Gewicht:

100 g
  • 50 g
  • 100 g

Espara Zwarte komijnolie biologische capsules, 70 stuks

€ 16,58

€ 165,80 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Espara Zwarte komijnolie biologische capsules, 220 stuks
Espara Zwarte komijnolie biologische capsules, 220 stuks
€ 227,05/1kg
€ 45,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Moringa 400mg capsules, biologisch, 60 stuks
Moringa 400mg capsules, biologisch, 60 stuks
€ 812,50/1kg
€ 9,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zwarte komijnzaadolie capsules + vitamine E, 240 stuks
Zwarte komijnzaadolie capsules + vitamine E, 240 stuks
€ 27,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zwarte komijnzaadolie capsules + vitamine E, 60 stuks
Zwarte komijnzaadolie capsules + vitamine E, 60 stuks
€ 10,30
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Grapefruitkern-capsules met zwarte komijnolie, 60 capsules
Espara Grapefruitkern-capsules met zwarte komijnolie, 60 capsules
€ 172,20/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,22
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Quercetine met vitamine C, 60 stuks
Quercetine met vitamine C, 60 stuks
€ 141,95/1kg
€ 11,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura biologische zwarte komijnolie, 50 ml
allcura biologische zwarte komijnolie, 50 ml
€ 131,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,56
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Biologische Maca-capsules, 90 stuks
Biologische Maca-capsules, 90 stuks
€ 207,92/1l
€ 24,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Doppelherz Zwarte komijnolie, 1800 capsules, verpakking van 50 stuks
Doppelherz Zwarte komijnolie, 1800 capsules, verpakking van 50 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Zwarte komijnzaadolie capsules, 90 stuks
Zwarte komijnzaadolie capsules, 90 stuks
€ 240,00/1kg
€ 14,64
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Acidophilus capsules, 60 stuks, voedingssupplement
Espara Acidophilus capsules, 60 stuks, voedingssupplement
€ 165,30/1kg
€ 16,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Astaxanthine Biologische Capsules, 6 mg, 60 stuks
Espara Astaxanthine Biologische Capsules, 6 mg, 60 stuks
€ 24,48
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Magnesiumcomplex, hooggedoseerde capsules, 120 stuks
Magnesiumcomplex, hooggedoseerde capsules, 120 stuks
€ 206,22/1kg
€ 20,21
Verkoper: AbisZ-Markt
GUARANA BIO (300 mg) 120 KAPSUŁEK - PURASANA
GUARANA IN BIOLOGISCHE CAPSULES, 44,4 g (120 stuks) - PURASANA
€ 209,82/1kg
€ 12,05
-2%
€ 11,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Sovita Nachtkerzenolie capsules, 180 stuks
Sovita Nachtkerzenolie capsules, 180 stuks
€ 293,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Acerola capsules, 100 stuks
Acerola capsules, 100 stuks
€ 12,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hagebutten, 400 mg, biologische capsules, veganistisch, 120 stuks
Hagebutten, 400 mg, biologische capsules, veganistisch, 120 stuks
€ 14,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Espara Isoflavon-Wortelkapsules, 60 stuks
Espara Isoflavon-Wortelkapsules, 60 stuks
€ 28,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NICApur, vitamine C supplement, 60 stuks
NICApur, vitamine C supplement, 60 stuks
€ 643,50/1kg
€ 25,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Quercetin 250 mg capsules, 90 stuks
Quercetin 250 mg capsules, 90 stuks
€ 279,43/1kg
€ 19,56
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Espara Zwarte Zaadolie 70 capsules is een hoogwaardig voedingssupplement met biologische zwarte zaadolie uit Egypte, dat op een natuurlijke manier uw welzijn ondersteunt. De zorgvuldig koudgeperste olie, gewonnen uit de zaden van Nigella sativa, voorziet u van waardevolle, meer onverzadigde vetzuren en draagt bij aan een evenwichtige levensstijl.

  • Biologische zwarte zaadolie uit Egypte - Traditionele kwaliteit uit het oorspronkelijke teeltgebied.
  • Zachte koudpersing - Behoudt optimaal de natuurlijke ingrediënten en voedingsstoffen.
  • Antioxidante eigenschappen - Kan bijdragen aan de bescherming tegen vrije radicalen.
  • Veelzijdige ondersteuning - Geschikt voor huid, haar, nagels en het immuunsysteem.
  • Ondersteuning van de stofwisseling - Sluit goed aan bij een evenwichtige voeding.
  • 70 handige capsules - Eenvoudige dosering voor de dagelijkse behoefte.
  • 100% biologische teelt - Zonder synthetische toevoegingen of pesticiden.

Neem dagelijks 1-2 capsules in met voldoende vloeistof bij de maaltijden. De verzorgende zwarte zaadolie is bijzonder geschikt als aanvulling op een bewuste voeding en een actieve levensstijl. De handige capsules kunnen gemakkelijk in uw dagelijkse routine worden geïntegreerd, of het nu 's ochtends bij het ontbijt of 's avonds bij het avondeten is.

De gebruikte zwarte zaadolie is afkomstig van gecontroleerd biologische teelt in Egypte, waar Nigella sativa al eeuwenlang wordt verbouwd. Espara zet in op traditionele productieprocessen en moderne kwaliteitsnormen om een puur en hoogwaardig biologisch voedingssupplement te garanderen. De zachte verwerking vindt plaats zonder chemische toevoegingen en behoudt de natuurlijke eigenschappen van de zwarte zaadzaden.

Waar is zwarte zaadolie geschikt voor? Zwarte zaadolie is geschikt als natuurlijke aanvulling voor het immuunsysteem, de stofwisseling, de luchtwegen en de verzorging van huid, haar en nagels.

Hoe gebruikt u de zwarte zaadcapsules? De zwarte zaadcapsules worden dagelijks ingenomen, 1-2 stuks bij de maaltijden, met voldoende vloeistof.

Wat bevat de biologische zwarte zaadolie? De biologische zwarte zaadolie bevat meer onverzadigde vetzuren uit koudgeperste Nigella sativa zaden uit biologische teelt.

Hoeveel capsules zitten erin? Een verpakking Espara Zwarte Zaadolie bevat 70 capsules voor een meerwekelijk gebruik.

Inhoud: 1x Espara Zwarte Zaadolie 70 capsules.

Ontdek de natuurlijke kracht van biologische zwarte zaadolie en bestel vandaag nog voor uw dagelijkse welzijn.

  • Biologische zwarte zaadolie uit Egyptische Nigella sativa zaden - Voedingssupplement met 2000 mg dagelijkse dosis in 70 capsules.
  • Ondersteuning voor het immuunsysteem en de stofwisseling - Draagt bij aan het algemeen welzijn en natuurlijke vitaliteit.
  • Koudgeperste biologische kwaliteit met meer onverzadigde vetzuren - Zachte verwerking voor optimale behoud van voedingsstoffen.
  • Vegan en vrij van gluten, lactose en fructose - Vertraagbare plantaardige capsuleschil van hydroxypropylmethylcellulose.
  • Eenvoudige toepassing met 2 keer dagelijks 2 capsules bij de maaltijden - Praktische verpakking van 70 stuks als milieuvriendelijke navulverpakking.

PZN Duitsland: 17757380 PZN Oostenrijk: 5461065

Bewaring en gebruik
Dagelijks met voldoende vocht innemen
Ingrediënten
Zwarte komijnolie* (84,03%), hydroxypropylmethylcellulose**. *Afkomstig uit biologische teelt. **Plantaardige capsulehuls
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
Espara
Verkoopbenaming
Zwarte komijnzaadolie, biologische capsules
Fabrikant
Espara GmbH
Model
7403095
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Dagelijks met voldoende vocht innemen
MPN (Manufacturer Part Number)
7403095
EAN
9017587403095

Bewaring en gebruik
Dagelijks met voldoende vocht innemen
Ingrediënten
Zwarte komijnolie* (84,03%), hydroxypropylmethylcellulose**. *Afkomstig uit biologische teelt. **Plantaardige capsulehuls
Gewicht
100 g
Levensmiddelenbedrijven
Espara
Verkoopbenaming
Zwarte komijnzaadolie, biologische capsules
Fabrikant
Espara GmbH
Model
7403095
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
Dagelijks met voldoende vocht innemen
MPN (Manufacturer Part Number)
7403095
EAN
9017587403095
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg