Kleur:

Groen
  • Beschikbare opties weergeven

Diameter:

9 cm

Kunstplant ficus in pot, set van 2, groen, kleine decoratieve plant

€ 90,99

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

vr 9 – wo 14 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kunstplanten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Set van 6 kunstplanten, ongeveer 15 cm hoog, in een witte pot
Set van 6 kunstplanten, ongeveer 15 cm hoog, in een witte pot
€ 142,08/1kg
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplant, 6 stuks, 16 cm, kleine decoratieve stekelhertbloem, geschikt voor kantoor
Kunstplant, 6 stuks, 16 cm, kleine decoratieve stekelhertbloem, geschikt voor kantoor
€ 137,48/1kg
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplant Monstera in pot, 31 cm hoog, decoratie voor huis en kantoor
Kunstplant Monstera in pot, 31 cm hoog, decoratie voor huis en kantoor
€ 68,41/1kg
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplant Ficus, pot, vensterbank, woonkamer, groen, hulstbladeren
Kunstplant Ficus, pot, vensterbank, woonkamer, groen, hulstbladeren
€ 153,09/1kg
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 4 kunstplanten met pot - Decoratieve kunstplanten voor woonruimtes
Set van 4 kunstplanten met pot - Decoratieve kunstplanten voor woonruimtes
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplanten in pot, set van 4, mini kunstplanten voor decoratie
Kunstplanten in pot, set van 4, mini kunstplanten voor decoratie
€ 55,26/1kg
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplant Calathea, 43 cm, groen, vol, decoratief, in een plastic pot
Kunstplant Calathea, 43 cm, groen, vol, decoratief, in een plastic pot
€ 87,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplant, succulenten, in witte keramische pot - Decoratieve kamerplant
Kunstplant, succulenten, in witte keramische pot - Decoratieve kamerplant
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstorchidee, kunstplant, Phalaenopsis, decoratie, 38 cm, blauw, in pot
Kunstorchidee, kunstplant, Phalaenopsis, decoratie, 38 cm, blauw, in pot
€ 81,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplant Calathea, decoratieve plant, 43 cm hoog, groen, met 22 bladeren in een plastic pot
Kunstplant Calathea, decoratieve plant, 43 cm hoog, groen, met 22 bladeren in een plastic pot
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstpalm Areca, 110 cm, 10 takken, decoratie voor binnen en buiten, plant, set van 2
Kunstpalm Areca, 110 cm, 10 takken, decoratie voor binnen en buiten, plant, set van 2
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 2 kunstplanten in glazen potten, geschikt voor woonkamerdecoratie
Set van 2 kunstplanten in glazen potten, geschikt voor woonkamerdecoratie
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 4 kunstplanten in de vorm van vetplanten, in glazen potten - Decoratieve kamerplanten
Set van 4 kunstplanten in de vorm van vetplanten, in glazen potten - Decoratieve kamerplanten
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 2 kunstplanten, grote kunstplanten, decoratie voor kantoor en huis
Set van 2 kunstplanten, grote kunstplanten, decoratie voor kantoor en huis
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplanten in pot, set van 4, met een cementlook, groen
Kunstplanten in pot, set van 4, met een cementlook, groen
€ 9.299,00/1kg
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Set van 2 kunstplanten, varens, 152 cm, donkergroen
Set van 2 kunstplanten, varens, 152 cm, donkergroen
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstpalm Areca, 90 cm, pot, kunstplant, groen, 2 stuks
Kunstpalm Areca, 90 cm, pot, kunstplant, groen, 2 stuks
€ 135,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplant Calathea, 43 cm, groen, in een plastic pot
Kunstplant Calathea, 43 cm, groen, in een plastic pot
€ 76,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplanten set: mini eucalyptus kunstplanten, 4 stuks, voor decoratie in huis en op kantoor
Kunstplanten set: mini eucalyptus kunstplanten, 4 stuks, voor decoratie in huis en op kantoor
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Kunstplant, olijfboom, 180 cm hoog, in pot – decoratie voor binnen en buiten
Kunstplant, olijfboom, 180 cm hoog, in pot – decoratie voor binnen en buiten
€ 183,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Realistische kunstplanten - Ficus kunstplanten die er verrasschend echt lijken en nauwelijks te onderscheiden zijn van echte planten.
  • Onderhoudsarm en duurzaam - Geen water of zonlicht nodig, de decoratieve planten blijven altijd fris en mooi.
  • Veelzijdig decoratie - Ideaal voor vensterbanken, woonkamers, badkamers of als cadeau voor plantenliefhebbers.
  • Elegant design - Vormgegeven en stevig bevestigd in een witte pot met grijze kiezelstenen voor een stijlvolle uitstraling.
  • Natuurlijke sfeer - Breng de natuur in uw huis, zonder de moeite van plantenverzorging.

Op verzoek kan de meegeleverde bloempot uiteraard ook dienen als een stevige basis voor een decoratieve bloempot. Combineer ze met andere kunstplanten en -bloemen uit de collectie en breng meer groen in uw huis. De decoratieve plant is al vormgegeven en stevig bevestigd in een witte pot met grijze kiezelstenen, waardoor elke bloempot uniek is. Na aankoop kan de plant dus direct worden neergezet. Plaats de verrassend realistische decoratieve plant als decoratie op het raam in uw keuken en laat uw gasten verwonderen over de altijd groene schoonheid. De onderhoudsarme kunstplanten zijn tevreden met weinig licht en zien er fris uit, zelfs als u dagenlang niet thuis bent. De kleine kunstplant Ficus is ongeveer 25 cm hoog en de pot heeft een diameter van ongeveer 9 cm. Standaard wordt deze plant geleverd in een mooie plastic pot. Klaar om zorgeloos te genieten? De kunstplanten van Briful zijn niet te onderscheiden van echte planten, maar vereisen geen enkele verzorging. De bladeren van deze kamerplant zijn uitgevoerd in verschillende groentinten, waarbij de slanke takken zorgen voor een bijzonder natuurlijke uitstraling.

Hoogte
25 cm
Diameter
9 cm
Kleur
Groen
Fabrikant
Sonstige
EAN
4069518048962

Hoogte
25 cm
Diameter
9 cm
Kleur
Groen
Fabrikant
Sonstige
EAN
4069518048962
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Xiaomi Smart Staande Ventilator voor Luchtcirculatie
Xiaomi Smart Staande Ventilator voor Luchtcirculatie
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 156,71
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 77
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Kunstbambusplant, 100 cm
Kunstbambusplant, 100 cm
€ 39,29/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 55,00
Gratis bezorging
Verkoper: 1915SHOP
Productafbeelding van Kaemingk 001090046
Kaemingk 001090046
€ 27,22/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,60
-4%
€ 19,60
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
Decoratieve plant, 115 cm - Model: Bamboe
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 34,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van COSTWAY Kunstplant Sansevieria, kunstmatige slangenplant van 90 cm, kamerplant met stevige pot en 20 bladeren, plant voor decoratie in huis, kantoor of tuin, kleur: geel
COSTWAY Kunstplant Sansevieria, kunstmatige slangenplant van 90 cm, kamerplant met stevige pot en 20 bladeren, plant voor decoratie in huis, kantoor of tuin, kleur: geel
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Apple AirPods 4
Apple AirPods 4
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 139,98
Gratis bezorging
Verkoper: Telesun
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Roborock Saros 10R Set: Robotstofzuiger met dweilfunctie, 22.000 Pa zuigkracht, automatische dweilophanging, 7,98 cm ultra-slank design, StarSight System 2.0
Roborock Saros 10R Set: Robotstofzuiger met dweilfunctie, 22.000 Pa zuigkracht, automatische dweilophanging, 7,98 cm ultra-slank design, StarSight System 2.0
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 153
€ 1.009,42
Gratis bezorging
Verkoper: Nextshop-DE
Productafbeelding van Titanwolf Gaming muismat XXL, 900 x 400 x 3 mm, bureauonderlegger, afwasbaar, antislip onderkant, voor snelheid en precisie, met afbeelding van Ink Sakura 3
Titanwolf Gaming muismat XXL, 900 x 400 x 3 mm, bureauonderlegger, afwasbaar, antislip onderkant, voor snelheid en precisie, met afbeelding van Ink Sakura 3
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Flieks hydraulisch verstelbaar boxspringbed 180x200 cm met opbergruimte, tweepersoonsbed, bed voor jongeren met LED-verlichting, bed met opbergruimte en lattenbodem, linnen, grijs
Flieks hydraulisch verstelbaar boxspringbed 180x200 cm met opbergruimte, tweepersoonsbed, bed voor jongeren met LED-verlichting, bed met opbergruimte en lattenbodem, linnen, grijs
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 428,88
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Dyson AM07 Towerventilator, wit/zilver
Dyson AM07 Towerventilator, wit/zilver
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 503,95
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Holz theeservies set, kinderkooktoestel, theepartijtje, speelgoed voor meisjes en jongens
Holz theeservies set, kinderkooktoestel, theepartijtje, speelgoed voor meisjes en jongens
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, PlayStation 5, Richtingskruis, Home-knop, Instellingen-knop, Delen-knop, Start-knop, Analoog/digitaal, Meerkleurig, Bekabeld en draadloos
Sony Interactive Entertainment DualSense, Gamepad, PlayStation 5, Richtingskruis, Home-knop, Instellingen-knop, Delen-knop, Start-knop, Analoog/digitaal, Meerkleurig, Bekabeld en draadloos
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 96,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
COSTWAY stoomreiniger, 2000W, mobiele reinigingsmachine met een tank van 1,8 liter en 13 accessoires, stoomsteel voor tapijten, ramen, glas en gordijnen, geel
€ 62,77/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 112,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van AIORBER 3-in-1 luchtkoeler, ventilator en luchtbevochtiger met 15000mAh batterij, 2 liter waterreservoir, 24 uur gebruiksduur, USB-C, 4 standen, 90° oscillatie, draagbaar, stil, groen
AIORBER 3-in-1 luchtkoeler, ventilator en luchtbevochtiger met 15000mAh batterij, 2 liter waterreservoir, 24 uur gebruiksduur, USB-C, 4 standen, 90° oscillatie, draagbaar, stil, groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: OrberStore
Productafbeelding van Brother TN3480 Original Brother Toner-Kit (TN-3480)
Brother TN3480 Original Brother Toner-Kit (TN-3480)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 131,13
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Sony DualSense draadloze controller, PS5, midnight black
Sony DualSense draadloze controller, PS5, midnight black
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 677
€ 101,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COSTWAY Kunstpalm, kunstplant, kamerplant, decoratieve plant, kunstmatig. Verkrijgbaar in verschillende hoogtes, waaronder 110 cm
COSTWAY Kunstpalm, kunstplant, kamerplant, decoratieve plant, kunstmatig. Verkrijgbaar in verschillende hoogtes, waaronder 110 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van 3.08 Kunstplant - 125 cm - Model: Kunstpalm "XL"
3.08 Kunstplant - 125 cm - Model: Kunstpalm "XL"
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 46,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
Rayher Gipsgietsel Raysin 200, "wit", extra hard, 4 kg zak
€ 10,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MONZANA Sensorafvalbak voor de keuken, zwart
MONZANA Sensorafvalbak voor de keuken, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 78,50
-4%
€ 74,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Mica kunstplant, Ficus Natasja, groen, in pot, 40 x 30 cm
Mica kunstplant, Ficus Natasja, groen, in pot, 40 x 30 cm
€ 46,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 25,81
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Tribesigns Bartisch, 160 cm hoog, een barmeubel met voetsteun van metaal, rechthoekige eettafel op barhoogte voor de keuken, industriële homebar
Tribesigns Bartisch, 160 cm hoog, een barmeubel met voetsteun van metaal, rechthoekige eettafel op barhoogte voor de keuken, industriële homebar
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 179,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van relaxdays 10028853_59 relaxdays Voerbak voor honden/katten, bruin, 44,5 x 14,0 x 5,5 cm
relaxdays 10028853_59 relaxdays Voerbak voor honden/katten, bruin, 44,5 x 14,0 x 5,5 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Titanwolf XXL Snelheids-gaming muismat, zwart, 900 x 400 mm, XXL muismat, groot oppervlak, verbetert precisie en snelheid, met Japanse inktprint
Titanwolf XXL Snelheids-gaming muismat, zwart, 900 x 400 mm, XXL muismat, groot oppervlak, verbetert precisie en snelheid, met Japanse inktprint
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 24,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Rayher Gipsgietsel Raysin 100, "wit", 4 kg zak
Rayher Gipsgietsel Raysin 100, "wit", 4 kg zak
€ 13,89/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 55,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Palme Areca Golden Cane, 150 cm - Groen
Palme Areca Golden Cane, 150 cm - Groen
€ 28,65/1kg
€ 100,95
-€ 15,00
€ 85,95
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van Elektrische, bewegende vis, katenspeelgoed, kunstvis
Elektrische, bewegende vis, katenspeelgoed, kunstvis
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,02
-4%
€ 6,67
Verkoper: Katomix

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 12 februari 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van KRUMAD Kunstplant, klimopstruik, privacy scherm, 500 x 50 cm. Privacy scherm voor balkon en tuin. Kunstmatig klimopplant, weerbestendig, inclusief 100 kabelbinders
KRUMAD Kunstplant, klimopstruik, privacy scherm, 500 x 50 cm. Privacy scherm voor balkon en tuin. Kunstmatig klimopplant, weerbestendig, inclusief 100 kabelbinders
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 20,26
Gratis bezorging
Verkoper: EBRAN_EUROPE
€ 27,01/1kg
Productafbeelding van 12 kunstbloemen, bloemenwand, rozenwand, geschikt voor bruiloften, feesten, achtergronddecoratie, roze. Kunstbloemen, geschikt voor straatdecoratie en andere decoraties
12 kunstbloemen, bloemenwand, rozenwand, geschikt voor bruiloften, feesten, achtergronddecoratie, roze. Kunstbloemen, geschikt voor straatdecoratie en andere decoraties
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 150,20
-€ 3,53
€ 146,67
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van VEVOR Kunstolijfboom, 1,8 meter, met zwarte pot. Kunstboom met natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren en vruchten. Kunstplant voor binnen, geschikt voor huis, kantoor en woonkamer
VEVOR Kunstolijfboom, 1,8 meter, met zwarte pot. Kunstboom met natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren en vruchten. Kunstplant voor binnen, geschikt voor huis, kantoor en woonkamer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 9,72/1kg
Productafbeelding van COSTWAY, set van 2 kunstolijfbomen, 180 cm, kunstplanten in pot, kunstplanten met een PE-stam, realistische vruchten en bladeren, kamerplanten
COSTWAY, set van 2 kunstolijfbomen, 180 cm, kunstplanten in pot, kunstplanten met een PE-stam, realistische vruchten en bladeren, kamerplanten
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 22,73/1kg
Productafbeelding van VEVOR Kunstolijfboom, 1,5 meter, met zwarte pot. Kunstboom met een natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren en vruchten. Kunstplant voor binnen, geschikt voor huis, kantoor en woonkamer
VEVOR Kunstolijfboom, 1,5 meter, met zwarte pot. Kunstboom met een natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren en vruchten. Kunstplant voor binnen, geschikt voor huis, kantoor en woonkamer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 66,70
-22%
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 17,33/1kg
Productafbeelding van VEVOR Kunstplant, Ficusboom, 1,8 meter, met zwarte pot, kunstplant met natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren, kamerplant voor binnen, geschikt voor thuis, kantoor en woonkamer
VEVOR Kunstplant, Ficusboom, 1,8 meter, met zwarte pot, kunstplant met natuurlijke houten stam en realistische groene bladeren, kamerplant voor binnen, geschikt voor thuis, kantoor en woonkamer
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 82,90
-36%
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
€ 9,15/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kunstboom met bloemen, grote kunstplant in pot, kamerplant met natuurlijke bladeren en 2 stammen, kunstbloem boom, kunstplant roze, decoratieve kunstplant, groene plant 180 cm
COSTWAY Kunstboom met bloemen, grote kunstplant in pot, kamerplant met natuurlijke bladeren en 2 stammen, kunstbloem boom, kunstplant roze, decoratieve kunstplant, groene plant 180 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 101,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 12,75/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Set van 2 kunstolijfbomen, kunstplanten van 180 cm, kamerplanten met cementpot en natuurlijke bladeren en 72 vruchten, kunstbomen (2 stuks, 180 cm)
COSTWAY Set van 2 kunstolijfbomen, kunstplanten van 180 cm, kamerplanten met cementpot en natuurlijke bladeren en 72 vruchten, kunstbomen (2 stuks, 180 cm)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 102,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 12,87/1kg
Productafbeelding van Herfstbladeren van esdoorn voor ambachtelijk gebruik 8x8 cm set van 200 stuks.
Herfstbladeren van esdoorn voor ambachtelijk gebruik 8x8 cm set van 200 stuks.
€ 10,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van COSTWAY, set van 2 kunstolijfbomen, 150 cm, kunstplanten in pot, kunstplanten met een PE-stam, realistische vruchten en bladeren, kamerplanten
COSTWAY, set van 2 kunstolijfbomen, 150 cm, kunstplanten in pot, kunstplanten met een PE-stam, realistische vruchten en bladeren, kamerplanten
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 31,66/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kunstkerstboom met kersenbloesems, 190 cm, kunstplant, kunstboom met roze bloemen, bloembak met bloeiende kersenboom, kersenbloesemboom, roze
COSTWAY Kunstkerstboom met kersenbloesems, 190 cm, kunstplant, kunstboom met roze bloemen, bloembak met bloeiende kersenboom, kersenbloesemboom, roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 98,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 19,80/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Set van 2 kunstcederplanten, 120 cm, kunstplant, cederboom, kunstboom met pot, PE-stam en -bladeren, groene plant, decoratieve plant, groen
COSTWAY Set van 2 kunstcederplanten, 120 cm, kunstplant, cederboom, kunstboom met pot, PE-stam en -bladeren, groene plant, decoratieve plant, groen
€ 96,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 11,41/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kunstplant decoratie, kunstplant groen, kunstkamerplant, kunstboom met echte houten stam, 160 cm
COSTWAY Kunstplant decoratie, kunstplant groen, kunstkamerplant, kunstboom met echte houten stam, 160 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 12,96/1kg
Productafbeelding van COSTWAY, 1 kunstmatige olijfboom, 182 cm, kunstplant in een cementen pot met natuurlijke bladeren en 72 vruchten, kunstbomen voor kantoor en thuis
COSTWAY, 1 kunstmatige olijfboom, 182 cm, kunstplant in een cementen pot met natuurlijke bladeren en 72 vruchten, kunstbomen voor kantoor en thuis
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 95,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 24,00/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kunstolijfboom, kunstplant van 180 cm, kamerplant met cementpot en natuurlijke bladeren en 64 vruchten, kunstboom voor tuin, kantoor en als decoratie
COSTWAY Kunstolijfboom, kunstplant van 180 cm, kamerplant met cementpot en natuurlijke bladeren en 64 vruchten, kunstboom voor tuin, kantoor en als decoratie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 21,50/1kg
Productafbeelding van COSTWAY, 12 stuks, kunstmatige haag, plantenwand, 50,5 x 50,5 cm, gesimuleerd gras, kunstplant, UV-bestendig, voor wandmontage, met bladeren
COSTWAY, 12 stuks, kunstmatige haag, plantenwand, 50,5 x 50,5 cm, gesimuleerd gras, kunstplant, UV-bestendig, voor wandmontage, met bladeren
€ 88,99
-€ 4,00
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 11,33/1kg
Productafbeelding van COSTWAY, kunstplant, vijgenboom, 1,5 meter, kunstboom, decoratieve plant, kamerplant met bloempot, geschikt voor thuis en op kantoor als decoratie, groen
COSTWAY, kunstplant, vijgenboom, 1,5 meter, kunstboom, decoratieve plant, kamerplant met bloempot, geschikt voor thuis en op kantoor als decoratie, groen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 9,29/1kg
Productafbeelding van Kunstbloemenwand, rozenwand, bloemendecoratie, wanddecoratie voor bruiloften en tuinen, doe-het-zelf straatachtergrond, zijden bloemen, 40x60 cm (roze)
Kunstbloemenwand, rozenwand, bloemendecoratie, wanddecoratie voor bruiloften en tuinen, doe-het-zelf straatachtergrond, zijden bloemen, 40x60 cm (roze)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 117,00
-€ 23,32
€ 93,68
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy
Productafbeelding van COSTWAY Kunstplant, decoratieve plant, kunstplant groen, decoratieve plant kunstmatig, kunstboom, plantdecoratie voor binnen, decoratie voor huis, tuin, kantoor, 180x17x17 cm
COSTWAY Kunstplant, decoratieve plant, kunstplant groen, decoratieve plant kunstmatig, kunstboom, plantdecoratie voor binnen, decoratie voor huis, tuin, kantoor, 180x17x17 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 82,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 13,17/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kunstbananenboom, 195 cm hoog, in pot. Bananenplant met 27 bladeren en een natuurlijke stam. Kunstboom, kunstplant, groen
COSTWAY Kunstbananenboom, 195 cm hoog, in pot. Bananenplant met 27 bladeren en een natuurlijke stam. Kunstboom, kunstplant, groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 92,99
-€ 3,00
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 13,84/1kg