Gewicht:

1 kg
  • 1 kg
  • 5000 g

Eversmoke Premium "BBQ" rookvlokken, kersen - 1 kg

€ 8,99

€ 8,99 / 1kg

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – ma 5 oktober
Bij bestelling binnen
12h 24m 21s
Wees er snel bij!
Houtpellets & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 1 kg beukenhout rookmot, fijn, 0,5 - 1 mm
1 kg beukenhout rookmot, fijn, 0,5 - 1 mm
€ 3,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,09
Verkoper: MC-Sell-GmbH
Productafbeelding van Mustang Räucherspäne Buche  3l
Mustang Räucherspäne Buche 3l
€ 8,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,28
Verkoper: amilano
Productafbeelding van Rookchips Appel
Rookchips Appel
€ 20,96/1kg
€ 22,31
-3%
€ 21,59
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Weber SmokeFire Houtskoolpellets, Appel, 8 kg
Weber SmokeFire Houtskoolpellets, Appel, 8 kg
€ 2,00/1kg
€ 15,99
Verkoper: amilano
Productafbeelding van Ooni Premium houtskoolpellets, 10 kg
Ooni Premium houtskoolpellets, 10 kg
€ 4,64/1kg
€ 46,42
Gratis bezorging
Verkoper: UNIVERS-CLUB
Productafbeelding van Rösle Rookvlokken, beukenhout, 750 g
Rösle Rookvlokken, beukenhout, 750 g
€ 51,43/1kg
€ 38,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van BBQ-Toro pelletset van 100% fruitboomhout, 4 soorten à 1 kg, rookpellets voor de grill, grillpellets
BBQ-Toro pelletset van 100% fruitboomhout, 4 soorten à 1 kg, rookpellets voor de grill, grillpellets
€ 8,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 34,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van BBQ-Toro appelhoutsnippers, 100% appelboomhout, 1 kg, rookchips, houtsnippers, voor de grill en meer
BBQ-Toro appelhoutsnippers, 100% appelboomhout, 1 kg, rookchips, houtsnippers, voor de grill en meer
€ 12,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Eurocatch rookhout - beukenhoutvlokken - 4 liter - 1 kg
Eurocatch rookhout - beukenhoutvlokken - 4 liter - 1 kg
€ 7,99/1kg
€ 7,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Barbecook Rookvlokken, Hickory (Carya)
Barbecook Rookvlokken, Hickory (Carya)
€ 53,23/1kg
€ 32,89
-49%
€ 16,50
Verkoper: Feuerkorb-shop
Productafbeelding van Rookchips van steeneikenhout, verpakt in een zak van 0,6 liter
Rookchips van steeneikenhout, verpakt in een zak van 0,6 liter
€ 20,56/1kg
€ 10,28
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van BBQ-Toro kersen pellets, gemaakt van 100% kersenhout, 1 kg
BBQ-Toro kersen pellets, gemaakt van 100% kersenhout, 1 kg
€ 12,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van Houtkrullen voor het roken, beukenhout, 02, 15 kg
Houtkrullen voor het roken, beukenhout, 02, 15 kg
€ 3,05/1kg
€ 52,99
-13%
€ 45,81
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Barbecook 223.9802.98
Barbecook 223.9802.98
€ 46,74/1kg
€ 16,50
Verkoper: Feuerkorb-shop
Productafbeelding van Barbecook 223.9801.98
Barbecook 223.9801.98
€ 53,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,50
Verkoper: Feuerkorb-shop
Productafbeelding van Rookchips set, 8 stuks. Rookhoutvlokken voor cocktails, whisky
Rookchips set, 8 stuks. Rookhoutvlokken voor cocktails, whisky
€ 244,95/1kg
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van 0,85 kg beukenhoutrookvlokken met kruidnagel, grof gesneden, 6-12 mm
0,85 kg beukenhoutrookvlokken met kruidnagel, grof gesneden, 6-12 mm
€ 4,05/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 3,44
Verkoper: MC-Sell-GmbH
Productafbeelding van Axtschlag Rookpoeder, Zaagselmagie Rundvlees, Hout, 240 g
Axtschlag Rookpoeder, Zaagselmagie Rundvlees, Hout, 240 g
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van 1 kg beukenhoutrookvlokken met fijngehakte jeneverbes, korrelgrootte 0,75 - 2 mm
1 kg beukenhoutrookvlokken met fijngehakte jeneverbes, korrelgrootte 0,75 - 2 mm
€ 4,36/1kg
€ 4,36
Verkoper: MC-Sell-GmbH
Productafbeelding van 0,85 kg rookvlokken van beukenhout met jeneverbes, grof gesneden, 6-12 mm
0,85 kg rookvlokken van beukenhout met jeneverbes, grof gesneden, 6-12 mm
€ 4,05/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 3,44
Verkoper: MC-Sell-GmbH

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

- Smaak: Kersen - Inhoud: 1 kg - Vorm: Rookvlokken - Rookaroma: mild, zoetig & fruitig

    • 3 verschillende soorten
    • Appel-peer, kersen & esdoorn
    • 2 verschillende korrelgroottes
    • Rookvlokken of rookchips
    • verkrijgbaar in 1kg en 5kg

  • Eersteklas rook- en BBQ-ervaring: het geheim zit in de kleine details
  • Eversmoke presenteert een exclusieve selectie rookvlokken en rookchips
  • Soorten: Appel-peer, kersen, esdoorn – een culinaire reis voor rook- en grillmeesters
  • Veelzijdigheid voor elke smaak: unieke aroma's voor smaakexplosies
  • Eversmoke biedt drie verleidelijke soorten: appel-peer, kersen, esdoorn
  • Vlokken of chips: de keuze voor de perfecte rook- of BBQ-ervaring ligt bij u
  • Rookvlokken ideaal voor rookovens, kleine rookovens en tafelrookovens
  • Rookchips perfect voor smokers, gasgrills, rookboxen en houtskoolgrills
  • Een scala aan aroma's voor elke grillmeester: ontdek de unieke smaken

Vlokken of chips? Eversmoke geeft de keuze in uw handen voor een eersteklas rook- en BBQ-ervaring

Het geheim van een eersteklas rook- of BBQ-ervaring zit vaak in de kleine details, met name bij de keuze van de juiste rookvlokken of rookchips. Eversmoke presenteert met trots een exclusieve selectie rookvlokken en rookchips in de verleidelijke soorten appel-peer, kersen of esdoorn – elke soort een culinaire reis voor veeleisende rook- en grillmeesters.

Veelzijdigheid voor elke smaak

Met Eversmoke heeft de rook- en BBQ-enthousiasteling direct drie verleidelijke soorten tot zijn beschikking: appel-peer, kersen en esdoorn. Elke soort herbergt een uniek aroma dat uw rook- of grillproduct in een smaakexplosie verandert.

Vlokken of chips: de keuze is aan u

Eversmoke biedt zowel rookvlokken als rookchips aan, om ervoor te zorgen dat u het perfecte medium kunt kiezen voor uw rook- of BBQ-ervaring. De rookvlokken zijn ideaal voor rookovens, kleine rookovens en tafelrookovens, terwijl de rookchips perfect zijn voor smokers, gasgrills, rookboxen en houtskoolgrills.

Een scala aan aroma's voor elke grillmeester
  • Appel-Peer: Dompel uzelf onder in een lichtzoete, fruitige aroma die bijzonder goed past bij varkensvlees, gevogelte en vis. Dit rookzout of de rookchips zijn uitstekend geschikt voor zalm en geven uw gerookte en gegrilde producten een vleugje frisheid, waardoor een blijvende indruk achterblijft.

  • Kers: Het milde, zoete en fruitige aroma van de kersensoort past bij alle soorten vlees. Of u nu rundvlees, varkensvlees, gevogelte of zelfs wild bereidt, de kersrookmix van Eversmoke geeft uw gerookte of gegrilde producten een unieke smaak.

  • Esdoorn: Geniet van een mild, lichtzoet aroma dat bijzonder goed past bij varkensvlees, gevogelte en vis. De esdoornrookzout of rookchips van Eversmoke geven uw barbecue en gerookte producten een zachte toets die zowel veeleisende smaakpapillen als barbecue- en rookmeesters zal imponeren.

Conclusie

Eversmoke Premium "BBQ" rookzout en rookchips bieden niet alleen een breed scala aan aroma's, maar ook de hoogste kwaliteit voor een ongeëvenaard barbecueplezier. De zorgvuldig geselecteerde soorten en de mogelijkheid om te kiezen tussen rookzout en rookchips maken deze producten de eerste keuze voor elke barbecue- en rookprofessional. Ontdek met Eversmoke een nieuwe dimensie van roken en grillen en verwent uw smaakpapillen met de verleidelijke aroma's van appel-peer, kers en esdoorn.



Gewicht
1000 g
Aantal stuks
1
EAN
8720986641098
MPN (Manufacturer Part Number)
06-3339717
Fabrikant
Eversmoke

Gewicht
1000 g
Aantal stuks
1
EAN
8720986641098
MPN (Manufacturer Part Number)
06-3339717
Fabrikant
Eversmoke
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eversmoke Premium "BBQ" gerookte schnitzel, esdoorn-schnitzel - 5 kg
Eversmoke Premium "BBQ" gerookte schnitzel, esdoorn-schnitzel - 5 kg
€ 4,99/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Bosch MFW67440 vleesmolen, 700 W, zwart, roestvrij staal
Bosch MFW67440 vleesmolen, 700 W, zwart, roestvrij staal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 346,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Koudrookgenerator, koudrookslang, rookproductieapparaat, zuinige brandstof, rookspiraal - vierkant
Koudrookgenerator, koudrookslang, rookproductieapparaat, zuinige brandstof, rookspiraal - vierkant
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 68,54
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PARKSIDE PERFORMANCE® PAPP 204 A1, 20 V / 4 Ah slimme accu met celbalancering
PARKSIDE PERFORMANCE® PAPP 204 A1, 20 V / 4 Ah slimme accu met celbalancering
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 144,99
-€ 105,99
€ 39,00
Verkoper: Axshop
Productafbeelding van ProfiCook gasgrill tot 450°C | Grillroosters van gietijzer | Inclusief gasdrukregelaar en slang | 4 branders | Gasgrill | 2 plateaus | PC GG 1311
ProfiCook gasgrill tot 450°C | Grillroosters van gietijzer | Inclusief gasdrukregelaar en slang | 4 branders | Gasgrill | 2 plateaus | PC GG 1311
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 549,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van 1x Benson reparatieset voor autobanden, 9-delig
1x Benson reparatieset voor autobanden, 9-delig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 7,18
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van 2,5 kg beukenhout rookvlokken, fijn, 0,5 - 1 mm
2,5 kg beukenhout rookvlokken, fijn, 0,5 - 1 mm
€ 3,31/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,27
Verkoper: MC-Sell-GmbH
Productafbeelding van BOMANN Gehakmolen FW6067CB 302726
BOMANN Gehakmolen FW6067CB 302726
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pökelzout, 1 kg
Pökelzout, 1 kg
€ 11,42/1kg
€ 19,99
-41%
€ 11,61
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van UISEBRT Voerautomaat voor kippen, 5 kg - Kippenvoerdispenser van verzinkt staal, geschikt voor pluimvee, waterdicht en rattenbestendig
UISEBRT Voerautomaat voor kippen, 5 kg - Kippenvoerdispenser van verzinkt staal, geschikt voor pluimvee, waterdicht en rattenbestendig
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 32,99
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BojiaHome
Productafbeelding van Router Bit Set - BOSCH - 2607017472 - 15 pieces - 8 mm shank - Compatible with routers
Router Bit Set - BOSCH - 2607017472 - 15 pieces - 8 mm shank - Compatible with routers
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 79,82
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van Diepere sonarhouder voor voerboten - echolootmontage
Diepere sonarhouder voor voerboten - echolootmontage
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: Deeper
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eversmoke Premium "BBQ" rookmot, esdoorn - 1 kg
Eversmoke Premium "BBQ" rookmot, esdoorn - 1 kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 6,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m  2 Rollen
ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m 2 Rollen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Verlengkabel met MC4-stekkers aan beide zijden, zonnenkabel 6mm² voor zonnepanelen, geschikt voor zonnemodules, panelen en zonneregelaars
Verlengkabel met MC4-stekkers aan beide zijden, zonnenkabel 6mm² voor zonnepanelen, geschikt voor zonnemodules, panelen en zonneregelaars
€ 11,68/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: Gliese
Productafbeelding van ORION Thermoskan Apple, 2 liter, roestvrij staal, artikelnummer 125819
ORION Thermoskan Apple, 2 liter, roestvrij staal, artikelnummer 125819
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 634
€ 70,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Freesmachines voor houtbewerking, trimgereedschap, handfrees, houtfrees, randfrees, laminaatfrees, aluminiumfrees, multifunctionele frees, snijgereedschap voor timmerlieden, 6,35 mm (1/4")
Freesmachines voor houtbewerking, trimgereedschap, handfrees, houtfrees, randfrees, laminaatfrees, aluminiumfrees, multifunctionele frees, snijgereedschap voor timmerlieden, 6,35 mm (1/4")
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,00
-10%
€ 24,17
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van tepro Gasgrill Bloomfield, met 2 branders, vermogen ca. 3 kW, grilloppervlak: ca. 40,5 x 44,5 cm
tepro Gasgrill Bloomfield, met 2 branders, vermogen ca. 3 kW, grilloppervlak: ca. 40,5 x 44,5 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 287,83
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
Arebos AR-HE-SLR02TG, 900 mm, 400 mm, 1800 mm, 15,5 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 402
€ 38,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van 1 kg beukenhout rookmot, fijn, 0,5 - 1 mm
1 kg beukenhout rookmot, fijn, 0,5 - 1 mm
€ 3,09/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 3,09
Verkoper: MC-Sell-GmbH
Productafbeelding van Eversmoke Premium "BBQ" gerookte schnitzel, esdoorn-schnitzel - 1 kg
Eversmoke Premium "BBQ" gerookte schnitzel, esdoorn-schnitzel - 1 kg
€ 7,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Wiltec BBQ-sparbrandhouder 22x20,5x4,5 cm, roestvrijstalen koudrookgenerator, brandduur tot 8 uur, koudrookapparaat voor koudroken, smoker
Wiltec BBQ-sparbrandhouder 22x20,5x4,5 cm, roestvrijstalen koudrookgenerator, brandduur tot 8 uur, koudrookapparaat voor koudroken, smoker
€ 62,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 14,33
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Premium rookgenerator voor koude rook
Premium rookgenerator voor koude rook
€ 55,92
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Eversmoke Premium "BBQ" rookvlokken, kersen - 5 kg
Eversmoke Premium "BBQ" rookvlokken, kersen - 5 kg
€ 4,40/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Mustang Räucherspäne Buche  3l
Mustang Räucherspäne Buche 3l
€ 8,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,28
Verkoper: amilano
Productafbeelding van Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
Metaltex 25.17.21, Aluminium, Aluminium, 140 mm, 100 mm, 260 mm
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 39,09
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ITA Rookoven 7000 - Premium rookkast met 3 niveaus - Gelegeerd staal, met kijkvenster en thermometer - Kwaliteit, rechtstreeks vanuit de EU
ITA Rookoven 7000 - Premium rookkast met 3 niveaus - Gelegeerd staal, met kijkvenster en thermometer - Kwaliteit, rechtstreeks vanuit de EU
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 249,16
-€ 9,94
€ 239,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 8 beoordelingen
Beoordeeld op 10 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Rookmeel
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 10 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Rookmeel
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 10 februari 2025 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 25 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 5 kg
Beoordeeld op 9 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 9 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 1 kg
Beoordeeld op 22 oktober 2024 op
Geverifieerde aankoop
Gewicht 5 kg