Geroosterde, gezouten pompoenpitten, 500g

€ 23,99

€ 15,46-35%

€ 30,74 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Granen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pompoenpitten, 200 gram
Pompoenpitten, 200 gram
€ 57,85/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pompoenpitten in de schil, 500g
Pompoenpitten in de schil, 500g
€ 26,72/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,99
-38%
€ 14,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Geroosterde lijnzaad, 500 gram
Geroosterde lijnzaad, 500 gram
€ 23,27/1kg
€ 20,99
-43%
€ 11,87
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Boekweitvlokken, 500g
Boekweitvlokken, 500g
€ 23,20/1kg
€ 20,99
-43%
€ 11,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
Sonko, gepelde gerstvlokken, 4 x 100 gram
€ 0,18/1kg
€ 1,83
-4%
€ 1,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sesamzaad, 200 gram
Sesamzaad, 200 gram
€ 52,86/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,10
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sonko, geroosterde boekweitvlokken, 400 gram (4 x 100 gram)
Sonko, geroosterde boekweitvlokken, 400 gram (4 x 100 gram)
€ 45,92/1kg
€ 18,37
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 400 g
Melvit, geroosterde boekweitvlokken, 400 g
€ 68.750,00/1kg
€ 27,50
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Melvit, haverzemelen, 200g
Melvit, haverzemelen, 200g
€ 6,20/1kg
€ 1,30
-4%
€ 1,24
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pelsde zonnebloempitten, 1 kg (2 x 500g)
Pelsde zonnebloempitten, 1 kg (2 x 500g)
€ 12,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-39%
€ 12,74
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Chiazaad, 500 gram
Chiazaad, 500 gram
€ 44,90/1kg
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van KUPIEC Volkoren havervlokken, 200g
KUPIEC Volkoren havervlokken, 200g
€ 8,90/1kg
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Griesmeel, 500 gram
Griesmeel, 500 gram
€ 21,71/1kg
€ 19,99
-44%
€ 11,07
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Inuline, 500 gram
Inuline, 500 gram
€ 28,29/1kg
€ 23,99
-39%
€ 14,57
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
Sonko, havermout, boerenvorm, 4 x 100 gram
€ 0,17/1kg
€ 1,68
-4%
€ 1,60
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
Targroch boekweitvlokken, 1 kg, ongeroost
€ 3.780,00/1kg
€ 3,98
-5%
€ 3,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pelsde zonnebloempitten, 2,5 kg
Pelsde zonnebloempitten, 2,5 kg
€ 6,24/1kg
€ 24,99
-36%
€ 15,92
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Cornflakes, 500g, TARGROCH
Cornflakes, 500g, TARGROCH
€ 2.340,00/1kg
€ 2,46
-4%
€ 2,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Poolse pompoenpitten, 500 gram
Poolse pompoenpitten, 500 gram
€ 29,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,38
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Chickpea korrels, 500g, TARGROCH
Chickpea korrels, 500g, TARGROCH
€ 1.190,00/1kg
€ 1,25
-4%
€ 1,19
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Geroosterde en gezouten pompoenpitten, 500 g

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Het product is verpakt in een Doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langdurige versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk kan worden geopend en gesloten. De verpakking zelf is stevig, wat belangrijk is tijdens transport.

Pompoenpitten behoren tot de meest waardevolle zaden die de natuur ons heeft gegeven. Pompoenen worden gewaardeerd om hun smaak en voedingswaarde, maar in de pitten vinden we de meeste vitamines en mineralen die belangrijk zijn voor onze gezondheid. Pompoenpitten worden gekenmerkt door hun donkergroene kleur, hun platte vorm en hun nootachtige, lichtbittere smaak.

Geroosterde en gezouten pompoenpitten – Eigenschappen:

Pompoenpitten hebben een positief effect op onze gezondheid, omdat ze veel waardevolle vitamines en mineralen bevatten. Zink verdient bijzondere aandacht, omdat pompoenpitten er bijzonder veel van bevatten. Dit element reguleert de bloedsomloop en helpt de bloeddruk te stabiliseren. Bovendien verbetert zink de conditie van huid, haar en nagels. Pompoenpitten bevatten ook aanzienlijke hoeveelheden mangaan, fosfor, koper, kalium en magnesium. Naast mineralen bevatten ze ook de vitamines A, C, E en K, B-vitamines, evenals onverzadigde vetzuren en fytosterolen.

Geroosterde en gezouten pompoenpitten – Gebruik:

Geroosterde pompoenpitten zijn een andere gezonde optie voor alle liefhebbers van hartige snacks.

  • Ze zorgen voor variatie in uw dieet.
  • Ze zijn perfect voor een verscheidenheid aan gerechten, zoals havermout, sandwiches, salades, pasta en soepen.
  • Ideaal om mee te bakken in zelfgemaakt brood en broodjes.
  • Ze zijn ook geschikt voor veel vegetarische en veganistische gerechten.
  • Een perfecte snack bij het bier en bij de barbecue.
Voedingswaarden per 100 g
Energie
2380 kJ
574 kcal
Vet
44
g
  • waarvan verzadigde vetzuren
verzadigde vetzuren
7,5
g
Koolhydraten
11
g
  • waarvan suikers
1,5 g
Vezels
5,7 g
Eiwitten
32
g
Zout
1 g
Inhoud:

Inhoud van de verpakking

500 g geroosterde en gezouten pompoenpittenIngrediënten:

Pompoenpitten,

  • Zoutn:

Het product moet worden bewaard op een koele en droge plaats, buiten het bereik van kinderen.

Aanvullende informatie:

Deze fabriek verpakt ook: amandelen, verschillende noten, sesam, soja en producten die gluten bevatten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
503 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Gerookte, gezouten pompoenpitten
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514500969

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
503 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Gerookte, gezouten pompoenpitten
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514500969
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van INF Draadloze stijltang en krultang
INF Draadloze stijltang en krultang
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,59
25% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Lorenz Nic Nac's, pinda's, gepaneerd, 125 gram
Lorenz Nic Nac's, pinda's, gepaneerd, 125 gram
€ 22,85/1kg
€ 3,13
-5%
€ 2,97
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
Den gamle Fabrik, zwarte bessen jam, 600g
€ 59,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 35,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Nieuwe fruitkisten met middenbalk, houten kisten, wijnkisten, appelkisten, commode, plank. Gebrand hout, afmetingen 50x40x30 cm
Nieuwe fruitkisten met middenbalk, houten kisten, wijnkisten, appelkisten, commode, plank. Gebrand hout, afmetingen 50x40x30 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 12,00
Verkoper: mijubox
Productafbeelding van Genius 27061 Gemüseschneider Nicer Dicer Chef 15tlg
Genius 27061 Gemüseschneider Nicer Dicer Chef 15tlg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 83,23
Verkoper: somnia24
Welkomstdeals
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 160 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 160 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 541
€ 64,90
-2%
€ 63,00
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van KESPER Keukenwagen, wit, met uitschuifbaar werkblad – 4 wielen (2 met rem) – 45–97 x 37 x 75,5 cm – Model 2581613
KESPER Keukenwagen, wit, met uitschuifbaar werkblad – 4 wielen (2 met rem) – 45–97 x 37 x 75,5 cm – Model 2581613
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 87,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Italiaanse honing van kastanjebloemen, 250 gram (Miele di Castagno)
Italiaanse honing van kastanjebloemen, 250 gram (Miele di Castagno)
€ 27,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,90
Verkoper: ItalianGourmetShop
Productafbeelding van Pompoenpitten, 200 gram
Pompoenpitten, 200 gram
€ 57,85/1kg
€ 20,99
-42%
€ 12,09
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Dr. Oetker Rote Grütze, frambozen smaak, romig en lekker, 100g
Dr. Oetker Rote Grütze, frambozen smaak, romig en lekker, 100g
€ 25,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,57
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van VEWEET 30-delige porseleinen servies, serie 'Hannah', combiservies voor 6 personen, blauw met bloemendecoratie
VEWEET 30-delige porseleinen servies, serie 'Hannah', combiservies voor 6 personen, blauw met bloemendecoratie
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 106,99
Gratis bezorging
Verkoper: WOCASER
Productafbeelding van VEVOR Autokoelkast met compressor, 12V, 15 liter, mini, draagbaar, vriesbox, met app-bediening
VEVOR Autokoelkast met compressor, 12V, 15 liter, mini, draagbaar, vriesbox, met app-bediening
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 299,99
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
Douchesysteem met thermostaat. Thermostaatkraan. Regendouche. Doucheset. Zwart. Douchekop met handdouche. RVS
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 140,01
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
Lao Gan Ma, krokante chili in olie, 210g
€ 17,57/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 4,49
-17%
€ 3,69
Verkoper: UJiaAsienmarkt
Productafbeelding van AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
AGRO PERLIT BIOVITA, korrelgrootte 2-6 mm, 1 liter
€ 11,83/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 11,83
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Welkomstdeals
Productafbeelding van Wehncke beschermhoes - beschermhoezen voor tuinmeubels - afdekhoes voor tuintafel - 242x162x100 cm
Wehncke beschermhoes - beschermhoezen voor tuinmeubels - afdekhoes voor tuintafel - 242x162x100 cm
€ 10,17/1m²
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 40,68
-2%
€ 39,86
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
Samsung USB-C snellader 25W met USB-C oplaadkabel 1,2 meter - Zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1220
€ 89,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Welkomstdeals
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4619
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1967
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2126
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
Elektrische scooter met wegvergunning, ABE-certificering, E-scooter, 20 km/u, aluminium, elektrische scooter, eKFV-certificering, opvouwbaar, e-scooter - zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 726
€ 299,00
-€ 71,90
€ 227,10
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.