Gewicht:

20000 g

20 kg Lyra Pet® Paddy Rice

€ 43,99

€ 2,20 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 8 – vr 9 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Wees er snel bij!
Vogelhoofdvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® lijnzaad
25 kg Lyra Pet® lijnzaad
€ 2,08/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Carob
10 kg Lyra Pet® Carob
€ 3,10/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® saffloerzaad
25 kg Lyra Pet® saffloerzaad
€ 1,84/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® boekweit
10 kg Lyra Pet® boekweit
€ 2,70/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Koolzaad
20 kg Lyra Pet® Koolzaad
€ 1,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
25 kg Lyra Pet® basisvetvoer
€ 1,44/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® parkietenvoer
10 kg Lyra Pet® parkietenvoer
€ 2,90/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® hennepzaden
25 kg Lyra Pet® hennepzaden
€ 3,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Wicken
20 kg Lyra Pet® Wicken
€ 2,10/1kg
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Vetvoer
20 kg Lyra Pet® Vetvoer
€ 1,75/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Mariadistelzaad
25 kg Lyra Pet® Mariadistelzaad
€ 3,12/1kg
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® voermaïs, kwaliteitsvoer, graanmaïs
20 kg Lyra Pet® voermaïs, kwaliteitsvoer, graanmaïs
€ 1,50/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Zonnebloempittenmix
25 kg Lyra Pet® Zonnebloempittenmix
€ 1,88/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten
20 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten
€ 2,85/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 285
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® strooivoer
20 kg Lyra Pet® strooivoer
€ 1,65/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Nigerzaad
10 kg Lyra Pet® Nigerzaad
€ 4,70/1kg
€ 48,99
-4%
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
10 kg Lyra Pet®-mix van meelwormen en soldaatvliegenlarven
€ 7,00/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 4 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
4 kg Lyra Pet® gedroogde meelwormen
€ 10,50/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 397
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 5 kg Lyra Pet® gedroogde zijwormen
5 kg Lyra Pet® gedroogde zijwormen
€ 18,40/1kg
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 6 Lyra Pet® vogeltraktaties
6 Lyra Pet® vogeltraktaties
€ 10,48/1kg
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek onze hoogwaardige Lyra Pet® rijst, vrij van toevoegingen en lokstoffen | Voedingsrijk supplement voor vogelvoeding | Ook geschikt als supplement voor kleine knaagdieren | Rijk aan koolhydraten, vezels, eiwitten, mineralen en vitaminen | Uitstekend enkelvoudig voer gemaakt van 100% rijst | Analyse toont aan: 11,7% vocht, 7,10% ruw eiwit voor spieropbouw, 2,1% ruw vet als energiebron, 8,6% ruwe vezels en 8,6% ruwe as ter bevordering van de spijsvertering. Het ideale supplement voor een uitgebalanceerd dieet en een goede gezondheid van wilde vogels.
Gewicht
20000 g
Verkoopbenaming
Vogelvoer
Samenstelling diervoeder
100% paddy rijst
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Wilde vogel
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
EAN
4060629151046
MPN (Manufacturer Part Number)
50575-002
Fabrikant
Registratienummer
50575-002

Gewicht
20000 g
Verkoopbenaming
Vogelvoer
Samenstelling diervoeder
100% paddy rijst
Type diervoeder
Enkelvoudige voedermiddelen
Geschikte diersoorten
Wilde vogel
Toevoegingsmiddelen
Nee
Aantal stuks
1
EAN
4060629151046
MPN (Manufacturer Part Number)
50575-002
Fabrikant
Registratienummer
50575-002
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Paddy Rice
25 kg Lyra Pet® Paddy Rice
€ 1,88/1kg
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Paddy Rice
10 kg Lyra Pet® Paddy Rice
€ 3,10/1kg
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® paddyrijst in een bak van 30 liter
10 kg Lyra Pet® paddyrijst in een bak van 30 liter
€ 3,45/1kg
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® lijnzaad
25 kg Lyra Pet® lijnzaad
€ 2,08/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
25 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer
€ 1,68/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
Draadhek, 1 meter x 25 meter, maaswijdte 19 mm
€ 2,60/1m
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: EinsPreis
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® erwtenvlokken
25 kg Lyra Pet® erwtenvlokken
€ 2,44/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
10 kg Lyra Pet® larven van de zwarte soldaatvlieg
€ 5,60/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 384
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
25 kg Lyra Pet® gepelde zonnebloempitten, gebroken
€ 2,28/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 349
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® saffloerzaad
25 kg Lyra Pet® saffloerzaad
€ 1,84/1kg
2,5Gemiddelde beoordeling: 2,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van "Xiaomi Redmi Note 13 5G, dual SIM, 8GB RAM, 256GB opslag - kleur: Ocean Teal."
"Xiaomi Redmi Note 13 5G, dual SIM, 8GB RAM, 256GB opslag - kleur: Ocean Teal."
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 433,43
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van esco Streusalz 09450621 12,5kg
esco Streusalz 09450621 12,5kg
€ 1,96/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 24,50
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® Duivenvoer Standaard Mix
25 kg Lyra Pet® Duivenvoer Standaard Mix
€ 1,52/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Hamann strooizout 861301, 10 kg
Hamann strooizout 861301, 10 kg
€ 9,28/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 92,78
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® lijnzaad
10 kg Lyra Pet® lijnzaad
€ 3,20/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
Duifvoer Universal Mengsel 25 kg. Vervoer voor duiven
€ 2,09/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 53,95
-2%
€ 52,35
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® witte gehakte pinda’s, nieuwe oogst
25 kg Lyra Pet® witte gehakte pinda’s, nieuwe oogst
€ 2,44/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® boekweit
25 kg Lyra Pet® boekweit
€ 1,52/1kg
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® wikke
10 kg Lyra Pet® wikke
€ 3,00/1kg
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Welkomstdeals
Productafbeelding van WISFOR Kippenhok, kippenhuis, pluimveestalling, hok voor kleine dieren. Ren met 2 afsluitbare deuren, afmetingen 393 x 312 x 156 cm
WISFOR Kippenhok, kippenhuis, pluimveestalling, hok voor kleine dieren. Ren met 2 afsluitbare deuren, afmetingen 393 x 312 x 156 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 151,61
-€ 4,55
€ 147,06
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van 20 kg Lyra Pet® Carob
20 kg Lyra Pet® Carob
€ 2,35/1kg
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 46,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van RatzFatz MTBSL60 Leefvallen Groot, Premium rattenval, herbruikbaar, muizenval (levend), 2 deuren, vervangt doodvallen, geschikt voor eekhoorns XXL, draaghandvat, dierenvangkooi, herbruikbaar
RatzFatz MTBSL60 Leefvallen Groot, Premium rattenval, herbruikbaar, muizenval (levend), 2 deuren, vervangt doodvallen, geschikt voor eekhoorns XXL, draaghandvat, dierenvangkooi, herbruikbaar
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 32,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Plus model: Konijnenhok, schaal 1:35, artikelnummer 218
Plus model: Konijnenhok, schaal 1:35, artikelnummer 218
€ 23,29
Verkoper: Wanime_Shop
Productafbeelding van Maïs (20 kg), voedermaïs, gele hele korrels, geschikt voor kippen, eenden, paarden, duiven. GiDeli
Maïs (20 kg), voedermaïs, gele hele korrels, geschikt voor kippen, eenden, paarden, duiven. GiDeli
€ 1,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 27,58
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van 25 meter x 1 meter, gaas voor volières, draadhek, lasdraad, gaas
25 meter x 1 meter, gaas voor volières, draadhek, lasdraad, gaas
€ 2,81/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 70,30
Verkoper: Aquagart
Productafbeelding van 10 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer in een bak van 30 liter
10 kg Lyra Pet® Valkparkietenvoer Groot Parkietenvoer in een bak van 30 liter
€ 3,36/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Welkomstdeals
Productafbeelding van tillvex Paviljoen 3 x 3 m Waterdicht Pop-Up Opvouwbaar Paviljoen Hoogte Verstelbaar Tuintent UV Bescherming 50+ Feesttent met Tas voor Tuin (Crème)
tillvex Paviljoen 3 x 3 m Waterdicht Pop-Up Opvouwbaar Paviljoen Hoogte Verstelbaar Tuintent UV Bescherming 50+ Feesttent met Tas voor Tuin (Crème)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 392
€ 93,79
-5%
€ 89,10
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Welkomstdeals
Productafbeelding van Buitenren D51-077V01, 220 x 103 x 103 cm
Buitenren D51-077V01, 220 x 103 x 103 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 129,90
-€ 19,91
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
Kauwspelletjes voor vogels, handgemaakt, van maisbladeren, noten, inktvisbotten. Papegaaien-hangspeeltje met een roestvrijstalen haak
€ 20,00
Gratis bezorging6% vanaf 2 stuks
Verkoper: Ladenza
€ 500,00/1kg