Aantal stuks:

1
  • 1
  • 10
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

60 g
  • 60 g
  • 70 g
    Beschikbare opties weergeven

Activlab Pharma Essepatil EXTRA – Fosfolipiden ter ondersteuning van de leverfunctie, 50 capsules

€ 4,20

€ 70,00 / 1l

plus € 8,49 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Cardiolis – voedingssupplement met plantenextracten, vitamines en aminozuren ter ondersteuning van de hartfunctie (30 capsules)
Cardiolis – voedingssupplement met plantenextracten, vitamines en aminozuren ter ondersteuning van de hartfunctie (30 capsules)
€ 2.154,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,62
Gratis bezorging
Verkoper: AltaShop
Welkomstdeals
Productafbeelding van Garcinia Cambogia Forte – Capsules ter ondersteuning van de stofwisseling - 30 capsules
Garcinia Cambogia Forte – Capsules ter ondersteuning van de stofwisseling - 30 capsules
€ 1.533,33/1kg
€ 35,00
-7%
€ 32,20
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Welkomstdeals
Productafbeelding van CardioCare – Capsules ter ondersteuning van de hartfunctie en het cardiovasculaire welzijn – 30 capsules
CardioCare – Capsules ter ondersteuning van de hartfunctie en het cardiovasculaire welzijn – 30 capsules
€ 1.533,33/1kg
€ 35,00
-7%
€ 32,20
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Welkomstdeals
Productafbeelding van Cardioritmon Colesterolo – Tabletten ter ondersteuning van de hartfunctie en het cholesterolgehalte - 60 tabletten
Cardioritmon Colesterolo – Tabletten ter ondersteuning van de hartfunctie en het cholesterolgehalte - 60 tabletten
€ 1.533,33/1kg
€ 35,00
-7%
€ 32,20
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Essetil Forte 600 mg – Langwerkende voedingssupplementen in capsules (30 stuks)
Essetil Forte 600 mg – Langwerkende voedingssupplementen in capsules (30 stuks)
€ 138,31/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg, 30 tabletten – Hoge concentratie sojafosfolipiden, sojalecithine voor de lever, het zenuwstelsel en het cholesterol
Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg, 30 tabletten – Hoge concentratie sojafosfolipiden, sojalecithine voor de lever, het zenuwstelsel en het cholesterol
€ 170,75/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,83
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Esseliv 1x50 capsules. Fosfolipiden. Geschikt voor leveraandoeningen. Essentieel
Esseliv 1x50 capsules. Fosfolipiden. Geschikt voor leveraandoeningen. Essentieel
€ 285,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 19,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Activlab Silymarin Extra, 70 mg mariadistel, 30 capsules
Activlab Silymarin Extra, 70 mg mariadistel, 30 capsules
€ 56,40/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,41
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van SYLIMARIN 70 GOLD: Mariendistel, leverondersteuning, Alg Pharma, 30 tabletten.
SYLIMARIN 70 GOLD: Mariendistel, leverondersteuning, Alg Pharma, 30 tabletten.
€ 124,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,31
-5%
€ 1,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hepatil 150mg, 40 tabletten - Lange houdbaarheid!
Hepatil 150mg, 40 tabletten - Lange houdbaarheid!
€ 1.099,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Twardy Kalium + Magnesium capsules ter ondersteuning van de spierfunctie, 60 capsules
Twardy Kalium + Magnesium capsules ter ondersteuning van de spierfunctie, 60 capsules
€ 155,67/1kg
€ 16,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Voedingssupplement ter ondersteuning van de schildklier, WeightWorld Jodium, 365 tabletten
Voedingssupplement ter ondersteuning van de schildklier, WeightWorld Jodium, 365 tabletten
€ 82,87/1kg
€ 49,72
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van NICApur L-Lysine Complex capsules, ter ondersteuning van het immuunsysteem en de slijmvliezen, 60 capsules
NICApur L-Lysine Complex capsules, ter ondersteuning van het immuunsysteem en de slijmvliezen, 60 capsules
€ 196,29/1kg
€ 13,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Keltican forte capsules ter ondersteuning van de zenuwregeneratie, 60 capsules
Keltican forte capsules ter ondersteuning van de zenuwregeneratie, 60 capsules
€ 3.112,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 49,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Welkomstdeals
Productafbeelding van GLPro voedingssupplement ter ondersteuning van de bloedsomloop en het energiebehoud – 30 capsules
GLPro voedingssupplement ter ondersteuning van de bloedsomloop en het energiebehoud – 30 capsules
€ 1.533,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,00
-7%
€ 32,20
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PremiumHealth24
Productafbeelding van Avitale 2000 mg D-mannose, portiezakjes ter ondersteuning van de blaaswand, 15 zakjes
Avitale 2000 mg D-mannose, portiezakjes ter ondersteuning van de blaaswand, 15 zakjes
€ 168,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,60
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Prostonel - Ondersteuning voor de prostaat en urinewegen, 30 capsules
Prostonel - Ondersteuning voor de prostaat en urinewegen, 30 capsules
€ 250,00/1l
€ 25,00
Verkoper: NewGenMarketing
Productafbeelding van Voedingssupplement ter ondersteuning van vitaliteit en energie: Lazarraga Tribulus Complex, 180 capsules
Voedingssupplement ter ondersteuning van vitaliteit en energie: Lazarraga Tribulus Complex, 180 capsules
€ 127,15/1kg
€ 50,86
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Voedingssupplement ter ondersteuning van de spijsvertering, Kijimea Regularis, 250g
Voedingssupplement ter ondersteuning van de spijsvertering, Kijimea Regularis, 250g
€ 21.600,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,60
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Essepatil EXTRA

Ondersteunt de juiste werking van de lever

Verpakking:

  • 50 capsules

Korte beschrijving:

Essepatil EXTRA van Activlab Pharma is een supplement dat sojapfosfolipiden bevat en wordt gebruikt om de voeding aan te vullen met stoffen die een positieve invloed hebben op de werking en regeneratie van de lever.

De lever is een van de grootste en belangrijkste organen van het lichaam. Het vervult een verscheidenheid aan functies, waaronder het ontgiften van het lichaam door medicijnen, drugs, alcohol en giftige stoffen in de omgeving af te breken en uit te scheiden. De functies van de lever worden aangetast wanneer de toestand van haar cellen verslechtert. Om een goede werking en regeneratie te waarborgen, zijn sojapfosfolipiden nuttig.

Sojapfosfolipiden zijn een natuurlijk bestanddeel van de membranen van levercellen (hepatocyten). Ze bevorderen de afvoer van schadelijke afvalstoffen uit het lichaam, verbeteren de vetvertering en versnellen de regeneratie van levercellen.

Het is met name aan te raden om de voeding aan te vullen met sojapfosfolipiden:

  • Na het eten van moeilijk verteerbare voedingsmiddelen
  • Na het drinken van alcohol
  • Tijdens periodes van intensief medicijngebruik.

Gebruiksaanwijzing:

  • 2 capsules per dag

Voedingswaarden:

Dagelijkse dosis (2 capsules):

Sojafosfolipiden 600 mg

Ingrediënten:

Sojalecithine, scheidingsmiddel: microkristalijne cellulose, magnesiumzouten van vetzuren en siliciumdioxide; zetmeel, capsule (gelatine, kleurstoffen: ijzeroxiden en -hydroxiden). Kan sporen bevatten van: glutenbevattende granen, melk.

De aanbevolen dagelijkse dosis mag niet worden overschreden.

Dit voedingssupplement mag niet worden gebruikt als vervanging van een gevarieerde en evenwichtige voeding.

Inhoud
60 ml
Ingrediënten
Sojalecithine, scheidingsmiddel: microkristalijne cellulose, magnesiumzouten van voedingsvetzuren en siliciumdioxide; zetmeel, capsule (gelatine, kleurstof: ijzeroxiden en -hydroxiden). Kan derivaten van: glutenbevattende granen, melk bevatten.
Gewicht
60 g
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Verkoopbenaming
Essepatil Extra
Fabrikant
Activlab
Model
2025
Hoeveelheidsaanduiding
1
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
2 capsules per dag
MPN (Manufacturer Part Number)
FR/080
EAN
5903260900811

Inhoud
60 ml
Ingrediënten
Sojalecithine, scheidingsmiddel: microkristalijne cellulose, magnesiumzouten van voedingsvetzuren en siliciumdioxide; zetmeel, capsule (gelatine, kleurstof: ijzeroxiden en -hydroxiden). Kan derivaten van: glutenbevattende granen, melk bevatten.
Gewicht
60 g
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Verkoopbenaming
Essepatil Extra
Fabrikant
Activlab
Model
2025
Hoeveelheidsaanduiding
1
Aantal stuks
1
Aanbevolen dosering
2 capsules per dag
MPN (Manufacturer Part Number)
FR/080
EAN
5903260900811
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Essepatil Extra Softgel 60 capsules, voor regeneratie van de lever
Essepatil Extra Softgel 60 capsules, voor regeneratie van de lever
€ 63,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,41
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg, 30 tabletten – Hoge concentratie sojafosfolipiden, sojalecithine voor de lever, het zenuwstelsel en het cholesterol
Activlab Pharma Essepatil EXTRA MAX 600 mg, 30 tabletten – Hoge concentratie sojafosfolipiden, sojalecithine voor de lever, het zenuwstelsel en het cholesterol
€ 170,75/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,83
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 259
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Activlab Silymarin Extra, 70 mg mariadistel, 30 capsules
Activlab Silymarin Extra, 70 mg mariadistel, 30 capsules
€ 56,40/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 1,41
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van SYLIMARIN 70 GOLD: Mariendistel, leverondersteuning, Alg Pharma, 30 tabletten.
SYLIMARIN 70 GOLD: Mariendistel, leverondersteuning, Alg Pharma, 30 tabletten.
€ 124,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,31
-5%
€ 1,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
Ashwagandha capsules - 360 stuks (650mg) - 2.600mg, hoge dosering - Premium Indiase ashwagandha - Vegan - TRUE NATURE®
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 56,33
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 454
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van ESSELIV D3 fosfolipiden uit soja, kurkuma, 50 capsules
ESSELIV D3 fosfolipiden uit soja, kurkuma, 50 capsules
€ 250.999,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 17,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Douchekop met filter: hoogwaardige handdouche met filtratie in 15 lagen, inclusief 1,5 meter slang en 3 verschillende straalstanden. Dit zuinige douchekop verwijdert hard water, restchloor, bacteriën en zware metalen
Douchekop met filter: hoogwaardige handdouche met filtratie in 15 lagen, inclusief 1,5 meter slang en 3 verschillende straalstanden. Dit zuinige douchekop verwijdert hard water, restchloor, bacteriën en zware metalen
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Productafbeelding van Emporio Armani She Elle Eau de Parfum, 100 ml
Emporio Armani She Elle Eau de Parfum, 100 ml
€ 433,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 297
€ 43,30
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Activlab MultiVit voor mannen, 60 capsules
Activlab MultiVit voor mannen, 60 capsules
€ 134,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,39
Verkoper: Activlab_Official_Store
Productafbeelding van Kiano Elegance 55-inch (139,7 cm) televisie, 4K, Tizen OS Smart TV (aangedreven door Samsung), DLED, Wi-Fi, Netflix/HBO
Kiano Elegance 55-inch (139,7 cm) televisie, 4K, Tizen OS Smart TV (aangedreven door Samsung), DLED, Wi-Fi, Netflix/HBO
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 329,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van PARAZAX complex, 30 capsules, het origineel
PARAZAX complex, 30 capsules, het origineel
€ 3.339,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 54,99
-5%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 405
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 149
€ 342,64
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Philips D165B Huistelefoon - Vaste Telefoon - DECT Telefoon met 10 uur Spreektijd – Huistelefoon met 1,6 Inch Display - Draadloze Telefoon voor Vaste Lijn 200 Uur Standby - Zwart
Philips D165B Huistelefoon - Vaste Telefoon - DECT Telefoon met 10 uur Spreektijd – Huistelefoon met 1,6 Inch Display - Draadloze Telefoon voor Vaste Lijn 200 Uur Standby - Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 307
€ 60,03
-25%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Xiaomi Redmi A3 LTE, 3GB RAM, 64GB opslag, dual SIM, zwart, EU-model
Xiaomi Redmi A3 LTE, 3GB RAM, 64GB opslag, dual SIM, zwart, EU-model
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 306,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
SONGMICS Dumbbell Set, 2-in-1, korte dumbbells, 2x10 kg, voor thuisgebruik, 1 paar
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 700
€ 59,98
-2%
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
Televisie Kiano – 55 inch – Smart TV – UHD 55" – 4K UHD – 3840 x 2160 pixels – VIDAA – WiFi – Miracast – PVR-recorder – tuner DVB-T2/S2 – DLED
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 325,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
ProfiCook 501080 Proficook PC-VK 1080 PC
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 61,33
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
travelite vrijetijdsrugzak rugzak met laptopvak Basic Melange Backpack 22L Anthracite grijs
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 33,21
-9%
€ 29,96
Verkoper: Bagalio
Productafbeelding van OKWISH IPL-apparaat voor ontharing, laserapparaat voor ontharing met 5 energieniveaus, 999.999 lichtpulsen, permanente en pijnloze ontharing
OKWISH IPL-apparaat voor ontharing, laserapparaat voor ontharing met 5 energieniveaus, 999.999 lichtpulsen, permanente en pijnloze ontharing
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fyntera
Productafbeelding van Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
Varta Powerbank Energy, 20000 mAh + Micro USB-kabel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 42,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Qekud S3 Elektrische Skateboard – 550*2W Dual-motor, 45 km/u, 35 km bereik, all-terrain wielen, IPX4 waterdicht, OLED afstandsbediening
Qekud S3 Elektrische Skateboard – 550*2W Dual-motor, 45 km/u, 35 km bereik, all-terrain wielen, IPX4 waterdicht, OLED afstandsbediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 459,00
-€ 10,00
€ 449,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Panasonic DECT draadloos telefoon KX-TG6522GB, met handsfree functie
Panasonic DECT draadloos telefoon KX-TG6522GB, met handsfree functie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 199,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Vitamine D3 K2 5000 IE, MK-7 100 µg, 240 softgels met lijnzaadolie
Vitamine D3 K2 5000 IE, MK-7 100 µg, 240 softgels met lijnzaadolie
€ 17.900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: BioMedicalPharma
Productafbeelding van Cellulite Pro - Poeder met Rode wijn extract, Bietenconcentraat, Garcinia cambogia extract - 125 g
Cellulite Pro - Poeder met Rode wijn extract, Bietenconcentraat, Garcinia cambogia extract - 125 g
€ 127,60/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,95
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 64,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 382
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 19 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Doe je lever een plezier
Aantal stuks 1Gewicht 0,06 kg
Beoordeeld op 27 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 10Gewicht 0,07 kg
Beoordeeld op 15 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 10Gewicht 0,07 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
Vita Elements Zwartekümmelolie Set van 3 400 Capsules Nigella Sativa Koudgeperst Vitamine E Voedingssupplement
€ 88,99
-€ 8,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 93,74/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine D3 + K2 Depot Set van 3 180 Tabletten Vitamine K2 Botten Voedingssupplement
€ 91,99
-€ 11,00
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 599,93/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
Vita Elements Astaxanthine 12 mg per capsule Set van 3 540 capsules Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 204,65/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
Vita Elements Multivitamine Complex Set van 3 180 Capsules 21 Voedingsstoffen Immuunsysteem Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 185,77/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Shilajit Hars Set van 3 50g Fulvinezuur Mineralen Vitaliteit Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Shilajit Hars Set van 3 50g Fulvinezuur Mineralen Vitaliteit Voedingssupplement
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 50,99
-11%
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 299,93/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg