1,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 1 voor deze prijs
Yankee Candle Afternoon, geurkaars, rond, beige, amber, appel, bergamot, cederhout, eucalyptus, gember, leer, citroen, muskus, nootmuskaat, patchouli, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 33,48
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 28,90-13%
€ 50,97 / 1kg
Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland
Gratis bezorging
Bij jou thuis
Onze bestedeals
Geurkaarsen & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Floris Sandelhout & Patchouli geurkaars, 175 g (unisex)€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Yankee Candle 1631840E, Cilinderkaars, bruin, kaneel, kruidnagel, brandduur 100 uur, 1 stuk€ 62,96/1kg
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Yankee Candle Signature, cilinderkaars, blauw, amber, jasmijn, sandelhout, brandduur 90 uur, 1 stuk€ 50,37/1kg
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Yankee Candle 1629970E, Cilinderkaars, Violet, Lavendel, Citroen, Sinaasappel, brandduur 90 uur, 1 stuk€ 51,39/1kg
€ 29,14
Verkoper: PerfumTraders

Yankee Candle Big Apple Christmas, ronde kaars, rood, brandduur 50 uur, 1 stuk
€ 136,44/1kg
€ 50,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Yankee Candle London Christmas Tea, ronde kaars, wit, brandduur 50 uur, 1 stuk
€ 125,11/1kg
€ 46,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Yankee Candle 1743378E, Rond, Rood, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 66,38/1kg
€ 37,64
Verkoper: LBD

Yankee Candle 1759613E, Rond, Oranje, Kaneel, Pompoen, 50 uur brandduur, 1 stuk
€ 82,26/1kg
€ 30,19
Verkoper: somnia24

Yankee Candle North Pole Hideaway, kaars, blauw, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 40,90/1kg
€ 23,19
Verkoper: Apollo_store

Yankee Candle 1743380E, Kaars, Groen, Fijnspar, "Dewy Greens", Kruiden, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 60,49/1kg
€ 34,30
Verkoper: somnia24

Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
€ 35,68
Verkoper: somnia24

Yankee Candle, collectie Watercolour Skies, cilinderkaars, roze, bloemengeur, brandduur 90 uur, 1 stuk
€ 49,58/1kg
€ 28,11
Verkoper: LBD

YANKEE CANDLE Signature geurkaars in groot glas, geur: Gerookte vanille & kasjmier, 567 g
€ 35,76
Verkoper: LBD

Kaarsenfabriek, Mini Jumbo kaarsen, windlicht, geurkaarsen, wierook, artikelnummer 307083
€ 15,99
Verkoper: artbook-service

Geurkaars Home Inspiration, groot, granaatappel en kokos, 538 gram
€ 53,23/1kg
€ 28,64
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Geurkaars "Zirbe".
€ 26,65/1kg
€ 15,99
Verkoper: artbook-service

Yankee Candle 1759609E, Rond, Beige, Amber, Appel, Bergamot, Cederhout, Eucalyptus, Gember, Leer, Citroen, Musk, Nootmuskaat, Patchouli, 50 uur brandduur, 1 stuk
€ 81,91/1kg
€ 30,06
Verkoper: somnia24

Yankee Candle 1724370E, Cilinderkaars, Beige, Patchouli, Sandelhout, brandduur 100 uur, 1 stuk
€ 88,96/1kg
€ 50,44
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Yankee Candle 1744756E, Cilinderkaars, Beige, Amber, Sandelhout, 30 uur brandduur, 1 stuk
€ 180,33/1kg
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Nali

Yankee Candle 2653164E, Rond, Beige, Vanille, 1 stuk
€ 72,66/1kg
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
(Middag bij het fotoalbum) Verzamel uw mooiste foto's in een album, idealiter op een terras bij de open haard, omringd door de subtiele geuren van leer, appel en heldere amber
De geurkaars Yankee Candle uit de collectie verspreidt een heerlijke geur in uw huis. Deze zoete geur maakt elke dag aangenamer!
Geurkaars, Signature, grote pot
De geurkaars Yankee Candle uit de collectie verspreidt een heerlijke geur in uw huis. Deze zoete geur maakt elke dag aangenamer!
Geurkaars, Signature, grote pot
- Hoogte
- 16 cm
- Breedte
- 9.4 cm
- Lengte
- 15.7 cm
- Diameter
- 9.3 cm
- Gewicht
- 567 g
- Kleur
- Beige
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 2
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 5038581161440
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 1759264E
- Hoogte
- 16 cm
- Breedte
- 9.4 cm
- Lengte
- 15.7 cm
- Diameter
- 9.3 cm
- Gewicht
- 567 g
- Kleur
- Beige
- Fabrikant
- Aantal stuks
- 2
- Doelgroepen
- Unisex
- EAN
- 5038581161440
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 1759264E
Gaat ook goed samen met

Yankee Candle London Christmas Tea, ronde kaars, wit, brandduur 50 uur, 1 stuk
€ 125,11/1kg
€ 46,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

YANKEE CANDLE Signature geurkaars in groot glas, geur: Gerookte vanille & kasjmier, 567 g
€ 35,76
Verkoper: LBD

Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop

Yankee Candle Big Apple Christmas, ronde kaars, rood, brandduur 50 uur, 1 stuk
€ 136,44/1kg
€ 50,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Toboli TV-wandhouder voor schermen van 37-80 inch, tv-houder met 120° zwenk-, kantel- en draaibaarheid
€ 28,99
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

Yankee Candle, middelgrote geurkaars in pot, "Christmas Eve"
€ 61,16/1kg
€ 55,83
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 51,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Yankee Candle – Seaside Woods, grote geurkaars, 623 gram
€ 35,07/1kg
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop

Silver Sage & Pine - Yankee Candle - Grote geurkaars
€ 28,64
Verkoper: NutraBestBG

Yankee Candle – Moonlit Blossoms, grote geurkaars, 623 gram
€ 57,27/1kg
€ 35,68
Verkoper: somnia24

Yankee Candle 1743378E, Rond, Rood, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 66,38/1kg
€ 37,64
Verkoper: LBD

Tonies Weihnachtsmann & Co. KG
€ 98,98
-€ 19,40Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 79,58
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures

Yankee Candle North Pole Hideaway, kaars, blauw, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 40,90/1kg
€ 23,19
Verkoper: Apollo_store

Yankee Candle 1759613E, Rond, Oranje, Kaneel, Pompoen, 50 uur brandduur, 1 stuk
€ 82,26/1kg
€ 30,19
Verkoper: somnia24

Vonná kaars in glas, "Glühwein" (Warme wijn), 500 gram
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Yankee Candle 1701372E, Cilinderkaars, Smaak: sinaasappel, kaneel, kruidnagel, brandduur: 90 uur, 1 stuk
€ 63,32/1kg
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen

Yankee Candle Signature, cilinderkaars, bruin, berkenhout, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 60,48/1kg
€ 34,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Yankee Candle 1743380E, Kaars, Groen, Fijnspar, "Dewy Greens", Kruiden, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 60,49/1kg
€ 34,30
Verkoper: somnia24

Yankee Candle – Golden Autumn, grote geurkaars, 623 gram
€ 49,42/1kg
€ 30,79
Gratis bezorging
Verkoper: Apollo_store

Yankee Candle 1743371E, Kaars, Blauw, Kardemom, Oude geur, Vanille, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 53,02/1kg
€ 56,35
-46%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 30,06
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Yankee Candle Kerstkoekjes™ - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 89,73/1kg
€ 55,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Yankee Candle Kokosrijstcrème, Rond, Wit, Kokos, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 94,70/1kg
€ 59,00
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Yankee Candle Vanilleboon Espresso 567 g
€ 61,85/1kg
€ 35,07
Verkoper: somnia24

"YANKEE CANDLE - Een rustige en vredige plek", grote pot (623g)
€ 88,89/1kg
€ 72,56
-23%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 55,38
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

24 geurkaarsen in een glazen pot met deksel, aroma-kaarsen. Verkrijgbaar in 12 verschillende geuren. Ruimparfum, geurkaars
€ 54,90
Verkoper: HAC24-GmbH

Krups EA 8150 volautomatische koffiemachine, zwart
€ 324,99
Gratis bezorging
Verkoper: Outletboulevard

Yankee Candle, Majestic Mount Fuji, rood, blauw, 75 uur brandduur, 1 stuk
€ 39,88/1kg
€ 18,39
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 16,39
Verkoper: Apollo_store

Yankee Candle 1631776E, Cilinderkaars, Rood, 90 uur brandduur, 1 stuk
€ 38,08/1kg
€ 30,65
-29%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 21,59
Verkoper: Apollo_store

Yankee Candle 1629968E, Cilinderkaars, zwart, met geur van moskus en patchouli, brandduur 90 uur, 1 stuk
€ 63,07/1kg
€ 35,76
Verkoper: LBD

Lionelo Bianka 3-in-1 kinderwagen, autostoeltje, inklapbaar, reisysteem. Verstelbare rugleuning (360°), met zachte bekleding van de wielen, extra groot zonnedak - zwart
€ 430,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
0% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
0%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%100% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
100%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 17 september 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Xerjoff XJ Kaars, 200 gram
€ 192,78
-€ 7,14Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 185,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Xerjoff TuberHype geurkaars, 200g
€ 170,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 851,70/1kg

Acqua di Parma Buongiorno, Válec, Geel, 70 cl, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(2)Aantal beoordelingen: 2
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1kg

Gold Rose Oudh geurkaars, 550 gram
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1kg

Tom Ford "Fucking Fabulous" geurkaars (200 g)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 464,10/1kg

Xerjoff Scentimento Collectie: Luna Lovers (170 gram)
€ 92,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 928,20/1kg

Kustcipres en zevenkrans geurkaars, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,97
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,28/1kg

Heerlijke geurkaars met de aroma's van rabarber en roos, 600 gram



1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 87,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 145,30/1kg

Molton Brown Re-Charge Zwarte Peper Kaars, 600g
€ 83,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 139,40/1kg

Diptyque Geranium Rosa geurkaars, 190g
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 765,00/1kg

Acqua di Parma La Casa sul Lago, Rund, Geel, Amber, Bergamot, Alpenviooltje, Mei, Muskus, 50 uur, 1 stuk
€ 53,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,85/1kg

Byredo Kaars, 240g
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders

Oud & Bergamot - kaars, 200 gram
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 397,80/1kg

Afrodite geurkaars, 170g
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders

Floris Grapefruit & Rozemarijn geurkaars, 175 g (unisex)
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Maison Francis Kurkdjian Paris, Anouche geurkaars, 280g
€ 71,40
Verkoper: PerfumTraders

Acqua di Parma Oud, rund, zwart, 1 stuk



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 68,82
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1kg

Maison Francis Kurkdjian Home Scents, geurkaars Les Tamaris (280 g)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 247,71/1kg

Maison Margiela Replica Beach Vibes, geurkaars (165 g)
€ 55,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 334,79/1kg

Acqua Di Parma Aperitivo In Terrazza: Kaars
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1kg