Gewicht:

2821 g

SNICKERS 462600 SNICKERS Minis Schokoriegel 150 Riegel

€ 106,83

€ 64,73€-42,10

€ 22,95 / 1kg

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – ma 12 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Chocolade & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van MilkyWay 463822 MilkyWay Minis Schokoriegel 150 Riegel
MilkyWay 463822 MilkyWay Minis Schokoriegel 150 Riegel
€ 26,40/1kg
€ 104,84
-€ 40,11
€ 64,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
FERRERO hanuta Riegel Nussriegel 5 Riegel
€ 99,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,84
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Knoppers® 471656 Knoppers® Nussriegel 5 St., AI-gegenereerde afbeelding
Knoppers® 471656 Knoppers® Nussriegel 5 St.
€ 49,30/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MARS Riegel Minis 462444 18g 150St
MARS Riegel Minis 462444 18g 150St
€ 22,95/1kg
€ 106,83
-€ 42,10
€ 64,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
kinder 5698 kinder Schokolade Schokoriegel 24 Riegel
€ 45,23/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 287 gram
Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 287 gram
€ 29,34/1kg
€ 8,96
-5%
€ 8,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
Lindt Lindor Melkchocolade, 100 gram
€ 81,60/1kg
€ 8,16
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Knoppers® 471731 Knoppers® Erdnuss  Nussriegel 24 St.
Knoppers® 471731 Knoppers® Erdnuss Nussriegel 24 St.
€ 47,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mars 463527 Mars MIXED Minis Schokoriegel 710,0 g
Mars 463527 Mars MIXED Minis Schokoriegel 710,0 g
€ 54,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Marabou Daim, 170 gram
Marabou Daim, 170 gram
€ 176,12/1kg
€ 29,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Milka Milkinis, melkchocolade, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
Milka Milkinis, melkchocolade, 88 g, 2415 kJ, 580 kcal, 38 g, 22 g
€ 195,44/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,59
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
Schogetten Schokolade Alpenvollmilch 100g
€ 245,20/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Alpinella melkchocolade, 90 gram
Alpinella melkchocolade, 90 gram
€ 28,67/1kg
€ 2,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Yogurette 2140 Yogurette Schokoriegel 20x 50 g
Yogurette 2140 Yogurette Schokoriegel 20x 50 g
€ 31,67/1kg
€ 31,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 100 gram
Wedel Melkchocolade met chocoladevulling, 100 gram
€ 29,60/1kg
€ 2,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Daim repen, chocolade, 36 stuks
Daim repen, chocolade, 36 stuks
€ 99,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 100,41
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van m&m's 608861 m&m's cookie dough Schokobonbons 675,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
m&m's 608861 m&m's cookie dough Schokobonbons 675,0 g
€ 32,46/1kg
€ 21,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van nutella 4175 Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
nutella 4175 Portionsbeutel Nougatcreme, 1,0 kg
€ 17,86/1kg
€ 17,86
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SNICKERS® Schokoriegel Minis 150 x 18 g/Pack.

SNICKERS® Chocoladerepen Mini's, 150 stuks per verpakking, 18 gram per reep.
Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucose-siroop, pinda's, magere melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, weipermeaat (melk), zonnebloemolie, botervet (melk), palmolie, zout, emulgator (sojalecithine), kippenei-eiwit. (Kan sporen bevatten van: andere noten).
Voedingswaarde
Per 100 gram: Energie 2051 kJ Energie 490 kcal Vet 23 g Vet, waarvan verzadigde vetzuren 7,6 g Koolhydraten 60 g Koolhydraten, waarvan suikers 51 g Eiwitten 8,7 g Zout equivalent 0,52 g
Gewicht
2821 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
Verkoopbenaming
Melkchocolade, gevuld met een fijne vulling van snoepcreme (16%), karamel (27%) en geroosterde pinda's (22%).
Fabrikant
Snickers
Aantal stuks
25
MPN (Manufacturer Part Number)
462600
EAN
5000159558969

Ingrediënten
Ingrediënten: Suiker, glucose-siroop, pinda's, magere melkpoeder, cacaoboter, cacaomassa, weipermeaat (melk), zonnebloemolie, botervet (melk), palmolie, zout, emulgator (sojalecithine), kippenei-eiwit. (Kan sporen bevatten van: andere noten).
Voedingswaarde
Per 100 gram: Energie 2051 kJ Energie 490 kcal Vet 23 g Vet, waarvan verzadigde vetzuren 7,6 g Koolhydraten 60 g Koolhydraten, waarvan suikers 51 g Eiwitten 8,7 g Zout equivalent 0,52 g
Gewicht
2821 g
Levensmiddelenbedrijven
Mars GmbH INDUSTRIERING 17 41751 VIERSEN Deutschland
Verkoopbenaming
Melkchocolade, gevuld met een fijne vulling van snoepcreme (16%), karamel (27%) en geroosterde pinda's (22%).
Fabrikant
Snickers
Aantal stuks
25
MPN (Manufacturer Part Number)
462600
EAN
5000159558969
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g, AI-gegenereerde afbeelding
Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Kinder Schokolade Schoko-Bons 458393 125 g/Pack.
Kinder Schokolade Schoko-Bons 458393 125 g/Pack.
€ 153,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,89
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Ferrero Schoko Bons White, 200g
Ferrero Schoko Bons White, 200g
€ 81,20/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nestle Nido Melkpoeder (400 gr)
Nestle Nido Melkpoeder (400 gr)
€ 31,62/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 13,82
-8%
€ 12,65
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Snickers - chocoladereep, 50 gram
Snickers - chocoladereep, 50 gram
€ 322,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
-5%
€ 16,13
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SNICKERS 458734 Creamy Peanut Butter Schokoriegel 24 Stück
SNICKERS 458734 Creamy Peanut Butter Schokoriegel 24 Stück
€ 32,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,36
-51%
€ 28,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SNICKERS 463487 SNICKERS Schokoriegel 10 Riegel
SNICKERS 463487 SNICKERS Schokoriegel 10 Riegel
€ 31,32/1kg
€ 15,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mars, repen, chocolade, 32 repen
Mars, repen, chocolade, 32 repen
€ 25,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,26
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
Mars repen met karamel en chocolade coating, 51g
€ 114,40/1kg
€ 5,72
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
kinder 2609 Country Schokoriegel 9 St.
€ 56,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 11,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ritter SPORT 4015 NUGAT chocolade, 100,0 g
Ritter SPORT 4015 NUGAT chocolade, 100,0 g
€ 106,60/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 10,66
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
Knoppers® 473230 Knoppers® Goodies Schokobonbons 180,0 g
€ 60,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 10,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
FERRERO 773587 Hanuta 10 St./220g
€ 53,68/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 11,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
€ 33,92/1kg
€ 36,63
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MilkyWay 463822 MilkyWay Minis Schokoriegel 150 Riegel
MilkyWay 463822 MilkyWay Minis Schokoriegel 150 Riegel
€ 26,40/1kg
€ 104,84
-€ 40,11
€ 64,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
€ 31,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 90,13
-52%
€ 42,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 120975008 Kinder Riegel - 10 Stück
120975008 Kinder Riegel - 10 Stück
€ 142,38/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 29,90
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
TOBLERONE 371750 Toblerone Mini Mix Dose 113 St
€ 74,23/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 67,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
CELEBRATIONS Chocolade, artikelnummer 845492, gewicht 186 gram
€ 53,55/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,96
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Merci Lovelies, 185 gram
Merci Lovelies, 185 gram
€ 59,51/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 11,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
Milka 771906 Naps Mix, 1,0 kg
€ 41,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 41,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
LION® 12571417 LION® Schokoriegel 24 St.
€ 132,86/1kg
€ 5,58
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
€ 39,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
Milka 839205 Milka OREO Schokolade 100,0 g
€ 231,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
MINiS 463507 MINiS MIXED Minis Schokoriegel 71 St./1,425 kg
€ 22,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,93
-2%
€ 31,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CELEBRATIONS 464880, gesorteerd, 600 gram
CELEBRATIONS 464880, gesorteerd, 600 gram
€ 36,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Milka Melkchocolade Mmmax Caramel Hazelnoot, 300 gram
Milka Melkchocolade Mmmax Caramel Hazelnoot, 300 gram
€ 73,97/1kg
€ 23,99
-7%
€ 22,19
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
Set Dubai chocolade met 1 chocoladetafel van 100 gram + 1 recept voor het bakken - Proeven - Zelf bakken - Cadeaus voor kerstmis, voor mannen en vrouwen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
Dubai-chocolade, 100 gram - Kadayif/Kanufa & Pistache -
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg
Productafbeelding van XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
XXL Set - 1x Dubai chocolade (100 gram) + 1x recept - met pistache & kadayif - om te proeven en zelf te bakken
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 5,99
Verkoper: tkgruppe
€ 59,90/1kg