4,5



Gebaseerd op 183 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Empressa Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)€ 2.539,80/1l
€ 253,98
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Moresque Aristoqrati Eau de Parfum, 50 ml€ 2.509,20/1l
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 206,60/1l
€ 21,31
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,66
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Emeer, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, bestanddelen: jeneverbessen, salie, bergamot en citroen, sandelhout, olibanum, witte thee en kardemom, patchouli, ambregris, cashmeran en cederhout
€ 335,40/1l
€ 33,54
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Perfumes - La Collection Antiquités 1505 EDP, 100 ml
€ 369,70/1l
€ 36,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Niche Emarati Zikra EDP U 100 ml
€ 321,00/1l
€ 32,10
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Atlas Eau de Parfum, 55 ml, uniseks
€ 581,82/1l
€ 32,00
Verkoper: DUBAISTORE

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Ajwad Eau de Parfum, 60 ml, uniseks
€ 307,83/1l
€ 18,47
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Hayaatim Eau de Parfum, 100 ml
€ 249,00/1l
€ 24,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Arabic Perfume Oriental Raghba parfum, 100 ml
€ 154,40/1l
€ 15,44
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Niche Emarati Ghinwa Eau De Parfum 80 ml (unisex)
€ 321,00/1l
€ 32,10
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Eclaire Banoffi, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, 1 Stück(e)
€ 245,20/1l
€ 24,52
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Niche Emarati Al Dana parfum water unisex 100 ml
€ 350,00/1l
€ 35,00
Verkoper: DUBAISTORE
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Lattafa Parfum Thameen Shamouk Eau de Parfum 30ml
Lattafa Parfum Thameen Shamouk Eau de Parfum 30ml
Oosters, uniseks parfum.
Topnoten: Kruiden, bloemige noten
Hartnoten: Kruiden
Basisnoten: Balsam, vanille, amber, houtachtige noten
- Merk: Lattafa
- tags: super-kortingen|uniseks parfum
- Adres fabrikant (GSPR): Thomashofstr. 27-29, 76228 Karlsruhe
- Naam fabrikant (GSPR): Fragra GmbH
- Telefoonnummer fabrikant (GSPR): +49 1520 4545533
- fabrikant (GSPR): [email protected]
11.99
Lattafa
Alle producten (inclusief niet-beschikbare)
6291107458632
- Gewicht
- 0.03 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Eugenol, Farnesol, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Isoeugenol, Alpha-isomethyl ionon, Amylcinnamal, Anijsalcohol, Hexylcinnamal, Cinnamal, Cinnamylalcohol, Extract van Evernia Prunastri, Extract van Evernia Furfuracea, Benzylcinnamaat, Methyl-2-octynaat, Benzylalcohol.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6291107458632
- Gewicht
- 0.03 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- Alcohol denat., Parfum (geur), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Eugenol, Farnesol, Benzylbenzoaat, Benzylsalicylaat, Isoeugenol, Alpha-isomethyl ionon, Amylcinnamal, Anijsalcohol, Hexylcinnamal, Cinnamal, Cinnamylalcohol, Extract van Evernia Prunastri, Extract van Evernia Furfuracea, Benzylcinnamaat, Methyl-2-octynaat, Benzylalcohol.
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 6291107458632
Gaat ook goed samen met

Lattafa Sehr Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 236,70/1l
€ 23,67
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Maison Alhambra Kismet Angel, 100 ml, Eau de Parfum, uniseks
€ 249,30/1l
€ 24,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Teriaq, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Honig, Rhabarber, Rose, White rose, Labdanum, Leder, Moschus, Vanille...
€ 206,60/1l
€ 21,31
-3%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,66
Verkoper: ParfumGroup

Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Ejaazi, uniseks, 100 ml, vloeibare parfum, met tonen van: sinaasappel, citrusvruchten, lavendel, mirte en kardemom, peper, maagdenpalm, kaneelblad en patchouli, ambroxan, houtachtige noten, amber, cederhout, vetiver en eikenmos
€ 126,10/1l
€ 12,61
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ekhtiari, parfum voor dames, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Teriaq Intense Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 370,10/1l
€ 37,01
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
€ 2.588,00/1l
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

LATTAFA AJAYEB DUBAI PORTRAIT, eau de parfum, 100 ml
€ 214,60/1l
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Lattafa Perfumes - Rouat Al Oud Eau de Parfum, 100 ml
€ 143,40/1l
€ 14,34
Verkoper: ParfumGroup

LATTAFA Sheikh Al Shuyukh Luxe Edition Eau de Parfum, 100 ml
€ 211,10/1l
€ 21,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Lattafa Yara Candy, Frauen, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Schwarze Johannisbeere, Orange, Gardenia
€ 180,30/1l
€ 20,29
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 18,03
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Perfumes - Ajwaa Eau de Parfum, 90 ml
€ 392,67/1l
€ 35,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
€ 190,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Arabic Perfume Oriental Raghba parfum, 100 ml
€ 154,40/1l
€ 15,44
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
€ 184,50/1l
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Lattafa Pure Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met noten van agarhout (oud), kaneel en nootmuskaat, jasmijn en sandelhout, amber, guaiac hout, vanille, muskus en cederhout
€ 187,70/1l
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Perfumes - Mayar EDP 100ml
€ 249,00/1l
€ 24,90
Verkoper: DUBAISTORE

Paris Corner | Khair Pistachio | 100 ml
€ 1.902,00/1l
€ 19,02
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
75% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
75%12% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
12%6% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
6%2% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
2%5% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
5%Foto's van klanten
Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 11 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Wauw wat een geweldige geur
Inhoud 0,11 l
Dit parfum is echt een topper. Ik heb er al een paar van de fabrikant, die allemaal echt heel goed zijn. Maar deze tilt het naar een hoger niveau, niet alleen qua geur, maar ook het coole idee om een ijsblokje in het flesje te doen, wat er echt cool uitziet. De levering was deze keer wat sneller. De geur blijft gemakkelijk de hele dag hangen.
Beoordeeld op 4 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Een elegante allrounder
Inhoud 0,11 l
Een heerlijk uitgebalanceerde geur met een frisse opening en een warme, sensuele basis. De houdbaarheid is indrukwekkend en de geur is aangenaam aanwezig zonder overheersend te zijn. Perfect voor dagelijks gebruik en speciale gelegenheden - tijdloos, van hoge kwaliteit en een echte aanrader.
Beoordeeld op 3 juli 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Geweldig
Inhoud 0,1 l
parfum ruikt heerlijk en blijft lang hangen. Ik had het al bij een drogisterij in mijn winkelmandje gelegd en ontdekte het hier vervolgens voor de helft van de prijs. Ik ben erg blij dat de levering zo snel plaatsvond.
Beoordeeld op 18 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Geweldig parfum
Inhoud 0,11 l
Het parfum is lang houdbaar en ruikt zoet en fruitig in de afdronk maar fris en is voor mannen en vrouwen. Het is wat zwaarder en daarom niet voor de zomer
Beoordeeld op 16 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Lattafa Mayer Cherry - Verleidelijk parfum
Inhoud 0,1 l
Het parfum ruikt ongelooflijk lekker. Zoet, bloemig, intens, buitengewoon... Ik ben er meerdere keren op aangesproken en heb er complimenten over gekregen.
Beoordeeld op 14 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Unieke geur niet voor iedereen toch eerste klas geur !!!
Inhoud 0,1 l
Pistache geur is niet voor iedereen maar als je ervan houdt een 10/10 zeer intens vol langhoudend en zeer buitengewoon je ruikt niet elke dag zo
Beoordeeld op 5 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Zeer geweldige geur!
Inhoud 0,1 l
Dit parfum was een aanbeveling en een blinde aankoop. Maar het heeft me niet teleurgesteld! Geweldige geur!!!
Beoordeeld op 20 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Heerlijke kersengeur
Inhoud 0,1 l
Van alle kersengeuren is dit een meesterwerk! Meer een vrouwengeur en ruikt naar MonCherie, maar dan zonder de alcohol.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(492)Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l