Smaak:

Cola, Citroen, Limoen

Sirup voor Sodastream, Cola Zero, 7UP Free (zonder suiker), 440 ml, 2 stuks

Wegwerp

€ 13,49

€ 15,33 / 1l

plus € 8,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – do 1 oktober
Onze bestedeals
Siroop & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van SodaStream 1924220490, Siroop voor soda-apparaat, Zwart, Goud, Sinaasappel, 440 ml, 9 liter, 1 stuk
SodaStream 1924220490, Siroop voor soda-apparaat, Zwart, Goud, Sinaasappel, 440 ml, 9 liter, 1 stukWegwerp
€ 18,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,29
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, cola smaak, zonder suiker, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor Sodastream, cola smaak, zonder suiker, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 12,11/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuks
Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuksWegwerp
€ 95,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, smaak: Rockstar Original Zero + 7 UP, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor Sodastream, smaak: Rockstar Original Zero + 7 UP, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Siroop, Pepsi MAX, 1924202490, 440 ml
SodaStream Siroop, Pepsi MAX, 1924202490, 440 mlWegwerp
€ 17,32/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 7,62
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van 6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 ml
6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 mlWegwerp
€ 10,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor SodaStream, Pepsi Max Mango, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor SodaStream, Pepsi Max Mango, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 13,63/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)
SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)Wegwerp
€ 10,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Lipton Iced Tea, perziksiroop, 440 ml, perzik, 1 stuk, plastic fles, fruitige thee
SodaStream Lipton Iced Tea, perziksiroop, 440 ml, perzik, 1 stuk, plastic fles, fruitige theeWegwerp
€ 12,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,40
-23%
€ 5,69
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, 7UP Free Zero, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor Sodastream, 7UP Free Zero, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 13,25/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, 7UP Free, zonder suiker, 440 ml, 4 stuks
Sirup voor Sodastream, 7UP Free, zonder suiker, 440 ml, 4 stuksWegwerp
€ 11,93/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 6 siropen voor Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi en andere)
6 siropen voor Sodastream (Pepsi, 7UP Zero, Pepsi en andere)Wegwerp
€ 63,61/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 4 stuks
SodaStream drankensiroop, cola-smaak, 440 ml, 4 stuksWegwerp
€ 12,21/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, isotone Pepsi, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor Sodastream, isotone Pepsi, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,90/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, smaak: Cola, sinaasappel, zonder suiker, 440 ml, 4 stuks
SodaStream drankensiroop, smaak: Cola, sinaasappel, zonder suiker, 440 ml, 4 stuksWegwerp
€ 12,78/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, Mirinda Zero, zonder suiker, 440 ml, 6 stuks
Sirup voor Sodastream, Mirinda Zero, zonder suiker, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 14,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 38,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Schwip Schwap Siroop, Zero Cola, Sinaasappel, 2x440ml, suikerarm
SodaStream Schwip Schwap Siroop, Zero Cola, Sinaasappel, 2x440ml, suikerarmWegwerp
€ 15,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream siroop, 7UP Zero, Pepsi, 440 ml, 2 stuks
SodaStream siroop, 7UP Zero, Pepsi, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,90/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, Pepsi Cola, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor Sodastream, Pepsi Cola, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 14,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, smaak: Mirinda, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor Sodastream, smaak: Mirinda, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 12,49/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 16,49
Verkoper: esiteo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

SYROOP VOOR SODASTREAM

Deze concentraat voor de SodaStream maakt ongeveer 9 liter drank. De siroop kan ook verdund worden met water, wat zorgt voor een authentieke smaak. De set bevat 2 siropen:

  • Suikerarme Cola 440 ml
  • Suikerarme 7UP 440 ml

Hoe bereid je de siroop?

3 Simpele Stappen

  • Vul de SodaStream met vers, koud water.
  • Kantel de SodaStream-fles licht en voeg een paar druppels siroop toe aan het bruisende water.
  • Schud de fles voorzichtig om de smaak goed te mengen en... geniet van de bruisende verfrissing!

Geconcentreerde drank met de smaak van suikerarme Cola

Drank met een lager energiegehalte. Bevat zoetstoffen.

Ingrediënten: water, kleurstof (ammoniumzwavelzuurcaramel), zuur (fosforzuur, citroenzuur), aroma, zoetstof (natriumcyclamaat, acesulfaam K, sucralose), cafeïne (0,2%), zuurteregelaar (trisodiumcitraat).

Voedingswaarde (verdund volgens instructie)

  • Energie

per 100 ml - 3 kJ / 1 kcal, per 250 ml - 6 kJ / 2 kcal, (% op 250 ml **) - (0%)

  • Vet

per 100 ml - 0g, per 250 ml - 0g, (% op 250 ml **) - (0%)

  • waarvan verzadigde vetzuren

per 100 ml - 0g, per 250 ml - 0g, (% op 250 ml **) - (0%)

  • Koolhydraten

per 100 ml - 0 g, per 250 ml - 0 g

  • waarvan suikers

per 100 ml - 0 g, per 250 ml - 0 g, (% op 250 ml **) - (0%)

  • Eiwitten

per 100 ml - 0 g, per 250 ml - 0 g

  • Zout

w 100 ml - <0,01g, w 250 ml1 - 0,04g, (% na 250 ml ) - (<1%)

Referentiewaarde voor de dagelijkse inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal)

1) 250 ml = 1 portie. Bevat ongeveer 36 porties

Instructie: Vul de dop van het concentraat tot aan de binnenste middenstreep, giet in een glas van 250 ml en vul aan met bruisend water.

Ten minste houdbaar tot: zie dop of onderkant verpakking

Geconcentreerd drankje met de smaak van 7UP, suikervrij

Drankje met een verlaagd energiegehalte. Bevat zoetstoffen

Ingrediënten: water, zuur (citroenzuur), citroen- en limoensap, zuurteregelaar (natriumcitraat), zoetstoffen (sucralose, acesulfaam K), conserveermiddel (natriumbenzoaat).

Voedingswaarde (aangemaakt volgens instructie)

  • Energie

per 100 ml - 2 kJ /0,5 kcal, per 250 ml1 - 6 kJ /1 kcal, (% op 250 ml ) - (<1%)

  • Vetten

per 100 ml - 0g, per 250 ml1 - 0g, (% op 250 ml **) - (0%)

  • waarvan verzadigde vetzuren

per 100 ml - 0g, per 250 ml1 - 0g, (% op 250 ml **) - (0%)

  • Koolhydraten

per 100 ml - 0 g, per 250 ml1 - 0 g

  • waarvan suikers

per 100 ml - 0 g, per 250 ml1 - 0 g, (% op 250 ml **) - (10%)

  • Eiwitten

per 100 ml - 0 g, per 250 ml1 - 0 g

  • Zout

per 100 ml - 0,05g, per 250 ml1 - 0,13g, (% op 250 ml **) - (2%)

Referentiewaarde voor de dagelijkse inname voor een gemiddelde volwassene (8400 kJ/2000 kcal)

1) 250 ml = 1 portie. Bevat ongeveer 35 porties

Instructie: Vul de dop van het concentraat tot aan de binnenste middenstreep, giet in een glas van 250 ml en vul aan met bruisend water.

Ten minste houdbaar tot: zie dop of onderkant verpakking

Smaak
Cola
Citroen
Limoen
Inhoud
0.88 l
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten staat in de beschrijving
Voedingswaarde
De aangegeven voedingswaarde in de beschrijving
Gewicht
1140 g
Levensmiddelenbedrijven
Sodastream
Verkoopbenaming
SodaStream
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
1
EAN
5905701104529

Smaak
Cola
Citroen
Limoen
Inhoud
0.88 l
Ingrediënten
De lijst met ingrediënten staat in de beschrijving
Voedingswaarde
De aangegeven voedingswaarde in de beschrijving
Gewicht
1140 g
Levensmiddelenbedrijven
Sodastream
Verkoopbenaming
SodaStream
Fabrikant
Verpakkingsinhoud
1
EAN
5905701104529
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Sirup voor SodaStream, Cola smaak, zonder suiker + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor SodaStream, Cola smaak, zonder suiker + Rockstar Original Zero, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,90/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Mountain Dew Light Siroop, 440 ml
SodaStream Mountain Dew Light Siroop, 440 mlWegwerp
€ 19,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 2x Sirop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 ml
2x Sirop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 mlWegwerp
€ 16,47/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 14,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor SodaStream, Pepsi Max Mango, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor SodaStream, Pepsi Max Mango, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 13,63/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirupconcentraat voor het maken van bruisend water, SodaStream, Pepsi Cherry Zero Sugar, 440ml
Sirupconcentraat voor het maken van bruisend water, SodaStream, Pepsi Cherry Zero Sugar, 440mlWegwerp
€ 14,78/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 2 stuks
SodaStream drankensiroop, Lipton ijsthee, groene thee, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 16,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor SodaStream, Lipton IJsthee Perzik + IJsthee Groene thee met citrusvruchten, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor SodaStream, Lipton IJsthee Perzik + IJsthee Groene thee met citrusvruchten, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Mirinda Sirop, 1924204490, 440 ml
SodaStream Mirinda Sirop, 1924204490, 440 mlWegwerp
€ 17,32/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 7,62
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van Sirup voor SodaStream, Cola Zero + Mirinda Zero, zonder suiker, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor SodaStream, Cola Zero + Mirinda Zero, zonder suiker, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 16,47/1l
€ 14,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream 1924220490, Siroop voor soda-apparaat, Zwart, Goud, Sinaasappel, 440 ml, 9 liter, 1 stuk
SodaStream 1924220490, Siroop voor soda-apparaat, Zwart, Goud, Sinaasappel, 440 ml, 9 liter, 1 stukWegwerp
€ 18,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 8,29
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Siroop, Pepsi MAX, 1924202490, 440 ml
SodaStream Siroop, Pepsi MAX, 1924202490, 440 mlWegwerp
€ 17,32/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 7,62
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van 6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 ml
6 flessen siroop voor SodaStream Xtreme Energy, 440 mlWegwerp
€ 10,98/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 28,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, Cola Zero, Pepsi Max, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor Sodastream, Cola Zero, Pepsi Max, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,90/1l
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, cola smaak, zonder suiker, 440 ml, 3 stuks
Sirup voor Sodastream, cola smaak, zonder suiker, 440 ml, 3 stuksWegwerp
€ 12,11/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 15,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)
SodaStream drankensiroop, frisdranken (limoen, Lipton ijsthee citroen, Pepsi Max, Mirinda, sinaasappel, Schwip)Wegwerp
€ 10,79/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, smaak: Rockstar Original Zero + 7 UP, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor Sodastream, smaak: Rockstar Original Zero + 7 UP, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met fles en Quick-Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 64,90
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van SodaStream Lipton Iced Tea, perziksiroop, 440 ml, perzik, 1 stuk, plastic fles, fruitige thee
SodaStream Lipton Iced Tea, perziksiroop, 440 ml, perzik, 1 stuk, plastic fles, fruitige theeWegwerp
€ 12,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 7,40
-23%
€ 5,69
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor Sodastream, smaak: Orange Xtreme Energy, 440 ml, 2 stuks
Sirup voor Sodastream, smaak: Orange Xtreme Energy, 440 ml, 2 stuksWegwerp
€ 15,33/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 13,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuks
Sada bestaande uit 8 siropen voor Sodastream + een pakje Bolero met 6 stuksWegwerp
€ 95,43/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 41,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream drankensiroop, zonder suiker, rode bessen smaak, 440ml (verpakking met 2 stuks)
SodaStream drankensiroop, zonder suiker, rode bessen smaak, 440ml (verpakking met 2 stuks)Wegwerp
€ 15,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 13,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
SodaStream Terra waterbron, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 446
€ 122,90
-€ 4,24
€ 118,66
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, herbruikbare fles, CE-markering, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 g
SodaStream Schwip Schwap, 440 ml, herbruikbare fles, CE-markering, 1 kcal, 4 kJ, 0,1 gWegwerp
€ 16,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 43
€ 7,39
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 3 siropen voor SodaStream, Pepsi, Mirinda, 7Up, 440ml
3 siropen voor SodaStream, Pepsi, Mirinda, 7Up, 440mlWegwerp
€ 38,61/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 16,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)
Teisseire drankensiroop Pina Colada, 0% suiker, 600ml - Cocktails (verpakking met 1 stuk)Wegwerp
€ 31,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SodaStream siroop, smaak: Pepsi, artikelnummer: 1924201490, inhoud: 440 ml
SodaStream siroop, smaak: Pepsi, artikelnummer: 1924201490, inhoud: 440 mlWegwerp
€ 16,57/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 7,49
-2%
€ 7,29
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van 3x Sirop voor SodaStream Xtreme Energy, 440ml
3x Sirop voor SodaStream Xtreme Energy, 440mlWegwerp
€ 13,63/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 17,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking met 2 stuks)
SodaStream Rockstar Energy Original drankensiroop, zonder suiker, 440 ml (verpakking met 2 stuks)Wegwerp
€ 17,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,79
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Sirup voor SodaStream, Pepsi Max Mango, 440 ml, 6 stuks
Sirup voor SodaStream, Pepsi Max Mango, 440 ml, 6 stuksWegwerp
€ 12,87/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,99
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van SodaStream waterbron DUO titan, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder
SodaStream waterbron DUO titan, voordeelpak met 3 flessen en Quick Connect cilinder
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 329,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.