Bamboevezel, 500 gram

€ 23,99

€ 14,92-37%

€ 28,05 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Granen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Reisvlokken, 500 gram
Reisvlokken, 500 gram
€ 23,35/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Linzaden, 200 gram
Linzaden, 200 gram
€ 52,11/1kg
€ 18,99
-44%
€ 10,63
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Hirsevlokken, 500 gram
Hirsevlokken, 500 gram
€ 22,10/1kg
€ 19,99
-41%
€ 11,60
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Blaumohn, 200 gram
Blaumohn, 200 gram
€ 58,09/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bockshornkleezaden, 500 gram
Bockshornkleezaden, 500 gram
€ 23,57/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Dinkelflokken, 500 gram
Dinkelflokken, 500 gram
€ 22,59/1kg
€ 19,99
-42%
€ 11,43
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Dinkelgries 500g
Dinkelgries 500g
€ 23,40/1kg
€ 19,99
-41%
€ 11,70
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Witte klaprozenzaad, 500 gram
Witte klaprozenzaad, 500 gram
€ 27,19/1kg
€ 22,99
-38%
€ 14,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Chiazaad, 500 gram
Chiazaad, 500 gram
€ 44,90/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Griesmeel, 500 gram
Griesmeel, 500 gram
€ 21,71/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Geroosterde lijnzaad, 500 gram
Geroosterde lijnzaad, 500 gram
€ 23,27/1kg
€ 20,99
-43%
€ 11,87
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Maïsmeel, 500 gram
Maïsmeel, 500 gram
€ 22,24/1kg
€ 19,99
-43%
€ 11,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Flohsamenschalen, 500 gram
Flohsamenschalen, 500 gram
€ 27,51/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,99
-38%
€ 14,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Havervlokken, 500 gram
Havervlokken, 500 gram
€ 21,82/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,02
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Inuline, 500 gram
Inuline, 500 gram
€ 28,29/1kg
€ 23,99
-39%
€ 14,57
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sesamzaad, 500 gram
Sesamzaad, 500 gram
€ 24,06/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,10
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
AMARANTUS EKSPANDOWANY BIO 100 g - HELPA
AMARANTUS , 100 gram - HELPA
€ 30,90/1kg
€ 3,25
-4%
€ 3,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Boekweitvlokken, 500g
Boekweitvlokken, 500g
€ 23,20/1kg
€ 20,99
-43%
€ 11,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Cenos maisgries, 450 gram
Cenos maisgries, 450 gram
€ 4.288,89/1kg
€ 1,93
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pompoenpitten, 500 gram
Pompoenpitten, 500 gram
€ 26,18/1kg
€ 13,22
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bamboevezel 500 g

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Het product is verpakt in een doypack met ritsluiting, waardoor het langdurig vers blijft door herhaaldelijk openen en sluiten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens transport.

Bamboevezel, ook wel bamboemeel genoemd, is een natuurlijk ingrediënt dat wordt gewonnen uit bamboescheuten. Het is volledig smaak- en geurneutraal en is daarom veelzijdig inzetbaar voor zowel zoete als hartige gerechten. Het kenmerkt zich door een uitzonderlijk hoog vezelgehalte en een zeer laag koolhydraatgehalte. Daarom is het perfect geschikt voor een ketogene, koolhydraatarme en glutenvrije voeding. De lichte, vezelrijke structuur maakt gebak luchtiger en zachter.

Bamboevezel – Eigenschappen:

BF200 is een pure vezel met een katoenachtige structuur. Het heeft het vermogen om veel water te absorberen, waardoor cakes die ermee worden gemaakt meer vocht nodig hebben, maar daardoor ook zachter worden. Het bevat geen gluten, suiker of chemische toevoegingen. Het kan een gezonde darmfunctie ondersteunen en de spijsvertering reguleren. Dankzij de neutraliteit beïnvloedt het de smaak van gerechten niet en verbetert tegelijkertijd de textuur en consistentie.

Bamboevezels – Gebruik:

  • voor biscuitcake, muffins en koekjes
  • als ingrediënt voor gistcake, botercake en brood
  • voor het maken van pannenkoeken, donuts en dumplings
  • in hartige gerechten: pierogi, tortilla's, broodjes
  • als verdikkingsmiddel voor vullingen, sauzen en soepen

Vervang een deel van de bloem door bamboevezels en geniet van lichtere, gezondere gebakken producten zonder concessies te doen aan de smaak.

Voedingswaarden per 100 g
Energie
771 kJ
192 kcal
Vet
0
g
  • waarvan verzadigde vetzuren
verzadigd
0
g
Koolhydraten
1,1
g
  • waarvan suikers
0
g
Vezels
96
g
Eiwitten
0
g
Zout*
0,9
g
  • Het zoutgehalte is uitsluitend afkomstig van natuurlijke bronnen.

Inhoud:

De verpakking bevat:

500 g bamboevezels.Ingrediënten:

Bamboevezel BF200

  • Bewaring:

Het product moet koel, droog en buiten het bereik van kinderen worden bewaard.

Aanvullende informatie:

Het bedrijf verpakt tevens: amandelen, verschillende noten, sesam, soja en producten die gluten bevatten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
532 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Bamboevezel, 500 gram
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514500556

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
532 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Bamboevezel, 500 gram
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514500556
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 25 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 2,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 61,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Pelsde zonnebloempitten, 2 x 2,5 kg
Pelsde zonnebloempitten, 2 x 2,5 kg
€ 4,32/1kg
€ 29,99
-27%
€ 21,61
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Vongole, gepeld en in hun eigen vocht, 190 gram
Vongole, gepeld en in hun eigen vocht, 190 gram
€ 27,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,20
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Biologische havervlokken, 600 g -  PLANET
Biologische havervlokken, 600 g - PLANET
€ 20,52/1kg
€ 20,99
-41%
€ 12,31
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
KASZKA 5 ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
KASZKA 5 GRAANSOORTEN, zonder toegevoegde suiker, biologisch, 200g - HELPA
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lewandowski boekweit (4 x 100g), totaal 400g
Lewandowski boekweit (4 x 100g), totaal 400g
€ 7,41/1kg
€ 3,43
-4%
€ 3,26
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
Sesamzaad, gepeld, 2,5 kg, veganistisch, niet genetisch gemodificeerd
€ 1,27/1kg
€ 3,34
-5%
€ 3,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 10 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Gemalen blauwe maanzaad, 500 gram
Gemalen blauwe maanzaad, 500 gram
€ 28,18/1kg
€ 22,99
-38%
€ 14,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pompoenpitten in de schil, 500g
Pompoenpitten in de schil, 500g
€ 26,72/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,99
-38%
€ 14,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Geroosterde lijnzaad, 1 kg
Geroosterde lijnzaad, 1 kg
€ 12,66/1kg
€ 21,99
-41%
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pompoenpitten in de schil, 1 kg
Pompoenpitten in de schil, 1 kg
€ 18,53/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,99
-29%
€ 19,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Witte papaverzaad, 1 kg
Witte papaverzaad, 1 kg
€ 17,07/1kg
€ 25,99
-33%
€ 17,27
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Gouden lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 4,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Gemalen zwarte komijn, 1 kg
Gemalen zwarte komijn, 1 kg
€ 11,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,99
-41%
€ 11,68
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Leinsamen, set van 2 x 1 kg
Leinsamen, set van 2 x 1 kg
€ 7,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,99
-37%
€ 14,33
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
POSH Lijnzaadmeel Gold, 25 kg, voor de keuken, superfood, premium kwaliteit, gezondheid, voeding
€ 2,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 63,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Mariendistel, 1 kg
Mariendistel, 1 kg
€ 14,18/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
-37%
€ 14,45
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 1 kg pompoenpitten
1 kg pompoenpitten
€ 15,42/1kg
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
KASZKA OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Melkvrije pap van Czary Mamy, biologische havermout, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
KASZKA JAGLANO - OWSIANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
-HAVERMUNT-VARKENSVLEES 200 g - HELPA
€ 22,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,68
-4%
€ 4,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bruine lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
Bruine lijnzaad, 5 kg, hele zaden, veganistisch, natuurlijk, rijk aan vezels, geschikt voor het bakken. GiDeli
€ 3,58/1kg
€ 17,88
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
KASZKA JAGLANA BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
HELPA - Biologische jaglameel zonder toegevoegde suiker, 200 gram
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gemalen blauwe maanzaad, 200 gram
Gemalen blauwe maanzaad, 200 gram
€ 59,10/1kg
€ 19,99
-40%
€ 11,82
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bockshornkleezaden, 1 kg
Bockshornkleezaden, 1 kg
€ 13,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,99
-40%
€ 13,77
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Popcorn, 1 kg
Popcorn, 1 kg
€ 12,15/1kg
€ 12,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
KASZKA MANNA DAWNYCH ZBÓŻ BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 200 g - HELPA
Griezelpudding van oergranen, biologisch, 200 g - Helpa
€ 20,95/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,41
-4%
€ 4,19
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.