Leinsamen, set van 2 x 1 kg

€ 22,99

€ 14,33-37%

€ 7,17 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Wees er snel bij!
Granen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Leislint, 1 kg
Leislint, 1 kg
€ 12,25/1kg
€ 12,42
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Biologisch lijnzaad, fijn gemalen, rijk aan vezels, milde nootachtige smaak, 200 gram
Biologisch lijnzaad, fijn gemalen, rijk aan vezels, milde nootachtige smaak, 200 gram
€ 10,50/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Mariendistel, 1 kg
Mariendistel, 1 kg
€ 14,18/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
-37%
€ 14,45
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bockshornkleezaden, 1 kg
Bockshornkleezaden, 1 kg
€ 13,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,99
-40%
€ 13,77
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Hirsevlokken, 1 kg
Hirsevlokken, 1 kg
€ 12,83/1kg
€ 21,99
-41%
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Dinkelgries 1 kg
Dinkelgries 1 kg
€ 13,50/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Linzaden, 1 kg (2 x 500 gram)
Linzaden, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 12,27/1kg
€ 20,99
-40%
€ 12,39
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Dinkelflokken, 1 kg (2 x 500 gram)
Dinkelflokken, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 12,74/1kg
€ 20,99
-39%
€ 12,74
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Popcorn, 1 kg
Popcorn, 1 kg
€ 12,15/1kg
€ 12,34
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Boekweitvlokken, 1 kg
Boekweitvlokken, 1 kg
€ 13,63/1kg
€ 22,99
-40%
€ 13,77
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pelsde zonnebloempitten, 2 x 2,5 kg
Pelsde zonnebloempitten, 2 x 2,5 kg
€ 4,32/1kg
€ 29,99
-27%
€ 21,61
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 1 kg pompoenpitten
1 kg pompoenpitten
€ 15,42/1kg
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Reisvlokken, 500 gram
Reisvlokken, 500 gram
€ 23,35/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Havervlokken, 1 kg
Havervlokken, 1 kg
€ 11,95/1kg
€ 12,15
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Chiazaad, 1 kg
Chiazaad, 1 kg
€ 0,02/1kg
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Geroosterde lijnzaad, 1 kg
Geroosterde lijnzaad, 1 kg
€ 12,66/1kg
€ 21,99
-41%
€ 12,96
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Blaumohn, 200 gram
Blaumohn, 200 gram
€ 58,09/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pompoenpitten in de schil, 1 kg
Pompoenpitten in de schil, 1 kg
€ 18,53/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 26,99
-29%
€ 19,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sesamzaad, 1 kg (2 x 500 gram)
Sesamzaad, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 14,14/1kg
€ 22,99
-37%
€ 14,28
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Havervlokken, 1 kg (2 x 500 gram)
Havervlokken, 1 kg (2 x 500 gram)
€ 12,00/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,12
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lijnzaadset 2 x 1 kg

HOOGWAARDIG, NATUURLIJK PRODUCT

Het product is verpakt in een Doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langdurige versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk kan worden geopend en gesloten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens transport.

Lijnzaad is een natuurlijk superfood dat in geen enkele keuken mag ontbreken. Dankzij zijn veelzijdige eigenschappen is lijnzaad een ideale aanvulling op dagelijkse maaltijden en draagt het bij aan een gezonde levensstijl. Zijn delicate, licht nootachtige smaak past perfect bij zowel zoete als hartige gerechten.

Eigenschappen van lijnzaad:
Lijnzaad is een bron van veel waardevolle voedingsstoffen. Het bevat omega-3-vetzuren, die de gezondheid van hart en hersenen ondersteunen. Dankzij het hoge vezelgehalte bevordert lijnzaad de spijsvertering en helpt het om de bloedsuikerspiegel te reguleren. De lignanen die in lijnzaad zitten, hebben een antioxidantwerking, ondersteunen het immuunsysteem en helpen om vrije radicalen te bestrijden. Lijnzaad staat ook bekend om zijn kalmerende werking op de slijmvliezen, waardoor het vaak wordt gebruikt bij maag-darmklachten.

Gebruik van lijnzaad:

  • Voeg het toe aan uw ochtendsmoothies of yoghurt om ze aan te vullen met vezels en omega-3-vetzuren.
  • Gebruik het als een natuurlijk verdikkingsmiddel voor soepen en sauzen.
  • Gebruik het als ingrediënt in zelfgemaakte n zoals brood, muffins en koekjes.
  • Vervang een ei in veganistische recepten (1 eetlepel gemalen lijnzaad + 3 eetlepels water vervangen 1 ei)
  • Gebruik het als topping voor salades, havermout en muesli, met een licht nootachtige smaak.

Lijnzaad is een veelzijdige en gezonde aanvulling op veel gerechten en verrijkt uw dagelijkse voeding met waardevolle voedingsstoffen. Laat u inspireren en integreer deze kleine zaden in uw dieet om dagelijks te profiteren van hun weldadige werking!

Voedingswaarden per 100 g
Energie
2071 kJ
499 kcal
Vet
31 g
  • waarvan verzadigde vetzuren
2,36 g
Koolhydraten
17 g
  • waarvan suikers
0,3 g
Vezels
18 g
Eiwit
28,9 g
Zout*
0,2 g

*Het zoutgehalte is uitsluitend afkomstig van de aanwezigheid van natuurlijke stoffen.

Inhoud:

De verpakking bevat 2 x 1 kglijnzaad.

Ingrediënten:

  • bruin lijnzaad

Dosering:

De aanbevolen dagelijkse dosering is 2-3 theelepels.

Bewaring:

Het product moet koel, droog en buiten bereik van kinderen worden bewaard.

Aanvullende informatie:

Dit bedrijf verpakt ook: amandelen, verschillende noten, sesam, soja en producten die gluten bevatten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Lijst van ingrediënten in de beschrijving
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
2000 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Leinsamen
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514507661

Ingrediënten
Lijst van ingrediënten in de beschrijving
Voedingswaarde
Lijst met voedingswaarden in de beschrijving
Gewicht
2000 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Leinsamen
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514507661
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Mariendistel, 1 kg
Mariendistel, 1 kg
€ 14,18/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 22,99
-37%
€ 14,45
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Lijnzaad, 500 gram
Lijnzaad, 500 gram
€ 22,01/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,16
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Bockshornkleezaden, 1 kg
Bockshornkleezaden, 1 kg
€ 13,63/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,99
-40%
€ 13,77
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Leislint, 1 kg
Leislint, 1 kg
€ 12,25/1kg
€ 12,42
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van XOX Cashewnoten, zeezout, 85028, 500g
XOX Cashewnoten, zeezout, 85028, 500g
€ 75,72/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 37,86
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Biologisch lijnzaad, fijn gemalen, rijk aan vezels, milde nootachtige smaak, 200 gram
Biologisch lijnzaad, fijn gemalen, rijk aan vezels, milde nootachtige smaak, 200 gram
€ 10,50/1kg
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Chiazaad, 200 gram
Chiazaad, 200 gram
€ 95,65/1kg
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 1 kg pompoenpitten
1 kg pompoenpitten
€ 15,42/1kg
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Flohsamenschalen, Indiaas, 500 gram
Flohsamenschalen, Indiaas, 500 gram
€ 25,90/1l
€ 12,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ongepelde boekweitvlokken, 1 kg
Ongepelde boekweitvlokken, 1 kg
€ 12,48/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,69
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Aloë vera bladeren, biologisch gemalen, 200 g poeder
Aloë vera bladeren, biologisch gemalen, 200 g poeder
€ 35,31/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
JBL Tune 510BT, Draadloos, Gesprekken/muziek, 20 - 20000 Hz, 160 g, Koptelefoon met microfoon, Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 52,88
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Alpro Amandeldrank, ongezoet, 1 liter
Alpro Amandeldrank, ongezoet, 1 literWegwerp
€ 82,84/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,71
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Australische Gold Dark Tanning Accelerator Balsem - Versneller voor een diepere bruine huid
Australische Gold Dark Tanning Accelerator Balsem - Versneller voor een diepere bruine huid
€ 94,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,58
-20%
€ 23,55
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
ZELURXX Bladloze ventilator, torenventilator, stille staande ventilator met 3 ventilatorsnelheden, 12 uur timer, afstandsbediening, luchtzuivering, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 29
Gebruikt
€ 39,99
Gratis bezorging
Verkoper: BBG-Onlineshop
Welkomstdeals
Productafbeelding van Set van 2 pluizige kussens van kunstbont. Zachte, kunstmatige vacht, kussenhoezen, pluizig, vachtkussens, decoratieve kussens, kussenhoezen voor bank en slaapkamer, 43x43 cm
Set van 2 pluizige kussens van kunstbont. Zachte, kunstmatige vacht, kussenhoezen, pluizig, vachtkussens, decoratieve kussens, kussenhoezen voor bank en slaapkamer, 43x43 cm
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,68
-2%
€ 18,30
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
Tapijt voor woonkamer of slaapkamer, korte pool, Scandinavisch boho-patroon, geometrisch ontwerp, afmetingen 80x150 cm
€ 22,49/1m²
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.690,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 169,00
Verkoper: FragrancesBg
Productafbeelding van Philips HX9914/57 Sonicare DiamondClean 9000
Philips HX9914/57 Sonicare DiamondClean 9000
€ 283,78/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 263,41
-€ 10,85
€ 252,56
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Woonkamer tapijt met rand, korte pool, gemêleerd, modern, van hoge kwaliteit, grijs, zwart, rood. Afmetingen: 120x170 cm
Woonkamer tapijt met rand, korte pool, gemêleerd, modern, van hoge kwaliteit, grijs, zwart, rood. Afmetingen: 120x170 cm
€ 15,19/1m²
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 30,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
Mutti Polpa, fijne tomatenpuree, 400g
€ 16,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 6,50
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van St. Moriz Mousse Medium Zelfbruinende Lotion, 300 ml
St. Moriz Mousse Medium Zelfbruinende Lotion, 300 ml
€ 53,30/1l
€ 15,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Bose QuietComfort SE, draadloze over-ear hoofdtelefoon, zwart, modelnummer: 866724-0500
Bose QuietComfort SE, draadloze over-ear hoofdtelefoon, zwart, modelnummer: 866724-0500
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 324,49
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Polyrattan PVC privacy-scherm mat, 300x90 cm, voor balkonhek, windscherm, antraciet
Polyrattan PVC privacy-scherm mat, 300x90 cm, voor balkonhek, windscherm, antraciet
€ 8,30/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 24,90
Verkoper: Trend-Laden_5
Productafbeelding van Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1  Heißluftfritteuse         AF400EU
Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF400EU
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 449
€ 262,55
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco R-Line Wit landhuis/wit 300 cm zonder werkblad, Model 36657
Complete keukeneenheid Vicco R-Line Wit landhuis/wit 300 cm zonder werkblad, Model 36657
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 1.009,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Droogoven Linomaxx 210
Droogoven Linomaxx 210
€ 587,26/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 55,79
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
City Aroma Shirataki-noedels (Udon), 200g
€ 8,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 1,88
-4%
€ 1,79
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 18 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop