Schoenmaat:

47
  • 43
  • 45
    Beschikbare opties weergeven
  • 46
    Beschikbare opties weergeven
  • 47

Doelgroepen:

Heren, Unisex

Nike Dunk Low Retro HF5441105 schoenen

5%besparen
Voucher is geactiveerd
82%
Slechts tot 30 september
Voucher is geactiveerdSlechts tot 30 september
82%
Korting verleend door Kixpoint
Korting verleend door Kixpoint
€ 109,02
Prijs zonder voucher: € 110,02

€ 104,52-4%

plus € 5,00 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – ma 5 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Sneakers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Heren sportieve schoenen Nike Dunk Low Retro, model DD1391, kleur 103, maat 41
Heren sportieve schoenen Nike Dunk Low Retro, model DD1391, kleur 103, maat 41
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 114,99
-€ 19,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Nike Dunk Low "Light Smoke Grey Anthracite", zwart/grijs, maat: 38,5
Nike Dunk Low "Light Smoke Grey Anthracite", zwart/grijs, maat: 38,5
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Schoenen Nike Air Max Torch 4 343846002
Schoenen Nike Air Max Torch 4 343846002
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 185,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Jordan 4 Retro White Cement - Modelnummer: FV5029-100
Jordan 4 Retro White Cement - Modelnummer: FV5029-100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 254,99
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Nike Mind 001 Slide, zwart/chroom - EU 40
Nike Mind 001 Slide, zwart/chroom - EU 40
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 149,00
Verkoper: BB-Tradings
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro HF5441105
Schoenen Nike Dunk Low Retro HF5441105
€ 126,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro FZ4042716
Schoenen Nike Dunk Low Retro FZ4042716
€ 117,51
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DV0833105
Schoenen Nike Dunk Low Retro DV0833105
€ 128,56
5% Voucher
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Nike Schoenen Dunk Low Retro, DD1391100
Nike Schoenen Dunk Low Retro, DD1391100
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 104,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DV0833107
Schoenen Nike Dunk Low Retro DV0833107
€ 123,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro FZ4042716
Schoenen Nike Dunk Low Retro FZ4042716
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391402
Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391402
€ 129,00
-€ 38,00
€ 91,00
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391402
Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391402
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Vintage FQ8899100
Schoenen Nike Dunk Low Vintage FQ8899100
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Dunk Low Retro HF5441107 schoenen
Nike Dunk Low Retro HF5441107 schoenen
€ 144,99
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391702
Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391702
€ 185,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Vintage FQ8899100
Schoenen Nike Dunk Low Vintage FQ8899100
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DV0833101
Schoenen Nike Dunk Low Retro DV0833101
€ 106,84
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DV0827100
Schoenen Nike Dunk Low Retro DV0827100
€ 198,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Dit model is ontworpen voor het basketbalveld, maar heeft tegelijkertijd een straatstijl. Een nieuwe kijk op een basketbalicoon uit de jaren 80, terug met teamkleuren en een klassieke stijl. De Nike Dunk Low uit de jaren 80 keert terug naar de straten. Het klassieke, door basketbal geïnspireerde ontwerp en de gevoerde, lage kraag zorgen voor comfort en een stijlvolle uitstraling in elke situatie. Het lichte, gevoerde materiaal biedt ondersteuning.



Je kunt altijd op een klassieker vertrouwen. De Dunk Low combineert zijn iconische kleurenschema met hoogwaardige materialen en zachte vulling voor ongeëvenaard comfort dat lang meegaat. De mogelijkheden zijn eindeloos: hoe ga jij je Dunks dragen?
Schoenmaat
47
Schoenmaat UK
11,5
Schoenmaat US
12,5
Kleur
Wit
Doelgroepen
Heren
Unisex
Materiaal
Kunststof
Gewicht
2 kg
Fabrikant
EAN
197859112135
0197859112135
MPN (Manufacturer Part Number)
HF5441105

Schoenmaat
47
Schoenmaat UK
11,5
Schoenmaat US
12,5
Kleur
Wit
Doelgroepen
Heren
Unisex
Materiaal
Kunststof
Gewicht
2 kg
Fabrikant
EAN
197859112135
0197859112135
MPN (Manufacturer Part Number)
HF5441105
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Oplaadstation voor iPhone, Apple Watch en AirPods - Draadloze oplader voor Apple-apparaten
Oplaadstation voor iPhone, Apple Watch en AirPods - Draadloze oplader voor Apple-apparaten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 78
€ 60,49
-2%
€ 59,28
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro HF5441105
Schoenen Nike Dunk Low Retro HF5441105
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro HF5441105
Schoenen Nike Dunk Low Retro HF5441105
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 129,32
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Heren sportieve sneakers Nike Dunk Low Retro, modelnummer DD1391, kleur 103, maat R-44,5
Heren sportieve sneakers Nike Dunk Low Retro, modelnummer DD1391, kleur 103, maat R-44,5
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 222,67
Gratis bezorging
Verkoper: Stateside
Productafbeelding van Nike Dunk Low Retro schoenen, model DD1391103
Nike Dunk Low Retro schoenen, model DD1391103
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 114,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Nike Schoenen Dunk Low Panda GS, CW1590100
Nike Schoenen Dunk Low Panda GS, CW1590100
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 109,00
-€ 18,06
€ 90,94
Gratis bezorging
Verkoper: FactoryMora
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 114,99
-€ 19,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391103
Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391103
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 126,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 113,99
-€ 18,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 114,99
-€ 19,99
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Nike Schoenen Dunk Low Retro, DD1391100
Nike Schoenen Dunk Low Retro, DD1391100
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 115,00
-€ 20,00
€ 95,00
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
Nike Schoenen Air Force 1 07, DD8959100
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 113,95
Gratis bezorging
Verkoper: Eltrade
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Max Plus, 604133050
Nike Schoenen Air Max Plus, 604133050
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 249,99
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
Apple iPhone 17 Pro, 16 cm (6,3 inch), 2622 x 1206 pixels, 256 GB opslag, 48 MP camera, iOS 26, oranje kleur
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 301
€ 1.279,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391103
Schoenen Nike Dunk Low Retro DD1391103
€ 126,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Dunk Low Retro, DD1391100
Nike Schoenen Dunk Low Retro, DD1391100
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 115,86
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Schoenen Adidas Handball Spezial IF6490
Schoenen Adidas Handball Spezial IF6490
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: BDS
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Max Plus, 604133050
Nike Schoenen Air Max Plus, 604133050
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 254,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Presto, CT3550003
Nike Schoenen Air Presto, CT3550003
€ 162,00
Gratis bezorging
Verkoper: takemore
Productafbeelding van Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
Nike Schoenen Air Force 1 07, CW2288111
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 367
€ 120,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
Apple iPhone 17 Pro Max, 17,5 cm (6,9 inch), 2868 x 1320 pixels, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranje
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 238
€ 1.548,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Vehe_Shop_NL
Productafbeelding van Nike Schoenen Dunk Low Retro, DD1391100
Nike Schoenen Dunk Low Retro, DD1391100
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 104,00
Gratis bezorging
Verkoper: SneakerTherapist
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Nike Schoenen 101 Blazer Mid 77 Next Nature, DO1344101
Nike Schoenen 101 Blazer Mid 77 Next Nature, DO1344101
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 92,15
Verkoper: Kixpoint
Productafbeelding van Schoenen Adidas HQ6507
Schoenen Adidas HQ6507
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 86,95
Gratis bezorging
Verkoper: AreaSport

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 11 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Ziener goed
Schoenmaat 44Kleur WitDoelgroepen Heren, Unisex
Beoordeeld op 19 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Schoenmaat 48,5Kleur Wit, GrijsDoelgroepen Heren, Unisex
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van UGG Tasman Baxter Slipper, kleur: kastanjebruin, maat: EU 41
UGG Tasman Baxter Slipper, kleur: kastanjebruin, maat: EU 41
€ 151,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van UGG Tasman leren heren slippers, zwart, maat 40 EU
UGG Tasman leren heren slippers, zwart, maat 40 EU
€ 125,62
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Ugg Lo Lowmel Jasmine - Dames sneakers - 1168890-JSM
Ugg Lo Lowmel Jasmine - Dames sneakers - 1168890-JSM
€ 167,45
-€ 36,51
€ 130,94
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen UGG Lo Lowmel 1168890JSM
Schoenen UGG Lo Lowmel 1168890JSM
€ 167,45
-€ 36,51
€ 130,94
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Schoenen Uno 2 Floating, 155521WHT
Skechers Schoenen Uno 2 Floating, 155521WHT
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 87,01
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers sneaker, textiel
Skechers sneaker, textiel
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 93,00
-€ 8,05
€ 84,95
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers sneaker, gemaakt van imitatieleer
Skechers sneaker, gemaakt van imitatieleer
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 83,20
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Ravaged Love 177918WMLT
Schoenen Skechers Uno Ravaged Love 177918WMLT
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 80,10
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro  Sneakers Laag - zwart - Maat 36
Skechers Slip-ins: Glide-Step Pro Sneakers Laag - zwart - Maat 36
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 79,92
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers 3.0 Brilliant Path Damenschuhe Sneaker Low Sneaker Blau Freizeit
Skechers 3.0 Brilliant Path Damenschuhe Sneaker Low Sneaker Blau Freizeit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 72,82
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 119,99
-€ 23,99
€ 96,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 96,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
Schoenen Skechers Uno Stand On Air 73690WINE
€ 96,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
€ 141,41
-€ 50,60
€ 90,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
Hardloopschoenen Skechers 246200-WMLT voor Heren
€ 90,81
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers 129611WSL
Schoenen Skechers 129611WSL
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 107,96
-€ 20,96
€ 87,00
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Skechers Slip-Ins: Glide-Step Altus  Sneakers Laag - roze - Maat 37
Skechers Slip-Ins: Glide-Step Altus Sneakers Laag - roze - Maat 37
€ 153,00
-€ 65,77
€ 87,23
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers Glide Step 150510DKTP
Schoenen Skechers Glide Step 150510DKTP
€ 187,00
-€ 99,77
€ 87,23
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands
Productafbeelding van Schoenen Skechers 205623WTN
Schoenen Skechers 205623WTN
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 93,17
-23%
€ 71,07
Gratis bezorging
Verkoper: StreetBrands