Star Maczugi, maïskorrels met kaas smaak, 80 gram

€ 1,33

€ 1,26-5%

€ 15,75 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Overig snoepgoed & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Volkoren dinkelkoekjes met chocoladestukjes, biologisch, 250 gram
Volkoren dinkelkoekjes met chocoladestukjes, biologisch, 250 gram
€ 2.960,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,12
-5%
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feiny Biscuit Koekmengsel, 400 gram
Feiny Biscuit Koekmengsel, 400 gram
€ 8,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Papagena kokosbolletjes met citroencrème, 120 gram
Papagena kokosbolletjes met citroencrème, 120 gram
€ 15,50/1kg
€ 1,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Holland Foodz Boterwafeltje - 500 gram
Holland Foodz Boterwafeltje - 500 gram
€ 26,92/1kg
€ 13,46
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van KitKat Chunky, 40 gram. 24 stuks
KitKat Chunky, 40 gram. 24 stuks
€ 35,18/1kg
€ 38,32
-11%
€ 33,77
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Holland Foodz Haverstro - 1 kilo (2 x 500 gram)
Holland Foodz Haverstro - 1 kilo (2 x 500 gram)
€ 20,70/1kg
€ 20,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Marynarz roombonbons, 70 gram
Marynarz roombonbons, 70 gram
€ 227.571,42/1kg
€ 15,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Doritos Heet Gekruide Maïs Chips, smaak: pittige paprika, 100 gram
Doritos Heet Gekruide Maïs Chips, smaak: pittige paprika, 100 gram
€ 26,00/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Przysnacki Chips, geroosterd in een pan, met zeezout, 125 gram
Przysnacki Chips, geroosterd in een pan, met zeezout, 125 gram
€ 23,54/1kg
€ 3,22
-4%
€ 3,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Holland Foodz Oosterhoutse Kaneelstokjes -  500 gram
Holland Foodz Oosterhoutse Kaneelstokjes - 500 gram
€ 22,90/1kg
€ 11,45
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Appelchips met mangosaus, knapperig, natuurlijke smaak, 18 gram
Appelchips met mangosaus, knapperig, natuurlijke smaak, 18 gram
€ 1.480,00/1kg
€ 1,56
-5%
€ 1,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Holland Foodz Haverstro - 3 kilo (6 x 500 gram)
Holland Foodz Haverstro - 3 kilo (6 x 500 gram)
€ 10,70/1kg
€ 39,35
-18%
€ 32,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Meenk Zoethoutjes - 1 kilo
Meenk Zoethoutjes - 1 kilo
€ 16,40/1kg
€ 16,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Prügeltorte, 90 gram - Mader - Een specialiteit uit Tirol
Prügeltorte, 90 gram - Mader - Een specialiteit uit Tirol
€ 122,00/1kg
€ 13,42
-9%
€ 12,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Holland Foodz Lekkertjes - 1 kilo (2 x 500 gram)
Holland Foodz Lekkertjes - 1 kilo (2 x 500 gram)
€ 20,70/1kg
€ 20,70
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Holland Foodz Lekkertjes - 500 gram
Holland Foodz Lekkertjes - 500 gram
€ 33,30/1kg
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Dr. Quendt - Oblaten met geroosterde hazelnoten, 24 stuks, 72 gram
Dr. Quendt - Oblaten met geroosterde hazelnoten, 24 stuks, 72 gram
€ 349,58/1kg
€ 25,17
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Trefin Hartmint - 4 x 3 kilo
Trefin Hartmint - 4 x 3 kilo
€ 9,37/1kg
€ 117,95
-€ 5,55
€ 112,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Meenk Wiebertje - 1 kilo
Meenk Wiebertje - 1 kilo
€ 19,50/1kg
€ 19,50
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Felko Zuurtjes Mix - 1 kilo
Felko Zuurtjes Mix - 1 kilo
€ 15,95/1kg
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Star Maczugi, maïsjes met kaas smaak, 80 g

Star Maczugi, maïsjes met kaas smaak – Een verleidelijke smaak die je zult liefhebben

Met elke hap van Star Maczugi, maïsjes met kaas smaak, ontdek je een nieuwe kwaliteit van snack die je vanaf de eerste hap zal betoveren. De unieke smaak van romige kaas omhult je smaakpapillen, en de lichte, knapperige textuur van de maïsjes zorgt ervoor dat je niet kunt stoppen met eten. Perfect voor elke gelegenheid – een filmavond, een feestje met vrienden, of zelfs een moment van ontspanning na een drukke dag. Verwen jezelf en laat deze heerlijke snacks je nieuwe favoriet worden!

Star Maczugi – De snack die je smaakpapillen zal bevredigen

Als je droomt van een snack die smaakplezier combineert met een unieke knapperigheid, dan zijn Star Maczugi, maïsjes met kaas smaak, precies wat je zoekt. Hun intense, maar subtiele kaas smaak en unieke textuur zorgen ervoor dat elk moment met deze maïsjes een klein ritueel van genot is. Ze zijn perfect voor een snelle snack gedurende de dag, of als aanvulling op je favoriete drankje. Met deze maïsjes wordt elk moment van eten een bijzondere ervaring.

Star Maczugi met Kaassmaak – Een smaak die je meeneemt!

Delicaat, maar intens, met een zoute kaarsmaak, verpakt in knapperige maïskorrels – dat zijn de Star Maczugi knapperige maïssnacks met kaassmaak. Hun unieke, kaasachtige smaak brengt je op een hoogtepunt van genot, en geeft je volledige voldoening bij elke hap. Knapperig, licht, perfect voor een snelle lunch of als een heerlijke snack die je dag opfleurt. Ideaal voor iedereen die iets lekkers zoekt, maar ook iets dat handig is in elke situatie!

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Maïssnacks met kaassmaak in de stijl van een French Dip

Ingrediënten: 80 g Star Maczugi knapperige maïssnacks met kaassmaak, 2 eetlepels mayonaise, 1 eetlepel mosterd, 1/2 theelepel knoflookpoeder, verse peterselie, 2 eetlepels olijfolie

Bereidingswijze: Meng in een kleine kom de mayonaise, mosterd, knoflookpoeder en olijfolie om een romige dip te maken. Hak de verse peterselie fijn en meng deze met de dip. Doop de Star Maczugi knapperige maïssnacks met kaassmaak in het bereide mengsel om de volle smaak te ervaren. Deze knapperige, kaasachtige snacks passen perfect bij de delicate dip, waardoor een uniek duo ontstaat dat je smaakpapillen zal verwennen.

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Unieke smaak van kaas – intens, maar niet overheersend.
  • Knapperige, lichte textuur – ideaal om op elk moment van te genieten.
  • Perfect voor elke gelegenheid – van een filmavond tot gezellige bijeenkomsten.
  • Een uitstekende combinatie van maïs en intense kaas.
  • Handig verpakking van 80 gram – altijd binnen handbereik, wanneer je iets lekkers wilt.
De set bevat:
  • 1x Star Maczugi maïskorreltjes met kaas smaak, 80 gram.

Star is een merk dat unieke, smakelijke snacks biedt, perfect voor elk moment van de dag. Dankzij de zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en de aandacht voor smaak, zijn de producten van Star een favoriete keuze onder liefhebbers van knapperige snacks. Als je op zoek bent naar kwaliteit, een intense smaak en gemak – Star is een merk waar je altijd op kunt rekenen!

Veelgestelde vragen
    • Zijn Star Maczugi maïs snacks met kaas smaak geschikt voor mensen die op dieet zijn?

Ja, Star Maczugi maïs snacks met kaas smaak zijn licht, knapperig en ideaal voor een snelle snack gedurende de dag. Als u honger wilt stillen zonder een zwaar gevoel, dan is dit een uitstekende keuze.

    • Zijn deze snacks erg zout?

Star Maczugi maïs snacks met kaas smaak hebben een goed uitgebalanceerde smaak, die intens is, maar niet te zout. De kaas smaak past perfect bij de lichte zoutigheid.

    • Zijn Star Maczugi maïs snacks met kaas smaak geschikt bij alcoholische dranken?

Zeker! Star Maczugi zijn een geweldige aanvulling bij alcoholische dranken, zoals wijn of bier. Hun knapperigheid en intense smaak passen perfect bij lichte snacks tijdens feestjes.

    • Hoe lang kan ik Star Maczugi maïs snacks met kaas smaak n?

De snacks smaken het beste als ze vers zijn, maar ze kunnen enkele weken worden bewaard in een afgesloten verpakking. Zorg ervoor dat u ze op een droge en koele plaats bewaart, zodat ze hun knapperigheid behouden.

maïsmeel 68 %; plantaardige raapolie 23 %; suiker; maltodextrine; magermelkpoeder; zout; aroma's (bevatten melk); suiker; glucose; smaakversterker (mononatriumglutamaat); zuurteregelende middelen (citroenzuur, natriumacetaat)

Ingrediënten
Star Maczugi: Maïskorrels met kaas smaak, 80 gram
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
Star Maczugi Chrupki Kukurydziane O Smaku Fromage 80 G
Verkoopbenaming
Star Maczugi: Maïskorrels met kaas smaak, 80 gram
Fabrikant
EAN
5900259122254

Ingrediënten
Star Maczugi: Maïskorrels met kaas smaak, 80 gram
Voedingswaarde
Beschrijving
Gewicht
80 g
Levensmiddelenbedrijven
Star Maczugi Chrupki Kukurydziane O Smaku Fromage 80 G
Verkoopbenaming
Star Maczugi: Maïskorrels met kaas smaak, 80 gram
Fabrikant
EAN
5900259122254
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Zoute aardappelkroketten Star, 95 gram
Zoute aardappelkroketten Star, 95 gram
€ 19,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,07
-4%
€ 1,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pedigree Markies, Snacks, voor honden, Universal, 150 gram
Pedigree Markies, Snacks, voor honden, Universal, 150 gram
€ 127,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,15
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Sos Ostry Trinidad Scorpion, 340g, merk ROLESKI
Sos Ostry Trinidad Scorpion, 340g, merk ROLESKI
€ 8,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
Winiary Decoratieve Mayonaise, 400 ml
€ 9,85/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,94
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Tomatensoep met kip en rijst, 450 gram
Jemyjemy Tomatensoep met kip en rijst, 450 gram
€ 5,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
Kabanosy Exclusive, gemaakt van varkensvlees, 105 gram
€ 163,00/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,93
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Brit Care Kattenvoer GF Gesteriliseerd, voor gevoelige katten, 2 kg
Brit Care Kattenvoer GF Gesteriliseerd, voor gevoelige katten, 2 kg
€ 17,00/1kg
€ 34,00
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Maïskorrels Chee Crunchos met de smaak van zoete chili, 80 gram
Maïskorrels Chee Crunchos met de smaak van zoete chili, 80 gram
€ 23,00/1kg
€ 1,94
-5%
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
Sheba 4770608257828, Volwassen individu, Kabeljauw, Zalm, Tonijn, Witvis, 80 g
€ 11,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 38,45
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Tortex Pittige Ketchup, 470 gram
Tortex Pittige Ketchup, 470 gram
€ 6,09/1kg
€ 3,36
-14%
€ 2,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
Kłodawa, niet-gejodeerd zout, 1,1 kg - Zoutmijn Kłodawa
€ 1,02/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melkchocolade van Milka met gummyberen, chocoladebolletjes en zuurstokken, 250g
Melkchocolade van Milka met gummyberen, chocoladebolletjes en zuurstokken, 250g
€ 89,32/1kg
€ 23,99
-6%
€ 22,33
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Inka Granencoffie instant, 6 x 200g - oplosbare maltkoffie, cafeïnevrij
Inka Granencoffie instant, 6 x 200g - oplosbare maltkoffie, cafeïnevrij
€ 3,24/1kg
€ 4,48
-13%
€ 3,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Kip, kalkoen, eend – hartjes – natvoer voor katten – 400g
ANIMONDA Carny Adult Kip, kalkoen, eend – hartjes – natvoer voor katten – 400g
€ 95,02/1kg
€ 43,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
€ 6,30
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lay's Stix aardappelsnacks, smaak: ketchup, 130 gram
Lay's Stix aardappelsnacks, smaak: ketchup, 130 gram
€ 20,71/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dilmah Ceylon Earl Grey thee, 100 zakjes van 2 gram
Dilmah Ceylon Earl Grey thee, 100 zakjes van 2 gram
€ 38,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,75
-14%
€ 10,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
1 kg pruimen in chocolade. De hoogste kwaliteit: TOP Sliwka Naleczowska Solidarnosc
€ 22,49/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 37,42
-39%
€ 22,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fruitige thee, framboos en citroen, 20 theezakjes
Fruitige thee, framboos en citroen, 20 theezakjes
€ 31,00/1kg
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fruitige thee met framboos en vlierbes, 20 theezakjes
Fruitige thee met framboos en vlierbes, 20 theezakjes
€ 26,75/1kg
€ 2,25
-4%
€ 2,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lay's Max Chips, aardappelschilfers met de smaak van verse bieslook, 120 gram
Lay's Max Chips, aardappelschilfers met de smaak van verse bieslook, 120 gram
€ 24,17/1kg
€ 2,90
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Rund met kabeljauw en peterselie - natvoer voor katten - 400g
ANIMONDA Carny Adult Rund met kabeljauw en peterselie - natvoer voor katten - 400g
€ 95,02/1kg
€ 43,71
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium Rundvlees - Natvoer voor honden - 400 g
DOLINA NOTECI Premium Rundvlees - Natvoer voor honden - 400 g
€ 11,31/1kg
€ 5,36
-5%
€ 5,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DOLINA NOTECI Premium, rijk aan kalkoen - droogvoer voor honden - 400 g
DOLINA NOTECI Premium, rijk aan kalkoen - droogvoer voor honden - 400 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,70
-4%
€ 4,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Animonda Vom Feinsten Adult, zalm en garnalen, 100g (verpakking: 32 stuks per bestelling)
Animonda Vom Feinsten Adult, zalm en garnalen, 100g (verpakking: 32 stuks per bestelling)
€ 20,82/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,41
-4%
€ 2,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van iPhone 15 128GB Blue
iPhone 15 128GB Blue
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1156
€ 913,55
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Winiary, paddenstoelenbouillon met eekhoorntjesbrood, 60 gram (6 porties)
Winiary, paddenstoelenbouillon met eekhoorntjesbrood, 60 gram (6 porties)
€ 25,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,61
-4%
€ 1,53
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Dolina Noteci Premium, natvoer voor kleine hondenrassen, met konijn, bonen en rijst, 100g
Dolina Noteci Premium, natvoer voor kleine hondenrassen, met konijn, bonen en rijst, 100g
€ 27,60/1kg
€ 2,91
-5%
€ 2,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nescafé Gold, de originele oploskoffie | 200g in glazen verpakking
Nescafé Gold, de originele oploskoffie | 200g in glazen verpakking
€ 101,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van JOSERA Paté Kip met Spinazie (16 x 85 g) | Natvoer voor katten - Paté
JOSERA Paté Kip met Spinazie (16 x 85 g) | Natvoer voor katten - Paté
€ 26,87/1kg
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.