Aantal stuks:

2
  • 1
    Beschikbare opties weergeven
  • 2
  • 10
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

25000 g
  • 1000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 2500 g
  • 10000 g
    Beschikbare opties weergeven
  • 25000 g

Arquivet Fresh Free Run Kalkoen, 2,5 kg

€ 36,60

€ 1,46 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ARQUIVET Verse kalkoen en vis - Halfvochtig hondenvoer – 10 kg
ARQUIVET Verse kalkoen en vis - Halfvochtig hondenvoer – 10 kg
€ 79,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ARQUIVET Vers varkensvlees en vis uit Iberië - Halfvochtig hondenvoer - 10 kg
ARQUIVET Vers varkensvlees en vis uit Iberië - Halfvochtig hondenvoer - 10 kg
€ 75,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Arquivet GRAIN FREE met zalm, 12 kg
Arquivet GRAIN FREE met zalm, 12 kg
€ 7,87/1kg
€ 94,40
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Arquivet GRAIN FREE kalkoen met groenten, 12 kg
Arquivet GRAIN FREE kalkoen met groenten, 12 kg
€ 6,12/1kg
€ 80,66
-8%
€ 73,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Cavom Volwaardig Lam en Rijst, 20 kg
Cavom Volwaardig Lam en Rijst, 20 kg
€ 4,43/1kg
€ 89,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Purina ADULT 7+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
Purina ADULT 7+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
€ 13,20/1kg
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Brit Fresh RUN & WORK, Volwassen, Hond, 2,5 kg
Brit Fresh RUN & WORK, Volwassen, Hond, 2,5 kg
€ 13,12/1kg
€ 32,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Monge Monoproteïne Hondenvoer, kalkoen, 2,5 kg
Monge Monoproteïne Hondenvoer, kalkoen, 2,5 kg
€ 17,80
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met lam – Droogvoer voor honden – 20 kg
WIEJSKA ZAGRODA Kalkoen met lam – Droogvoer voor honden – 20 kg
€ 128,72/1kg
€ 128,72
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Hondenvlees, droogvoer, Carnilove Dog, lam en wild zwijn, 1,5 kg
Hondenvlees, droogvoer, Carnilove Dog, lam en wild zwijn, 1,5 kg
€ 16,04
Verkoper: Vrijetijdwinkel
Productafbeelding van Purina DOG CHOW Adult, 14 kg, lamreceptuur
Purina DOG CHOW Adult, 14 kg, lamreceptuur
€ 4,59/1kg
€ 64,30
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ARQUIVET Fresh Ocean Fish - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
ARQUIVET Fresh Ocean Fish - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
€ 36,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Purina ADULT 9+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
Purina ADULT 9+, Volwassen kattenvoer, Kip, 3 kg
€ 13,20/1kg
€ 39,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van JOSERA Adult Lam & Rijst - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Adult Lam & Rijst - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 11,68/1kg
€ 146,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van NATURE'S P, Hondenvoer voor puppy's, graanvrij, smaak: lamsvlees, 1,5 kg
NATURE'S P, Hondenvoer voor puppy's, graanvrij, smaak: lamsvlees, 1,5 kg
€ 29,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Alpha Spirit Volwaardig Hondenvoer MULTIPROT, 9 kg
Alpha Spirit Volwaardig Hondenvoer MULTIPROT, 9 kg
€ 9,68/1kg
€ 87,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van BULT Lam – droogvoer voor honden – 3 kg
BULT Lam – droogvoer voor honden – 3 kg
€ 7,76/1l
€ 23,27
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van BALTICA NATURAL&BALANCE Eend, maat M/L, 3 kg - hondenvoer
BALTICA NATURAL&BALANCE Eend, maat M/L, 3 kg - hondenvoer
€ 8,63/1kg
€ 25,89
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Arquivet Volwassen lamsvlees met rijst, 3 kg
Arquivet Volwassen lamsvlees met rijst, 3 kg
€ 11,57/1kg
€ 34,70
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Arquivet
Arquivet Fresh Free Run Kalkoen 2,5 kg
Verzend vanuit Duitsland · Persoonlijk contact bij vragen
Wij zijn een Duitse Kaufland-verkoper en staan voor onze service met onze naam.
Productkenmerken
75% vers vlees en vis. 25% groenten, fruit en kruiden. Volwaardig voer voor alle soorten volwassen honden, met een zeer grote eetlust. Honden kiezen altijd voor Fresh in plaats van ander voer.
Alleen natuurlijke, lokale en duurzame ingrediënten.
Gestoomd, koudgeperst. Niet geëxtrudeerd.
Hoge verteerbaarheid, minder ontlasting.
Glutenvrij, zonder vleesmeel, zonder kunstmatige kleur- en smaakstoffen
Technische specificaties
MerkArquivet
FabrikantArquivet
EAN/GTIN8435117891067
Gewicht verpakking2.6 kilogram
Aantal2500 gram
Onze diensten voor u
Snelle verzending
Verwerking binnen 1 werkdag · Verzending met DHL pakket
↩️
14 dagen retourrecht
Retourneren is · Retourkosten worden door de verkoper vergoed
Originele producten
100% nieuw & origineel verpakt · Verzending vanuit Duitsland
Alle merknamen en handelsmerken zijn eigendom van de respectieve rechthebbenden.
Gewicht
25000 g
Type diervoeder
Vermelding niet vereist
Aantal stuks
2
EAN
8435117891067
Fabrikant
Arquivet
Registratienummer
8435117891067

Gewicht
25000 g
Type diervoeder
Vermelding niet vereist
Aantal stuks
2
EAN
8435117891067
Fabrikant
Arquivet
Registratienummer
8435117891067
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ARQUIVET Vers varkensvlees en vis uit Iberië - Halfvochtig hondenvoer - 10 kg
ARQUIVET Vers varkensvlees en vis uit Iberië - Halfvochtig hondenvoer - 10 kg
€ 75,95
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ARQUIVET Verse kalkoen en vis - Halfvochtig hondenvoer – 10 kg
ARQUIVET Verse kalkoen en vis - Halfvochtig hondenvoer – 10 kg
€ 79,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ARQUIVET Vers varkensvlees en vis uit Iberië - Halfvochtig hondenvoer - 2 x 5 kg
ARQUIVET Vers varkensvlees en vis uit Iberië - Halfvochtig hondenvoer - 2 x 5 kg
€ 36,53
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ARQUIVET Verse kip en vis uit de oceaan - Droogvoer voor honden - 10 kg
ARQUIVET Verse kip en vis uit de oceaan - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 7,41/1kg
€ 74,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ARQUIVET Fresh Ocean Fish - Droogvoer voor honden - 10 kg
ARQUIVET Fresh Ocean Fish - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 79,05
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van ARQUIVET Verse zalm met kip - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
ARQUIVET Verse zalm met kip - halfnat hondenvoer - 2,5 kg
€ 34,80
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
Kunstgrasmat met nopstructuur voor drainage, 100x200 cm, geschikt voor buiten, balkon of terras
€ 8,50/1m²
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van ARQUIVET Fresh Ocean Fish - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
ARQUIVET Fresh Ocean Fish - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
€ 36,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 160 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 160 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 93,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Bosch MAXI JUNIOR 15 kg - Hondenvoer voor puppy's, met gevogelte
Bosch MAXI JUNIOR 15 kg - Hondenvoer voor puppy's, met gevogelte
€ 4,46/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 99,59
-€ 32,69
€ 66,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WISFOR Hondenkennel met 3 deuren, hondenkooi/hondenhuis met tafelblad, transportkooi, draadkooi, bijzettafel, maat: 78,5 x 56,8 x 65 cm, zwart
WISFOR Hondenkennel met 3 deuren, hondenkooi/hondenhuis met tafelblad, transportkooi, draadkooi, bijzettafel, maat: 78,5 x 56,8 x 65 cm, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 125,98
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
Buymax Topper, elastische hoeslaken van jersey, 100% katoen, geschikt voor matrassen tot 12 cm dik, afmeting 120x200 cm, antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 957
€ 13,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
SONNI douchecabine van 120x200 cm met stabilisator, gemaakt van 8 mm gehard, matglas, inclusief nanocoating voor douchewanden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 398,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Spiegelsysteem 'Martano', volledige spiegel, 160 x 42,5 cm
Spiegelsysteem 'Martano', volledige spiegel, 160 x 42,5 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van ARQUIVET Verse kip en vis uit de oceaan - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
ARQUIVET Verse kip en vis uit de oceaan - Droogvoer voor honden - 2,5 kg
€ 14,64/1kg
€ 36,60
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PawHut Deurbeveiligingshek, traphek, hondenhek, afschermingshek
PawHut Deurbeveiligingshek, traphek, hondenhek, afschermingshek
€ 57,15/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van PawHut hondenkooi, huisdierenkooi, hondenhut, hondenbox, hondenverblijf, grijs
PawHut hondenkooi, huisdierenkooi, hondenhut, hondenbox, hondenverblijf, grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 160 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 149,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 537
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 11 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 140 x 200 cm | 11 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.