Inhoud:

10 l
  • 10 l
  • 20 l
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

1240 g
  • 1240 g
  • 2480 g
    Beschikbare opties weergeven

10 liter (1,24 kg) Lyra Pond® Pond Multi Flakes visvoer voor vijvers in een emmer

€ 27,99

€ 25,99-7%

€ 20,96 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Vijvervissenvoer & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks, promotieemmer, 7 liter
Tetra Pond Sticks, promotieemmer, 7 liter
€ 8,52/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 59,66
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Sticks visvoer, vijvervoer in emmers
10 liter (0,85 kg) Lyra Pond® Pond Sticks visvoer, vijvervoer in emmers
€ 19,16/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter (3,7 kg) Lyra Pond® vijverkleur Astax koi pellets visvoer vijvervoer + emmer
10 liter (3,7 kg) Lyra Pond® vijverkleur Astax koi pellets visvoer vijvervoer + emmer
€ 7,90/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter (1,09 kg) Lyra Pond® Vijverkleurmix Licht visvoer vijvervoer in emmers
10 liter (1,09 kg) Lyra Pond® Vijverkleurmix Licht visvoer vijvervoer in emmers
€ 18,74/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van 10 liter (3,68 kg) Lyra Pond® Pond Koi Beauty Pellets Basisvisvoer Vijvervoer in emmer
10 liter (3,68 kg) Lyra Pond® Pond Koi Beauty Pellets Basisvisvoer Vijvervoer in emmer
€ 7,69/1kg
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks: Viskrachtvoer, hoofdvoeding voor alle vissen in vijvers, 50 liter
Tetra Pond Sticks: Viskrachtvoer, hoofdvoeding voor alle vissen in vijvers, 50 liter
€ 2,16/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 107,96
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Viskorrels voor vijvers, sticks, 7 liter
Tetra Pond Viskorrels voor vijvers, sticks, 7 liter
€ 3,29/1l
€ 23,00
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Koi Sticks, hoofdvoeding voor koi, 50 liter
Tetra Pond Koi Sticks, hoofdvoeding voor koi, 50 liter
€ 2,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 146,74
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Voer voor vijvervissen, sticks, 15 liter
Tetra Pond Voer voor vijvervissen, sticks, 15 liter
€ 3,07/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Teichfutter Tetra Pond Sticks, 1 liter
Teichfutter Tetra Pond Sticks, 1 liter
€ 31,13
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tetra Pond Multi Mix, 10 liter
Tetra Pond Multi Mix, 10 liter
€ 7,53/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 75,34
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Tetra Pond Pellets Mini - Viskrachtvoer voor kleine vijvervissen, 1 liter verpakking
Tetra Pond Pellets Mini - Viskrachtvoer voor kleine vijvervissen, 1 liter verpakking
€ 11,48/1l
€ 11,48
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Pellets, voer voor vijvervissen, zak van 4 liter
Tetra Pond Pellets, voer voor vijvervissen, zak van 4 liter
€ 11,38/1l
€ 45,50
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks voer, 1 liter
Tetra Pond Sticks voer, 1 liter
€ 12,86/1kg
€ 5,53
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Sera Pond Flakes Nature, 10 liter
Sera Pond Flakes Nature, 10 liter
€ 5,37/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,72
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, in staafvorm, 40 liter, 1 stuk
Tetra Pond Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, in staafvorm, 40 liter, 1 stuk
€ 2,54/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,67
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Tetra Pond Variety Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, 1 liter, 1 stuk
Tetra Pond Variety Sticks, voer voor vijvervissen, droogvoer voor vissen, 1 liter, 1 stuk
€ 6,29
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Sticks voer, 10 liter
Tetra Pond Sticks voer, 10 liter
€ 28,32/1kg
€ 33,99
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Colour Sticks, 1 liter
Tetra Pond Colour Sticks, 1 liter
€ 9,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Tetra Pond Volkorenstokjes, 4 liter
Tetra Pond Volkorenstokjes, 4 liter
€ 11,28/1l
€ 45,13
Verkoper: BalticVaris_DE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lyra Pond® Multi Flakes bieden een gevarieerde, uitgebalanceerde mix met aminozuren en vetzuren voor de bewoners van uw vijver. | Licht verteerbaar dankzij tarwemeel en maïs | Inclusief praktische designemmer voor optimale bewaring | Voer met ideale drijf- en zink-eigenschappen voor eenvoudige opname | Analytische bestanddelen: ruw eiwit 8 %, ruw vet 2 %, ruwe celstof 2 %, ruwe as 2,7 %, fosfor 0,26 %, calcium 0,1 % | Soort voer: volledig diervoeder | WAARSCHUWING: Niet geschikt voor menselijke consumptie. Bevat conserveermiddelen en kleurstoffen.

Gewicht
1240 g
Inhoud
10 l
Vochtgehalte
9
Verkoopbenaming
Vijvervoer
Samenstelling diervoeder
Tarwe, veldbonen (gepeld), soja-eiwitconcentraat, gevogeltemeel, luzerne-eiwitconcentraat, zonnebloemmeel, gehydrolyseerd vederproteinemeel, lecithine, monocalciumfosfaat, insectenmeel, spirulina, gistproducten, algen (Schizochytrium limacinum)
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Vis
Toevoegingsmiddelen
Vitaminen (Vitamine A 12000 IE/kg, Vitamine D3 3000 IE/kg), sporenelementen (ijzer (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 40,2 mg/kg, jodium (calciumjodaat, watervrij) 3,4 mg/kg, koper (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 3,4 mg/kg, mangaan (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 15,8 mg/kg, zink (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 40,2 mg/kg, selenium (geïnactiveerde seleniumgist) 0,2 mg/kg), antioxidantia (propylgallaat 35 mg/kg, butylhydroxyanisool 35 mg/kg)
Aantal stuks
1
EAN
4060629150339
MPN (Manufacturer Part Number)
50339-001
Fabrikant
Lyra Pond
Registratienummer
50339-001

Gewicht
1240 g
Inhoud
10 l
Vochtgehalte
9
Verkoopbenaming
Vijvervoer
Samenstelling diervoeder
Tarwe, veldbonen (gepeld), soja-eiwitconcentraat, gevogeltemeel, luzerne-eiwitconcentraat, zonnebloemmeel, gehydrolyseerd vederproteinemeel, lecithine, monocalciumfosfaat, insectenmeel, spirulina, gistproducten, algen (Schizochytrium limacinum)
Type diervoeder
Volledig diervoeder
Geschikte diersoorten
Vis
Toevoegingsmiddelen
Vitaminen (Vitamine A 12000 IE/kg, Vitamine D3 3000 IE/kg), sporenelementen (ijzer (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 40,2 mg/kg, jodium (calciumjodaat, watervrij) 3,4 mg/kg, koper (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 3,4 mg/kg, mangaan (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 15,8 mg/kg, zink (chelaat van gehydrolyseerde eiwitten) 40,2 mg/kg, selenium (geïnactiveerde seleniumgist) 0,2 mg/kg), antioxidantia (propylgallaat 35 mg/kg, butylhydroxyanisool 35 mg/kg)
Aantal stuks
1
EAN
4060629150339
MPN (Manufacturer Part Number)
50339-001
Fabrikant
Lyra Pond
Registratienummer
50339-001
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Musa basjoo - Winterharde bananenplant
Musa basjoo - Winterharde bananenplant
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
GEEKOM GeekBook X14 Pro laptop, 999 gram, ultralicht, 14" 2.8K OLED-scherm, Intel Core Ultra 5-125H processor, 16GB LPDDR5x RAM (7500MT/s), 512GB SSD, 2x USB4-poorten, vingerafdruksensor, 16 uur batterijduur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 849,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Eetkamerstoel 'Älmhult', set van 4, 78x47x52 cm, kunstleer, zwart
Eetkamerstoel 'Älmhult', set van 4, 78x47x52 cm, kunstleer, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 202,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Grundig VCC 3850 A
Grundig VCC 3850 A
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 253
€ 90,99
-8%
€ 83,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EPSON Workforce WF-2930DWF Printer
EPSON Workforce WF-2930DWF Printer
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 118,27
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van HP CHP110, kantoorprintpapier, A4, 80 g/m², (500 vel)
HP CHP110, kantoorprintpapier, A4, 80 g/m², (500 vel)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 16,01
-51%
€ 7,83
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
Canon 8287B005 Originele Canon printkopcartridge, multipack, zwart + kleuren (8287B005, 8287B005AA, PG-545CL546)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 103,47
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
Canon 3771C006 Canon PIXMA TS 3350
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 694
€ 331,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
TetraPond® Vlokkenvoer voor kleine vissen, geschikt voor vijvers, 4000 ml
€ 6,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 25,87
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Citrus limon Lunario: 140–170 cm – Echte citroenboom – Vierseizoenscitroen, altijd bloeiend, mediterrane plant voor potten
Citrus limon Lunario: 140–170 cm – Echte citroenboom – Vierseizoenscitroen, altijd bloeiend, mediterrane plant voor potten
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 75,00
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 2 x 10 liter (2,48 kg) Lyra Pond® Pond Multi Flakes visvoer voor vijvers in een emmer
2 x 10 liter (2,48 kg) Lyra Pond® Pond Multi Flakes visvoer voor vijvers in een emmer
€ 16,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
-8%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
Amerikaans pampasgras, 1 stuk, potmaat P9, hoogte 20-50 cm, *Cortaderia selloana* 'Rosea'
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 2,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
Compo Sana, kwaliteitsrijke potgrond voor bloemen (cultivatiegrond)
€ 0,99/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 101
€ 20,95
Verkoper: bauschnell
Productafbeelding van Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
Kamplantenmix II, set van 3: 1x Dieffenbachia, 1x Chamaedorea (bergpalm), 1x Dracena marginata (drakenboom), pot van 10-12 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 17,58
Verkoper: Exotenherz
Productafbeelding van Drijvende, RGB-LED fontein, 180 liter per uur, 3 watt
Drijvende, RGB-LED fontein, 180 liter per uur, 3 watt
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 20,89
Verkoper: EmptCZ
Productafbeelding van Thuja occidentalis Smaragd, 80-100 cm. SMARAGD-DEN
Thuja occidentalis Smaragd, 80-100 cm. SMARAGD-DEN
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 213
€ 6,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Regenton, rechthoekig, NEPTUN, 450 liter, antraciet, inclusief kraan
Regenton, rechthoekig, NEPTUN, 450 liter, antraciet, inclusief kraan
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 251,56
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Trapmatten, set van 15, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig, tapijt voor trappen, trappenbeschermers, zelfklevende staptapijten, beige
Trapmatten, set van 15, afmetingen 65 x 24 cm, rechthoekig, tapijt voor trappen, trappenbeschermers, zelfklevende staptapijten, beige
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 82
€ 49,99
-16%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van 3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
3 stuks LED-nachtlamp met stekker, dimbaar, warmwit, met bewegingsmelder en schemersensor, geschikt voor trappen, slaapkamer, gang
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 287
€ 29,39
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A++.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van 10 liter (3,7 kg) Lyra Pond® Pond Allround Koi Mix visvoer vijvervoer
10 liter (3,7 kg) Lyra Pond® Pond Allround Koi Mix visvoer vijvervoer
€ 7,84/1kg
€ 31,99
-9%
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
Winterharde Passiebloem, Passiflora 'Purple Haze', ongeveer 30 cm - een exotische schoonheid - een meerjarige klimplant
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 205
€ 4,50
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Canarische dadelpalm, 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fenikspalm
Canarische dadelpalm, 120-150 cm - Phoenix canariensis - Fenikspalm
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 270
€ 22,90
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van Regenton antraciet TREVISO, 240 liter, inclusief kraan
Regenton antraciet TREVISO, 240 liter, inclusief kraan
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 190,41
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van SunSun waterval, tuinvijver met beekloop, kuip met een volume van 60 liter, inclusief slangstuk, vijverkuip voor watervallen, vijverbak als waterspeelobject, beekloop en overloop
SunSun waterval, tuinvijver met beekloop, kuip met een volume van 60 liter, inclusief slangstuk, vijverkuip voor watervallen, vijverbak als waterspeelobject, beekloop en overloop
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 95,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
25 kg Lyra Pet® kattenbakvulling
€ 1,28/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 517
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Gordijnen, 2 stuks, kleurverloop grijs, afmetingen breedte x hoogte 225x140 cm, met lussen. Model: "Modena"
Gordijnen, 2 stuks, kleurverloop grijs, afmetingen breedte x hoogte 225x140 cm, met lussen. Model: "Modena"
€ 104,31/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
-11%
€ 40,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 30 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Beste prijs, goede kwaliteit
Inhoud 10 lGewicht 1,24 kg