5,0



Gebaseerd op 11 beoordelingen
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Penhaligon's Halfeti Eau de Parfum Spray€ 2.346,00/1l
€ 234,60
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Roja Parfums Elixir Eau de Parfum, 75 ml, voor dames€ 2.623,47/1l
€ 196,76
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Oilily Eau de Parfum, parfum voor dames, 50 ml€ 659,80/1l
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Meer informatie over deze advertentie
Lattafa Gharam, parfum voor dames, 100 ml€ 398,50/1l
€ 39,85
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Remy Von Remy Marquis Eau de Parfum voor dames, 50 ml
€ 402,00/1l
€ 20,10
Verkoper: FragrancesBg

Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Marquis Von Remy Marquis Eau de Parfum voor dames, 60 ml
€ 335,00/1l
€ 20,10
Verkoper: FragrancesBg

Rasasi Romance, eau de parfum voor dames, 45 ml
€ 536,44/1l
€ 24,14
Verkoper: FragrancesBg

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Rasasi Chastity eau de parfum voor dames, 100 ml
€ 149,00/1l
€ 24,62
-39%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Amouage, Ashore, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 3.190,00/1l
€ 319,00
Verkoper: FragrancesBg

Rua29, Ipazia Intense, Eau de Parfum, voor dames, 100 ml
€ 414,60/1l
€ 41,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

YODEYMA Parfum Temis - Eau de Parfum voor dames (50 ml)
€ 316,40/1l
€ 15,82
Verkoper: Avanti_Shop

Al Wataniah Al Layl Eau de Parfum, 100 ml, voor dames
€ 200,00/1l
€ 20,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Embark, My Passion, eau de parfum, voor dames, 100 ml
€ 190,40/1l
€ 19,04
Verkoper: NutraBestBG

Lattafa Ekhtiari, parfum voor dames, 100 ml
€ 219,00/1l
€ 21,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yodeyma Temis Eau de Parfum voor dames, 100 ml
€ 301,00/1l
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop

Al Wataniah Tibyan Eau de Parfum, 100 ml (voor dames)
€ 266,70/1l
€ 26,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Shalis von Remy Marquis is een bloemig-fruitig parfum voor vrouwen.
De topnoten zijn fruitige tonen, alpineviooltjes en lavendel;
De hartnoten zijn roos, magnolia en pioenroos;
De basisnoten zijn muskus, amber en patchouli.
- Model
- Shalis
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/GEURSTOF, LINALOOL
- Fabrikant
- Remy Marquis
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 3700082500388
- Model
- Shalis
- Gewicht
- 0.05 kg
- Inhoud
- 50 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/GEURSTOF, LINALOOL
- Fabrikant
- Remy Marquis
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 3700082500388
Gaat ook goed samen met

Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.818,60/1l
€ 181,86
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes

Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.398,60/1l
€ 239,86
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Herendouchegel Versace Eros EDP (100 ml)
€ 599,40/1l
€ 59,94
Verkoper: Novada-Shop

Emporio Armani Stronger With You Intensely, eau de parfum voor heren, 100 ml, niet navulbaar, met tonen van roze peper, vanille en amber
€ 844,50/1l
€ 84,45
Verkoper: ParfumGroup

Riiffs Momento Eau De Parfum (100 ml)
€ 239,50/1l
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Prada Paradoxe Eau de Parfum, sprayflacon, 90 ml
€ 952,78/1l
€ 85,75
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Tom Ford Lost Cherry Eau de Parfum 50 ml - Fruitige Geur
€ 2.759,80/1l
€ 137,99
Gratis bezorging
Verkoper: LOGNOW

Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Valentino Valentina Donna Born in Roma Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 985,30/1l
€ 98,53
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Gucci Flora Gorgeous Gardenia Eau de Parfum, 100 ml, damesparfum
€ 550,00/1l
€ 65,99
-16%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo

Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup

Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum, 80 ml
€ 1.048,63/1l
€ 83,89
Verkoper: ParfumGroup

Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, voor dames, 70 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL; PARFUM (FRAGRANCE); TRIETHYL CITRATE; AQUA (WATER); ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE;...
€ 2.142,71/1l
€ 299,00
-€ 149,01Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Nusuk Ateeq Eau de Parfum, 100 ml
€ 251,90/1l
€ 25,19
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop

Jean Paul Gaultier Le Male Elixir, voor heren, 125 ml, niet navulbaar, lavendel, tonkabonen, benzoë
€ 622,32/1l
€ 77,79
Verkoper: ParfumGroup

Gisada Ambassador Herenparfum, 100 ml (voor mannen)
€ 770,00/1l
€ 77,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
€ 1.655,10/1l
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders

Collection Prestige Sultan 9 Eau de Parfum 50 ml, uniseks
€ 646,60/1l
€ 36,04
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,33
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco

Rayhaan – Terra, 100 ml
€ 331,30/1l
€ 33,13
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie

Clinique Aromatics Elixir Parfum Spray, 100 ml
€ 473,60/1l
€ 47,36
Verkoper: ParfumGroup
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten







































Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 26 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 17 mei 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 2 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 9 maart 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 8 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 8 januari 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 3 december 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Beoordeeld op 21 november 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l

Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 60,27
Verkoper: SEILOIRE
€ 301,35/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l

Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum Unisex 100 ml



4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5(74)Aantal beoordelingen: 74
€ 138,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.389,90/1l

Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(66)Aantal beoordelingen: 66
€ 26,78
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,80/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l

Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l

Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(43)Aantal beoordelingen: 43
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.655,10/1l