Happy Color, metaliciteit effectverf, acryl, 10 kleuren, 12 ml per kleur

€ 15,53

€ 12,96-16%

€ 49,85 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Acrylverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Acrylverf, 24 kleuren, HAPPY COLOR
Acrylverf, 24 kleuren, HAPPY COLOR
€ 56,28/1l
€ 18,26
-11%
€ 16,21
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Acrylverf, 10 kleuren x 12 ml, RED, Happy Color
Acrylverf, 10 kleuren x 12 ml, RED, Happy Color
€ 72,25/1l
€ 9,13
-5%
€ 8,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Acrylverf Studio Happy Color, 200 ml, chroomgroen
Acrylverf Studio Happy Color, 200 ml, chroomgroen
€ 23,00/1kg
€ 5,81
-4%
€ 5,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Centropen temperakleurverf, 6 kleuren, 12 ml
Centropen temperakleurverf, 6 kleuren, 12 ml
€ 2.112,00/1l
€ 21,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KREUL 77584 KREUL Acryl-Metallicfarbe, champagner, 50 ml
KREUL 77584 KREUL Acryl-Metallicfarbe, champagner, 50 ml
€ 159,60/1l
€ 7,98
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Acrylverf Studio Happy Color, 200 ml, ceruleum blauw
Acrylverf Studio Happy Color, 200 ml, ceruleum blauw
€ 26,35/1l
€ 5,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van InSpiria plakkleurenset, 12 kleuren, 20 ml
InSpiria plakkleurenset, 12 kleuren, 20 ml
€ 369,50/1l
€ 7,39
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Temperakleurset met 10 kleuren - 16 ml, schoolverf
Temperakleurset met 10 kleuren - 16 ml, schoolverf
€ 71,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,39
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van PASTELKLEURIGE ACRYLVERVEN, 12 kleuren in tubes van 12 ml
PASTELKLEURIGE ACRYLVERVEN, 12 kleuren in tubes van 12 ml
€ 34,43/1kg
€ 7,23
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van InSpiria, viltstiften, 6 kleuren, 20 ml
InSpiria, viltstiften, 6 kleuren, 20 ml
€ 246,00/1l
€ 4,92
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Marabu 12010075038, Acrylverf, Acryl Color, 500 ml, robijnrood 038
Marabu 12010075038, Acrylverf, Acryl Color, 500 ml, robijnrood 038
€ 54,42/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MARABU 11300 005 100 Decorlack Acryl, 50 ml, kleurloos
MARABU 11300 005 100 Decorlack Acryl, 50 ml, kleurloos
€ 151,20/1l
€ 7,56
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van PENTART Glasverf, oplosmiddelbasis, 30 ml, parelwit
PENTART Glasverf, oplosmiddelbasis, 30 ml, parelwit
€ 213,67/1l
€ 6,41
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu Acrylverfset "Artist Acryl", 12 x 12 ml
Marabu Acrylverfset "Artist Acryl", 12 x 12 ml
€ 1.144,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,73
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van A-Color acrylverf, gesorteerde kleuren, 04 - Glitter, 6x20ml
A-Color acrylverf, gesorteerde kleuren, 04 - Glitter, 6x20ml
€ 157,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van ACRYLVERFSET: 12 kleuren, 12 ml per kleur, artikelnummer 7385
ACRYLVERFSET: 12 kleuren, 12 ml per kleur, artikelnummer 7385
€ 55,65/1kg
€ 11,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PENTART gietmedium, 1000 ml
PENTART gietmedium, 1000 ml
€ 21,10/1l
€ 21,10
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu12320013885, Marabu Gietmedium, acryl, 250 ml
Marabu12320013885, Marabu Gietmedium, acryl, 250 ml
€ 44,00/1l
€ 11,00
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 12010075019, Acrylverf, Acryl Color, 500 ml, geel 019
Marabu 12010075019, Acrylverf, Acryl Color, 500 ml, geel 019
€ 54,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,28
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hoogwaardige acrylverf in 10 metallic kleuren.
  • Geschikt voor het decoreren van kleine objecten, kerstdecoraties, gedroogde bladeren, kastanjes, drijfhout en zelfs dobbers.
  • Volledige dekking op piepschuim, glas en porselein.
  • Inhoud van de tube: 12 ml.
  • Aantal: 10 kleuren per verpakking.
  • Dekkende verf.
  • Niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar (risico op inslikken van verf).
  • Voldoet aan denorm.
Inhoud
12 ml
Afmetingen
ongedefinieerd
Model
undefiniert
Fabrikant
GDD - Happy Color
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
Versie
ongedefinieerd
Gewicht
0.26 kg
EAN
5902979013195
MPN (Manufacturer Part Number)
undefiniert

Inhoud
12 ml
Afmetingen
ongedefinieerd
Model
undefiniert
Fabrikant
GDD - Happy Color
Verpakkingsinhoud
ongedefinieerd
Versie
ongedefinieerd
Gewicht
0.26 kg
EAN
5902979013195
MPN (Manufacturer Part Number)
undefiniert
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van GuangNa 120 kleuren acrylmarkeerstiften met dubbele punt, voorzien van een flexibel penseel en een fijne punt
GuangNa 120 kleuren acrylmarkeerstiften met dubbele punt, voorzien van een flexibel penseel en een fijne punt
€ 63,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nordatech
Productafbeelding van colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
colozoo Set nachtgloeiende acrylverf | 8x20ml verf die in het donker oplichten + 3 penselen | Deze glow-in-the-dark acrylverf is permanent te gebruiken op elk oppervlak | Fluorescerende, zelfoplichtende kleuren
€ 351,13/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,18
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lukas 1048891 Temperafarbe 20mm sort 12St
Lukas 1048891 Temperafarbe 20mm sort 12St
€ 380,17/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mod Podge Mat – Lijm/Afwerking/Vernis – 473 ml
Mod Podge Mat – Lijm/Afwerking/Vernis – 473 ml
€ 61,10/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
Marabu 1210000000202, Acrylverfset, 18 x 12 ml, in verschillende kleuren
€ 1.517,50/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 18,21
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gouache-acrylverfset, compleet met 24 tubes van 59 ml + 12 penselen
Gouache-acrylverfset, compleet met 24 tubes van 59 ml + 12 penselen
€ 270,68/1l
€ 15,97
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
KREUL Acrylverf SOLO Goya TRITON, wit, 750 ml
€ 36,40/1l
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KOH-I-NOOR 162548 Temperakleurverf - 10 tubes van 16 ml, assorti
KOH-I-NOOR 162548 Temperakleurverf - 10 tubes van 16 ml, assorti
€ 30,08/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,17
-26%
€ 11,13
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
Viva Decor 800188900 ViVA DECOR Acrylverfset "Metallic", 5-delig
€ 86,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 43,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van EBERHARD FABER 575613 Malfertige Deckfarben 13er Set à 18ml
EBERHARD FABER 575613 Malfertige Deckfarben 13er Set à 18ml
€ 22,45/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,45
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, diepzwart, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, diepzwart, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Lukas 104888601: Assortiment van 13 verschillende dekverfkleuren
Lukas 104888601: Assortiment van 13 verschillende dekverfkleuren
€ 60,64/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,75
-46%
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maaleo 20424, acrylverf, 12 stuks / 100 ml
Maaleo 20424, acrylverf, 12 stuks / 100 ml
€ 9,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,95
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van ESENG® Premium Acrylverf, Fruitcollectie, AP-12, Set van 12 tubes à 12 ml
ESENG® Premium Acrylverf, Fruitcollectie, AP-12, Set van 12 tubes à 12 ml
€ 14,17/1l
€ 2,04
Verkoper: ESENG
Productafbeelding van Mod Podge Gloss - Lijm/Afwerking/Vernis - 236 ml
Mod Podge Gloss - Lijm/Afwerking/Vernis - 236 ml
€ 80,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,97
-50%
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
KREUL Acrylverf, kleur El Greco, 12 ml, set van 24 stuks
€ 11,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 32,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
Marabu 1210000000210 Acrylverfset "PASTELL", 12 x 12 ml
€ 107,00/1l
€ 14,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, roze goud, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf Premium, acrylverf, roze goud, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, rijk goud, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, rijk goud, mat, 200 ml
€ 37,45/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 11,33
-33%
€ 7,49
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van KREUL 87220 KREUL SOLO Goya siliconenolie, 20 ml, verpakt in een glazen fles
KREUL 87220 KREUL SOLO Goya siliconenolie, 20 ml, verpakt in een glazen fles
€ 77,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,70
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
MARABU 12010 075 070, Acrylverf Color, 500ml, wit
€ 25,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,80
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu heldere lak, met een hoge glans, 50 ml, in een glazen verpakking
Marabu heldere lak, met een hoge glans, 50 ml, in een glazen verpakking
€ 115,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 5,79
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Marabu 1210000000207 Marabu Acrylverfset "BASIC", 80 x 3,5 ml
Marabu 1210000000207 Marabu Acrylverfset "BASIC", 80 x 3,5 ml
€ 12.562,86/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 43,97
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Viva Decor 131400019 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 1.000 ml, transparant
Viva Decor 131400019 ViVA DECOR Gietmedium, vloeibaar, 1.000 ml, transparant
€ 19,31/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,31
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante matte lak, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante matte lak, 200 ml
€ 78,10/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,62
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante glanzende lak, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitlak, premium kwaliteit, transparante glanzende lak, 200 ml
€ 35,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,19
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van KREUL Sprühverf Goya, matte verf voor schilderijen, 400 ml
KREUL Sprühverf Goya, matte verf voor schilderijen, 400 ml
€ 76,00/1l
€ 30,40
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, zilver, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium acrylverf, zilver, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
Marabu 1210000000209 Acrylverfset "EFFECT", 18 x 36 ml
€ 63,26/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 41,12
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
Acrylverf voor buitengebruik, waterbestendig, flesjes van 60 ml, 25 kleuren voor buitengebruik
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 51,69/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 20 x 59 ml, metallic, met 10 penselen. Waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 33,13/1kg
Productafbeelding van Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
Acryverf, wit en zwart, 120 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 113,49/1kg
Productafbeelding van Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
Acrylverf set, 60 ml, 25 kleuren, geschikt voor canvas, hout en diverse knutselprojecten. 25 vintage kleuren
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 41,50/1kg
Productafbeelding van Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
Acrylstiften, 28 kleuren, waterbestendig. Geschikt voor steen, penselen, spuitmonden, glas, keramiek, metallic oppervlakken
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 184,34/1kg
Productafbeelding van Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
Neon UV-verf voor zwartlicht, 6x59ml, geschikt voor canvas, fluorescerend (verpakking van 6)
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 947,19/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
Acrylverfset, 25 kleuren, 60 ml, 3 penselen, palet met 25 basiskleuren
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 44,97/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 48 stuks van 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 39,67/1kg
Productafbeelding van Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
Acrylverfset, 24 x 36 ml, waterbestendig, lichtecht, sneldrogend, geschikt voor canvas, papier en stoffen
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 49,16/1kg