Isoaktiv - Kiwi - Granaatappel Activlab (31,50 gram zakje)

€ 1,02

€ 0,97-4%

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Overige sportvoeding & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Isoactive - Activlab Ananas (zakje van 31,50 gram)
Isoactive - Activlab Ananas (zakje van 31,50 gram)
€ 0,96
-5%
€ 0,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Isotone sportdrank, 400 gram
Isotone sportdrank, 400 gram
€ 82,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,81
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PowerBar ISOACTIVE, verpakking van 600g. Verschillende smaken, smaak: citroen
PowerBar ISOACTIVE, verpakking van 600g. Verschillende smaken, smaak: citroen
€ 24,63/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van FueRide elektrolytendrank - Sinaasappel smaak, 800 g
FueRide elektrolytendrank - Sinaasappel smaak, 800 g
€ 39,09/1kg
€ 31,27
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 100% Magnesiumbisglycinaat, 390 gram, citroensmaak
100% Magnesiumbisglycinaat, 390 gram, citroensmaak
€ 33,18
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GymBeam Magnesiumcitraat, 500 gram
GymBeam Magnesiumcitraat, 500 gram
€ 62,42/1kg
€ 31,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van 100% Magnesiummalaat, 324 gram, sinaasjesmaak
100% Magnesiummalaat, 324 gram, sinaasjesmaak
€ 155,80/1l
€ 50,48
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, smaak aardbei, 30 gram
MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, smaak aardbei, 30 gram
€ 2,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Polleo Sport Maltodextrine, 2000 gram
Polleo Sport Maltodextrine, 2000 gram
€ 10,00/1kg
€ 19,99
Verkoper: PolleoSport
Productafbeelding van CellZoom - 315 gram, citroen-limoen smaak
CellZoom - 315 gram, citroen-limoen smaak
€ 120,57/1l
€ 37,98
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Carbo Pak, smaak: sinaasappel
6PAK Nutrition | Carbo Pak, smaak: sinaasappel
€ 12,87/1l
€ 12,87
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Tribulus 90%, met toegevoegde Piperine, 90 capsules
Tribulus 90%, met toegevoegde Piperine, 90 capsules
€ 188,78/1l
€ 16,99
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Citrulline Malate, 300 gram, sinaasappel-mango smaak
Citrulline Malate, 300 gram, sinaasappel-mango smaak
€ 38,97
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam -  Ashwagandha, 100 gram
GymBeam - Ashwagandha, 100 gram
€ 207,80/1kg
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van GymBeam - Coenzym Q10, 60 capsules, zonder smaak
GymBeam - Coenzym Q10, 60 capsules, zonder smaak
€ 433.333,34/1kg
€ 26,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Isostar High Protein Reep, smaak aardbei (105 gram)
Isostar High Protein Reep, smaak aardbei (105 gram)
€ 4,26
-6%
€ 4,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vegan chocoladepoeder, 500 gram
Vegan chocoladepoeder, 500 gram
€ 33,38/1l
€ 16,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GymBeam - Elektrolyten, 90 tabletten
GymBeam - Elektrolyten, 90 tabletten
€ 261,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Colnatur Osteodense, vanillesmaak, 255g
Colnatur Osteodense, vanillesmaak, 255g
€ 41,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GymBeam - D-Ribose, 250 gram
GymBeam - D-Ribose, 250 gram
€ 140,12/1kg
€ 38,18
-8%
€ 35,03
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gedetailleerde beschrijving

Iso Active is een isotone drank met een optimale samenstelling van koolhydraten, elektrolyten, mineralen en B-vitamines. Het handige zakje is zeer gemakkelijk in gebruik, en de inhoud is voldoende om tot 500 ml isotone drank te bereiden. Dit product compenseert perfect het vochtverlies in het lichaam en levert tegelijkertijd de belangrijkste elektrolyten: natrium, kalium, chloride, calcium en magnesium. Het optimale gehalte aan B-vitamines heeft een aanzienlijke invloed op het behoud van een normale energie-omzetting.
De isotone drank Iso Active van het merk Activlab is een uitstekend product voor sporters en actieve mensen die waardevolle vitaminen en mineralen verliezen tijdens intensieve lichamelijke inspanning, waardoor hun vochtbalans verstoord raakt. Activlab Iso Active wordt aanbevolen voor gebruik voor, tijdens en na de training.
Gebruik: 31,5 g oplossen in een drinkfles met 500 ml water.

Productparameters

Brutogewicht per stuk0,04 kg
Adres van de distributeurBedrijfsnaam: unipro sp. z o.o Straat en huisnummer: targowisko 553 Postcode en stad: 32-015 kłaj pl
ToedieningsvormPoeder
SamenstellingGlucose, zuurregelaar - citroenzuur, natriumcitraat, aroma's, calciumsalzen van orthofosforzuur, kaliumchloride, magnesiumcarbonaat, zoetstof - acesulfaam K, extract van rode bieten (Beta vulgaris), vitamines (thiamine-mononitraat, riboflavine, nicotinamide, D-calciumpantothenaat, pyridoxinehydrochloride, D-biotine, folaat, cyanocobalamine).
DoelgroepVoor vrouwen, Voor mannen
GebruikVoedingssupplement
IndicatiesVoedingssupplement, aanbevolen bij overmatige lichamelijke inspanning, met name voor sporters die verschillende sporten beoefenen, als ondersteuning voor recreatief en professioneel trainen.
ToedieningswijzeOraal
Dosering31,5 g oplossen in een drinkfles met 500 ml water. Gebruik voor, tijdens (elke 15 minuten) en na lichamelijke inspanning (ongeveer 200 ml).
VerkrijgbaarheidZonder recept
VerpakkingZakjes
Bewaringn in de originele verpakking, beschermd tegen vocht.
Netto inhoud31,5 g
Land van herkomst/Gemaakt inPolen
Fabrikant
UNIPRO Sp. z o.o.
Gewicht
31.5 g
Aantal stuks
10
Smaak
Kiwi
Granaatappel
Ingrediënten
Glucose, zuurteregelaar - citroenzuur, natriumcitraat, aroma's, calciumsalzen van orthofosforzuur, kaliumchloride, magnesiumcarbonaat, zoetstof - acesulfaam K, extract van rode bieten (Beta vulgaris), vitamines (thiamine-mononitraat, riboflavine, nicotinamide, D-calciumpantothenaat, pyridoxinehydrochloride, D-biotine, folaat, cyanocobalamine)
Voedingswaarde
Glucose, zuurteregelaar - citroenzuur, natriumcitraat, aroma's, calciumsalzen van orthofosforzuur, kaliumchloride, magnesiumcarbonaat, zoetstof - acesulfaam K, extract van rode bieten (Beta vulgaris), vitamines (thiamine-mononitraat, riboflavine, nicotinamide, D-calciumpantothenaat, pyridoxinehydrochloride, D-biotine, folaat, cyanocobalamine)
Aanbevolen dosering
31,5 gram oplossen door te mengen in een fles met 500 ml water.
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Verkoopbenaming
Isotoon drankpoeder
EAN
5907368826523
MPN (Manufacturer Part Number)
ACTIV/1558

Fabrikant
UNIPRO Sp. z o.o.
Gewicht
31.5 g
Aantal stuks
10
Smaak
Kiwi
Granaatappel
Ingrediënten
Glucose, zuurteregelaar - citroenzuur, natriumcitraat, aroma's, calciumsalzen van orthofosforzuur, kaliumchloride, magnesiumcarbonaat, zoetstof - acesulfaam K, extract van rode bieten (Beta vulgaris), vitamines (thiamine-mononitraat, riboflavine, nicotinamide, D-calciumpantothenaat, pyridoxinehydrochloride, D-biotine, folaat, cyanocobalamine)
Voedingswaarde
Glucose, zuurteregelaar - citroenzuur, natriumcitraat, aroma's, calciumsalzen van orthofosforzuur, kaliumchloride, magnesiumcarbonaat, zoetstof - acesulfaam K, extract van rode bieten (Beta vulgaris), vitamines (thiamine-mononitraat, riboflavine, nicotinamide, D-calciumpantothenaat, pyridoxinehydrochloride, D-biotine, folaat, cyanocobalamine)
Aanbevolen dosering
31,5 gram oplossen door te mengen in een fles met 500 ml water.
Levensmiddelenbedrijven
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
Verkoopbenaming
Isotoon drankpoeder
EAN
5907368826523
MPN (Manufacturer Part Number)
ACTIV/1558
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
Kevin Levrone Scatterbrain, 270g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van OK!FatBurn Coffee - Poeder met Oploskoffie, L-carnitine, Guaranaextract - 150 g
OK!FatBurn Coffee - Poeder met Oploskoffie, L-carnitine, Guaranaextract - 150 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,95
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Zweeds Collageen Deluxe Vloeibaar – Gehydrolyseerd marien collageen met hyaluronzuur, vitamines en mineralen, 500 ml
Zweeds Collageen Deluxe Vloeibaar – Gehydrolyseerd marien collageen met hyaluronzuur, vitamines en mineralen, 500 ml
€ 71,68/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,84
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Triple Blend, extra sterke variant, 700 gram
Triple Blend, extra sterke variant, 700 gram
€ 107,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 75,58
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Createston Zero - 1560g: Verse sinaasappel, poeder, voor na de training, alles-in-één formule. Bevat: eiwit (wei-isolaat en collageen), aminozuren, creatine (Creapure®), voor spieropbouw, laag in koolhydraten, geschikt voor diëten
Createston Zero - 1560g: Verse sinaasappel, poeder, voor na de training, alles-in-één formule. Bevat: eiwit (wei-isolaat en collageen), aminozuren, creatine (Creapure®), voor spieropbouw, laag in koolhydraten, geschikt voor diëten
€ 38,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,90
Verkoper: PEAK
Productafbeelding van Open Food, 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
Open Food, 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
€ 54,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,05
-2%
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Isostar Hydrate & Perform, isotonisch elektrolytisch drankmengsel, 1,5 kg, citroensmaak
Isostar Hydrate & Perform, isotonisch elektrolytisch drankmengsel, 1,5 kg, citroensmaak
€ 18,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 27,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Test
Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Test
€ 353,67/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,83
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van RETA3 3x G-Formula – Voedingssupplement met guarana, appelazijn, inuline, L-glutamine, L-leucine, zink en chroom
RETA3 3x G-Formula – Voedingssupplement met guarana, appelazijn, inuline, L-glutamine, L-leucine, zink en chroom
€ 3.466,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,99
-13%
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Nutrex Research Anabol Hardcore (60 capsules), smaakloos - Testosteronverhoger - Testosteroncomplex
Nutrex Research Anabol Hardcore (60 capsules), smaakloos - Testosteronverhoger - Testosteroncomplex
€ 538,30/1kg
€ 53,83
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BODYLAB L-Citrulline Malate - 500 gram
BODYLAB L-Citrulline Malate - 500 gram
€ 112,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,44
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Skull Labs | Angel Dust Pre-Workout / Next-Gen Energizer - Smaak: Sinaasappel - Mango
Skull Labs | Angel Dust Pre-Workout / Next-Gen Energizer - Smaak: Sinaasappel - Mango
€ 93,96/1l
€ 25,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Isoactiv - Bitterorange van Activlab (verpakking van 31,50 gram)
Isoactiv - Bitterorange van Activlab (verpakking van 31,50 gram)
€ 1,40/1kg
€ 0,96
-5%
€ 0,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van VemoHerb Bulgaarse Tribulus Maxx, 60 capsules
VemoHerb Bulgaarse Tribulus Maxx, 60 capsules
€ 117,69/1l
€ 41,19
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Magnesiumchelaat bisglycinaat, 180 capsules
Magnesiumchelaat bisglycinaat, 180 capsules
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,25
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Cvetita Herbal | Leuzea Max tabletten
Cvetita Herbal | Leuzea Max tabletten
€ 819,33/1l
€ 49,16
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: kokos, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: kokos, met vitamines
€ 12,47/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 8,73
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van MyProtein | Zink en magnesium
MyProtein | Zink en magnesium
€ 158,04/1l
€ 42,67
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Isostar Actifood Energie Gel, exotische smaak, 90 gram
Isostar Actifood Energie Gel, exotische smaak, 90 gram
€ 2,49
-2%
€ 2,43
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Isoactiv Aardbei-Limoen van Activlab (31,50 gram zakje)
Isoactiv Aardbei-Limoen van Activlab (31,50 gram zakje)
€ 28,89/1kg
€ 0,96
-5%
€ 0,91
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Everydays Smart Protein, 180 stuks. Vrij van allergenen, merk smap®
Everydays Smart Protein, 180 stuks. Vrij van allergenen, merk smap®
€ 255,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 50,99
-5%
€ 47,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van DYMATIZE Protein Riegel Elite Layer Bar, smaak: witte chocolade, vanille en karamel, 18 stuks van 60 gram
DYMATIZE Protein Riegel Elite Layer Bar, smaak: witte chocolade, vanille en karamel, 18 stuks van 60 gram
€ 50,12/1kg
€ 54,13
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Scholl GelActiv comfortinlegzolen voor dames, voor een comfortabel gevoel de hele dag, met geheugenschuim
Scholl GelActiv comfortinlegzolen voor dames, voor een comfortabel gevoel de hele dag, met geheugenschuim
€ 74,60/1l
€ 37,30
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ESN Designer Protein Bar - 12 stuks van 45g, donkere chocolade met gezouten amandelen
ESN Designer Protein Bar - 12 stuks van 45g, donkere chocolade met gezouten amandelen
€ 29,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van OstroVit | Pre-Workout Shot Citrus met limoen
OstroVit | Pre-Workout Shot Citrus met limoen
€ 20,88/1l
€ 1,67
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 6PAK Nutrition | Craze Shot, smaak: citroen en druiven
6PAK Nutrition | Craze Shot, smaak: citroen en druiven
€ 30,50/1l
€ 2,44
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Powerbar Isoactive: isotone sportdrank - drankpoeder, verkrijgbaar vanaf 1320 gram - citroensmaak
Powerbar Isoactive: isotone sportdrank - drankpoeder, verkrijgbaar vanaf 1320 gram - citroensmaak
€ 20,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,00
-2%
€ 27,32
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Layenberger Nutrition Group SLIM SHAKE, kant-en-klaar, 330 ml, chocoladesmaak, bevat gluten, 63 kcal, 208 kcal, 873 kJ
Layenberger Nutrition Group SLIM SHAKE, kant-en-klaar, 330 ml, chocoladesmaak, bevat gluten, 63 kcal, 208 kcal, 873 kJ
€ 8,21/1l
€ 2,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ALLNUTRITION F*cking Delicious Cookie 128 g - 150 g * zwarte verpakking / Energiekoekjes / Onweerstaanbaar lekkere koekjes zonder toegevoegde suiker en palmolie
ALLNUTRITION F*cking Delicious Cookie 128 g - 150 g * zwarte verpakking / Energiekoekjes / Onweerstaanbaar lekkere koekjes zonder toegevoegde suiker en palmolie
€ 178,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,90
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Inovo 5, 90 tabletten.
Inovo 5, 90 tabletten.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,51
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.