Jemyjemy Soepen van over de hele wereld, Mexicaanse soep, 400 gram

€ 2,73

€ 6,82 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Conserven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pamapol Rundvleesstoofpot in bouillon, 500 gram
Pamapol Rundvleesstoofpot in bouillon, 500 gram
€ 8,14/1kg
€ 4,28
-4%
€ 4,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mexicaanse tonijnsalade, 220 gram
Mexicaanse tonijnsalade, 220 gram
€ 18,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pudliszki, bonen in tomatensaus, 450 gram
Pudliszki, bonen in tomatensaus, 450 gram
€ 6,24/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Varkensvlees in Eigen Saus, 300 gram
Krakus Varkensvlees in Eigen Saus, 300 gram
€ 11,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pamapol: Rundervleesstoofpot, bereid volgens het recept van Zamość, 500 gram
Pamapol: Rundervleesstoofpot, bereid volgens het recept van Zamość, 500 gram
€ 8,56/1kg
€ 4,28
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hele zomertruffel, 35 gram
Hele zomertruffel, 35 gram
€ 603,14/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,11
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Pudliszki, varkensgehaktballetjes in tomatensaus, 590 gram
Pudliszki, varkensgehaktballetjes in tomatensaus, 590 gram
€ 8.101,69/1kg
€ 4,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bonduelle, 3083681139709, 250 gram
Bonduelle, 3083681139709, 250 gram
€ 79,96/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Krakus Conserven voor toeristen, 300 gram
Krakus Conserven voor toeristen, 300 gram
€ 11,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Heinz gebakken bonen in tomatensaus, 2620 gram
Heinz gebakken bonen in tomatensaus, 2620 gram
€ 4,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,80
-5%
€ 14,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ragu Bolognese, 1700 gram - Demetra
Ragu Bolognese, 1700 gram - Demetra
€ 18,62/1kg
€ 34,81
-9%
€ 31,65
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bonduelle, 3083681139716, 250 gram
Bonduelle, 3083681139716, 250 gram
€ 79,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Varkens- en rundvleesstoofpot, PUD, 460 gram
Varkens- en rundvleesstoofpot, PUD, 460 gram
€ 15,13/1kg
€ 6,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cirio tomatenpuree met stukjes tomaat, 400g
Cirio tomatenpuree met stukjes tomaat, 400g
€ 5,17/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Varkensvet met spek en ui, 300 gram
Krakus Varkensvet met spek en ui, 300 gram
€ 11,03/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konserve Tiroler Krakus, 300 gram
Konserve Tiroler Krakus, 300 gram
€ 11,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
€ 11,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mun-champignons, in stukjes gesneden, 30 gram
Mun-champignons, in stukjes gesneden, 30 gram
€ 56,75/1kg
€ 2,39
-5%
€ 2,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hummus met ajvar pasta, BGU, 200 gram
Hummus met ajvar pasta, BGU, 200 gram
€ 13,05/1kg
€ 2,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Miesmuscheltjes - Marinade 120g | FONTAINE
Miesmuscheltjes - Marinade 120g | FONTAINE
€ 30,00/1kg
€ 3,69
-2%
€ 3,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

JemyJemy Soepen van de Wereld, Mexicaanse Soep, 400 g

Mexicaanse Soep JemyJemy – Proef de smaak van de zon in elke lepel!

Stel je voor: de eerste lepel van deze warme soep brengt je naar de straten van Mexico, waar de geur van verse koriander, paprika en kruiden hangt. Mexicaanse Soep JemyJemy is een ware smaakexplosie – intens pittig, met een rijke aroma die je culinaire verlangens bevredigt. Elk ingrediënt van deze bijzondere soep is zorgvuldig geselecteerd om de essentie van de Mexicaanse keuken in zijn beste vorm weer te geven. Wanneer je het gevoel wilt hebben alsof je in het zuidelijke deel van de wereld bent, in het hart van Mexico, dan brengt deze soep je daar in slechts enkele minuten.

Mexicaanse Soep – Een smaakexplosie die je hart verwarmt!

Mexicaanse Soep JemyJemy is een echte traktatie voor liefhebbers van pittige en aromatische gerechten. Elke hap is een reis door de Mexicaanse smaken – sappige tomaten, verse kruiden en een delicate, maar uitgesproken smaak van chili. Een soep die niet alleen je lichaam verwarmt, maar ook je honger naar echte smaakervaringen stillt. Met dit gerecht kun je jezelf naar de bruisende straten van Mexico teleporteren, zonder je huis te verlaten! Perfect voor koude dagen, maar ook heerlijk in elk seizoen, wanneer je zin hebt in iets bijzonders.

Proef Mexico op je bord – Mexicaanse soep van JemyJemy

Als je droomt van de Mexicaanse smaak zonder je huis te verlaten, dan is de Mexicaanse soep van JemyJemy de perfecte keuze. Elke lepel onthult een intense, verwarmende smaak, die perfect samengaat met een ideaal uitgebalanceerde mix van kruiden, groenten en mals vlees. Dit is een soep die je van binnenuit verwarmt, maar tegelijkertijd een gevoel van lichtheid geeft, dankzij de verse ingrediënten. Of het nu een snelle lunch tijdens de week is, of een speciaal diner, deze soep voegt een unieke smaak toe aan je dag.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer je bij Mniam24 bestelt, ontvang je een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een geweldige kans om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in je eigen keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Een Mexicaans feestje op je bord – Soep met avocado en koriander

Ingrediënten: 1 pak Mexicaanse soep van JemyJemy, 1 avocado, een paar verse korianderblaadjes, het sap van 1 limoen, chili naar smaak

Bereidingswijze: Giet de inhoud van het pak Mexicaanse soep van JemyJemy in een pan en verwarm op middelhoog vuur tot het begint te koken. Snijd ondertussen de avocado in plakjes en bereid de verse koriander voor. Zodra de soep klaar is, giet deze in een kom, voeg de avocado plakjes, verse koriander toe en besprenkel met limoensap. Als je van pittigere smaken houdt, voeg dan wat chili toe. Meng en klaar! Deze combinatie zorgt ervoor dat je soep een uniek karakter krijgt en een echte Mexicaanse traktatie op je bord wordt.

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Snel en gemakkelijk gerecht – klaar in enkele minuten
  • Perfect gebalanceerde smaken met authentieke Mexicaanse kruiden
  • Hoogwaardige ingrediënten – vol met groenten en vlees
  • Geschikt voor mensen die op zoek zijn naar unieke, uitgesproken smaken
  • Een delicate, maar intense, pittige soep die u warm houdt op koude dagen
De set bevat:
  • 1x JemyJemy Soepen van de Wereld, Mexicaanse soep, 400 g

JemyJemy is een merk dat u meeneemt naar een wereld van unieke smaken. Elke maaltijd is een suggestie vol passie, traditie en aandacht voor kwaliteit. Onze gerechten zijn een snelle, gezonde oplossing voor mensen die smaak, authenticiteit en gemak waarderen. JemyJemy is een merk met als missie om culinaire vreugde te brengen bij elke hap.

Veelgestelde vragen
    • Is de soep erg pittig?

De Mexicaanse soep van JemyJemy heeft een uitgesproken, pittige smaak, maar is niet overdreven scherp. Voor mensen die van sterkere kruiden houden, kan er chili aan toegevoegd worden naar smaak.

    • Wat zijn de ingrediënten van deze soep?

De soep bevat tomaten, paprika, ui, chili, en ook vlees en andere kruiden die een rijke en volle smaak creëren, kenmerkend voor de Mexicaanse keuken.

    • Is deze soep vegetarisch?

De Mexicaanse soep van JemyJemy bevat vlees, maar u kunt deze gemakkelijk vegetarisch maken door het vlees weg te laten en uw favoriete groenten toe te voegen.

    • Is deze soep geschikt voor kinderen?

De soep is enigszins pittig, maar de smaak kan worden aangepast aan de voorkeuren van kinderen door de hoeveelheid kruiden te verminderen. Dankzij de natuurlijke ingrediënten is de soep ook geschikt voor de jongsten.

water;groenten 21,5% (maïs, rode bonen, wortel, paprika, ui);varkensvlees 5%;tomatconcentraat 5%;raapolie;zout;tarwemeel;knoflook;peper;gemalen paprika;tijm;oregano;kruiden;gemodificeerde zetmeel;gistextract;antioxidant: natriumascorbaat

Ingrediënten
JemyJemy Soepen van over de hele wereld, Mexicaanse soep, 400g
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Allergenen
Glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
JEMY
Verkoopbenaming
JemyJemy Soepen van over de hele wereld, Mexicaanse soep, 400g
Fabrikant
JemyJemy
EAN
5901696012757

Ingrediënten
JemyJemy Soepen van over de hele wereld, Mexicaanse soep, 400g
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Allergenen
Glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Gewicht
400 g
Levensmiddelenbedrijven
JEMY
Verkoopbenaming
JemyJemy Soepen van over de hele wereld, Mexicaanse soep, 400g
Fabrikant
JemyJemy
EAN
5901696012757
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van JemyJemy Jarzynowa met varkensvlees, 450g
JemyJemy Jarzynowa met varkensvlees, 450g
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JemyJemy Soepen van over de hele wereld, Thaise soep, 400g
JemyJemy Soepen van over de hele wereld, Thaise soep, 400g
€ 44,45/1kg
€ 18,99
-6%
€ 17,78
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Jemyjemy Kippenbouillon met rijst, 450 gram
Jemyjemy Kippenbouillon met rijst, 450 gram
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Kapuśniak met varkensvlees, 450 gram
Jemyjemy Kapuśniak met varkensvlees, 450 gram
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Augurken met Varkensvlees, 450 gram
Jemyjemy Augurken met Varkensvlees, 450 gram
€ 38,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
-8%
€ 17,44
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Jemyjemy Tomatensoep met kip en rijst, 450 gram
Jemyjemy Tomatensoep met kip en rijst, 450 gram
€ 5,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Bonen in Bretonse stijl met varkensworst, 400 gram
Jemyjemy Bonen in Bretonse stijl met varkensworst, 400 gram
€ 6,20/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Zurek met varkensworst, 450 gram
Jemyjemy Zurek met varkensworst, 450 gram
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ingemaakte sushi-gember, roze, 190 g – aromatische plakjes voor sushi, salades en de Japanse keuken
Ingemaakte sushi-gember, roze, 190 g – aromatische plakjes voor sushi, salades en de Japanse keuken
€ 16.947,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Jemyjemy Krupnik met varkensvlees, 450 gram
Jemyjemy Krupnik met varkensvlees, 450 gram
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 258
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Menzi ungarische Gulasch Suppe  Dosensuppe 5x 200 ml
Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
€ 19,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus Zurek zuurkoolsoep - Traditionele Poolse soep, klaar om op te warmen, 1000 ml
Krakus Zurek zuurkoolsoep - Traditionele Poolse soep, klaar om op te warmen, 1000 ml
€ 3,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,26
-4%
€ 3,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kippensoep met noedels, 30g | CENOVIS
Kippensoep met noedels, 30g | CENOVIS
€ 54,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,79
-8%
€ 1,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Krakus Conserven voor toeristen, 300 gram
Krakus Conserven voor toeristen, 300 gram
€ 11,03/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Erwtensoep met varkensworst, 450 gram
Jemyjemy Erwtensoep met varkensworst, 450 gram
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
Konserve Goulash, Engels recept, Krakus, 300g
€ 11,50/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 3,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi Oven Spirelli, recept van moeder
Maggi Oven Spirelli, recept van moeder
€ 49,75/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,99
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van INF 2 in 1 Styluspen met schrijffunctie Wit 1-pak
INF 2 in 1 Styluspen met schrijffunctie Wit 1-pak
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 12,69
-3%
€ 12,29
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van JemyJemy Pompoensoep, 375 g
JemyJemy Pompoensoep, 375 g
€ 7,44/1kg
€ 2,94
-5%
€ 2,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jemyjemy Soepen van de Wereld, Hongaarse Goulashsoep, 400 gram
Jemyjemy Soepen van de Wereld, Hongaarse Goulashsoep, 400 gram
€ 6,97/1kg
€ 2,79
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.