MK Abrikozenjam met passievruchtensap, 420 g

€ 3,65

€ 3,47-4%

€ 8,26 / 1kg

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Jam & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MK Abrikozenjam met verminderd suikergehalte, 446g
MK Abrikozenjam met verminderd suikergehalte, 446g
€ 7,96/1kg
€ 3,74
-5%
€ 3,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MK Mangopuree, 425 gram
MK Mangopuree, 425 gram
€ 6,12/1kg
€ 2,74
-5%
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 4Slim 100% abrikozenjam (280 g)
4Slim 100% abrikozenjam (280 g)
€ 86,43/1kg
€ 24,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
Bessenjam van Łowicz, met weinig suiker, 280 gram
€ 5,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,53
-5%
€ 2,40
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van SCHWARTAU 33090 CoffeeShopTopping Schoko250ml
SCHWARTAU 33090 CoffeeShopTopping Schoko250ml
€ 54,80/1l
€ 13,70
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
Łowicz Vruchtenjam, 100% kersen, 210 gram
€ 11,16/1kg
€ 4,46
-4%
€ 4,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
GRASHOFF Kerstconfituur, 250g
€ 63,44/1kg
€ 15,86
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Galaretka frambozengelei 75g
Galaretka frambozengelei 75g
€ 8,25/1kg
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
Łowicz Fruitproduct Kersenvruchten, 6 x 25 gram
€ 9,93/1kg
€ 1,57
-5%
€ 1,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Aardbeienjam Lubella, 280 gram
Aardbeienjam Lubella, 280 gram
€ 4,54/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,20
-5%
€ 2,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Abrikozenjam, 280g
Abrikozenjam, 280g
€ 3,77/1kg
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
Darbo Naturrein fruitbereiding, abrikozenconfituur, 2000g
€ 10,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,98
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van St. Dalfour Rapsodia, frambozenjam, 284 g
St. Dalfour Rapsodia, frambozenjam, 284 g
€ 11,51/1kg
€ 6,18
-5%
€ 5,87
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van St. Dalfour Vijgenjam
St. Dalfour Vijgenjam
€ 13,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Heidelbeere 225g
€ 47,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
d’arbo 598378002 d’arbo Rosenmarillen Konfitüre, 450,0 g
€ 27,51/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 12,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mandarijnjam, 340 gram
Mandarijnjam, 340 gram
€ 16,03/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,45
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Aardbeienjam, 280 gram
Aardbeienjam, 280 gram
€ 4,59/1kg
€ 2,22
-4%
€ 2,11
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
Darbo Aardbeienjam, 100 porties van 25 gram
€ 14,62/1kg
€ 38,32
-4%
€ 36,54
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Gina Vijgenjam, 400 gram
Gina Vijgenjam, 400 gram
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,71
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Wacht niet langer, bestel vandaag nog de MK perzik-maracujaconfituur! Proef de smaak van de zomer in elke hap. Koop nu en geniet van een unieke smaak!

Ingrediënten
Perziken 85%, maracuja 3% (geconcentreerd sap, water), suiker, zuurteregelaar: citroenzuur, antioxidant: ascorbinezuur
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
420 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
MK Abrikozenjam met passievruchtensap, 420 g
Fabrikant
MK
EAN
5902693180036

Ingrediënten
Perziken 85%, maracuja 3% (geconcentreerd sap, water), suiker, zuurteregelaar: citroenzuur, antioxidant: ascorbinezuur
Voedingswaarde
vindt u in de beschrijving
Gewicht
420 g
Levensmiddelenbedrijven
MEGASAM24.PL PSA
Verkoopbenaming
MK Abrikozenjam met passievruchtensap, 420 g
Fabrikant
MK
EAN
5902693180036
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van St. Dalfour, framboos en granaatappel
St. Dalfour, framboos en granaatappel
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
Feinschmecker Editie x St. Dalfour Aardbeienjam.
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
Menz & Gasser confituur, 100 porties van 25 gram (4 smaken)
€ 10,49/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
Den Gamle Fabrik, frambozenjam, 600g
€ 59,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Bestseller
Productafbeelding van Zure kersenjam, extra kwaliteit, 230 g – 100% fruit, zonder toegevoegde suiker
Zure kersenjam, extra kwaliteit, 230 g – 100% fruit, zonder toegevoegde suiker
€ 17,41/1l
€ 5,92
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van darbo 70101740: Jam in miniglasjes, assortimentsverpakking van 60 stuks.
darbo 70101740: Jam in miniglasjes, assortimentsverpakking van 60 stuks.
€ 39,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 67,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
Darbo Fijne Weichsel Pruimenvla, puur natuur, rijk aan fruit, 200g
€ 94,95/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Alba Grup - Rozenjam, 230 gram, afkomstig uit Bulgarije
Alba Grup - Rozenjam, 230 gram, afkomstig uit Bulgarije
€ 15,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,95
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Dalfour Vruchtenjam Mango & Passievrucht, 284 g
Dalfour Vruchtenjam Mango & Passievrucht, 284 g
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,47
-12%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van d’arbo 015663 d’arbo  Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
d’arbo 015663 d’arbo Mix Sortiment Fruchtaufstrich, 100x 2,5 g
€ 16,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 40,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schoko-Creme CHOCOLAT met pure chocolade van Grashoff, 250g
Schoko-Creme CHOCOLAT met pure chocolade van Grashoff, 250g
€ 95,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,97
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van ALLNUTRITION FRULOVE Vruchtenjam met kersensmaak, 1000g. Fruit, kersen
ALLNUTRITION FRULOVE Vruchtenjam met kersensmaak, 1000g. Fruit, kersen
€ 28,38/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,38
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Luxardo Marasche-kersen, natuurlijke smaak / Amarena-kersen, 360 gram.
Luxardo Marasche-kersen, natuurlijke smaak / Amarena-kersen, 360 gram.
€ 69,86/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 25,15
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Chivers Engelse sinaasappelmarmelade, 340g
Chivers Engelse sinaasappelmarmelade, 340g
€ 21,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,29
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ingerkonfituur.
Ingerkonfituur.
€ 29,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Schwartau, jam met aardbeien en vanille, 270g
Schwartau, jam met aardbeien en vanille, 270g
€ 97,44/1kg
€ 26,31
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van St. Dalfour Vruchtenjam, Franse druiven, broodbeleg, 284g
St. Dalfour Vruchtenjam, Franse druiven, broodbeleg, 284g
€ 13,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
Mövenpick Heerlijk ontbijt, aardbeien, 250g
€ 79,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,83
Verkoper: AllYouNeed
Zwiebelkonfitüre
Mousse van rode ui uit Tropea. Delizie Vaticane di Tropea – Fijne uienconfituur - Rode uienjam uit Tropea - Italiaans product
€ 31,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 8,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Gina ingewermarmelade, 400 gram
Gina ingewermarmelade, 400 gram
€ 6,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cartwright & Butler Lemon Curd 275g
Cartwright & Butler Lemon Curd 275g
€ 51,53/1kg
€ 14,17
Gratis bezorging
Verkoper: Fuduu-Shop
Productafbeelding van Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
Zwergenwiese FruchtGarten Erdbeere 225g
€ 44,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,10
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Maracujapulp, merk Dawtona, netto gewicht 860 gram
Maracujapulp, merk Dawtona, netto gewicht 860 gram
€ 10,28/1kg
€ 11,32
-13%
€ 9,77
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bonne Maman Traditionele aardbeienjam, smeerbaar, 370g
Bonne Maman Traditionele aardbeienjam, smeerbaar, 370g
€ 30,16/1kg
€ 11,16
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mousse met aardbeien- en appelaroma, speciaal voor kinderen, 200g
Mousse met aardbeien- en appelaroma, speciaal voor kinderen, 200g
€ 6,41/1kg
€ 1,48
-4%
€ 1,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Zoete chili jam, 230 gram
Zoete chili jam, 230 gram
€ 23,48/1l
€ 5,40
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Vijgenjam, extra met amandelen, 350 g (120 g fruit per 100 g jam)
Vijgenjam, extra met amandelen, 350 g (120 g fruit per 100 g jam)
€ 25,43/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 8,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van St. Dalfour confituur, zwarte kersen, 284 g
St. Dalfour confituur, zwarte kersen, 284 g
€ 13,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Feinschmecker-editie x St. Dalfour confituur, bosbessen.
Feinschmecker-editie x St. Dalfour confituur, bosbessen.
€ 13,89/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 4,61
-15%
€ 3,89
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Darbo Roosjam met Abrikozen, extra fruitvulling, 450g
Darbo Roosjam met Abrikozen, extra fruitvulling, 450g
€ 62,62/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,18
Verkoper: AllYouNeed

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.