Aantal stuks:

36
  • 36
  • 250
    Beschikbare opties weergeven

Gewicht:

66 g
  • 66 g
  • 477 g
    Beschikbare opties weergeven

Möller's Omega-3, heerlijke vogelvormige gelatine tabletten met aardbeismaak, 36 stuks

€ 12,79

€ 193,79 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Voedingssupplementen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van WHITE OMEGA Kids: Omega-3 visolie capsules voor kinderen, 90 capsules
WHITE OMEGA Kids: Omega-3 visolie capsules voor kinderen, 90 capsules
€ 359,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mollers Tran Norweski, citroensmaak, 250 ml
Mollers Tran Norweski, citroensmaak, 250 ml
€ 95,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Allcura Stevia Tabletten, 300 stuks
Allcura Stevia Tabletten, 300 stuks
€ 129,73/1kg
€ 4,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van tetesept Omega-3 1000 capsules, 80 capsules
tetesept Omega-3 1000 capsules, 80 capsules
€ 80,77/1kg
€ 12,60
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van tetesept Omega-3 1000 capsules, 80 capsules
tetesept Omega-3 1000 capsules, 80 capsules
€ 85,00/1kg
€ 13,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van allcura Guarana kauwtabletten, 120 tabletten
allcura Guarana kauwtabletten, 120 tabletten
€ 89,52/1kg
€ 13,07
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Abtei Baldrian Forte kalmerende tabletten, 30 stuks
Abtei Baldrian Forte kalmerende tabletten, 30 stuks
€ 150,00/1kg
€ 8,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Soja-isoflavonen, 60 stuks
Soja-isoflavonen, 60 stuks
€ 233,24/1kg
€ 17,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Klosterfrau Baldrian 1200 tabletten, 30 stuks
Klosterfrau Baldrian 1200 tabletten, 30 stuks
€ 164,86/1kg
€ 5,77
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sanostol Multivitamine Gummibeertjes, 60 stuks
Sanostol Multivitamine Gummibeertjes, 60 stuks
€ 55,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Omega-3 capsules met astaxanthine, 60 capsules
Omega-3 capsules met astaxanthine, 60 capsules
€ 259,67/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,94
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van EMSER Keelpastilles met menthol, suikervrij, 30 tabletten
EMSER Keelpastilles met menthol, suikervrij, 30 tabletten
€ 100,62/1kg
€ 4,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Tetesept Vitamine C 1200 + Zink + D3 (30 stuks)
Tetesept Vitamine C 1200 + Zink + D3 (30 stuks)
€ 126,17/1kg
€ 7,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitamaze Omega 3, Multivitamine
Vitamaze Omega 3, Multivitamine
€ 142,02/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 54,89
-55%
€ 24,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Supradyn Energie, 95 tabletten
Supradyn Energie, 95 tabletten
€ 224,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,01
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Sanuzella met B-vitaminen voor een gezonde darm. Capsules, 60 stuks
Sanuzella met B-vitaminen voor een gezonde darm. Capsules, 60 stuks
€ 215,28/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 11,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CANEA Spirulina + Groenalgencapsules, 120 capsules
CANEA Spirulina + Groenalgencapsules, 120 capsules
€ 212,17/1kg
€ 19,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vitaking Vitamine C-1000, tabletten, 30 stuks
Vitaking Vitamine C-1000, tabletten, 30 stuks
€ 62,86/1kg
€ 4,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Centrum Kids Multivitamine Gummibeertjes, 60 stuks
Centrum Kids Multivitamine Gummibeertjes, 60 stuks
€ 95,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Canea Pharma Bockshornklee + Zink capsules, 120 capsules
Canea Pharma Bockshornklee + Zink capsules, 120 capsules
€ 115,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,76
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Bevat omega-3 vetzuren
  • Voor gerichte ondersteuning
  • Kauwtabletten voor inname
  • Voedingssupplement verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: doletra Health GmbH, Duitsland (origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 16006909
Ingrediënten
Water, gelatine (rund), natuurlijk aroma, ascorbinezuur, xylitol, sorbitol, appelzuur, visolie, cholecalciferol, karmijn, trinatriumcitraat
Gewicht
66 g
Levensmiddelenbedrijven
Kyberg Pharma Vertriebs GmbH
Verkoopbenaming
Möller's Omega-3, heerlijke vogelvormige gelatine tabletten met aardbeismaak, 36 stuks
Fabrikant
doletra Health GmbH, Deutschland
Aantal stuks
36
Aanbevolen dosering
Kauwgum met fruitaroma, bedoeld om te kauwen
MPN (Manufacturer Part Number)
16006909
EAN
7070866028633
07070866028633

Ingrediënten
Water, gelatine (rund), natuurlijk aroma, ascorbinezuur, xylitol, sorbitol, appelzuur, visolie, cholecalciferol, karmijn, trinatriumcitraat
Gewicht
66 g
Levensmiddelenbedrijven
Kyberg Pharma Vertriebs GmbH
Verkoopbenaming
Möller's Omega-3, heerlijke vogelvormige gelatine tabletten met aardbeismaak, 36 stuks
Fabrikant
doletra Health GmbH, Deutschland
Aantal stuks
36
Aanbevolen dosering
Kauwgum met fruitaroma, bedoeld om te kauwen
MPN (Manufacturer Part Number)
16006909
EAN
7070866028633
07070866028633
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Möller's Omega-3 voor kinderen, vloeibare oplossing met fruitsmaak, 250 ml
Möller's Omega-3 voor kinderen, vloeibare oplossing met fruitsmaak, 250 ml
€ 66,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WHITE OMEGA Kids: Omega-3 visolie capsules voor kinderen, 90 capsules
WHITE OMEGA Kids: Omega-3 visolie capsules voor kinderen, 90 capsules
€ 359,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Möller's Omega-3 vloeistof met citroensmaak, 250 ml
Möller's Omega-3 vloeistof met citroensmaak, 250 ml
€ 66,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 12-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model 124RLN
12-inch kinderfiets, meisjesfiets, merk Dino Bikes, model 124RLN
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van Kruzzel 12535 Houten groenten en fruit, 14 stuks
Kruzzel 12535 Houten groenten en fruit, 14 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 17,86
Gratis bezorging
Verkoper: MBDeals
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 227
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van NORSAN Omega-3 Vis, natuurlijke omega-3 olie voor kinderen, sinaasjesmaak, 150 ml
NORSAN Omega-3 Vis, natuurlijke omega-3 olie voor kinderen, sinaasjesmaak, 150 ml
€ 106,15/1l
€ 21,23
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
Kindermotorfiets voor jongens – 12 inch, model MTB R88. Jongensfiets | Originele kinderfiets met stabilisatorwielen - Een fiets als cadeau voor jongens - Groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 178
€ 91,00
Verkoper: KUBISPORT
Productafbeelding van KESPER Opbergrek voor kinderen, model Dino – 65x30x60cm – met 9 kleurrijke stoffenladen (wit, blauw, groen) – ideaal voor kinderkamers. Artikelnummer: 1772513
KESPER Opbergrek voor kinderen, model Dino – 65x30x60cm – met 9 kleurrijke stoffenladen (wit, blauw, groen) – ideaal voor kinderkamers. Artikelnummer: 1772513
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 55,35
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van elmex 3952080007 elmex Kinderzahnpasta 50 ml
elmex 3952080007 elmex Kinderzahnpasta 50 ml
€ 249,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WELEDA Crème tegen luieruitslag voor baby's met kalendula, 30 ml
WELEDA Crème tegen luieruitslag voor baby's met kalendula, 30 ml
€ 125,00/1l
€ 3,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
Kesper kinderstoel met 2 stoelen, stevig en stabiel, artikelnummer 1771213
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 582
€ 56,89
-4%
€ 54,14
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MoliCare 161070, Plat, Klapbaar, Wit
MoliCare 161070, Plat, Klapbaar, Wit
€ 10,11/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,28
-23%
€ 17,03
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van SoBuy Kinderboekenrek, Montessori-stijl, voor kinderkamer, met 8 open vakken, kinderrek voor het opbergen van speelgoed, wit, 106x104x30 cm, model KMB55-W
SoBuy Kinderboekenrek, Montessori-stijl, voor kinderkamer, met 8 open vakken, kinderrek voor het opbergen van speelgoed, wit, 106x104x30 cm, model KMB55-W
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,95
-€ 5,00
€ 109,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Wasmachine werkt als echte geluids- en lichteffecten
Wasmachine werkt als echte geluids- en lichteffecten
€ 32,71
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van INTEX Opblaasbare slaapbank, uitschuifbaar, met slaapfunctie, Queen-size
INTEX Opblaasbare slaapbank, uitschuifbaar, met slaapfunctie, Queen-size
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 65,82
-4%
€ 62,96
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van KIDUKU Wintervoetenzak voor kinderwagen buggy - Babyvoetenzak wasbaar | Voetenzak babyschaal met ritssluiting & tas, beige, 50x95x30 cm (Paquete de 1)
KIDUKU Wintervoetenzak voor kinderwagen buggy - Babyvoetenzak wasbaar | Voetenzak babyschaal met ritssluiting & tas, beige, 50x95x30 cm (Paquete de 1)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Androni Giocattoli Unico Plus, 1 stuk/verpakking, 50 stuks, plastic
Androni Giocattoli Unico Plus, 1 stuk/verpakking, 50 stuks, plastic
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 77,78
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van CURAPROX 73320627 CURAPROX enzycal 1450 PPM Zahnpasta 75,0 ml
CURAPROX 73320627 CURAPROX enzycal 1450 PPM Zahnpasta 75,0 ml
€ 13.970,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 629
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
HP DeskJet 2820e, alles-in-één printer, zwart-wit en kleur, Instant Ink; kopieerapparaat, scanner, thermische printer, kleurenprinten, 4800 x 1200 DPI, kleurenkopieën, A4, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 383
€ 103,84
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Curaprox tandenborstel en tandpasta set CS5460, 6x10ml, whitening, vegan, muntsmaak
Curaprox tandenborstel en tandpasta set CS5460, 6x10ml, whitening, vegan, muntsmaak
€ 373,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 37,38
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Oral-B 760765 Oral-B PRO 3 3900 Duopack Black-White Edition        JAS22
Oral-B 760765 Oral-B PRO 3 3900 Duopack Black-White Edition JAS22
€ 355,80/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 111
€ 227,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Boekenrek  Vicco  Wit 72 x 90.2 cm 4 compartimenten, Model 34161
Boekenrek Vicco Wit 72 x 90.2 cm 4 compartimenten, Model 34161
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 86,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van TESTAmed Zwangerschapstest, 2 stuks
TESTAmed Zwangerschapstest, 2 stuks
€ 10,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
Clatronic 263785 Clatronic DR 3653, stoomreiniger, geel-zwart, met 9 accessoires
€ 147,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 117
€ 52,00
-29%
€ 36,85
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 10 januari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 250Gewicht 0,477 kg
Beoordeeld op 14 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 250Gewicht 0,477 kg
Beoordeeld op 8 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 250Gewicht 0,477 kg
Beoordeeld op 9 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Aantal stuks 250Gewicht 0,477 kg
Onze aanbevelingen voor jou
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille, set van 3.
Vita Elements Whey Protein Poeder Vanille Set van 3 3000g Voedingssupplement
€ 118,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 39,66/1kg
Vita Elements EAA Capsules, set van 3.
Vita Elements EAA Capsules Set van 3 900 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 91,33/1kg
Vita Elements Berberine 500mg, set van 3.
Vita Elements Berberine 500mg Set van 3 360 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 291,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
Vita Elements Premium Magnesiumcitraat Set van 3 365 Capsules Biobeschikbaarheid Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 62,09/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
Vita Elements Magnesium Complex Set van 3 180 Capsules Bisglycinaat Citraat Malaat Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 137,35/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
Vita Elements Ashwagandha Set van 3 180 Capsules Withanoliden Voedingssupplement
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
Vita Elements OPC Druivenpitextract Set van 3 240 Capsules Antioxidanten Polyfenolen Voedingssupplement
€ 74,99
-9%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 159,60/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
Vita Elements Magnesiumbisglycinaat Set van 3 180 Capsules Chelaat Zenuwstelsel Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 145,28/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
Vita Elements Curcuma Extract Set van 3 90 Capsules Curcuminoïden Piperine Ontsteking Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 338,26/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
Vita Elements Biotine Selenium Zink Complex Set van 3 365 Tabletten Huid Haar Nagels Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 390,75/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B Complex Set van 3 240 Tabletten 8 B-Vitamines Energiemetabolisme Voedingssupplement
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,99
-10%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 377,72/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
Vita Elements Vitamine B12 met Foliumzuur Set van 3 180 Tabletten Energiemetabolisme Voedingssupplement
€ 76,99
-11%
€ 67,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 503,63/1kg
Productafbeelding van Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
Vita Elements NAD+ Complex Set van 3 80 Capsules Nicotinamide Riboside Resveratrol Voedingssupplement
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,99
-14%
€ 65,95
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 1.014,62/1kg
Vita Elements Paddenstoelencomplex, set van 3.
Vita Elements Paddenstoelencomplex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 196,63/1kg
Vita Elements Vitamine C 1000mg, set van 3.
Vita Elements Vitamine C 1000mg Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 84,39/1kg
Vita Elements L-Theanine 400mg, set van 3.
Vita Elements L-Theanine 400mg Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 218,48/1kg
Vita Elements Multivitamine Gummies, set van 3.
Vita Elements Multivitamine Gummies Set van 3 360 stuks Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 73,60/1kg
Vita Elements IJzer Bisglycinaat, set van 3.
Vita Elements IJzer Bisglycinaat Set van 3 540 tabletten Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 588,78/1kg
Vita Elements Cultuur-21 Complex, set van 3.
Vita Elements Cultuur-21 Complex Set van 3 540 capsules Veganistisch Voedingssupplement
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 194,10/1kg
Productafbeelding van Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement, AI-gegenereerde afbeelding
Vita Elements Himalaya Shilajit Gold Gummies Set van 3 60 stuks Ashwagandha Gokshura Voedingssupplement
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: IK-Handelsgruppe
€ 200,75/1kg