Witte peperkorrels, 500 gram

€ 28,99

€ 19,51-32%

€ 37,52 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Wees er snel bij!
Peper & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zwarte peperkorrels, 500 gram
Zwarte peperkorrels, 500 gram
€ 166,06/1kg
€ 25,99
-33%
€ 17,27
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zwarte peperkorrels, 500 gram
Zwarte peperkorrels, 500 gram
€ 44,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,99
-25%
€ 23,01
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Groene peperkorrels, 100 gram
Groene peperkorrels, 100 gram
€ 123,76/1kg
€ 21,99
-38%
€ 13,49
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gekleurde peperkorrels, 100 gram
Gekleurde peperkorrels, 100 gram
€ 121,78/1kg
€ 13,03
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Gemalen kruidenpeper, 200 gram
Gemalen kruidenpeper, 200 gram
€ 53,95/1kg
€ 19,99
-41%
€ 11,60
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Kamis Witte Peper, gemalen, 15 gram
Kamis Witte Peper, gemalen, 15 gram
€ 100,67/1l
€ 1,51
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio Tellicherry peperkorrels, 200g
Bio Tellicherry peperkorrels, 200g
€ 113,00/1kg
€ 22,60
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Kotanyi, zwarte peperkorrels, 1000g
Kotanyi, zwarte peperkorrels, 1000g
€ 34,13/1kg
€ 38,08
-4%
€ 36,18
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Prymat, gemalen zwarte peper, 20 gram
Prymat, gemalen zwarte peper, 20 gram
€ 20,67/1kg
€ 0,65
-4%
€ 0,62
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Kruidenmengsel 360g
Kamis Kruidenmengsel 360g
€ 21,76/1kg
€ 8,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eder Kruiden - Witte peperkorrels - 1 kg
Eder Kruiden - Witte peperkorrels - 1 kg
€ 39,47/1kg
€ 39,47
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Bio kardemomzaad, 250 gram
Bio kardemomzaad, 250 gram
€ 135,20/1kg
€ 33,80
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Biologische zwarte peper uit Kampot, 200 gram
Biologische zwarte peper uit Kampot, 200 gram
€ 165,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Prymat, gemalen kruidenmengsel met zwarte peper, 20 gram
Prymat, gemalen kruidenmengsel met zwarte peper, 20 gram
€ 22,00/1kg
€ 0,69
-4%
€ 0,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kamis Kruidenmengsel, Peper en Kruiden, 15 gram
Kamis Kruidenmengsel, Peper en Kruiden, 15 gram
€ 52,50/1kg
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Bio zwarte peper, 200 gram
Bio zwarte peper, 200 gram
€ 77,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 15,40
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Zwarte peperkorrels, hele korrels, 20 gram
Zwarte peperkorrels, hele korrels, 20 gram
€ 33,50/1kg
€ 0,71
-5%
€ 0,67
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kotányi Zwarte Peper, Gemalen, 17 gram
Kotányi Zwarte Peper, Gemalen, 17 gram
€ 56,00/1kg
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eder Kruiden - Witte peperkorrels - 1 kg
Eder Kruiden - Witte peperkorrels - 1 kg
€ 40,46/1kg
€ 40,46
Gratis bezorging
Verkoper: edergewuerze
Productafbeelding van Biologische roze peperkorrels, 200g
Biologische roze peperkorrels, 200g
€ 113,50/1kg
€ 22,70
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Witte peperkorrels 500 g

NATUURLIJK, HOOGWAARDIG PRODUCT

Het product is verpakt in een doypack met ritsluiting. Dit zorgt voor langdurige versheid, omdat de verpakking herhaaldelijk kan worden geopend en gesloten en bijzonder stevig is, wat belangrijk is tijdens transport.

Witte peperkorrels zijn een subtiel en elegant kruid met een delicate, maar kenmerkende smaak, die zich onderscheidt van klassieke zwarte peper door zijn mildere smaak en zijn licht aardse aroma. Ze worden gemaakt van rijpe peperkorrels, waarvan de buitenste schil is verwijderd, waardoor alleen de witte zaden overblijven.

Witte peperkorrels – Eigenschappen:

Witte peperkorrels bevatten, net als andere soorten peper, piperine, die de spijsvertering en het metabolisme ondersteunt en zo bijdraagt aan een gezonde spijsvertering. Dankzij het hoge gehalte aan antioxidanten beschermt het de cellen tegen oxidatieve stress en versterkt het het immuunsysteem. Piperine beïnvloedt ook de opname van vitamines en voedingsstoffen, waardoor witte peper niet alleen heerlijk smaakt, maar ook een waardevolle aanvulling op uw dieet is. Dit kruid heeft ook een verwarmende werking, bevordert de bloedcirculatie en verhoogt de energie.

Witte peperkorrels – Gebruik:

  • Perfect voor delicate sauzen, crèmesoepen en vissoepen, het geeft ze een subtiele, kruidige toets.
  • Ideaal voor vis-, zeevruchten- en gevogeltegerichten, het geeft ze een milde scherpte.
  • Geschikt voor aardappelpuree en andere gerechten waarbij de kleur van de peper belangrijk is.
  • Uitstekend als kruiding voor marinades en dressings, het verrijkt de smaak zonder deze te overheersen. Scherpte
  • Verfijnt de smaak van witte sauzen (bijv. béchamel) en eiergerechten en geeft ze diepte, zonder de kleur te veranderen.

Geef uw keuken met witte peper een subtiele, elegante smaak die de finesse van uw favoriete gerechten benadrukt!

Inhoud:

De verpakking bevat500 g witte peperkorrels.

Ingrediënten:

  • Witte peper

n:

Het product moet koel, droog en buiten het bereik van kinderen worden bewaard.

Aanvullende informatie:

Het bedrijf verpakt tevens: amandelen, verschillende noten, sesam, soja en glutenbevattende producten. Daarom kan dit product, ondanks onze inspanningen, sporen van gluten bevatten.

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
520 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Witte peperkorrels
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514506985

Ingrediënten
Zoals beschreven
Voedingswaarde
Zoals beschreven.
Gewicht
520 g
Levensmiddelenbedrijven
Brat.pl
Verkoopbenaming
Witte peperkorrels
Fabrikant
BRAT.PL
EAN
5905514506985
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sonnentor Peperkorrels Gemengd  (50 gr)
Sonnentor Peperkorrels Gemengd (50 gr)
€ 75,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,20
-10%
€ 3,77
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Peugeot Voatsiperifery wilde peper, wilde peper, kruiden voor molens met Peugeot pepermolen, 3 x 20 gram zakjes, artikelnummer 42493
Peugeot Voatsiperifery wilde peper, wilde peper, kruiden voor molens met Peugeot pepermolen, 3 x 20 gram zakjes, artikelnummer 42493
€ 659,67/1kg
€ 39,58
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Fuchs 380787003 Fuchs Pfeffer schwarz ganz Gewürz, 1000,0 g
Fuchs 380787003 Fuchs Pfeffer schwarz ganz Gewürz, 1000,0 g
€ 40,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Biologische zwarte peper, 1 kg
Biologische zwarte peper, 1 kg
€ 41,30/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,30
Gratis bezorging
Verkoper: Kamelur
Productafbeelding van Witte peperkorrels, 100 gram
Witte peperkorrels, 100 gram
€ 118,19/1kg
€ 20,99
-40%
€ 12,41
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Zwarte peper 1 kg, hele peperkorrels, kruiden, koken, natuurlijke toevoeging, GiDeli
Zwarte peper 1 kg, hele peperkorrels, kruiden, koken, natuurlijke toevoeging, GiDeli
€ 22,99/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 22,99
Gratis bezorging
Verkoper: Posh
Productafbeelding van Zwarte peperkorrels, 500 gram
Zwarte peperkorrels, 500 gram
€ 166,06/1kg
€ 25,99
-33%
€ 17,27
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Peugeot Kampot zwarte peper, premium kwaliteit, speciaal voor Peugeot pepermolens. 3 zakjes van 20 gram elk. Artikelnummer: 42462
Peugeot Kampot zwarte peper, premium kwaliteit, speciaal voor Peugeot pepermolens. 3 zakjes van 20 gram elk. Artikelnummer: 42462
€ 659,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 39,58
Verkoper: BalticVaris_DE

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.