kinder 5733 Joy 3 St.
€ 209,17/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Galle & Jessen Melkchocolade (volle melk) 2x108g - Chocolade voor beleg
Galle & Jessen Melkchocolade (volle melk) 2x108g - Chocolade voor beleg
€ 80,23/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,33
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van MARS Schokolade Miniatures Mix 465511 sort 3000g
MARS Schokolade Miniatures Mix 465511 sort 3000g
€ 32,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 148,34
-€ 49,45
€ 98,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Fazer Fazermint Chocolates 228 g
Fazer Fazermint Chocolates 228 g
€ 207,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,40
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Premium Dubai chocolade | 100 gram. Originele Dubai kunstchocolade | Vulling van pistache en kadayif | handgemaakt | AANBIEDING!
Premium Dubai chocolade | 100 gram. Originele Dubai kunstchocolade | Vulling van pistache en kadayif | handgemaakt | AANBIEDING!
€ 226,40/1kg
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 22,64
Verkoper: AllYouNeed

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg