Aantal stuks:

25
  • 25
  • 50
  • 100
  • 250

Model:

Anthracite Grey (A25.8.1)
  • Anthracite Grey (A25.8.1)
    Mid Grey (A21.5.1)
  • Anthrazit (RAL7016)
    Pure White (A05.0.0)
  • Braun (Holzoptik)
    Reinweiß (RAL 9010)
  • Carmine Red (A12.3.7)
    Schwarz (RAL 9005)
  • Cremeweiß (RAL 9001)
    Silver Grey (A03.4.0)
  • Fassadenschraube
    Beschikbare opties weergeven
    Staubgrau (RAL 7037)
  • Fassadenschrauben
    Beschikbare opties weergeven
    Steel Grey (A21.7.0)
  • Gold Yellow (A04.1.7
    White (A03.0.0)
  • Gold Yellow (A04.1.7)
    Beschikbare opties weergeven
    Wine Red (A12.6.3)
  • Lichtgrau (RAL 7035)
    Winter Grey (A21.1.0)
  • Lime Green (A37.0.8)

HPL-schroeven, gevelschroeven, roestvrijstalen schroeven met coating | VELE KLEUREN | Geschikt voor vezelcement, houten panelen, aluminium composiet (Anthracietgrijs (A25.8.1), 25 stuks)

€ 16,30

€ 163,00 / 1kg

plus € 11,40 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Schroeven & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat-schroeven, RAL 3011, 4,8 x 100 mm, 100 stuks.
ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat-schroeven, RAL 3011, 4,8 x 100 mm, 100 stuks.
€ 19,97/1kg
€ 29,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 8019, 4,8 x 80 mm, 100 stuks.
ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 8019, 4,8 x 80 mm, 100 stuks.
€ 13,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat-schroeven, RAL 6011, 4,8 x 20 mm, 250 stuks.
ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat-schroeven, RAL 6011, 4,8 x 20 mm, 250 stuks.
€ 14,12/1kg
€ 16,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van KLIMAS WDD zelfborende schroeven voor plaatstaal, RAL 7016 antracietgrijs, 4,8x35mm, 250 stuks
KLIMAS WDD zelfborende schroeven voor plaatstaal, RAL 7016 antracietgrijs, 4,8x35mm, 250 stuks
€ 28,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Domax zelfborende schroeven voor hout, gele kleur, 8 x 90 mm, 50 stuks.
Domax zelfborende schroeven voor hout, gele kleur, 8 x 90 mm, 50 stuks.
€ 9,16/1kg
€ 10,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Domax zelfborende schroeven voor houtbouw, gele kleur, 6 x 160 mm, 100 stuks.
Domax zelfborende schroeven voor houtbouw, gele kleur, 6 x 160 mm, 100 stuks.
€ 8,61/1kg
€ 16,79
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van PGB-schroeven, boorschroeven met platte kop, 4,2 x 19 mm, RAL 7016 (anthracietgrijs), 1000 stuks.
PGB-schroeven, boorschroeven met platte kop, 4,2 x 19 mm, RAL 7016 (anthracietgrijs), 1000 stuks.
€ 32,94/1kg
€ 55,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Domax zelfborende schroeven voor houtbouw, gele kleur, 10 x 380 mm, 50 stuks.
Domax zelfborende schroeven voor houtbouw, gele kleur, 10 x 380 mm, 50 stuks.
€ 11,79/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 72,50
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Zelfborende schroeven M8 x 70 met inbussleutel, 10 stuks. Meubelschroeven, meubelverbindingen
Zelfborende schroeven M8 x 70 met inbussleutel, 10 stuks. Meubelschroeven, meubelverbindingen
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,71
Verkoper: APM-Trade
Productafbeelding van Houtschroeven, 6x20 mm, platte kop, 100 stuks. Terugdraaiende schroeven met volledig schroefdraad, kruiskop, verzinkt
Houtschroeven, 6x20 mm, platte kop, 100 stuks. Terugdraaiende schroeven met volledig schroefdraad, kruiskop, verzinkt
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,85
Verkoper: APM-Trade
Productafbeelding van 20 stuks, M5 x 40mm (ongelakt met schroefhuls) Balkonschroef met schroefhuls, schroefhuls, balkonschroeven, balkonschroef, roestvrijstalen schroef, roestvrijstalen schroeven, sierbalkonschroeven, geverfde schroeven, schroeven, schroef
20 stuks, M5 x 40mm (ongelakt met schroefhuls) Balkonschroef met schroefhuls, schroefhuls, balkonschroeven, balkonschroef, roestvrijstalen schroef, roestvrijstalen schroeven, sierbalkonschroeven, geverfde schroeven, schroeven, schroef
€ 225,38/1kg
€ 59,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 9005, 4,8 x 80 mm, 100 stuks.
ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 9005, 4,8 x 80 mm, 100 stuks.
€ 13,97/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van ETANCO GT02 zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 1015, 4,8 x 70 mm, 100 stuks.
ETANCO GT02 zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 1015, 4,8 x 70 mm, 100 stuks.
€ 14,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,99
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 6020, 4,8 x 20 mm, 250 stuks.
ETANCO zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 6020, 4,8 x 20 mm, 250 stuks.
€ 14,12/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Domax zelfborende schroeven voor hout, gele kleur, 6 x 90 mm, 100 stuks.
Domax zelfborende schroeven voor hout, gele kleur, 6 x 90 mm, 100 stuks.
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,50
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van Domax zelfborende schroeven voor hout, geel, 5 x 90 mm, 200 stuks.
Domax zelfborende schroeven voor hout, geel, 5 x 90 mm, 200 stuks.
€ 8,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,69
Verkoper: BKTechnik24_de

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Roestvrij staal A4
Geschikt voor houten onderconstructies
Geschikt voor Trespa®
UV-bestendige coating
Voldoet aan de DIN EN 14592
Ø 12mm kopdiameter

Gevelschroeven 5,5 x 35 mm – Perfecte kleuraanpassing voor verschillende Trespa® Meteon® kleuren

Onze gevelschroeven in de kleuren Anthracite Grey (A25.8.1), Lime Green (A37.0.8), Gold Yellow (A04.1.7), Carmine Red (A12.3.7), Wine Red (A12.6.3), Pure White (A05.0.0), White (A03.0.0), Winter Grey (A21.1.0), Silver Grey (A03.4.0), Mid Grey (A21.5.1) en Steel Grey (A21.7.0) zijn de ideale oplossing voor een discrete en duurzame montage van uw Trespa® Meteon® gevelbekleding. Deze schroeven zijn verkrijgbaar in sets van 25, 50, 100 en 250 stuks.

Hoogwaardige materialen voor duurzame gevelmontage:

Onze gevelschroeven zijn gemaakt van hoogwaardig A4-roestvast staal, dat bekend staat om zijn uitstekende corrosie- en zuurbestendigheid. Deze eigenschappen maken de schroeven bijzonder geschikt voor gebruik buitenshuis, waar duurzaamheid en bestendigheid tegen weersinvloeden cruciaal zijn.

Nauwkeurige kleuraanpassing en satijnachtige uitstraling:

De schroefkoppen zijn qua kleur nauwkeurig afgestemd op de respectievelijke Trespa® Meteon® kleuren en hebben een satijnachtige afwerking, die perfect past bij de satijnoppervlakken van de panelen. De UV-bestendige coating zorgt ervoor dat de kleuren niet vervagen, zelfs bij intensieve blootstelling aan zonlicht.

Technische specificaties van de gevelschroeven:

  • Kleuren: Anthracietgrijs (A25.8.1), Limoengroen (A37.0.8), Goudgeel (A04.1.7), Karminrood (A12.3.7), Wijnrood (A12.6.3), Zuiverwit (A05.0.0), Wit (A03.0.0), Wintergrijs (A21.1.0), Zilvergrijs (A03.4.0), Middengrijs (A21.5.1), Staalgrijs (A21.7.0)

  • Glansgraad: Zijdglans (Satin-afwerking)

  • Afmetingen: 5,5 x 35 mm

  • Kopdiameter: 12 mm

  • Materiaal: Roestvast staal A4

  • Kopvorm: Rond, plat

  • Aandrijving: Torx 20 (T20, ISR20)

  • UV-bestendigheid: Zeer goed

  • Corrosiebestendigheid: Zeer goed

  • Roestbestendigheid: Zeer goed

  • Zuur bestendigheid: Zeer goed

Eenvoudige en veilige montage:

Onze gevelschroeven zijn speciaal ontwikkeld voor de veilige en spanningsvrije montage van Trespa® Meteon® platen. Dankzij de Torx-aandrijving kunnen de schroeven moeiteloos worden verwerkt, zonder dat de aandrijving verslijt. Dit bespaart gereedschap en zorgt voor een precieze installatie. De passende Torx-bit in maat TX20 kan indien nodig direct worden besteld.

Veelzijdig toepasbaar:

Deze schroeven zijn niet alleen geschikt voor Trespa® Meteon® platen, maar ook voor andere gevelmaterialen die op houten onderconstructies worden bevestigd. Ze kunnen ook in combinatie met geschikte pluggen in metselwerk of beton worden gebruikt, wat hun toepassingsmogelijkheden aanzienlijk vergroot.

Of het nu gaat om kleurrijke of klassieke gevels, onze gevelschroeven bieden u de ideale oplossing voor een duurzame, veilige en esthetisch aantrekkelijke montage. Bestel de exacte hoeveelheid die u nodig heeft en profiteer van de uitstekende kwaliteit van onze schroeven.

De gevelschroeven van ons eigen merk S-Polytec zijn niet van Trespa®, maar zijn wel toegestaan voor gevelbekleding met Trespa®, Meteon® platen. Trespa® is een geregistreerd handelsmerk van Trespa International.

Lengte
35 mm
Diameter
12 mm
Gewicht
0.1 kg
Model
Anthracite Grey (A25.8.1)
Aantal stuks
25
EAN
0725844701363
725844701363
MPN (Manufacturer Part Number)
4260604226138-25
Fabrikant
S-Polytec

Lengte
35 mm
Diameter
12 mm
Gewicht
0.1 kg
Model
Anthracite Grey (A25.8.1)
Aantal stuks
25
EAN
0725844701363
725844701363
MPN (Manufacturer Part Number)
4260604226138-25
Fabrikant
S-Polytec
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van HPL-schroeven, gevelschroeven, roestvrijstalen schroeven met coating | VELE KLEUREN | Geschikt voor vezelcement, houten panelen, aluminium composiet (Goudgeel (A04.1.7), 50 stuks)
HPL-schroeven, gevelschroeven, roestvrijstalen schroeven met coating | VELE KLEUREN | Geschikt voor vezelcement, houten panelen, aluminium composiet (Goudgeel (A04.1.7), 50 stuks)
€ 130,50/1kg
€ 26,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warmwit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (zilver, set van 4)
S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warmwit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (zilver, set van 4)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 75,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 100 x 200 cm, PE-HD kunststofplaat in natuurkleur, 20 mm dik | Verschillende formaten en diktes beschikbaar | Topkwaliteit | Gemaakt in Duitsland
100 x 200 cm, PE-HD kunststofplaat in natuurkleur, 20 mm dik | Verschillende formaten en diktes beschikbaar | Topkwaliteit | Gemaakt in Duitsland
€ 166,05/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 332,09
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van EPDM-dichtingsband 36 mm - 25 meter rol (zelfklevend) | Geschikt voor: gevelonderconstructie, afdichting van ramen en deuren, dilatatievoegen, terrasoverkappingen, omheiningen
EPDM-dichtingsband 36 mm - 25 meter rol (zelfklevend) | Geschikt voor: gevelonderconstructie, afdichting van ramen en deuren, dilatatievoegen, terrasoverkappingen, omheiningen
€ 1,64/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, wit (reinwit) RAL 9010)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, wit (reinwit) RAL 9010)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van HPL-schroeven, gevelschroeven, roestvrijstalen schroeven met coating | VELE KLEUREN | Geschikt voor vezelcement, houten panelen, aluminium composiet (Lime Green (A37.0.8), 25 stuks)
HPL-schroeven, gevelschroeven, roestvrijstalen schroeven met coating | VELE KLEUREN | Geschikt voor vezelcement, houten panelen, aluminium composiet (Lime Green (A37.0.8), 25 stuks)
€ 163,00/1kg
€ 16,30
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 300g, Slaghamer met glasvezelsteel van Högert | Kop gemaakt van C45 koolstofstaal | Duurzame glasvezelsteel | Trillingsdempend
300g, Slaghamer met glasvezelsteel van Högert | Kop gemaakt van C45 koolstofstaal | Duurzame glasvezelsteel | Trillingsdempend
€ 12,95
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, antraciet RAL 7016 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassing. Geschikt voor sanitair, keukens, bouw siliconen, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, antraciet RAL 7016 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassing. Geschikt voor sanitair, keukens, bouw siliconen, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Profielconstructie 30x30 mm, op maat gesneden, met sleuf van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (12, ZILVER, geanodiseerd, 30 x 30 mm (1 meter))
Profielconstructie 30x30 mm, op maat gesneden, met sleuf van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (12, ZILVER, geanodiseerd, 30 x 30 mm (1 meter))
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,50
Gratis bezorging
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 10, S-Polytec Aluminiumprofiel, aluminium V-profiel, zwart geanodiseerd (2 meter), Omega-aluprofiel, omega-profiel, constructieprofiel, systeemprofiel van zwart geanodiseerd aluminium, geschikt voor HPL, aluminium composiet gevelbekleding, aluminium profielen
10, S-Polytec Aluminiumprofiel, aluminium V-profiel, zwart geanodiseerd (2 meter), Omega-aluprofiel, omega-profiel, constructieprofiel, systeemprofiel van zwart geanodiseerd aluminium, geschikt voor HPL, aluminium composiet gevelbekleding, aluminium profielen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 425,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, reinwit RAL 9010 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buiten gebruik, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi, reinwit RAL 9010 | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buiten gebruik, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Profielconstructie 40x40 mm, op maat gezaagd, met sleuf van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (6, ZILVER, geanodiseerd, 40 x 40 mm (1 meter))
Profielconstructie 40x40 mm, op maat gezaagd, met sleuf van 8 mm, type I, 1-2 meter, systeemprofiel, montageprofiel, vierkant profiel, aluminium profiel (6, ZILVER, geanodiseerd, 40 x 40 mm (1 meter))
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 113,90
Gratis bezorging
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Schlosserhamer - Set van 300g, 500g en 800g met fiberglassteel van Högert | Kop van gesmeed C45 koolstofstaal | Trillingsdempende fiberglassteel
Schlosserhamer - Set van 300g, 500g en 800g met fiberglassteel van Högert | Kop van gesmeed C45 koolstofstaal | Trillingsdempende fiberglassteel
€ 38,95
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 38mm aluminiumprofiel, overgangsprofiel, aluminium, 2 groeven, zelfklevend, ANTHRAZIT METALLIC, lengte 1m, breedte 38mm, gemaakt in Duitsland, aluminium overgangsrail, geanodiseerd, aluminium overgangsstrip, aluminiumprofielen
38mm aluminiumprofiel, overgangsprofiel, aluminium, 2 groeven, zelfklevend, ANTHRAZIT METALLIC, lengte 1m, breedte 38mm, gemaakt in Duitsland, aluminium overgangsrail, geanodiseerd, aluminium overgangsstrip, aluminiumprofielen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, donkerbruin (mahonibruin) RAL 8016)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, donkerbruin (mahonibruin) RAL 8016)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 1000g, Hamer met fiberglassteel van Högert | Trillingsdempende steel | Kopvorm conform DIN 6475
1000g, Hamer met fiberglassteel van Högert | Trillingsdempende steel | Kopvorm conform DIN 6475
€ 14,95
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – neutraal uithardende siliconenkit, schimmelwerend & blij elastisch, geschikt voor badkamer & keuken, binnen & buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, aluminiumzilver (metallic))
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – neutraal uithardende siliconenkit, schimmelwerend & blij elastisch, geschikt voor badkamer & keuken, binnen & buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, aluminiumzilver (metallic))
€ 38,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 11,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warmwit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (WIT, 12x LED-SET)
S-Polylight PREMIUM Mini LED inbouwspots, warmwit (3.000K), dimbaar, IP65, draadloos, 3W LED inbouwspots voor terrasoverkappingen, terrasverlichting, badkamer, sauna. LED spots met afstandsbediening (WIT, 12x LED-SET)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 155,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (5 x tubes, antraciet RAL 7016)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (5 x tubes, antraciet RAL 7016)
€ 115,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 34,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 200 stuks, 5 x 18mm K16 gevelnieten. Doornieten, blinde nippen, bevestigingsnieten in wit (RAL 9010). UV- en weersbestendig. Inclusief gevelcertificering. Gemaakt in Duitsland
200 stuks, 5 x 18mm K16 gevelnieten. Doornieten, blinde nippen, bevestigingsnieten in wit (RAL 9010). UV- en weersbestendig. Inclusief gevelcertificering. Gemaakt in Duitsland
€ 116,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Ø 20mm x 2 meter, PPR Aqua Plus buis in wit | Waterleiding, verwarmingsbuis, klimaalleiding Fusiotherm
Ø 20mm x 2 meter, PPR Aqua Plus buis in wit | Waterleiding, verwarmingsbuis, klimaalleiding Fusiotherm
€ 2,20/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 4,40
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi Transparant | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassingen, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
1 x siliconen cartridge, S-Polybond® SILIKONprofi Transparant | Alkoxy-siliconen, 310 ml. Siliconen cartridge, kit voor binnen- en buitentoepassingen, geschikt voor sanitair, keukens, bouwdoeleinden, enz. Vrij van MEKO
€ 14,52/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 10, S-Polytec Aluminiumprofiel, Aluminium H-profiel 8mm, zilver, geanodiseerd (1 meter), aluminium verbindingsprofiel, overgangsprofiel, aluminium H-profiel voor HPL-platen, laminaat, vinyl, aluminium profielen
10, S-Polytec Aluminiumprofiel, Aluminium H-profiel 8mm, zilver, geanodiseerd (1 meter), aluminium verbindingsprofiel, overgangsprofiel, aluminium H-profiel voor HPL-platen, laminaat, vinyl, aluminium profielen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 123,50
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, lichtbruin (kleibruin) RAL 8003)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, lichtbruin (kleibruin) RAL 8003)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 20,5 x 14 mm K16 gevelnieten, blinde bevestigingen, afdichtnieten, treknieten in aluminium (ongelakt) | UV- en weersbestendig | Inclusief gevelcertificering | Gemaakt in Duitsland
20,5 x 14 mm K16 gevelnieten, blinde bevestigingen, afdichtnieten, treknieten in aluminium (ongelakt) | UV- en weersbestendig | Inclusief gevelcertificering | Gemaakt in Duitsland
€ 15,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 200 stuks, 5 x 14 mm, K16 gevelnieten. Blinde nippen, dichtnippen, treknippen in aluminium (ongelakt). UV- en weersbestendig. Inclusief gevelcertificering. Gemaakt in Duitsland
200 stuks, 5 x 14 mm, K16 gevelnieten. Blinde nippen, dichtnippen, treknippen in aluminium (ongelakt). UV- en weersbestendig. Inclusief gevelcertificering. Gemaakt in Duitsland
€ 92,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 1. S-Polytec Aluminiumprofiel, aluminium H-profiel 6mm, zwart, RAL 9005 (1 meter), aluminium verbindingsprofiel, overgangsprofiel, aluminium H-profiel voor HPL-platen, laminaat, vinyl, aluminium profielen
1. S-Polytec Aluminiumprofiel, aluminium H-profiel 6mm, zwart, RAL 9005 (1 meter), aluminium verbindingsprofiel, overgangsprofiel, aluminium H-profiel voor HPL-platen, laminaat, vinyl, aluminium profielen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,00
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van 500g, Slaghamer met glasvezelsteel van Högert | Kop gemaakt van C45 koolstofstaal | Duurzame glasvezelsteel | Trillingsdempend
500g, Slaghamer met glasvezelsteel van Högert | Kop gemaakt van C45 koolstofstaal | Duurzame glasvezelsteel | Trillingsdempend
€ 13,95
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, zwart (graphietzwart) RAL 9011)
Sanitair siliconenkit Parasilico AM-85 – een neutraal uithardend siliconenkit, schimmelwerend en blij elastisch, geschikt voor badkamer en keuken, zowel binnen als buiten, UV- en weersbestendig (1 x tube, zwart (graphietzwart) RAL 9011)
€ 23,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 7,10
Verkoper: S-POLYTEC
Productafbeelding van HPL-schroeven, gevelschroeven, roestvrijstalen schroeven met coating | VELE KLEUREN | Geschikt voor vezelcement, houten panelen, aluminium composiet (anthraciet (RAL7016), 25 stuks)
HPL-schroeven, gevelschroeven, roestvrijstalen schroeven met coating | VELE KLEUREN | Geschikt voor vezelcement, houten panelen, aluminium composiet (anthraciet (RAL7016), 25 stuks)
€ 163,00/1kg
€ 16,30
Verkoper: S-POLYTEC

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van ETANCO GM-B zelfborende schroeven voor staal, dakbedekking, RAL 6005 mosgroen, 4,2 x 32 mm, 250 stuks.
ETANCO GM-B zelfborende schroeven voor staal, dakbedekking, RAL 6005 mosgroen, 4,2 x 32 mm, 250 stuks.
€ 17,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van ETANCO GM-B zelfborende schroeven voor staal, dakbedekking, RAL 1019 grijsbeige, 4,2 x 25 mm, 250 stuks.
ETANCO GM-B zelfborende schroeven voor staal, dakbedekking, RAL 1019 grijsbeige, 4,2 x 25 mm, 250 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van MAG KRAK zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 7016, 4,8 x 20 mm, 250 stuks.
MAG KRAK zelfborende schroeven, trapeziumplaat schroeven, RAL 7016, 4,8 x 20 mm, 250 stuks.
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,95
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 12,13/1kg
Productafbeelding van 500 stuks terraschroeven van staal met een cilinderkop, merk SPAX, diameter 5 mm x lengte 60 mm
500 stuks terraschroeven van staal met een cilinderkop, merk SPAX, diameter 5 mm x lengte 60 mm
€ 89,95
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 29.983,33/1kg
Productafbeelding van Klimas zelfborende schroeven voor sandwichpanelen, 6,3 x 255 mm, 100 stuks.
Klimas zelfborende schroeven voor sandwichpanelen, 6,3 x 255 mm, 100 stuks.
€ 88,79
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 2.219,75/1kg
Productafbeelding van GTR6 SP A19 Schroeven, 5,5/6,3x175mm, RAL 7016
GTR6 SP A19 Schroeven, 5,5/6,3x175mm, RAL 7016
€ 83,95
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 31,09/1kg
Productafbeelding van Klimas zelfborende schroeven voor sandwichpanelen, 6,3 x 235 mm, 100 stuks.
Klimas zelfborende schroeven voor sandwichpanelen, 6,3 x 235 mm, 100 stuks.
€ 82,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 2.074,75/1kg
Productafbeelding van Spax gevelschroef, roestvast staal A2, 4,5 x 70 mm, 250 stuks, zilver, verpakt in een Henkelbox
Spax gevelschroef, roestvast staal A2, 4,5 x 70 mm, 250 stuks, zilver, verpakt in een Henkelbox
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,59
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 31,80/1kg
Productafbeelding van GTRW SP A19 schroeven, 6,4/7,0x140mm, verzinkt
GTRW SP A19 schroeven, 6,4/7,0x140mm, verzinkt
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,95
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 25,18/1kg
Productafbeelding van Klimas zelfborende schroeven, wit, 6x120 mm - 300 stuks.
Klimas zelfborende schroeven, wit, 6x120 mm - 300 stuks.
€ 45,69
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 10,27/1kg
Productafbeelding van WKCP-08340: Zinkplaatbouten met platte kop
WKCP-08340: Zinkplaatbouten met platte kop
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 73,07
-44%
€ 40,39
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 10,63/1kg
Productafbeelding van Tellerkopschroeven 8,0x400, constructieschroeven, houtschroeven, set van 50 stuks
Tellerkopschroeven 8,0x400, constructieschroeven, houtschroeven, set van 50 stuks
€ 34,09
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van TORVON Zelfborende plaatbouten met EPDM afdichtingsring, platte kop, Torx, 4,8 x 19 mm, RAL 9006 (witaluminium), 250 stuks.
TORVON Zelfborende plaatbouten met EPDM afdichtingsring, platte kop, Torx, 4,8 x 19 mm, RAL 9006 (witaluminium), 250 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van TORVON Zelfborende plaatbouten met EPDM-afdichtingsring, platte kop, Torx, verzinkt, 4,8 x 19 mm, 250 stuks.
TORVON Zelfborende plaatbouten met EPDM-afdichtingsring, platte kop, Torx, verzinkt, 4,8 x 19 mm, 250 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van TORVON Zelfborende plaatbouten met EPDM afdichtingsring, platte kop, Torx, 4,8 x 19 mm, RAL 6005 mosgroen, 250 stuks.
TORVON Zelfborende plaatbouten met EPDM afdichtingsring, platte kop, Torx, 4,8 x 19 mm, RAL 6005 mosgroen, 250 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,95
Verkoper: BKTechnik24_de
Productafbeelding van ETANCO GTF P boorschroeven met EPDM-afdichtingsring, voor trapeziumplaten, TX-aansluiting, RAL 1002 zandgeel, 4,8x20mm, 250 stuks.
ETANCO GTF P boorschroeven met EPDM-afdichtingsring, voor trapeziumplaten, TX-aansluiting, RAL 1002 zandgeel, 4,8x20mm, 250 stuks.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,95
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 63,90/1kg
Productafbeelding van KLIMAS WDD zelfborende schroeven voor plaatstaal, RAL 7016 antracietgrijs, 4,8x35mm, 250 stuks
KLIMAS WDD zelfborende schroeven voor plaatstaal, RAL 7016 antracietgrijs, 4,8x35mm, 250 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 28,56/1kg
Productafbeelding van KLIMAS WDD Spenglerschroeven, plaatstaal, RAL 9006 witaluminium, 4,8x35mm, 250 stuks
KLIMAS WDD Spenglerschroeven, plaatstaal, RAL 9006 witaluminium, 4,8x35mm, 250 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 29,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 28,56/1kg
Productafbeelding van Domax zelfborende schroeven voor houtbouw, geel, 6 x 280 mm, 100 stuks.
Domax zelfborende schroeven voor houtbouw, geel, 6 x 280 mm, 100 stuks.
€ 28,59
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 8,29/1kg
Productafbeelding van Domax zelfborende schroeven voor houtbouw, gele kleur, 6 x 260 mm, 100 stuks.
Domax zelfborende schroeven voor houtbouw, gele kleur, 6 x 260 mm, 100 stuks.
€ 27,09
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 8,47/1kg