Parfum Verstuiver Navulbaar - Mini Parfum Flesje - Parfum Reisflesje - 2 Stuks - 8 ML

€ 9,95

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Parfumverstuivers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van INF Set met reisflessen en accessoires 11-delig
INF Set met reisflessen en accessoires 11-delig
€ 15,39
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml zwart
INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,69
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Mini parfumverstuiver, draagbare verstuiver, 3 stuks, 10 ml, navulbaar, reisflesje, zwart, blauw, zilver
Mini parfumverstuiver, draagbare verstuiver, 3 stuks, 10 ml, navulbaar, reisflesje, zwart, blauw, zilver
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Mini parfumverstuiver, 8 ml, navulbaar, reisflacon, roze, lichtgewicht, draagbaar, stevig
Mini parfumverstuiver, 8 ml, navulbaar, reisflacon, roze, lichtgewicht, draagbaar, stevig
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van INF Navulbare parfumverstuiver 5 ml, set van 2 met aluminium buitenkant en glazen binnenfles zwart
INF Navulbare parfumverstuiver 5 ml, set van 2 met aluminium buitenkant en glazen binnenfles zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 9,79
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van 5 stuks parfumverstuivers van 5 ml, navulbaar, mini formaat, geschikt voor reizen en draagbaar voor mannen of vrouwen, ideaal voor onderweg of 's nachts
5 stuks parfumverstuivers van 5 ml, navulbaar, mini formaat, geschikt voor reizen en draagbaar voor mannen of vrouwen, ideaal voor onderweg of 's nachts
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van INF Hervulbare parfumspuitfles glazen fles Goud 50 ml
INF Hervulbare parfumspuitfles glazen fles Goud 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,99
-7%
€ 11,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van ACWOO Mini parfumverstuiver, set van 3, 10 ml, navulbaar, reisflacon
ACWOO Mini parfumverstuiver, set van 3, 10 ml, navulbaar, reisflacon
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van WELLHAUS fles voor parfum, vloeistoffen, cosmetica met verstuiver, lichtgewicht, ideaal voor onderweg, 60 ml
WELLHAUS fles voor parfum, vloeistoffen, cosmetica met verstuiver, lichtgewicht, ideaal voor onderweg, 60 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van INF Klein parfumflesje, 5 ml - 5 stuks zwart
INF Klein parfumflesje, 5 ml - 5 stuks zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,29
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Milano - navulbare fles 5 ml (donkerblauw)
Milano - navulbare fles 5 ml (donkerblauw)
€ 37,34
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van APT Parfumverstuiver, zwart
APT Parfumverstuiver, zwart
€ 16,07
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Milano - navulbare fles 5 ml (wit en goud)
Milano - navulbare fles 5 ml (wit en goud)
€ 26,71
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Pure Essentials - navulbare fles 5 ml (zilver)
Pure Essentials - navulbare fles 5 ml (zilver)
€ 22,75
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van WELLHAUS Parfumverstuiver, 10 ml, navulbaar, zwart, reisflacon
WELLHAUS Parfumverstuiver, 10 ml, navulbaar, zwart, reisflacon
€ 4,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Classic HD - navulbare fles 5 ml (blauw)
Classic HD - navulbare fles 5 ml (blauw)
€ 2.564,00/1l
€ 12,82
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Travalo Parfumcapsule Ice, navulbare parfumverstuiver, groen, 5 ml
Travalo Parfumcapsule Ice, navulbare parfumverstuiver, groen, 5 ml
€ 6,43
-13%
€ 5,55
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Navulbare vernevelaar Classic Hd Travalo (5 ml), zwart
Navulbare vernevelaar Classic Hd Travalo (5 ml), zwart
€ 12,73
-12%
€ 11,14
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Travalo Classic, navulbare parfumflesje, 5 ml, zwart
Travalo Classic, navulbare parfumflesje, 5 ml, zwart
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Travalo Crystal: navulbare verstuiver voor dames, 5 ml
Travalo Crystal: navulbare verstuiver voor dames, 5 ml
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Herinner je je die momenten waarop je onderweg was en plotseling besefte dat je favoriete geur ontbrak? Het gevoel van ongemak en het missen van die vertrouwde geur kan je dagelijkse routine verstoren. Met de VATESI® Parfum Verstuivers hoeft dat niet langer een zorg te zijn. Draag je favoriete parfum altijd bij je, zodat je op elk moment kunt genieten van die vertrouwde geur en je zelfverzekerd en fris voelt, waar je ook bent.

Let op: De parfum verstuivers worden leeg geleverd.

Kenmerken:
1. Compact en Draagbaar: Ontworpen voor gemak onderweg, deze parfum verstuiver is compact en draagbaar, waardoor hij perfect is voor reizen, zakelijke bijeenkomsten, of gewoon voor dagelijks gebruik.
2. Navulbaar Ontwerp: Bespaar geld en vermijd verspilling door je favoriete parfum gemakkelijk bij te vullen in deze dispenser. Geen gedoe meer met het dragen van grote, zware parfumflessen.
3. Lekvrij en Langdurig Gebruik: Met een lekvrij ontwerp hoef je je geen zorgen te maken over morsen of verspilling van je kostbare parfum. De constructie zorgt voor langdurig gebruik.
4. Spray met één Hand: De handige pompfunctie maakt het mogelijk om met één hand te sprayen, waardoor je snel en eenvoudig een vleugje van je favoriete geur kunt aanbrengen, zelfs onderweg.

Voordelen:
- Altijd Fris en Geurig: Met deze parfum verstuiver kun je altijd genieten van een frisse en aangename geur, waar je ook bent.
- Ruimtebesparend en makkelijk mee te nemen: Dit handige accessoire neemt weinig ruimte in beslag in je handtas, zak of bagage, waardoor het ideaal is voor reizen of onderweg.

Specificaties:
- Materiaal: Aluminium & Plastic
- Capaciteit: 8 ml per flesje
- Afmetingen: 9,6 x 2,4 cm
- Kleur: Zwart
- Merk: VATESI®

Gewicht
0.06 kg
Fabrikant
VATESI
EAN
8720865921938
MPN (Manufacturer Part Number)
56777625764173

Gewicht
0.06 kg
Fabrikant
VATESI
EAN
8720865921938
MPN (Manufacturer Part Number)
56777625764173
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van INF Navulbare parfumverstuiver 5 ml, set van 2 met aluminium buitenkant en glazen binnenfles zwart
INF Navulbare parfumverstuiver 5 ml, set van 2 met aluminium buitenkant en glazen binnenfles zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 9,79
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
DOLOMITE Calcium-Magnesium meststof, poeder, 10 kg, BIOVITA
€ 2,30/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van ARMAF ODYSSEY MEGA EDP 100ML Eau de Parfum
ARMAF ODYSSEY MEGA EDP 100ML Eau de Parfum
€ 189,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 18,94
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van APT Parfumverstuiver, zwart
APT Parfumverstuiver, zwart
€ 16,07
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Khadlaj Island Dreams, parfumextract, 100 ml (unisex)
Khadlaj Island Dreams, parfumextract, 100 ml (unisex)
€ 250,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 25,04
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Rayhaan Aquatica 100ml Eau de Parfum – een frisse, aquatische en moderne herendouche
Rayhaan Aquatica 100ml Eau de Parfum – een frisse, aquatische en moderne herendouche
€ 330,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
Armaf - Club De Nuit Urban Man Elixir EDP 105ml
€ 325,05/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 34,13
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
Afnan Supremacy Collector's Edition Eau de Parfum voor mannen 100 ml
€ 519,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 426
€ 51,90
Verkoper: Beautiful-Balance-Drogerie
Productafbeelding van 5 stuks parfumverstuivers van 5 ml, navulbaar, mini formaat, geschikt voor reizen en draagbaar voor mannen of vrouwen, ideaal voor onderweg of 's nachts
5 stuks parfumverstuivers van 5 ml, navulbaar, mini formaat, geschikt voor reizen en draagbaar voor mannen of vrouwen, ideaal voor onderweg of 's nachts
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 14,93
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van French Avenue | Azzure Aoud |  100 ml
French Avenue | Azzure Aoud | 100 ml
€ 3.488,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 34,88
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
Lattafa Her Confession Eau de Parfum für Damen 100 ml
€ 3.638,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 623
€ 36,38
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van SONGMICS garderobekast met 2 planken, metalen frame, ruimtebesparend
SONGMICS garderobekast met 2 planken, metalen frame, ruimtebesparend
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 63,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van French Avenue | Aether |  100 ml
French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 417
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 972
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1495
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.534,90/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 253,49
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van INF Hervulbare parfumspuitfles glazen fles Goud 50 ml
INF Hervulbare parfumspuitfles glazen fles Goud 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,99
-7%
€ 11,99
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml zwart
INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,69
5% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nicht nachfüllbare Flasche, Flüssiges Parfüm, Kardamom, Zimt, Ingwer, 1 Stück(e)
€ 300,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Ameerat Al Arab Asdaaf Eau de Parfum, 100 ml
€ 219,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 281
€ 21,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Rasasi Hawas Ice Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 349,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 173
€ 34,90
Verkoper: DUBAISTORE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 20 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super product
Beoordeeld op 27 juni 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Verpakking van 12 spuitflessen van amberkleurig glas, elk met een inhoud van 1 ounce, geschikt voor essentiële oliën, badproducten, schoonheidsproducten, haarverzorging en reiniging
Verpakking van 12 spuitflessen van amberkleurig glas, elk met een inhoud van 1 ounce, geschikt voor essentiële oliën, badproducten, schoonheidsproducten, haarverzorging en reiniging
€ 67,96
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van 3 ml mini-fijne nevelspuitflacon, transparant glas - reisspuit met zwarte dop - 40 stuks met trechter en pipetten - voor parfum en cosmetica
3 ml mini-fijne nevelspuitflacon, transparant glas - reisspuit met zwarte dop - 40 stuks met trechter en pipetten - voor parfum en cosmetica
€ 63,37
-2%
€ 62,01
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van Kleine glazen parfumflesjes, 10 ml - transparante flesjes - met plastic beschermdopjes - 25 stuks
Kleine glazen parfumflesjes, 10 ml - transparante flesjes - met plastic beschermdopjes - 25 stuks
€ 67,95
-14%
€ 57,76
Gratis bezorging
Verkoper: oCreon
Productafbeelding van INF Set met reisflessen en accessoires 11-delig
INF Set met reisflessen en accessoires 11-delig
€ 15,39
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml zwart
INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,69
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml Zilver
INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml Zilver
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Parfum Verstuiver Navulbaar - Mini Parfum Flesje - Parfum Reisflesje - 2 Stuks - 8 ML
Parfum Verstuiver Navulbaar - Mini Parfum Flesje - Parfum Reisflesje - 2 Stuks - 8 ML
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,95
Gratis bezorging
Verkoper: YSvB
Productafbeelding van INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml Goud
INF Kleine navulspuitfles voor parfum 8 ml Goud
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,49
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Mini parfumverstuiver, draagbare verstuiver, 3 stuks, 10 ml, navulbaar, reisflesje, zwart, blauw, zilver
Mini parfumverstuiver, draagbare verstuiver, 3 stuks, 10 ml, navulbaar, reisflesje, zwart, blauw, zilver
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Mini parfumverstuiver, 8 ml, navulbaar, reisflacon, roze, lichtgewicht, draagbaar, stevig
Mini parfumverstuiver, 8 ml, navulbaar, reisflacon, roze, lichtgewicht, draagbaar, stevig
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Mini parfumverstuiver, navulbaar, 8 ml, zilver, draagbaar, ideaal voor reizen
Mini parfumverstuiver, navulbaar, 8 ml, zilver, draagbaar, ideaal voor reizen
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Mini parfumverstuiver set, 3 stuks, 10 ml, navulbaar, reisflacon, zwart, blauw, roze, aluminium, robuust
Mini parfumverstuiver set, 3 stuks, 10 ml, navulbaar, reisflacon, zwart, blauw, roze, aluminium, robuust
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Mini parfumverstuiver, navulbaar, 8 ml, lichtzwart, lichtgewicht, draagbaar, robuust
Mini parfumverstuiver, navulbaar, 8 ml, lichtzwart, lichtgewicht, draagbaar, robuust
€ 37,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion