Jemyjemy Kapuśniak met varkensvlees, 450 gram

€ 2,61

€ 2,48-4%

€ 5,51 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Kant-en-klare soepen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Jemyjemy Tomatensoep met kip en rijst, 450 gram
Jemyjemy Tomatensoep met kip en rijst, 450 gram
€ 5,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Augurken met Varkensvlees, 450 gram
Jemyjemy Augurken met Varkensvlees, 450 gram
€ 38,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
-8%
€ 17,44
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Jemyjemy Kippenbouillon met rijst, 450 gram
Jemyjemy Kippenbouillon met rijst, 450 gram
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Zurek met varkensworst, 450 gram
Jemyjemy Zurek met varkensworst, 450 gram
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JemyJemy Jarzynowa met varkensvlees, 450g
JemyJemy Jarzynowa met varkensvlees, 450g
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JemyJemy, romige soep van champignons, 375 gram
JemyJemy, romige soep van champignons, 375 gram
€ 7,28/1kg
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Menzi ungarische Gulasch Suppe  Dosensuppe 5x 200 ml
Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
€ 19,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jemyjemy Krupnik met varkensvlees, 450 gram
Jemyjemy Krupnik met varkensvlees, 450 gram
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Zurek zuurkoolsoep - Traditionele Poolse soep, klaar om op te warmen, 1000 ml
Krakus Zurek zuurkoolsoep - Traditionele Poolse soep, klaar om op te warmen, 1000 ml
€ 3,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,26
-4%
€ 3,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Danie gulasz varkensvlees, JemyJemy, 360 gram
Danie gulasz varkensvlees, JemyJemy, 360 gram
€ 15,69/1kg
€ 5,95
-5%
€ 5,65
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JemyJemy Pompoensoep, 375 g
JemyJemy Pompoensoep, 375 g
€ 7,44/1kg
€ 2,94
-5%
€ 2,79
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Bonensoep, 63 gram
Winiary Bonensoep, 63 gram
€ 18,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,14
-5%
€ 1,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Groentesoep, 48 gram
Winiary Groentesoep, 48 gram
€ 25.800,00/1kg
€ 1,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Spaghetti Bolognese, 61 gram
Winiary Spaghetti Bolognese, 61 gram
€ 38,17/1kg
€ 2,29
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary instant kippenbouillon, 170 gram
Winiary instant kippenbouillon, 170 gram
€ 15,84/1kg
€ 3,17
-5%
€ 3,01
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Szlachetne Smaki, Uiensoep, 31 gram
Winiary Szlachetne Smaki, Uiensoep, 31 gram
€ 47,00/1kg
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr erwtensoep met croutons, 21 gram
Knorr erwtensoep met croutons, 21 gram
€ 40,00/1kg
€ 0,80
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vifon Instant Soep, smaak: geroosterde kip, 70 gram
Vifon Instant Soep, smaak: geroosterde kip, 70 gram
€ 12,43/1kg
€ 0,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knorr Kippenbouillon, 180 gram (18 porties van 10 gram)
Knorr Kippenbouillon, 180 gram (18 porties van 10 gram)
€ 17,22/1kg
€ 3,26
-4%
€ 3,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Aardappelpuree met stukjes spek en croutons, 53 gram
Winiary Aardappelpuree met stukjes spek en croutons, 53 gram
€ 43,40/1kg
€ 2,17
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

JemyJemy Kapuśniak met varkensvlees, 450 g

Kapuśniak met varkensvlees van JemyJemy – herbeleef de smaak van je jeugd

Herinner je je nog hoe je oma in de winter in een grote pan kapuśniak maakte? Wanneer je de keuken binnenkwam, hing er een geur van verse groenten, gerookt vlees en kruiden, waardoor het huis de warmste plek op aarde werd. De soep van JemyJemy is een eerbetoon aan die familietradities. Elke lepel is een combinatie van sappig varkensvlees, zuurkool en delicate kruiden, die herinneringen oproepen aan de mooiste momenten. Met de kapuśniak van JemyJemy voel je je alsof je thuis bent, waar je ook bent. Het is niet alleen een maaltijd – het is een reis naar herinneringen die je koestert.

Een soep vol smaak en warmte, perfect voor elk moment van de dag

Ben je op zoek naar iets dat je honger stillt en je van binnenuit verwarmt? De kapuśniak van JemyJemy met varkensvlees is een soep die de volle smaak en natuurlijke ingrediënten combineert in één gerecht. Het kenmerkt zich door een perfecte balans tussen vlees, zuurkool en kruiden. Het is een ideale optie voor de lunch na een drukke dag, die een gevoel van comfort geeft en tegelijkertijd een voedzame maaltijd biedt. Snel te bereiden, het smaakt als een huisgemaakt gerecht, maar zonder lang in de keuken te hoeven staan. Open het gewoon, verwarm het en geniet ervan.

Traditie en gemak in één – een smaak waar iedereen van zal houden

Kapuśniak JemyJemy is een eerbetoon aan de traditionele Poolse keuken, die de smaken van eenvoud combineert met verfijning. Dankzij de zorgvuldig geselecteerde ingrediënten is de soep vol aroma, en het varkensvlees zacht en sappig. Snel te bereiden, maar vol klassieke smaken die altijd geassocieerd worden met thuis en gezellige maaltijden. Met elke slok voel je je voldaan en gelukkig – dit is een soep die nooit teleurt.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Kapuśniak met varkensvlees en knapperige toastjes

Ingrediënten: 1 pot Kapuśniak JemyJemy met varkensvlees, 2 sneetjes boerenbrood, 1 eetlepel boter, 1 teentje knoflook, 1 eetlepel peterselie, zout, peper

Bereidingswijze: 1. Open de pot Kapuśniak JemyJemy en verwarm de soep in een pan gedurende 5-7 minuten, tot deze heet is. 2. Besmeer de sneetjes brood met boter en bak ze in een koekenpan tot ze goudbruin zijn. Wrijf ze vervolgens in met knoflook. 3. Voeg verse peterselie toe aan de verwarmde soep, en breng op smaak met zout en peper. 4. Serveer met warme toastjes, die een knapperige textuur en intense smaak toevoegen.

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Natuurlijke ingrediënten: kool, varkensvlees, kruiden
  • Hoge kwaliteit varkensvlees – sappig en vol smaak
  • Snel en gemakkelijk, een kant-en-klaar gerecht
  • Zonder kunstmatige toevoegingen en conserveermiddelen
  • Ideaal voor elk moment van de dag – een voedzame maaltijd in enkele minuten
De set bevat:
  • 1x JemyJemy Koolsoep met varkensvlees 450 g

JemyJemy is een merk dat kant-en-klare maaltijden aanbiedt, synoniem voor kwaliteit en traditie. Onze producten zijn gebaseerd op natuurlijke ingrediënten, die zorgen voor een vollere smaak en comfort bij elke maaltijd. Voor iedereen die traditie waardeert in een moderne vorm, is JemyJemy een keuze die niet teleurstelt.

Veelgestelde vragen
    • Bevat kapusniak veel vet?

De kapusniak van JemyJemy met varkensvlees is bereid met een matige hoeveelheid vet, waardoor hij lekker is, maar niet zwaar. Alles is zorgvuldig afgestemd, zodat u kunt genieten van de volle smaak zonder overtollige calorieën.

    • Kan de soep worden opgewarmd in de magnetron?

Ja, de kapusniak van JemyJemy kan gemakkelijk worden opgewarmd in de magnetron. Giet hem eenvoudig in een geschikt bakje en verwarm hem gedurende 2-3 minuten, zodat u kunt genieten van de volle smaak.

    • Kan ik andere ingrediënten toevoegen aan de soep?

Natuurlijk! Kapusniak past uitstekend bij toevoegingen zoals room, worst of spek. U kunt hem ook serveren met uw favoriete broodjes of brood.

    • Wat zijn de belangrijkste ingrediënten van de kapusniak?

De kapusniak van JemyJemy bevat verse kool, sappig varkensvlees, kruiden zoals knoflook en marjolein, die een unieke smaak creëren.

water;zuurkool 20 % (witte kool, zout);groenten 9 % (wortel, aardappelen, selderij);varkensvlees 5 %;tarwebloem;gemodificeerde zetmeel;gerookte varkensspek;zout;kruiden (waaronder: peper, karwij);gistextract;antioxidant: natriumascorbaat

Ingrediënten
JemyJemy Kapuśniak met varkensvlees, 450 gram
Voedingswaarde
Beschrijving
Allergenen
Selderij en producten op basis daarvan
Glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Gewicht
450 g
Levensmiddelenbedrijven
Jemy
Verkoopbenaming
JemyJemy Kapuśniak met varkensvlees, 450 gram
Fabrikant
JemyJemy
EAN
5901696012047

Ingrediënten
JemyJemy Kapuśniak met varkensvlees, 450 gram
Voedingswaarde
Beschrijving
Allergenen
Selderij en producten op basis daarvan
Glutenbevattende granen, namelijk tarwe, en producten op basis daarvan
Gewicht
450 g
Levensmiddelenbedrijven
Jemy
Verkoopbenaming
JemyJemy Kapuśniak met varkensvlees, 450 gram
Fabrikant
JemyJemy
EAN
5901696012047
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Jemyjemy Augurken met Varkensvlees, 450 gram
Jemyjemy Augurken met Varkensvlees, 450 gram
€ 38,76/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
-8%
€ 17,44
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Jemyjemy Tomatensoep met kip en rijst, 450 gram
Jemyjemy Tomatensoep met kip en rijst, 450 gram
€ 5,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Kippenbouillon met rijst, 450 gram
Jemyjemy Kippenbouillon met rijst, 450 gram
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Zurek met varkensworst, 450 gram
Jemyjemy Zurek met varkensworst, 450 gram
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JemyJemy Jarzynowa met varkensvlees, 450g
JemyJemy Jarzynowa met varkensvlees, 450g
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Bonen in Bretonse stijl met varkensworst, 400 gram
Jemyjemy Bonen in Bretonse stijl met varkensworst, 400 gram
€ 6,20/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Menzi ungarische Gulasch Suppe  Dosensuppe 5x 200 ml
Menzi ungarische Gulasch Suppe Dosensuppe 5x 200 ml
€ 19,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus Zurek zuurkoolsoep - Traditionele Poolse soep, klaar om op te warmen, 1000 ml
Krakus Zurek zuurkoolsoep - Traditionele Poolse soep, klaar om op te warmen, 1000 ml
€ 3,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,26
-4%
€ 3,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Bonenstoofpot met varkensworst, 450 gram
Jemyjemy Bonenstoofpot met varkensworst, 450 gram
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Erwtensoep met varkensworst, 450 gram
Jemyjemy Erwtensoep met varkensworst, 450 gram
€ 5,67/1kg
€ 2,68
-4%
€ 2,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jemyjemy Krupnik met varkensvlees, 450 gram
Jemyjemy Krupnik met varkensvlees, 450 gram
€ 5,51/1kg
€ 2,61
-4%
€ 2,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JemyJemy, romige soep van champignons, 375 gram
JemyJemy, romige soep van champignons, 375 gram
€ 7,28/1kg
€ 2,87
-4%
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
20 hotdogdozen (met originele Deense hotdogs)
€ 57,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 299,94
Gratis bezorging
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Jemyjemy Soepen van over de hele wereld, Mexicaanse soep, 400 gram
Jemyjemy Soepen van over de hele wereld, Mexicaanse soep, 400 gram
€ 6,82/1kg
€ 2,73
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli Gemüse Fertiggericht 800,0 g
€ 14,51/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ingemaakte sushi-gember, roze, 190 g – aromatische plakjes voor sushi, salades en de Japanse keuken
Ingemaakte sushi-gember, roze, 190 g – aromatische plakjes voor sushi, salades en de Japanse keuken
€ 16.947,37/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,22
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kippensoep met noedels, 30g | CENOVIS
Kippensoep met noedels, 30g | CENOVIS
€ 54,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,79
-8%
€ 1,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Erasco 128682003 Erasco Linsen mit Würstchen Eintopf 800,0 g, 1 St.
Erasco 128682003 Erasco Linsen mit Würstchen Eintopf 800,0 g, 1 St.
€ 13,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Prymat, instant rode bietensoep, 48 gram
Prymat, instant rode bietensoep, 48 gram
€ 0,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 0,76
-5%
€ 0,72
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary Aardappelpuree met stukjes spek en croutons, 53 gram
Winiary Aardappelpuree met stukjes spek en croutons, 53 gram
€ 43,40/1kg
€ 2,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 17,57/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
-17%
€ 3,69
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
Erasco Kartoffel mit Würstchen Dosen-Eintopf 800,0 g
€ 10,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Menzi Bohnensuppe, serbisch Dosensuppe 800,0 ml
Menzi Bohnensuppe, serbisch Dosensuppe 800,0 ml
€ 17,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
Premium worst in plakken, Krakus, 300 gram
€ 13,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,35
-5%
€ 4,13
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
Samyang Pittige Kipnoedels, Hot Chicken Ramen, 140g
€ 24,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,47
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.