5,0



Gebaseerd op 3 beoordelingen
Nog maar 5 voor deze prijs
Gisada Ambassadora For Woman Geschenkset: Eau de Parfum 50ml / Douchegel 100ml
€ 76,67
€ 511,13 / 1l
plus € 6,90 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Cadeausets parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Edt Spray 50 ml / Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million cadeauverpakking€ 75,48
Verkoper: PerfumTraders

Scalpers Woman Edp 100 ml, reisverpakking - 23
€ 678,60/1l
€ 67,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Edt Spray 100 ml/Douchegel 100 ml Paco Rabanne 1 Million Geschenkset
€ 90,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

Givenchy Irresistible Fraiche, eau de toilette, 80 ml, testversie
€ 770,88/1l
€ 70,49
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 61,67
Verkoper: Katomix

Halston Z-14 Geschenkset: 125 ml Eau de Cologne + 100 ml Aftershavebalsem + 100 ml Douchegel
€ 95,54/1l
€ 37,26
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,05
Verkoper: PolisElectro

Baldessarini Uomo eau de toilette, 50 ml + douchegel, 200 ml
€ 224,11/1l
€ 20,17
Verkoper: NutraBestBG

Badgley Mischka eau de parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 890,00/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo

Edt Spray 100 ml / Aftershave balsem 50 ml / Douchegel 50 ml - Dolce & Gabbana K Geschenkset
€ 372,70/1l
€ 74,54
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation Eau de Parfum 100 ml + Eau de Parfum 15 ml (reisformaat)
€ 608,61/1l
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

SHADAI EDT, eau de toilette, 500 ml
€ 63,22/1l
€ 31,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Minibrand 412 Eau de Parfum, 25 ml
€ 306,00/1l
€ 7,65
Verkoper: PolisElectro

Paco Rabanne Olympea: Geschenkset voor dames
€ 687,53/1l
€ 130,63
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Damesparfum Lattafa HIS CONFESSION
€ 429,00/1l
€ 42,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Moschino Moschino EDT testversie, 75 ml
€ 293,73/1l
€ 25,14
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 22,03
Verkoper: Katomix

Geschenkset Versace Eros Pour Homme: Eau de Toilette spray (50ml), douchegel (50ml) en aftershave balsem (50ml)
€ 23.520,00/1l
€ 70,56
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart

Flowerbomb - Eau de Parfum 100 ml + bodylotion 200 ml + Eau de Parfum 10 ml
€ 446,87/1l
€ 138,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Chatler Acqua (Gil) Woman (100 ml )
€ 131,70/1l
€ 13,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nishane Tempfluo Extrait de Parfum, testverpakking, 50 ml, UNISEX
€ 109,00
Verkoper: Fragranzia
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Hier presenteren wij u de Set met damesparfum Gisada AMBASSADORA, bestaande uit 2 stuks!
- Belangrijke informatie: De productverpakkingen kunnen variëren afhankelijk van de promoties van de fabrikant of het seizoen. De verschillende sets zijn verkrijgbaar zolang de voorraad strekt.
- Geslacht: Dames
- Aantal stuks: 2 stuks
- Bevat:
- Douchegel 100 ml
- Eau de Parfum 50 ml
- Ingrediënten:
- Sodium benzoate
- Sodium coco-sulfate
- Sodium lauroyl sarcosinate
- Tocopherol
- Water (Aqua)
- Citric acid
- Citronellol
- Coco-glucoside
- Glyceryl oleate
- Hydroxycitronellal
- Isoeugenol
- Lauryl glucoside
- Limonene
- Linalool
- Citral
- Glycerin
- Benzyl benzoate
- Geraniol
- Alcohol
- Parfum
Belangrijke informatie: De productverpakkingen kunnen variëren afhankelijk van de promoties van de fabrikant of het seizoen. De verschillende sets zijn verkrijgbaar zolang de voorraad strekt.
- Gewicht
- 0.2 kg
- Inhoud
- 150 ml
- Ingrediënten
- Topnoten: mandarijn, roze peper, bessen, viooltjesblad; Hartnoten: bloemen van de sinaasappelboom, jasmijn, kasjmierhout, freesia; Basisnoten: vanille, muskus, suiker, sandelhout, vetiver
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 7640164030753
- Gewicht
- 0.2 kg
- Inhoud
- 150 ml
- Ingrediënten
- Topnoten: mandarijn, roze peper, bessen, viooltjesblad; Hartnoten: bloemen van de sinaasappelboom, jasmijn, kasjmierhout, freesia; Basisnoten: vanille, muskus, suiker, sandelhout, vetiver
- Fabrikant
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 7640164030753
Veiligheidsinstructies
Gaat ook goed samen met

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Gisada Ambassadora Eau de Parfum: 50 ml. Formaat: 50 ml
€ 1.207,20/1l
€ 60,36
Verkoper: ParfumGroup

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 770,00/1l
€ 77,00
Gratis bezorging
BestsellerVerkoper: Sigma-Markt

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Ingwer, Mandarine, Rosa Pfeffer, Kakao, Jasmin, Lavendel, Praline
€ 198,00/1l
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gisada Ambassadora Eau de Parfum, 100 ml: Inhoud: 100 ml
€ 1.078,10/1l
€ 107,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Gisada Ambassador, damesparfum, eau de parfum, 100 ml
€ 867,70/1l
€ 86,77
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Gisada - Ambassador Eau de Parfum voor dames, 50 ml
€ 1.176,00/1l
€ 58,80
Verkoper: PerfumTraders

Gisada Ambassador Vrouwenparfumset: Eau de Parfum 50 ml + Douchegel 100 ml
€ 403,13/1l
€ 60,47
Verkoper: ParfumGroup

Gisada Ambassador For Men, eau de parfum, 50 ml
€ 1.050,40/1l
€ 52,52
Verkoper: ParfumGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE

Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 306,70/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Sephora Adventskalender 2025 - 24 beautyproducten
€ 429,00
Verkoper: LarzTronics

Dior J'adore, voor dames, 150 ml, navulbare flacon, Ylang-ylang, Damastroos, Jasmijn
€ 1.481,33/1l
€ 222,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Dior Sauvage, mannenparfum, 60 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon
€ 1.776,83/1l
€ 106,61
Verkoper: somnia24

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 3.263,33/1l
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Christian Dior, J'adore, Eau de Parfum, voor dames, 50 ml
€ 2.592,80/1l
€ 129,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Flieks Eetkamerstoel, set van 6, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
€ 571,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop

Gisada Ambassador Intense voor Heren, Eau de Parfum, 50 ml: Inhoud: 50 ml
€ 1.112,20/1l
€ 59,58
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,61
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Yara Moi Women Eau De Parfum Spray (100 ml)
€ 190,00/1l
€ 19,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Gisada Ambassador Eau de Parfum voor heren, 50 ml + Aftershave 100 ml (voor heren)
€ 411,93/1l
€ 61,79
Verkoper: ParfumGroup

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 600,00/1l
€ 73,80
-18%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbare flacon, topnoten: zwarte bessen, mandarijn, petitgrain; hartnoten: jasmijn, jasmijn sambac, lavendel, oranjebloesem; basisnoten: amber, cederhout, muskus, vanille
€ 1.633,40/1l
€ 81,67
Verkoper: ParfumGroup
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten














Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 7 juni 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
is erg lekker
heerlijke geur, een echte aanrader
Beoordeeld op 8 juni 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Parfum
Heel erg al geur en heel erg al pakje
Beoordeeld op 12 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Kilian Love, don't be shy Eau de Parfum met cadeauverpakking, 50 ml
€ 335,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.711,60/1l

Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray, set van 3 artikelen, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(11)Aantal beoordelingen: 11
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 887,40/1l

Dior Sauvage, voor heren, 300 ml, navulflacon, eau de parfum, fles, 1 stuk
€ 329,46
-€ 26,30Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 303,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.010,53/1l

Kilian Love Don't Be Shy Eau de Parfum, navulverpakking, 100 ml



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.478,60/1l

Eight & Bob Guèthary Eau de Parfum, 50 ml (damesparfum)
€ 240,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.814,40/1l

Electimuss Gladiator Oud Pure Parfum, 100 ml (unisex)



3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 238,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.388,30/1l

Rochas Rochas Man Eau de Toilette 100 ml + Eau de Toilette 50 ml M



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 42,77
Verkoper: SEILOIRE
€ 285,13/1l

Tiziana Terenzi Verna Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 272,61
-€ 62,49Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 210,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.101,20/1l

Perris Monte Carlo Ylang Ylang Nosy Be Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 157,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.570,80/1l

TOM FORD, Herfst-/Wintercollectie 2026, Mannenparfum, 2-delig, Eau de parfum, 100 ml, 10 ml, Spray
€ 150,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.372,36/1l

Edt Spray 100 ml/Edt Spray 30 ml Cacharel Amor Amor Geschenkset



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 143,82
Verkoper: PerfumTraders

Luna Rossa Ocean - Eau de Parfum - nplH - Inhoud: 150 ml
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 782,00/1l

Set met herenparfum Givenchy Gentlemen Boisée, bestaande uit 2 stuks
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l

Molton Brown Eau de Parfum, Molton Brown Fiery Pink Pepper Eau de Parfum, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 135,66
-€ 10,20Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 125,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.254,60/1l

Veel Succes
€ 124,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.244,40/1l

Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze Eau de Parfum Spray (90 ml)
€ 126,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.405,33/1l

PERFECT ABSOLUTE Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 117,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.171,10/1l

Lengling À la Carte - Reisset Deluxe (4 x 8 ml)
€ 117,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.346,00/1l

Dolce&Gabbana Q, Dames, 150 ml, Navulflacon, Eau de Parfum, Fles, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL,...



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(8)Aantal beoordelingen: 8
€ 111,18
-€ 5,96Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 105,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 701,47/1l

Prada Paradigme Le Parfum, navulbare spray (50 ml)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 97,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.950,40/1l