Inhoud:

100 ml

Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters

€ 46,50

€ 465,00 / 1l

plus € 5,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Wees er snel bij!
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van M.Micallef Osaïto Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
M.Micallef Osaïto Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 1.256,70/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 125,67
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van M.Micallef GNTONIC Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
M.Micallef GNTONIC Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 1.458,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 145,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Armaf Legesi Homme Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
Armaf Legesi Homme Eau de Parfum, 100 ml, voor heren
€ 308,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 30,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paco Rabanne Olympea Eau De Parfum (80 ml)
Paco Rabanne Olympea Eau De Parfum (80 ml)
€ 1.046,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 83,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 50 ml
Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 50 ml
€ 480,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,00
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 100 ml
€ 301,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,50
-25%
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yodeyma Blue eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
Yodeyma Blue eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
€ 465,00/1l
€ 46,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yodeyma Élet eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
Yodeyma Élet eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
€ 495,00/1l
€ 49,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yodeyma Platinum eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
Yodeyma Platinum eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
€ 465,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 46,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yodeyma Dauro eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Dauro eau de parfum voor heren 100 ml
€ 301,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,50
-25%
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Rasasi Fattan Eau de Parfum voor Heren, sprayflacon
Rasasi Fattan Eau de Parfum voor Heren, sprayflacon
€ 658,20/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 32,91
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yodeyma Harpina eau de parfum voor dames 100 ml + 2 proefmonsters
Yodeyma Harpina eau de parfum voor dames 100 ml + 2 proefmonsters
€ 465,00/1l
€ 46,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yodeyma Inferno eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
Yodeyma Inferno eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
€ 465,00/1l
€ 46,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Boucheron, Singulier, Eau de Parfum, voor heren, 100 ml
Boucheron, Singulier, Eau de Parfum, voor heren, 100 ml
€ 405,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yodeyma Sophisticate Men eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Sophisticate Men eau de parfum voor heren 100 ml
€ 301,00/1l
€ 40,50
-25%
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Histoires de Parfums 1828 Eau de Parfum, 60 ml (voor heren)
Histoires de Parfums 1828 Eau de Parfum, 60 ml (voor heren)
€ 1.464,33/1l
€ 87,86
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hamidi Addiction, parfum voor dames en heren, 100 ml
Hamidi Addiction, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 150,80/1l
€ 15,08
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lattafa Asad Eau de Parfum voor heren, 100 ml
Lattafa Asad Eau de Parfum voor heren, 100 ml
€ 249,90/1l
€ 24,99
Verkoper: AromaVibe
Productafbeelding van Yodeyma Houston eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
Yodeyma Houston eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters
€ 465,00/1l
€ 46,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yodeyma Blue eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Blue eau de parfum voor heren 100 ml
€ 291,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,50
-27%
€ 29,17
Verkoper: Avanti_Shop

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 100 ml + 2 proefmonsters Yodeyma Caribbean eau de parfum is een speciaal ontwikkelde klassieke herengeur met krachtige tonen van bergamot en lavendel. Bij het samenstellen van deze geur is bijzondere aandacht besteed aan ondernemende mannen voor wie deze eau de parfum een uitstekende keuze zal zijn. Als u uw echte mannelijke karakter wilt laten zien, zal de frisse geur van deze eau de parfum u zeker aanspreken. In het parfum domineren fougère- en ambertonen die zelfs na enkele uren op de huid intens blijven ruiken. Om u heen blijft een geur hangen die niemand onverschillig laat. U trekt mensen aan die houden van prachtige geuren en aroma’s. In de hartnoten, die de ziel van het parfum vormen, bevindt zich roze peper. De topnoot bestaat uit de intense en zoete geur van bergamot. De diepte van het parfum komt uit de basisnoot met een houtachtig accent. De eau de parfum zit in een bijzonder elegante flacon. De geur gaat lang mee en is ideaal voor dagelijks gebruik, maar ook voor levendige ontmoetingen met vrienden en voor een date. Land van herkomst: Frankrijk Yodeyma Paris is een merk dat al vele jaren wereldwijd bekend is. Hoge kwaliteit, een elegante uitstraling en de langdurige geur van Franse parfums zijn kenmerken van producten van Yodeyma. Geur: fougère-amber Intense tonen van bergamot in combinatie met rode peper en een houtachtige noot vormen een perfect uitgebalanceerde compositie. Een fris, intens en karakteristiek parfum, ideaal voor een actieve en ondernemende man. Geurnoten: Topnoten: bergamot Hartnoten: rode peper Basisnoten: Als de voorraad op is, behouden wij ons het recht voor andere proefmonsters te verzenden.
Gewicht
0.4 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
alcohol
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
5905465597582

Gewicht
0.4 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
alcohol
Fabrikant
Doelgroepen
Heren
EAN
5905465597582
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 50 ml
Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 50 ml
€ 480,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 24,00
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Caribbean eau de parfum voor heren 100 ml
€ 301,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 40,50
-25%
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yodeyma Complicidad eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Complicidad eau de parfum voor heren 100 ml
€ 291,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 40,50
-27%
€ 29,17
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yodeyma Herenparfum Active Man, 100 ml
Yodeyma Herenparfum Active Man, 100 ml
€ 374,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 37,43
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yodeyma Kent eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Kent eau de parfum voor heren 100 ml
€ 405,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 40,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Yodeyma Iris Eau de Parfum voor Dames 100 ml
Yodeyma Iris Eau de Parfum voor Dames 100 ml
€ 301,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 40,50
-25%
€ 30,10
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yodeyma Platinum eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Platinum eau de parfum voor heren 100 ml
€ 289,90/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 40,50
-28%
€ 28,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yodeyma Cheante eau de parfum voor dames 50 ml
Yodeyma Cheante eau de parfum voor dames 50 ml
€ 316,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 24,00
-34%
€ 15,82
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Yodeyma Blue Sand eau de parfum voor heren 100 ml
Yodeyma Blue Sand eau de parfum voor heren 100 ml
€ 374,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 43,50
-13%
€ 37,43
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2038
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 289,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2419
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 25 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,1 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
Creed Millesime Silver Mountain Water Eau de Toilette, 100 ml: Inhoud: 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 253,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.532,30/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%
€ 60,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l
Productafbeelding van Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
Joop!, Homme, Eau de Parfum, voor mannen, 125 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l
Productafbeelding van Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 129,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,56/1l
Productafbeelding van Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
Riiffs Prive Blue Eau de Parfum 100 ml, uniseks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 23,52
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 235,20/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l