Galfrè - Gevuld met artisjokken in olijfolie - 3 kg

€ 143,00

€ 47,67 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Groente- & Fruitconserven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gekonfijte artisjokharten in olie, 280 gram
Gekonfijte artisjokharten in olie, 280 gram
€ 9,88/1l
€ 3,40
-4%
€ 3,23
Verkoper: Katomix
karamellisierte Zwiebeln
Gekaramelliseerde uien, "Delizie Vaticane di Tropea" - Calabrische beschermde geografische aanduiding (A.O.P.) rode uien uit Tropea - Italiaanse delicatessen
€ 32,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,90
-12%
€ 6,90
Verkoper: DelizieVaticanediTropea
Productafbeelding van Sardelfilets in olijfolie, 160 gram - Colimena
Sardelfilets in olijfolie, 160 gram - Colimena
€ 115,63/1kg
€ 20,35
-9%
€ 18,50
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Galfrè - Ganze kastanjepadden in olijfolie - 1,6 kg
Galfrè - Ganze kastanjepadden in olijfolie - 1,6 kg
€ 74,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Pudliszki, tomatenconcentraat, 4,5 kg
Pudliszki, tomatenconcentraat, 4,5 kg
€ 6,62/1kg
€ 31,35
-5%
€ 29,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Galfrè - Gesneden cantharellen in olijfolie - 1,6 kg
Galfrè - Gesneden cantharellen in olijfolie - 1,6 kg
€ 71,25/1kg
€ 114,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Gedroogde tomatencrème 130 gram - Ranise
Gedroogde tomatencrème 130 gram - Ranise
€ 82,31/1l
€ 11,77
-9%
€ 10,70
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Meerassige in olijfolie, 240 gram - Colimena
Meerassige in olijfolie, 240 gram - Colimena
€ 96,25/1kg
€ 25,41
-9%
€ 23,10
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Pudliszki Tomaatensaus met kruiden en de smaak van geroosterde knoflook, 495 gram
Pudliszki Tomaatensaus met kruiden en de smaak van geroosterde knoflook, 495 gram
€ 6,28/1kg
€ 3,31
-5%
€ 3,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tonijnsaus met olijven, 190 gram - Colimena
Tonijnsaus met olijven, 190 gram - Colimena
€ 53,42/1kg
€ 11,16
-9%
€ 10,15
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Tonijnfilet in olijfolie, 180 gram - Colimena
Tonijnfilet in olijfolie, 180 gram - Colimena
€ 84,44/1kg
€ 16,72
-9%
€ 15,20
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Artisjokken in olijfolie, 280 gram
Artisjokken in olijfolie, 280 gram
€ 37,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,55
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Knoflook, gemarineerd, 550 gram - Demetra
Knoflook, gemarineerd, 550 gram - Demetra
€ 30,47/1kg
€ 18,43
-9%
€ 16,76
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van TGQ Abrikozenhalve in siroop, 2500 gram
TGQ Abrikozenhalve in siroop, 2500 gram
€ 4,28/1kg
€ 13,50
-4%
€ 12,83
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Taggiasca olijven, ontpit, 180 gram - Ranise
Taggiasca olijven, ontpit, 180 gram - Ranise
€ 53,33/1kg
€ 10,56
-9%
€ 9,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Tonijnstukjes op eigen sap, 1,705 kg
Tonijnstukjes op eigen sap, 1,705 kg
€ 13,40/1kg
€ 24,13
-5%
€ 22,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
Mutti Passata, tomatenpuree, 500 g
€ 34,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Tomatenconcentraat Topseller, 190 gram
Tomatenconcentraat Topseller, 190 gram
€ 3,23/1kg
€ 1,02
-4%
€ 0,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Polenta met cantharellen, 400 gram.
Polenta met cantharellen, 400 gram.
€ 21,50/1kg
€ 9,46
-9%
€ 8,60
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Bonduelle doperwten, 212 ml
Bonduelle doperwten, 212 ml
€ 84.950,00/1kg
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze artisjokken van Galfrè, verpakt in olie, worden bereid volgens een traditioneel recept. Alleen Italiaanse artisjokken van hoge kwaliteit, die de juiste rijpheid hebben bereikt, worden geselecteerd. Ze worden geblancheerd in water en azijn, met de hand in potten gevuld en bedekt met goede olijfolie. Het gebruik van kunstmatige conserveermiddelen wordt gecompenseerd door een kort pasteurisatieproces, dat de conservering en het behoud van de kenmerkende smaak garandeert. Artisjokken zijn heerlijk als aperitief of voorgerecht, op zelfgemaakte pizza, in salades, als vulling voor hartige taarten of in duizenden andere gerechten.
Ingrediënten
Artisjokken 63%, olijfolie 36%, wijnazijn, zout
Voedingswaarde
Voedingswaarden (per 100 gram product): Energie 432 kJ / 104 kcal. Vetten 9,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 1,6 g. Koolhydraten 3,8 g, waarvan suikers 0 g. Eiwitten 1,6 g. Zout 0,87 g.
Gewicht
3000 g
Levensmiddelenbedrijven
Galfrè Antipasti d'Italia S.r.l. 
Verkoopbenaming
Ganzen artisjokken in olijfolie
Fabrikant
Galfrè
EAN
8001535206112

Ingrediënten
Artisjokken 63%, olijfolie 36%, wijnazijn, zout
Voedingswaarde
Voedingswaarden (per 100 gram product): Energie 432 kJ / 104 kcal. Vetten 9,2 g, waarvan verzadigde vetzuren 1,6 g. Koolhydraten 3,8 g, waarvan suikers 0 g. Eiwitten 1,6 g. Zout 0,87 g.
Gewicht
3000 g
Levensmiddelenbedrijven
Galfrè Antipasti d'Italia S.r.l. 
Verkoopbenaming
Ganzen artisjokken in olijfolie
Fabrikant
Galfrè
EAN
8001535206112
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gekonfijte artisjokharten in olie, 280 gram
Gekonfijte artisjokharten in olie, 280 gram
€ 9,88/1l
€ 3,40
-4%
€ 3,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Rio Mare Paté Tonno, tonijncreme, 100 gram.
Rio Mare Paté Tonno, tonijncreme, 100 gram.
€ 62,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
Kucharek Poolse kruidenmix, 1000 gram
€ 20,49/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Galfrè - Gevuldte artisjokken in olijfolie - 290 g
Galfrè - Gevuldte artisjokken in olijfolie - 290 g
€ 116,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
€ 11,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 12,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
Krakus Poolse ham met gelei - Authentieke delicatesse uit Polen, 455 g
€ 15,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 7,04
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
Maggi Dose Ravioli in pittige saus, 800g
€ 5,22/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,18
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
Landbouwbedrijf Bonat - Parmigiano Reggiano DOP - Gran Riserva - 4 jaar gerijpt - 1 kg
€ 59,90/1kg
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van 6 x Artiscoppen - *Cynara cardunculus* | Pot van 9x9 cm
6 x Artiscoppen - *Cynara cardunculus* | Pot van 9x9 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,90
-5%
€ 39,50
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: arborix_online_gartencenter
Productafbeelding van MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
MinusL® H-Volle melk, lactosevrij, 10 x 1,0 liter
€ 3,75/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Tropea-uien, rood, in zoetzure marinade, 280 gram
Tropea-uien, rood, in zoetzure marinade, 280 gram
€ 25,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,19
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van SAFLAX -  - Artiscoek - Keizerlijke Ster - 5 zaden - Cynara scolymus
SAFLAX - - Artiscoek - Keizerlijke Ster - 5 zaden - Cynara scolymus
€ 495,00/1kg
€ 4,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
Erasco 128479009 Serbische Bohnensuppe Eintopf 750,0 ml
€ 14,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
LKK Teriyaki Saus, glutenvrij, 368g
€ 27,36/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 10,07
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Erasco 128676008 Erasco Erbsen-Eintopf "Hubertus" 800,0 g
Erasco 128676008 Erasco Erbsen-Eintopf "Hubertus" 800,0 g
€ 12,58/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,07
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
Ecosa glazen waterkoker met temperatuurregeling | 40°C - 100°C | 1,8 liter | 2200 watt | LCD-display | LED-verlichting | Hoogwaardig roestvrij staal
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 445
€ 69,27
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 97,59
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
Makita DHW 180 Z accu hogedrukreiniger 18 V 24 bar solo - zonder accu, zonder oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 135,59
-€ 18,69
€ 116,90
Verkoper: RA-Trading
Productafbeelding van Wiltec bijzettafel met 2 banken, houten design, aluminium, 90x66x70 cm. Opklapbare campingtafel, zitgroep, kamermeubels, outdoor, inklapbare tafel
Wiltec bijzettafel met 2 banken, houten design, aluminium, 90x66x70 cm. Opklapbare campingtafel, zitgroep, kamermeubels, outdoor, inklapbare tafel
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 71,99
-4%
€ 68,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
Pittige, smeerbare varkensworst ('nduja di Spilinga)
€ 54,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,83
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Galfrè - Ganze kastanjepadden in olijfolie - 1,6 kg
Galfrè - Ganze kastanjepadden in olijfolie - 1,6 kg
€ 74,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 119,00
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 21,38/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
Bauckhof Waffeln & Pfannkuchen glutenfrei Bio 200g
€ 72,50/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Drietalige commode AURORA KASZMIR 3D, voorzien van rechte, verchroomde poten
Drietalige commode AURORA KASZMIR 3D, voorzien van rechte, verchroomde poten
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 339,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Houten tafel, inklaptafel, houten tafel #8, tuintafel, nieuw
Houten tafel, inklaptafel, houten tafel #8, tuintafel, nieuw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: KadoshopYunley

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 9 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Logisch
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
Multifunctionele droogoven, elektrisch toonbankmodel voor het drogen van voedingsmiddelen, groenten, fruit, kruiden en bloemen
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy