Arabische wierookbrander voor de Ramadan, Bakhoor, metaal, Eid, Mabkhara

€ 23,00

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – do 22 oktober
Onze bestedeals
Overige kleine keukenapparaten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Solidchoice - Houten Incensestokhouder en Kegelhouder voor Aromatherapie
Solidchoice - Houten Incensestokhouder en Kegelhouder voor Aromatherapie
€ 41,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van Kwadratische theekopjes
Kwadratische theekopjes
€ 2,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van WESTMARK 32162270 WESTMARK Ausstechform Spekulatiuswalze Klausi 32162270
WESTMARK 32162270 WESTMARK Ausstechform Spekulatiuswalze Klausi 32162270
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Expasyl Applicatiekanules, 100 stuks
Expasyl Applicatiekanules, 100 stuks
€ 103,03
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Kutlu 10121600
Kutlu 10121600
€ 7,71
Gratis bezorging
Verkoper: Kutlu24
Productafbeelding van Solidchoice - Set van 4 Lavendelgeurkaarsen voor Aromatherapie
Solidchoice - Set van 4 Lavendelgeurkaarsen voor Aromatherapie
€ 37,95
Gratis bezorging
Verkoper: Vaihana
Productafbeelding van Eschenfelder wandmodel voor kersen, met trechter van aluminium
Eschenfelder wandmodel voor kersen, met trechter van aluminium
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 477,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Eschenfelder korenmolen, tafelmodel, met aluminium trechter
Eschenfelder korenmolen, tafelmodel, met aluminium trechter
€ 283,00
-€ 66,99
€ 216,01
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Browin Vleesmarinade
Browin Vleesmarinade
€ 18,91
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van My Lemonade DO9197LD, drankdispenser
My Lemonade DO9197LD, drankdispenser
€ 74,08
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Monin-sirooppomp voor flessen van 700 ml
Monin-sirooppomp voor flessen van 700 ml
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Deegdoseringstoestel met standaard
Deegdoseringstoestel met standaard
€ 215,40
Verkoper: Gastrojoker
Productafbeelding van Steba Rookdoos Startset (990900)
Steba Rookdoos Startset (990900)
€ 88,94
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Espressokruis HEZ298114 (zilver)
Espressokruis HEZ298114 (zilver)
€ 34,68
Verkoper: HAI-END
Productafbeelding van Suikermeter, 0-25%, resolutie 1%, 16 cm
Suikermeter, 0-25%, resolutie 1%, 16 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,54
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Reserveertanks voor Browin vulsystemen, 4 stuks, geschikt voor - 311007, 311008 - BIOWIN
Reserveertanks voor Browin vulsystemen, 4 stuks, geschikt voor - 311007, 311008 - BIOWIN
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,01
-36%
€ 7,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Vleespen van Browin met veiligheidsmechanisme
Vleespen van Browin met veiligheidsmechanisme
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,92
-34%
€ 27,58
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Butaangas brander voor culinaire hoogstandjes (compatibel met butaangas voor aansteker)
Butaangas brander voor culinaire hoogstandjes (compatibel met butaangas voor aansteker)
€ 19,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van INOMO wijnkoelstaaf met schenktuit, set van 2, in een elegante cadeauverpakking
INOMO wijnkoelstaaf met schenktuit, set van 2, in een elegante cadeauverpakking
€ 26,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Beschrijving: 8,3 inch Arabisch wierookvat voor Bakhoor, metaal, Eid, traditioneel, decoratie voor thuis. Productkenmerken: Type: Wierookvat Kleur: Goud + transparant Materiaal: Kunstmatig kristal Afmetingen: 8 x 21 cm / 3,1 x 8,3 inch Eigenschappen: - Veilig in gebruik: Gebruik deze veilige houder voor wierookstokjes met de deksel om ervoor te zorgen dat de vlam wordt ingeperkt. - Afneembare deksel: Het gemakkelijk afneembare deksel zorgt voor voldoende toegang tot uw wierookstokjes, Bakhoor en wierook. - Duurzame constructie: Breek niet zo gemakkelijk als keramische wierookvaten. - Uniek cadeau: Een mooi wierookvat cadeau voor elke gelegenheid. Een elegante decoratie voor uw huis of kantoor. Inhoud: 1 x Wierookbrander Opmerking: 1. Houd rekening met een foutmarge van 1-3 cm vanwege handmatige meting. Zorg ervoor dat u het niet erg vindt voordat u biedt. 2. De kleuren kunnen verschillen, afhankelijk van het beeldscherm. Begrijp dit alstublieft.
Fabrikant
mc star
EAN
6900147735565

Fabrikant
mc star
EAN
6900147735565
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ahmed Al Maghribi Marj, parfumextract, 60 ml, uniseks
Ahmed Al Maghribi Marj, parfumextract, 60 ml, uniseks
€ 1.099,83/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS
Productafbeelding van Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 962,08
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Lattafa Badee Al Oud Collection MINI 5 x 5 ml
Lattafa Badee Al Oud Collection MINI 5 x 5 ml
€ 226,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 22,64
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Bakhoor Al Afzal 70g - El Nabil
Bakhoor Al Afzal 70g - El Nabil
€ 170,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Cisolen Brander, Bakhoor-verdamper, metalen, vintage
Cisolen Brander, Bakhoor-verdamper, metalen, vintage
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Bakhoor Al Night 30 g - El Nabil
Bakhoor Al Night 30 g - El Nabil
€ 170,00/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Lattafa Pride/ No. 03 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
Lattafa Pride/ No. 03 Giftset Collection Eau de Parfum 5x20ml
€ 267,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 30,14
-11%
€ 26,76
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Ahmed Al Maghribi Kaaf Eau de Parfum, 100 ml
Ahmed Al Maghribi Kaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 252,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 31,81
-20%
€ 25,25
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Maison Alhambra Forbidden Love Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
Maison Alhambra Forbidden Love Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
€ 250,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 105
€ 20,03
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bosch Serie 4 WAN28127, voorzijde vulling, 8 kg, , 72 dB, 1400 toeren per minuut, A
Bosch Serie 4 WAN28127, voorzijde vulling, 8 kg, , 72 dB, 1400 toeren per minuut, A
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 1.272,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Buy-Store-Official
Productafbeelding van Bakhoor Yala 40g - Ard Al Zaafaran
Bakhoor Yala 40g - Ard Al Zaafaran
€ 322,50/1l
€ 12,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 13 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 80 x 200 cm | 13 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 61,90
-8%
€ 56,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van 350 ml universele, draagbare stoomreiniger, handzame stoomreiniger zonder chemicaliën
350 ml universele, draagbare stoomreiniger, handzame stoomreiniger zonder chemicaliën
€ 119,97/1l
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Jopassy roomdivider met wielen, 3-delig, antraciet, 263x181 cm. Opvouwbare ruimteverdeler, geschikt voor binnen- en buitengebruik. Scheidingswand voor de tuin, privacy scherm, ruimteverdeler
Jopassy roomdivider met wielen, 3-delig, antraciet, 263x181 cm. Opvouwbare ruimteverdeler, geschikt voor binnen- en buitengebruik. Scheidingswand voor de tuin, privacy scherm, ruimteverdeler
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: SA-WLONG
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Ansaam Gold Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Perfumes - Ansaam Gold Eau de Parfum, 100 ml
€ 317,70/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 31,77
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
Mobiele luchtkoeler met waterreservoir | Verdampingskoeler | Ventilator
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 56
€ 94,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Escada Especially Eau de Parfum, 75 ml
Escada Especially Eau de Parfum, 75 ml
€ 472,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 141
€ 35,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Set van 2 verduisterende gordijnen met fronsband en lus voor de roede, fluweelgordijn met reliëfpatroon, verduisteringsgordijn voor slaapkamer, hotel of restaurant, beige, 132x244 cm
Set van 2 verduisterende gordijnen met fronsband en lus voor de roede, fluweelgordijn met reliëfpatroon, verduisteringsgordijn voor slaapkamer, hotel of restaurant, beige, 132x244 cm
€ 28,27/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 68,98
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Apple iPad, 27,9 cm (11 inch), 2360 x 1640 pixels, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Roze
Apple iPad, 27,9 cm (11 inch), 2360 x 1640 pixels, 128 GB, iPadOS 18, 477 g, Roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 186
€ 547,68
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Lattafa Pure Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met noten van agarhout (oud), kaneel en nootmuskaat, jasmijn en sandelhout, amber, guaiac hout, vanille, muskus en cederhout
Lattafa Pure Oud, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, met noten van agarhout (oud), kaneel en nootmuskaat, jasmijn en sandelhout, amber, guaiac hout, vanille, muskus en cederhout
€ 187,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 937
€ 18,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apple iPad 64 GB Silver (9th Gen) 2021 Cellular
Apple iPad 64 GB Silver (9th Gen) 2021 Cellular
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 52
Gereviseerd
€ 255,00
Gratis bezorging
Verkoper: MOBII-X
Productafbeelding van Maison Asrar Legacy Eau de Parfum, 100 ml
Maison Asrar Legacy Eau de Parfum, 100 ml
€ 549,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 1.548,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 426,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 42,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Yara Collectie Geschenkset: Yara Edp 5ml / Yara Moi Edp 5ml / Yara Tous Edp 5ml / Yara Candy Edp 5ml
Lattafa Yara Collectie Geschenkset: Yara Edp 5ml / Yara Moi Edp 5ml / Yara Tous Edp 5ml / Yara Candy Edp 5ml
€ 258,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Twee-laags pizzabakoven van 3000W met cordierietsteen voor pizza's, zoals uit een steenoven. Pizzabakoven, oven
Twee-laags pizzabakoven van 3000W met cordierietsteen voor pizza's, zoals uit een steenoven. Pizzabakoven, oven
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 314,99
-€ 25,00
€ 289,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Styropor snijmachine 200W. Schuimsnijder van aluminiumlegering. Styropor snijder met nikkel-chroom legering. 42V uitgangsspanning. Snijlengte: 115 cm
Styropor snijmachine 200W. Schuimsnijder van aluminiumlegering. Styropor snijder met nikkel-chroom legering. 42V uitgangsspanning. Snijlengte: 115 cm
€ 426,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van Pizzaoven 2000W met cordieriet steen voor pizza's zoals uit een steenoven. Pizzaoven, oven, geschikt voor professioneel gebruik
Pizzaoven 2000W met cordieriet steen voor pizza's zoals uit een steenoven. Pizzaoven, oven, geschikt voor professioneel gebruik
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 203,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Draagbare keukenbar van 120 cm, inklapbare eettafel, open opbergruimte, AC-aansluiting + USB-poort, glazen deur, verstelbaar laminaat, wielen met remmen.
Draagbare keukenbar van 120 cm, inklapbare eettafel, open opbergruimte, AC-aansluiting + USB-poort, glazen deur, verstelbaar laminaat, wielen met remmen.
€ 284,72
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Wiltec worstklemmer voor worsten, inclusief 1000 klemmen. Worstklemmer om worstproducten te verpakken, gemaakt van staal. Klemmer voor de worstenproductie
Wiltec worstklemmer voor worsten, inclusief 1000 klemmen. Worstklemmer om worstproducten te verpakken, gemaakt van staal. Klemmer voor de worstenproductie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 175,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Draagbare keukenbar van 120 cm, inklapbare eettafel, open opbergruimte, AC-aansluiting + USB-poort, glazen deur, verstelbaar laminaat, wielen met remmen.
Draagbare keukenbar van 120 cm, inklapbare eettafel, open opbergruimte, AC-aansluiting + USB-poort, glazen deur, verstelbaar laminaat, wielen met remmen.
€ 248,96
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Draagbare keukenbar van 120 cm, inklapbare eettafel, open opbergruimte, AC-aansluiting + USB-poort, glazen deur, verstelbaar laminaat, wielen met remmen.
Draagbare keukenbar van 120 cm, inklapbare eettafel, open opbergruimte, AC-aansluiting + USB-poort, glazen deur, verstelbaar laminaat, wielen met remmen.
€ 236,51
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van TheWootz Onderhoudsduo Snijplank 500ml – 100% Druivenpitolie + Bijenwas 50g – Compleet Onderhoud voor Houten & Bamboe Snijplanken
TheWootz Onderhoudsduo Snijplank 500ml – 100% Druivenpitolie + Bijenwas 50g – Compleet Onderhoud voor Houten & Bamboe Snijplanken
€ 29,95
Verkoper: TheWootz
Productafbeelding van COSTWAY Buitenpizzaoven, draagbare pizzaoven van roestvrij staal met pizzasteen, pizzaschep, thermometer, inklapbare poten en draagtas
COSTWAY Buitenpizzaoven, draagbare pizzaoven van roestvrij staal met pizzasteen, pizzaschep, thermometer, inklapbare poten en draagtas
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 182,99
-€ 5,00
€ 177,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van TheWootz Onderhoudsduo Snijplank 200ml – 100% Druivenpitolie + Bijenwas 50g – Compleet Onderhoud voor Houten & Bamboe Snijplanken
TheWootz Onderhoudsduo Snijplank 200ml – 100% Druivenpitolie + Bijenwas 50g – Compleet Onderhoud voor Houten & Bamboe Snijplanken
€ 23,95
Verkoper: TheWootz
Productafbeelding van TheWootz Onderhoudsduo Snijplank 250ml – 100% Druivenpitolie + Bijenwas 50g – Compleet Onderhoud voor Houten & Bamboe Snijplanken
TheWootz Onderhoudsduo Snijplank 250ml – 100% Druivenpitolie + Bijenwas 50g – Compleet Onderhoud voor Houten & Bamboe Snijplanken
€ 24,50
Verkoper: TheWootz
Productafbeelding van VEVOR Mini-pannenkoekenmachine voor commercieel gebruik, kleine pannenkoekenmachine, 50 stuks, diameter 43 mm, Dorayaki-bakmachine, 1700 W, dubbele temperatuur- en tijdregeling, geschikt voor keukens en restaurants
VEVOR Mini-pannenkoekenmachine voor commercieel gebruik, kleine pannenkoekenmachine, 50 stuks, diameter 43 mm, Dorayaki-bakmachine, 1700 W, dubbele temperatuur- en tijdregeling, geschikt voor keukens en restaurants
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 162,80
-€ 45,81
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van TheWootz Onderhoudsduo Snijplank 40ml – 100% Druivenpitolie + Bijenwas 50g – Compleet Onderhoud voor Houten & Bamboe Snijplanken
TheWootz Onderhoudsduo Snijplank 40ml – 100% Druivenpitolie + Bijenwas 50g – Compleet Onderhoud voor Houten & Bamboe Snijplanken
€ 20,95
Verkoper: TheWootz
Productafbeelding van Wiltec worstvuller, worstvulmachine met een inhoud van 3,5 liter, geschikt voor het vullen van worsten met gehakt. Machine om zelf bratwurst te maken
Wiltec worstvuller, worstvulmachine met een inhoud van 3,5 liter, geschikt voor het vullen van worsten met gehakt. Machine om zelf bratwurst te maken
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Elektrische honingextractor, tangentiële extractor, voor imkers, honing, geschikt voor 2/4 bijenkorven
Elektrische honingextractor, tangentiële extractor, voor imkers, honing, geschikt voor 2/4 bijenkorven
€ 203,99
Gratis bezorging
Verkoper: ucohome
Productafbeelding van COSTWAY 4,8 liter worstvuller, worstmachine inclusief 4 vulslangen van roestvrij staal, worstspuit, worstvullmachine
COSTWAY 4,8 liter worstvuller, worstmachine inclusief 4 vulslangen van roestvrij staal, worstspuit, worstvullmachine
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY 3 liter worstvuller van roestvrij staal, inclusief 4 vulslangen, worstvulmachine, worstmachine
COSTWAY 3 liter worstvuller van roestvrij staal, inclusief 4 vulslangen, worstvulmachine, worstmachine
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY 3,6 liter worstvuller, worstmachine, worstvullmachine, inclusief 4 vulslangen, roestvrij staal
COSTWAY 3,6 liter worstvuller, worstmachine, worstvullmachine, inclusief 4 vulslangen, roestvrij staal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY 1,5 liter worstvuller, worstmachine, worstvullmachine, worstpers, inclusief 4 vulslangen
COSTWAY 1,5 liter worstvuller, worstmachine, worstvullmachine, worstpers, inclusief 4 vulslangen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 44,99
-6%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Wiltec XL Botzaag, 43 cm zaagblad, handzaag voor het zagen van botten, geschikt voor jagers, slagers, gastronomen, vleeszaag, slagerszaag
Wiltec XL Botzaag, 43 cm zaagblad, handzaag voor het zagen van botten, geschikt voor jagers, slagers, gastronomen, vleeszaag, slagerszaag
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,99
-8%
€ 37,49
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec