Smaak:

Banaan

Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: banaan

€ 12,97

€ 18,53 / 1l

plus € 7,00 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Proteïnen & Eiwitten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: banaan
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: banaan
€ 17,58/1l
€ 35,16
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: AARDBEISTROOM
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 2000g, smaak: AARDBEISTROOM
€ 19,50/1l
€ 39,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: GEZOUTE KARAMEL
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: GEZOUTE KARAMEL
€ 22,86/1l
€ 16,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Wei-eiwit WPC, Wei-eiwit supplement, Wei, 100 REAL PHARM, 700g, CHOCOLADE
Wei-eiwit WPC, Wei-eiwit supplement, Wei, 100 REAL PHARM, 700g, CHOCOLADE
€ 22,30/1kg
€ 16,28
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van WPC-Proteïneconcentraat - Proteïnesupplement. Real Pharm Whey 100, 2250g, smaak: chocolade
WPC-Proteïneconcentraat - Proteïnesupplement. Real Pharm Whey 100, 2250g, smaak: chocolade
€ 20,87/1l
€ 46,96
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Real Isolate 100 WPI 1800 g, WEPEI ISOLATE, eiwitpoeder, smaak: PINDABOTER
Real Pharm Real Isolate 100 WPI 1800 g, WEPEI ISOLATE, eiwitpoeder, smaak: PINDABOTER
€ 27,78/1l
€ 50,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Wei-eiwitconcentraat (WPC) Whey 100 REAL PHARM, 700g, smaak: witte chocolade en kokosnoot
Wei-eiwitconcentraat (WPC) Whey 100 REAL PHARM, 700g, smaak: witte chocolade en kokosnoot
€ 18.528.571.364,86/1l
€ 12,97
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Eiwitisolaat, lactosevrij, Real Pharm Eiwitpoeder 750g, natuurlijke smaak
Eiwitisolaat, lactosevrij, Real Pharm Eiwitpoeder 750g, natuurlijke smaak
€ 25,32/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Real Isolate 100 WPI 700 g - Wei-eiwit isolaat, proteïneproduct. Smaak: Vanille
Real Pharm Real Isolate 100 WPI 700 g - Wei-eiwit isolaat, proteïneproduct. Smaak: Vanille
€ 26,29/1l
€ 18,40
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Real Isolate 100 WPI 700 g, WEPEI ISOLATE, eiwitpoeder, smaak: aardbei
Real Pharm Real Isolate 100 WPI 700 g, WEPEI ISOLATE, eiwitpoeder, smaak: aardbei
€ 34,29/1l
€ 24,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, banaan smaak, 400 gram
MEGAMAX Nutrition Eiwitpoeder, banaan smaak, 400 gram
€ 22,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Proteïnemengsel WPI/WPC Real Pharm SHAKE IT 2250g, smaak: chocolade-noot
Proteïnemengsel WPI/WPC Real Pharm SHAKE IT 2250g, smaak: chocolade-noot
€ 24,02/1kg
€ 54,04
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van QNT Caseïne Proteïne (908g) Belgische Chocolade - Eiwitten - Caseïne
QNT Caseïne Proteïne (908g) Belgische Chocolade - Eiwitten - Caseïne
€ 67,29/1l
€ 61,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van PROTEÏNE WPI/WPC-MIX Real Pharm Protein-supplement SHAKE IT 700g CHOCOLADE
PROTEÏNE WPI/WPC-MIX Real Pharm Protein-supplement SHAKE IT 700g CHOCOLADE
€ 24,27/1l
€ 16,99
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | 100% Whey Isolaat, chocoladesmaak
SCITEC Nutrition | 100% Whey Isolaat, chocoladesmaak
€ 60.288,89/1kg
€ 54,26
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Scitec Nutrition Caseïne Complex 2350g, smaak: Belgische chocolade
Scitec Nutrition Caseïne Complex 2350g, smaak: Belgische chocolade
€ 46,57/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 109,45
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Applied Nutrition Critical Whey – 2000 g, smaak: banaan milkshake
Applied Nutrition Critical Whey – 2000 g, smaak: banaan milkshake
€ 46,87/1l
€ 93,74
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van WPI-Proteïne-isolaat 0 suiker, Real Pharm, Real Isolat 100, 700g, smaak: koekje
WPI-Proteïne-isolaat 0 suiker, Real Pharm, Real Isolat 100, 700g, smaak: koekje
€ 26.285.714.195,32/1l
€ 18,40
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van SCITEC Nutrition | 100% Rundvleesproteïne, smaak: Chocolade - Amandel
SCITEC Nutrition | 100% Rundvleesproteïne, smaak: Chocolade - Amandel
€ 57,04/1l
€ 51,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van PROTEIN WPH Proteïnehydrolysaat. VOEDINGSWAARDEN. Real Pharm Hydro 600g, aardbeiensmaak
PROTEIN WPH Proteïnehydrolysaat. VOEDINGSWAARDEN. Real Pharm Hydro 600g, aardbeiensmaak
€ 26,25/1kg
€ 21,00
Verkoper: RealPharm

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

WPC-PROTEIN Real Pharm Whey 100 700 g

Real Pharm Real Whey 100 – 700 g

REAL WHEY 100 is een voedingssupplement in poedervorm, dat zowel geschikt is voor professionele sporters als voor amateursportien en dient ter aanvulling van het dieet met eiwitten.

Het merk Real Pharm stelt hoge eisen aan zichzelf op de markt voor voedingssupplementen voor professionals en amateurs met een actieve levensstijl. Dankzij onze ervaring en zorgvuldigheid bij de selectie van de hoogste kwaliteit ingrediënten, evenals de optimale aanpassing van het productieproces, is Real Pharm Whey 100 ontstaan – een premium voedingssupplement voor iedereen die tot de echte kampioenen wil behoren.

Kies voor de kwaliteit en betrouwbaarheid van het puurste wei-eiwit op de markt, in een moderne vorm! Het voedingssupplement Real Pharm Whey 100 is verkrijgbaar in veel verschillende smaken en dankzij de uitstekende oplosbaarheid kunt u genieten van een voedzaam drankje met een ideale consistentie! Met Real Pharm Whey 100 bereikt u sneller meer.

Voordelen

Bescherming tegen katabolisme

Essentiële bouwstenen

Hogere efficiëntie van de training

Uitstekende oplosbaarheid

Vergroting van de spiermassa

Meer kracht

Maximale snelle opname van de werkzame stoffen

Belangrijk

De instantvorm zorgt voor maximale biologische beschikbaarheid van de werkzame stoffen.

Het Whey 100 voedingssupplement bevat een rijk aminozuurprofiel, dat het lichaam tijdens de training ondersteunt.

Daarnaast voorziet u uw lichaam met Whey 100 van aminozuren zoals BCAA en glutamine.

METERLEPEL

️ Samen met ons proteïnepoeder ontvangt u een meterlepel om de productporties nauwkeurig af te meten.

️ Zo kunt u uw inname nauwkeurig controleren en nog betere trainingsresultaten behalen.

Voedingswaarde per 100 g / 30 g

  • Energie 382,50 kcal/1601 KJ / 115 kcal/480 KJ

  • Vetten 5,7 g / 1,71 g

  • waarvan verzadigde vetzuren 0,5 g / 0,15 g

  • Koolhydraten 7,8 g / 2,34 g

  • waarvan suikers 4,8 g / 1,44 g

  • Vezels 0,8 g / 0,24 g

  • Eiwitten 76 g / 23,4 g

  • Zout 0,5 g / 0,15 g

Ingrediënten

Wei-eiwitconcentraat, cacaopoeder (bij chocoladesmaak), aroma, carboxymethylcellulose (verdikkingsmiddel), sucralose (zoetstof), kleurstoffen: bietenextract, beta-caroteen, karamel E150c, riboflavine E101 – afhankelijk van de smaak. Bevat zoetstof.

Fabrikant
RealPharm
Gewicht
700 g
Smaak
Banaan
Inhoud
700 ml
Ingrediënten
Wei-eiwitconcentraat, cacao (in de chocoladesmaak), aroma, carboxymethylcellulose (verdikkingsmiddel), sucralose (zoetstof), kleurstoffen: rode bietenextract, beta-caroteen, karamel E150c, riboflavine E101 – afhankelijk van de smaak. Bevat zoetstof.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g, 30 g Energie 382,50 kcal/1601 kJ, 115 kcal/480 kJ Vet 5,7 g, 1,71 g waarvan verzadigde vetzuren 0,5 g, 0,15 g Koolhydraten 7,8 g, 2,34 g waarvan suikers 4,8 g, 1,44 g Vezels 0,8 g, 0,24 g Eiwit 76 g, 23,4 g Zout 0,5 g, 0,15 g
Aanbevolen dosering
30 gram
Verkoopbenaming
Real Pharm Real Whey 100 – 700 gram
EAN
5905669586092

Fabrikant
RealPharm
Gewicht
700 g
Smaak
Banaan
Inhoud
700 ml
Ingrediënten
Wei-eiwitconcentraat, cacao (in de chocoladesmaak), aroma, carboxymethylcellulose (verdikkingsmiddel), sucralose (zoetstof), kleurstoffen: rode bietenextract, beta-caroteen, karamel E150c, riboflavine E101 – afhankelijk van de smaak. Bevat zoetstof.
Voedingswaarde
Voedingswaarde per 100 g, 30 g Energie 382,50 kcal/1601 kJ, 115 kcal/480 kJ Vet 5,7 g, 1,71 g waarvan verzadigde vetzuren 0,5 g, 0,15 g Koolhydraten 7,8 g, 2,34 g waarvan suikers 4,8 g, 1,44 g Vezels 0,8 g, 0,24 g Eiwit 76 g, 23,4 g Zout 0,5 g, 0,15 g
Aanbevolen dosering
30 gram
Verkoopbenaming
Real Pharm Real Whey 100 – 700 gram
EAN
5905669586092
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 2,25 kg, eiwitpoeder, smaak: koffie
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 2,25 kg, eiwitpoeder, smaak: koffie
€ 9,33/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 21,00
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: vanille-amandel
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: vanille-amandel
€ 5,37/1l
€ 3,76
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: Witte Chocolade Ananas
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: Witte Chocolade Ananas
€ 23,26/1l
€ 16,28
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: KERSENYOGHURT
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: KERSENYOGHURT
€ 18,53/1l
€ 12,97
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: witte chocolade, met vitamines
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: witte chocolade, met vitamines
€ 12,13/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: karamel
ProActive Molkenproteïneconcentraat WPC 80, eiwitgehalte 700g, eiwitpoeder, smaak: karamel
€ 12,13/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 8,49
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: CHOCOLADE HAZELNOOT
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: CHOCOLADE HAZELNOOT
€ 23,26/1l
€ 16,28
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: vanille-bessen
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: vanille-bessen
€ 4,70/1l
€ 3,29
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: koekjes
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: koekjes
€ 18,53/1kg
€ 12,97
Verkoper: RealPharm
Productafbeelding van Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: Miljonairstaart
Real Pharm Molkenproteïneconcentraat (WPC), eiwitpoeder, 700g, smaak: Miljonairstaart
€ 5,37/1l
€ 3,76
Verkoper: RealPharm

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.